Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.795
|
čitano: 10.875.433
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ispravak za J6 2018,odlican uredaj posjedujem ga ali nema NFC

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 2:25 (danny87).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kako nema,provjereno radi
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ZdravkoZ kaže...
Kako nema,provjereno radi

 Ne znam al ovaj moj J6 2018 nema NFC

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

MOže li preporuka smartphonea do 1500kn.

Bilo bi dobro da ulovim neki na akciji, sa sto boljom kamerom, ekranom i baterijom.

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Možda ti nije ikona u panelu obavijesti...
Koliko vidim postoji i bijela kutija tog mobitela mada su većinom plave ne znam u čemu je razlika.Možda u single/ dual sim opciji...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

Zanima me koji bi mi najbolji izbor bio za mobitel do 1500-2000kn? Može polovan ili novi(tele2 pretplata), htio bih izvuc najbolje za te novce. Do sada sam gledao polovni Honor 8x, Mate 20 lite i P20 lite, ali baš ne razumijem serije mobitela od Huaweia. Bi li mi netko mogao bolje pojasniti razliku izmedju Honor, P i Mate serije? Predpostavljam da je Mate slično ko Note serija kod Samsunga,a P kao S serija, jesam li u pravu?

 

Hvala unaprijed na odgovorima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 18:16 (MasterNerdx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa,

 

Jel se isplati dat 900 kn vise za mi8 pro , ili uzet poco?

 

I ova chinese verzija , jel se moze normalno koristit?  https://www.honorbuy.com/1544-xiaomi-mi-8-pro-in-screen-fingerprint-6gb-ram-128gb-rom-smartphone-black.html 

 

I pošto mi mob treba hitno , nemogu onda narucivat s goldwaya,jel onda najisplatiije s honorbuya?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ZdravkoZ kaže...
Možda ti nije ikona u panelu obavijesti...
Koliko vidim postoji i bijela kutija tog mobitela mada su većinom plave ne znam u čemu je razlika.Možda u single/ dual sim opciji...

 Da moja je bijela i dual sim je mob.Na proslom mobu sam koristio aplikaciju za koju je trebao NFC na ovome sad ne mogu jer ga nemam.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Na oba dvije sim kartice?,na sim 2 nema ni mobilnog interneta osim 2g
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ZdravkoZ kaže...
Neko vrijeme koristim Samsung J6 2018.pa evo nekoliko kratkih zapažanja.
Relativno dobar uređaj koji se sad može naći u našim dućanima za 1200 kn.

Plus:Amoled zaslon koji prekriva puno prednjice.Dobar rad unatoč slabijem hardweru( Exynos 7870 14 nm,Mali t 830 mp1) Oreo 8.0,solidne kamere.Dual sim +micro sd slot,NFC,Dolby ATMOS,SOT 8-9h.Unatoč plastici izrada odlična.Jak zvuk zvučnika i slušalice.

Minus:sporo punjenje,nema sekundarni mikrofon

 Ima li bar always on display ?

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nema.Navodno se može instalirati.Probao sam i pojavi se opcija u meniju ali nije radio kako treba.Možda se može namjestiti ali nisam dalje pokušavao
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ZdravkoZ kaže...
Nema.Navodno se može instalirati.Probao sam i pojavi se opcija u meniju ali nije radio kako treba.Možda se može namjestiti ali nisam dalje pokušavao

 Koliko citam recenzije ,nema. Zato planiram da moj Redmi note 5 zamjenim sa A6+ .

Oko 220 e kosta a6+.

6 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne vidim ni jedan razlog da itko kupi J6 ili A6 (A6+) kad se Samsung A5 2017 trenutno može kupiti za 200 eura.

U svemu je bolji od J6 i A6.... vrhunska izrada, IP68 zaštita, gorilla glass 4 naprijed i nazad, usb c utor, always on display, dobio je Oreo...

http://dukedantalion.weebly.com/
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Uglavnom si u pravu osim što a6 ima dosta veci ekran u sličnim dimenzijama i dobice android pie za istu cijenu
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
uragan kaže...
Uglavnom si u pravu osim što a6 ima dosta veci ekran u sličnim dimenzijama i dobice android pie za istu cijenu

 Ne igram igre na tel. Prioritet mi je sto veci ekran ,min 5.5 inca ,Samoled i sl.

Znaci jedino mi ostaje A6+,3/32 GB, od ovih oko 200 e .

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 7:29 (goust78).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Za tu cijenu nitko nema ni slican ekran kao a6+
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

znači treba mi mob za starog 

1200 kn je neki budžet koji se baš nebi prelazio

e sada našao sam 2 fina mobitela za tu cijenu: Xiaomi Redmi 5 Plus i Xiaomi Mi A2 lite

ono sto je prioritet u uređaju je jako dobra baterija i dual sim podrška

imate li vi kakav još dodatni uređaj preporučit i koji je po vama bolji od ova 2?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Čemu toliko ljutnje, napadate ljude ako se raspišu o tome kakav im mob treba, napadate ljude ako ne napišu dovoljno podataka o potencijalnoj uporabi moba.

"bok planiram kupit mi a2, šta ima u tom cjenovnom rangu a da je mi a2" je, čini se, idealan post za ovu temu.

@6996 oba su solidan izbor za tu cijenu, nisam prevelik fan MIUI-a pa blago naginjem prema A2 lite
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 6:48 (robogo).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Za 1500kn kupi se meizu pro7 bolji od svih tih a j znj samsunga...
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Možete preporučiti mobitel do 2500kn, najbitnije mi je da ima dobru bateriju i fluidnost, kamera mi uopce nije bitna.

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
The_K kaže...

Možete preporučiti mobitel do 2500kn, najbitnije mi je da ima dobru bateriju i fluidnost, kamera mi uopce nije bitna.

 Pocophone Poco F1 (Xiaomi)

Twitter: @191x7
5 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Daleko najbolja kupnja a vrhunski mobitel je LG G2 flex. Vidim dda ga ima treba vidjet nabava/jeftinije. Nekada je koštao 5.500 do 6.000 kn m, a danas vidim da je u jednom dućanu 1.100 kn. Ekran, procesor su među najboljima na svijetu OLED ekran Snapdragon 810 ( puno bolji od 95% znatno skupljih i po 3x mobitela) sa OSAM jezgri, veličina 5, nije težak odličan za džepove i otporan. Baterija 3.000 izvrsna. Memorija 2/16 kome je to dovoljno a većini jest odlična kupnja. Rekao bih da vrijedi duplo od trenutne cijene, ali je stari model pa nije za snobove i one koji kupuju maminim i tatinim novcem.

 
0 3 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ekran 5.5 oled je a ne p na LG g2 flexu. pojelo mi broj u pisanju. 

Taj pocofone je ustvari jako skup mobitel, Kinezi vide da ekipa nabija cijene pa i kineski Mujo isto nabio. 

 
0 2 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

5.5 a ne pet

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ima web stranica za kupce xiaomi mobitela koja ima skladiste u Njemackoj, i u slucaju garancije salje se kod njih u njemacku (besplatno). Pa ako nekome treba da zna.
https://www.geekmaxi.com
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
deepshitcro kaže...
Ima web stranica za kupce xiaomi mobitela koja ima skladiste u Njemackoj, i u slucaju garancije salje se kod njih u njemacku (besplatno). Pa ako nekome treba da zna.
https://www.geekmaxi.com

 Kupio sam  Redmi Note 5 u Bih u prodavnici IQ Mobile ,2 god garancije na rate.Malo je skuplji bio u odnosu na cijene na netu ali bar znam kome ga vracam ako " crkne " .

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 11:42 (goust78).
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mala pomoc,iskustva i misljenja....

Samsung galaxy a8 ili honor 8x, koji je bolji? Po specifikacijama su tu negdje, honor mi je privlacniji zbog veceg ekrana ali ipak da se ne zaletim, kakve su vase preporuke?
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mislim da bi ih trebao vidjeti uživo jer a8 ima puno kvalitetniji ekran
 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hvala,zato i pitam,nekako mi honor djeluje privlacniji, a opet....
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice