Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.795
|
čitano: 10.876.687
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
saintmarcus9 kaže...
Idi na Mate 10 Pro i izbjegavaj lite verzije Huaweia

 Zašto?

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala vam, A2 naručen :o)

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jel dosta 32gb rama na android mobitelu samo za aplikacije, dok fotke i video idu na sd card
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 1:50 (sage).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
indy500 kaže...
saintmarcus9 kaže...
Idi na Mate 10 Pro i izbjegavaj lite verzije Huaweia

 Zašto?

 Jer su totalni šit za lovu koju traže za njih.

Hearthstone: Maks0806#2960
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

zna li neko nešto o Huawei Enjoy Max ili Huawei Honor Note 10? Zanima me samo veliki display cca 7" za 2000-2500kn, a baš i nije neki izbor. Zna li tko neke EU linkove  gdje je zgodno prosurfati i kupiti?

etkpsj
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 20:59 (etkpsj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
etkpsj kaže...

zna li neko nešto o Huawei Enjoy Max ili Huawei Honor Note 10? Zanima me samo veliki display cca 7" za 2000-2500kn, a baš i nije neki izbor. Zna li tko neke EU linkove  gdje je zgodno prosurfati i kupiti?

 Xiaomi Mi Max 3.

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Imam Xiaomi note 5 već tri mjeseca i skroz sam zadovoljan sa njim. Čak mu nisam htio raditi mi root (koji ssm na svim prijašnjim mobitelima obavezno radio). Kamera mu je odlična, pogotovo ako se uzme u obzir cijena uređaja. Baterija mi može uz normalno korištenje trajati dva dana.... Ne znam šta očekuješ od mobitela ali meni je ovo best buy uređaj... Pogledaj i pocophone f1...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...
evuki kaže...

Google Pixel 3 XL ili iPhone Xs Max? Ne, nisam bogat, ali mi je dosta kompromisa, dobivam Diners kroz par dana i želim bar 3 godine bit hassle-free. Samsung ne volim, a ostali Kinezi me ne zanimaju (Huawei, Xiaomi, OnePlus). PROs and CONs? Dosad sam uvijek koristio Android. Tri najbitnije stvari su mi jako dobra kamera, opaka brzina navigiranja kroz sustav, solidna baterija (ok mi je punit na kraju dana, odnosno ujutro sljedeći dan).

 

Kolko vam se dugo pune baterije? OnePlus 3 koji mi lagano umire (spontano se gasi, inače radi super) se za 40min cijeli napuni.

Također - gdje kupiti Google Pixel a da nije preko njuškala?

Ako se izmedu ova dva mislis, onda iPhone XS Max. Bolji dizajn, display, video, bolja izrada, jednostavno je kompletniji mobitel u svakom pogledu. Pixel 3 XL je najveca prevara u android svijetu koju mozes naci. Ako bas zelis android, a da nije Samsung - Pixel 2 XL

Imam priliku novi Pixel 3 XL 128GB nabavit za 6400kn s uračunatim shippingom (provjereni ebay seller). Konkretno jeftinije od kolko bi mogao nabavit iPhone Xs Max (cca 8k preko veze). Dizajn Pixela je meni dobar (notch me ne smeta tolko), video jako rijetko koristim, bitnija mi je slika (glavni razlog zašto bi želio Pixel)... E sad, dal Pixel ima neke konkretne falševe osim lošeg mikrofona, ili naprosto nije dobar deal za svoje pare?

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ljudi koji biste mobitel izabrali do nekih 2500kn? Mobitel nije za mene, tako da je bitno da se za 2500 može kupiti u nekom Hrvatskom dućanu i imati našu garanciju, nikakvi webshopi.

 

Pretpostavljam da su performanse za te novce više-manje iste, tako da je zapravo najveći naglasak na kameru. Trebam najbolju kameru u smartfonu za 2500kn.

Gledam trenutno Galaxy A7 u Linksu, ne znam ima li nešto bolje. Isproban Huawei P10 lite, ima mi ružan i čudan interface i vidim u ovoj temi da nisu baš pohvaljeni Huawei Liteovi.

 

Edit: Vidim sad u tom rangu na sniženju u Linksu i Mate 20 Lite te Honor Play, Honor 8x. Honor 10 u Sancta Domenici.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 15:06 (Tomek.Klc).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imam Honor 8, koji je svojevremeno bio best buy.

Na čega se isplati prijeći; Ne bih dao više od 3000 kn. Glavni uvjet je kamera(slično kao kolega gore), baterija i da ima IR senzor radi daljinskog preko mobitela. Marka nebitna. U obzir dolazi sve, kina, njuškalo itd. Može i polovno, mjesec -dva staro.

Novi Galaxy s7 je 3000 u trgovini, no i on je otprilike star kao i moj honor 8 po godištu.
Vidim da se mi8 može naći za 2400 što je okej.
P20 pro mi je preskup, ali može se naći obični p20 star mjesec ili dva u budžetu. Jel uopće kamera toliko bolja na p20 pro od pbičnog p20 da vrijedi 1500kn razlike u cijeni? Istina da je i veća baterija. 

Čak i honor 10 novi je manje od 3000. 
Huaweije LITE verzije ni ne gledam, jer su svi ispog mojeg 950 Kirina što nema smisla.

 

EDIT: vidim na p20 nema IR, tako da on otpada. Čuo sam da je u Emmezeti za black friday bio mate 10 pro za 3000 okruglo, to je očito bio dobar deal. Možda bude opet, eventualno da bude neka vikend akcija...

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 16:21 (DeeKay).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mi8 SE.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
I ja bi da ima globalna verzija
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
evuki kaže...

Imam priliku novi Pixel 3 XL 128GB nabavit za 6400kn s uračunatim shippingom (provjereni ebay seller). Konkretno jeftinije od kolko bi mogao nabavit iPhone Xs Max (cca 8k preko veze). Dizajn Pixela je meni dobar (notch me ne smeta tolko), video jako rijetko koristim, bitnija mi je slika (glavni razlog zašto bi želio Pixel)... E sad, dal Pixel ima neke konkretne falševe osim lošeg mikrofona, ili naprosto nije dobar deal za svoje pare?

Ako ti ne smeta zub na Pixelu i slabija kvaliteta izrade od konkurencije, onda neces pogrijesiti

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Tomek.Klc kaže...

Ljudi koji biste mobitel izabrali do nekih 2500kn? Mobitel nije za mene, tako da je bitno da se za 2500 može kupiti u nekom Hrvatskom dućanu i imati našu garanciju, nikakvi webshopi.

 

Pretpostavljam da su performanse za te novce više-manje iste, tako da je zapravo najveći naglasak na kameru. Trebam najbolju kameru u smartfonu za 2500kn.

Gledam trenutno Galaxy A7 u Linksu, ne znam ima li nešto bolje. Isproban Huawei P10 lite, ima mi ružan i čudan interface i vidim u ovoj temi da nisu baš pohvaljeni Huawei Liteovi.

 

Edit: Vidim sad u tom rangu na sniženju u Linksu i Mate 20 Lite te Honor Play, Honor 8x. Honor 10 u Sancta Domenici.

 

Imas A7 trenutno u Mobisu za 2230kn za sve vrste plaćanja pa eto ako zelis ustedit 150kn u odnosu na Links.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
U Tele 2 je HTC U11 2700kn, a to je skoro flagship level kamera. A ako je striktno do 2500kn, onda Pocophone. Na njega lagano ubaciš Gcam i imaš bitno bolju kvalitetu
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz, ne mogu se nikako odlučiti između ova 3 mobitela.

Napominjem da mi je stock android apsolutno nebitan. Ono što mi je malo bitnije je baterija, ekran i brzina.

 

Hvala!

 

 

7 Xiaomi Mi A2
3 Xiaomi Mi 8 Lite
0 Samsung Galaxy A7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Zašto ne Pocophone?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Zašto ne Pocophone?

 Jer je realno skuplji 400-800kn od ovih Xiaomi-evih alternativa. 

 

edit: Mislim da bih se ipak odlučio na Mi 8 Lite zbog bolje baterije, kamere i ergonomije, a One android mi uistinu ne znači ništa, čak smatram da je inferioran u odnosu na Xiaomijevo MIUI sučelje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 22:42 (metrix.2k).
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Do 2500HRK Poco je definitivno najbolji izbor, pogotovo za one koji bi se i igrali malo sa G-camom i slično.

Problem Android One-a je to što to nije ista stvar kao i clean OS na Pixelima recimo, jer ipak kasne s updateom, nisu ažurni kao za google uređaje.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Frendica bi htjela što manji mob sa što boljom kamerom za do recimo 2000kn, može prijedlozi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dupli post

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 20:32 (EricCartman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mi mix 2s na aliexspres trenutno oko 2400 s Dhl,top ponuda
 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ima nešto manje? Ovaj je 6", mislim da je njoj i 5" preveliko

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kod novijih mobitel gledaj prije dimenzije nego inche za usporedbu, zbog screen to body ratio
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Sony XA2 je prilično malih dimenzija, solidna kamera
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav! Dvoumim se za mobitele u rangu do 1500kn NOVI!!! Vidio sam u hgspotu Xiaomi Mi A2 lite, i moram priznat da me osvojio sa onim "notchom" na ekranu a baterija još više privukli!

Imam trenutno huawei p9 i iskreno sam razočaran, nemam ga ni godinu dana, točnije imam 9 mjeseci i baterija je gotova! Osim toga isključuje mi se ispod 40% kad želim slikat i tkd. Kamere ko da su mutne! 

Mislim odmah sada otići kupit taj A2 lite ali verziju 64/4ram! Zanimaju me vaša iskustva sa tim mobitelom da se ne bih zaletio! Btw. danas mi je rođendan pa eto htio bih sebi uzeti novi mobitel :) Kakva su općenito iskustva sa Xiaomi mobitelima, BTW. davno sam imao jedan Redmi 1s 2014. i bio prezadovoljan! Sad ne znam kakvi su jesu li isto tako dobri! Imali itko negativnih iskustva? Hvala unaprijed! 

sistemaš
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav

Uzeo bi dva mobitela

 

Obavezno novi sa R1 racunom

 

Za zenu do 2000kn bitna kamera, memorija spremanja i baterija ( sada ima Samsung j5, gledao sam Xiaomi a2 da joj uzmem)

 

Drugi sebi do 3000kn ( vec dvije godine koristim Mi5) super zadovoljan ali je baterija na izdisaju da nije nebu ga ni mijenjao) gledao sam Mi8

 

Bitni su mi kamera i baterija a i performanse ali ne igram igre

 

Ima sto drugo bolje u tim ciframa

 

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mate 10 pro za tebe onda,solidna kamera i dan danas te među najboljim baterijama. Ako ne želiš mijenjati Mi5 naruči bateriju za 10usd sa AliExpressa ili Ebaya.

Sad sam vidio da treba r1 ne znam dali ih ima za 3 some u dućanu...znam da idu za 2500-3000 novi na njuški.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 12:53 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pocophone ima sve navedeno. Odlične performanse i baterija, a kamera uz Gcam može biti odlična
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav!

 

Molim Vas preporuku mobitela do cca 3000kn. Zasada imam Samsung S8, ali cu ga prodati i uzeo bi nešto u tom rangu ali mi je najvažnije da je dualsim. Ne igram igrice, bitno mi je da ima dobru kameru.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice