Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.869
|
čitano: 10.903.744
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
XR ima po kvaliteti bolji display. Ima nižu rezoluciju od 8 Plus, ali stvarno moraš buljiti u ekran da vidiš razliku, tako da to nek te ne brine.
Jači chipset, bolja baterija i osobito bolja kamera je također na strani XR. Uz sve to što površinom ima veći ekran je i kompaktniji mobitel
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nekako sam suzio izbor na huawei 8x i nokia 7 plus, iako mi se čini da ću najvjerovatnije pričekati Huawei p 30 lite, samo me brine da bi on u startu mogao biti preko tri tisuće kn i da će trebati čekati još neko vrijeme da cijena padne. A ne želim davati tri tisuće kn za mob.

 

Šta vam se čini između huawei 8x i nokia 7 plus?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
senderos kaže...

Nekako sam suzio izbor na huawei 8x i nokia 7 plus, iako mi se čini da ću najvjerovatnije pričekati Huawei p 30 lite, samo me brine da bi on u startu mogao biti preko tri tisuće kn i da će trebati čekati još neko vrijeme da cijena padne. A ne želim davati tri tisuće kn za mob.

 

Šta vam se čini između huawei 8x i nokia 7 plus?

 Ako je suditi po P10 lite i P20 lite, p30 će biti još jedan u nizu precijenjenih mobitela koji su u trendu dizajnom, ali su šit po svemu ostalom.

Između ova dva ovisi najviše po dizajnu i koji OS preferiraš. Stock android ili ovo ruglo što huawei zove launcherom.

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...
senderos kaže...

Nekako sam suzio izbor na huawei 8x i nokia 7 plus, iako mi se čini da ću najvjerovatnije pričekati Huawei p 30 lite, samo me brine da bi on u startu mogao biti preko tri tisuće kn i da će trebati čekati još neko vrijeme da cijena padne. A ne želim davati tri tisuće kn za mob.

 

Šta vam se čini između huawei 8x i nokia 7 plus?

 Ako je suditi po P10 lite i P20 lite, p30 će biti još jedan u nizu precijenjenih mobitela koji su u trendu dizajnom, ali su šit po svemu ostalom.

Između ova dva ovisi najviše po dizajnu i koji OS preferiraš. Stock android ili ovo ruglo što huawei zove launcherom.

 Nemam pojma koji os preferiram, imam sony z star 6 godina i još me dobro služi. Kao šta sam rekao, nisam zahtjevan korisnik, bitno da glatko surfa po netu :d

 

Huawei mi se čini ljepiši, nokia možda kvalitetnija i robustnija...trebat će ih isprobati uživo. Koji je kvalitetniji šta mislite? Jer mob želim koristit barem dvije godine...

5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav.Hitno treba mojoj rodici.

Znaci ima Iphone xs i prezaDOVOLJNA JE VELICINOM  i svime ostalim,cak i kamerom samo baterija joj je za poludjeti.Znaci nije ogranicena samo na ios ili android i potpuno joj je svejedno  sta ima.Mislila je da mjenja glavu za glavu jer kao nije vrijedno doplate mada je iphone xs skuplji ali eto konta da mjenja za mate 20 pro.E sad da li se isplati ,sta dobija s njim,sta gubi,u cemu je bolji ili losiji jedan u odnosu na drugi i da li se isplati dati xs za mate 20 pro....Svaki savjet bi joj dobro dosao do sutra mora odluciti.Dakle....

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Sveo sam odabir na ova 2 mobitela, poprilicno su slicni, svaki ima par svojih prednosti i tesko mi se odlucit koji je bolji izbor, pa me zanima sto vi mislite :)   Takodjer, zanima me ova kupnja preko ali expresa, vidim da su tamo jeftiniji pa me zanima od ljudi koji su kupovali, sto je sa carinom i kako funkcionira garancija ako mi se nesto pokvari za npr pola godine, tenks :D 

8 Xiaomi Mi 8
4 Xiaomi pocophone f1
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 18:11 (tictactoe).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zanesena kaže...

Pozdrav.Hitno treba mojoj rodici.

Znaci ima Iphone xs i prezaDOVOLJNA JE VELICINOM  i svime ostalim,cak i kamerom samo baterija joj je za poludjeti.Znaci nije ogranicena samo na ios ili android i potpuno joj je svejedno  sta ima.Mislila je da mjenja glavu za glavu jer kao nije vrijedno doplate mada je iphone xs skuplji ali eto konta da mjenja za mate 20 pro.E sad da li se isplati ,sta dobija s njim,sta gubi,u cemu je bolji ili losiji jedan u odnosu na drugi i da li se isplati dati xs za mate 20 pro....Svaki savjet bi joj dobro dosao do sutra mora odluciti.Dakle....

 Inače baterija na XS nije toliko loša. Ali vjerojatno provodi dosta vremena na mobu pa joj ne može izdržati dan. Još kad znamo koliko sporo punjenje ima iPhone, može nekome biti frustracija. Mate 20 Pro ima osjetno bolju bateriju. Ali ne mijenjati za Huawei jer iPhone je vrijedniji od Mate 20 Pro.

10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa,što uzeti kao cjelokupni paket

1 Huawei mate 20 obični
6 Samsung galaxy note 8
1 Lg g7
tomas
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Zanesena kaže...

Pozdrav.Hitno treba mojoj rodici.

Znaci ima Iphone xs i prezaDOVOLJNA JE VELICINOM  i svime ostalim,cak i kamerom samo baterija joj je za poludjeti.Znaci nije ogranicena samo na ios ili android i potpuno joj je svejedno  sta ima.Mislila je da mjenja glavu za glavu jer kao nije vrijedno doplate mada je iphone xs skuplji ali eto konta da mjenja za mate 20 pro.E sad da li se isplati ,sta dobija s njim,sta gubi,u cemu je bolji ili losiji jedan u odnosu na drugi i da li se isplati dati xs za mate 20 pro....Svaki savjet bi joj dobro dosao do sutra mora odluciti.Dakle....

 Inače baterija na XS nije toliko loša. Ali vjerojatno provodi dosta vremena na mobu pa joj ne može izdržati dan. Još kad znamo koliko sporo punjenje ima iPhone, može nekome biti frustracija. Mate 20 Pro ima osjetno bolju bateriju. Ali ne mijenjati za Huawei jer iPhone je vrijedniji od Mate 20 Pro.

 Može ga zamjeniti za Note 9 i dobiti neku doplatu. Ja bih to

Hearthstone: Maks0806#2960
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

oba su svježa na sceni i ne nalazim dovoljno recenzija...

 

 

 

 

razlika u cijeni 100kn.

 

https://www.gsmarena.com/honor_10_lite-review-1872.php

 

https://www.gsmarena.com/huawei_p_smart_2019-review-1881.php

 

vjerojatno će biti zainteresiranih za kupnju na ovoj temi...mogu komentari

 

0 HUAWEI P Smart 2019
4 HUAWEI Honor 10 Lite
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...
zuper kaže...

 Može ga zamjeniti za Note 9 i dobiti neku doplatu. Ja bih to

 Problem je možda veličina. N9 je prilično veći i boxy naspram iPhone. Mate je isto veći, ali je uži i zaobljeniji i jako dobro leži u ruci

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

i mene zanimaju Honor 10 Lite vs Huawei P Smart 2019. Dva skoro ista uređaja, dao sam glas Honoru zbog malo manje cijene, IPS ekrana (na papiru) i bolje selfie kamere. Čini mi s da je Tele 2 prvi kod nas dobio u ponudi Honor 10 Lite i to dual SIM u crnoj boji. Nemaju ga za isprobati i nemaju drugi izbor boja. Ono što mi je upalo u oko je da se ti Honori razlikuju spram onih čije recenzije i unboxinge možemo gledati po netu. Dolaze sa 3GB radne memorije i LTPS ekranom, a ne IPS - kako stoji na Honor stranicama i GSM Areni za ovaj uređaj. Osim toga, stražnja strana je potpuno plastična - što mi se za tu cijenu također ne sviđa. U Tele 2 se samostalan uređaj može kupiti za 1800kn. Pričekat ću dok dođe na druga prodajna mjesta i po mogućnosti bude uključen da se može isprobati.

 

Vaša iskustva IPS vs LTPS - je li razlika uočljiva ili zanemariva u glavnim segmentima - oštrina slike, kut gledanja, potrošnja baterije, svjetlina na danjem svjetlu itd.

 

ja sam do sad imao samo loša iskustva sa TFT inačicama ekrana, ali ovaj nisam imao priliku isprobati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Čekati da dođe Redmi Note 7 kod nas. Do 2000 neće biti boljeg mobitela općenito
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji mobitel danas je najbolji za slusane muzike preko slusalica? Posto mi danas nije bitno manje vise nista osim da je kvaliteta zvuka sto bolja, baterija svejedno, sve izdrzi jedan dan. 

 

HTC U12 mi je trenutno neki uzi izbor. iPhone nikako, sada imam S8.

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
LG V30 ili G7
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Čekati da dođe Redmi Note 7 kod nas. Do 2000 neće biti boljeg mobitela općenito

 O da. Nikakvi P Smartovi mu nisu ni do koljena kako stvari stoje sada.

Također preporuka svima tko misli do 2000kn u hr kupiti mob u skorije vrijeme neka ga sačeka jer boljeg nema

Hearthstone: Maks0806#2960
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ja te xiaomi telefone uopće ne gledam ima godina dana.  znam dvoje ljudi kojima push notifikacije uopće ne rade...poviriš na netu o čemu se radi, kad tamo svako drugi model...kasni whatsapp, kasni gmail itd itd.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ništa ne kasni
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
torrente kaže...

ja te xiaomi telefone uopće ne gledam ima godina dana.  znam dvoje ljudi kojima push notifikacije uopće ne rade...poviriš na netu o čemu se radi, kad tamo svako drugi model...kasni whatsapp, kasni gmail itd itd.

 

 
Ma MIUI ima dosta jake restrikcije za štednju baterije, pa nekad zna ubiti te pozadinske servise. Ali ništa nije problem sa par klikova namjestit.

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jel ima koji kineski mobitel sa Androidom do 500kn, a da valja tj. da se može normalno zvat, surfat, slat mailove ?

 

hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hrvojeee kaže...

Jel ima koji kineski mobitel sa Androidom do 500kn, a da valja tj. da se može normalno zvat, surfat, slat mailove ?

hvala.

 Tako jeftini kineski mobiteli obično imaju jako lošu kontrolu kvalitete (ili uopće nemaju), pa ih uzmiaš na blef.

Možda će raditi godinama, a možda crknu nakon tjedan dana. Ili im spadne ekran (da, to se događa, već je bilo na ovoj temi).

 

Kupuješ kod nas, EU ili iz Kine?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nemam sad namjeru kupovat mob ali gledao recenzije na youtubeu i bas mi se dopao mi mix 3 i to da se u paketu dobije qi charger.

Ono sto mi se ne sviđa je klizni mehanizam zvog kojeg je i baterija nest manja, više bi volio da ima skočnu kameru poout Vivo Nex ili poput onog kijeg je Energizer najavio nedavno.
Što mislite, hoće li mix 4 uvest skočnu kameru ?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
T700 kaže...
Nemam sad namjeru kupovat mob ali gledao recenzije na youtubeu i bas mi se dopao mi mix 3 i to da se u paketu dobije qi charger.

Ono sto mi se ne sviđa je klizni mehanizam zvog kojeg je i baterija nest manja, više bi volio da ima skočnu kameru poout Vivo Nex ili poput onog kijeg je Energizer najavio nedavno.
Što mislite, hoće li mix 4 uvest skočnu kameru ?

 Ovak :D

Što mislite, hoće li Mi Mix 4 uvesti skočnu kameru:

1 Da
12 Ne
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kad smo kod ovih skočnih MIX-eva, ste vidli da je Doogee prije skoro godinu dana predstavio tu kliznu foru na svom MIX 4.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
LG V30 ili G7

 Procitao sam podosta zalbi na kvalitetu LG-evih mobitela, uz los support kupcima. Nisam siguran u LG bas

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ak misliš na softverski support, tu su loši, tj. dosta kasne sa updateovima.
Al ak tražiš najbolji audio, jedina solucija ti je LG. I još k tome nisu skupi, oko 400€ i niže pa su trenutno i dosta dobar deal.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sta mislite o Huawei P Smart 2019? Da li je to dobra kupovina? Mnogi hvale ove Xiaomi telefone. Koja je opcija bolja?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Niko nema savet? Niko jos ne koristi ovaj aparat? Citao sam neke recenzije na netu, ali bih voleo i ovde da cujem neki konkretan komentar korisnika.

Hvala unapred na svakom korisnom savetu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Lijepog je izgleda i solidne cijene.Kad bih sada kupovao mob došao bih u obzir prije nego Redmi Note 5,6,A2.Možda bi dvojio između PS2019 i Redmi Note 7 ali bih svaki probao pa odlučio.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mi8 lite
 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice