Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.800
|
čitano: 10.878.699
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Meni se čini da je G7 u svemu bolji od poca, možda je poco nešto brži. Ali ovo je ipak flagship bez kompromisa. Jedino ne znam za te updateove.

 

Huawei y9 2019 nema kod nas još?  Čini mi se dosta dobar mob?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

 XIAOMI REDMI 6

 XIAOMI MI A2 LITE ili 

 XIAOMI REDMI S2

 

Koji odabrati..ulozeno-dobiveno....,kupovina kod nas na karicu na rate.....Hvala

0 XIAOMI REDMI 6
2 XIAOMI MI A2
1 XIAOMI REDMI S2
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 21:25 (medoplavi).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MI A2 Lite
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
milinho kaže...
ivanoile kaže...

vanjski zvučnik

 Iskreno, sto sam vise citao vise su cudni ti review-i. Nekako dosta ljudi kaze okej i onda na 5 dobrih naletim na 1-2 losa, tj. da su mobiteli dosli izgrebani bla bla. E sad nije mi jasno zasto je cijena toliko niza kod njih za taj mobitel, pa pokusavam jos malo po eBayu ili Njuskalu cekat da vidim da izleti nesto malo "sigurnije". Javim ako se odlucim  za mobileshop

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
milinho kaže...
ivanoile kaže...

Kakav je ovaj Mobileshop.eu  vidim najjeftnija cijena za G7? (2700kn)

 

 Ako je stvarno ista/slična cijena, onda definitivno uzmi G7. Ipak je flagship sa top čipom, mnogo boljom izradom, ekranom, audio mogućnostima, a i kamera je raznovrsnija 

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bluBear kaže...
MI A2 Lite

 Da li je ta razlika u cijeni na nekim webshopovima od cca 300-400 kn stvarno isplativa

7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
medoplavi kaže...
bluBear kaže...
MI A2 Lite

 Da li je ta razlika u cijeni na nekim webshopovima od cca 300-400 kn stvarno isplativa

Ovako na brzinu prednosti A2 Lite:

- malo veci ali puno bolji ekran u priblizno istim dimenzijama kucista

- tocno 1000 mAh veca baterija 

- cisti Android 

+ performanse su iste na papiru, no osobno bi uvijek isao na Snapdragon procesor

 

A sad koliko je tebi to bitno sve i da li se tebi isplati samo ti znas..

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tražim mišljenja ;)

2 Xiaomi Mi 8 Lite
1 Huawei Mate 20 Lite
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Uzmi redmi note 5 pro, preko alija za 1000kn sa postarinom i miran si
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trenutno imam j7 2017 i malo mi je dosadio/ostario.Ne pratim bas trziste mobitela no dovoljno znam da ima raznoraznih samsunga  S,A,J,J+ serije,Huaweia Mate,P Smart,P20,Xiaomi itd.Pojma nemam koji su najbolji i aktualni modeli  pa koji bi bio najbolji za cca 2500 kn.Moze njuska ako je sa garancijom i u stanju 10/10.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 20:55 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nešto modernog izgleda bilo bi P Smart 2019.Nešto sa top izradom materijalima i procesorom bio bi Mi mix 2S za 2500 kn u hr dućanu.
Sa Njuške Poco...
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kakav je taj p smart u odnosu na p20 lite,mate 20 lite,galaxy modele s8,a seriju itd?Malo sam ga pogledao na netu i cini mi se okej a vidim i da je cijena ispod 2000 kn...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

@big_guy

 

Moze i Huawei Mate pro na njusci za 2000-2500 odlican mob, dobra kamera, 4000mah, pita, premijum izrada, za te novce kompletan! Tvoj novac ti izaberi😉

 

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 22:09 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sony XZ2 s promo kodom je oko 2.600 u SD. Sve usporedbe na YouTube su uglavnom protiv S9 koji je još uvijek preko 5K u trgovinama. Mislim da je to trenutno best buy ako se traži novo iz trgovine. Meni jedino što ima nekog smisla za upgrade sa S7 je neka novija S serija, jer kad sam uspoređivao nove A serije, još uvijek je sve to lošije od S7 osim baterije. Samo što izgleda XZ2 nije baš nešto popularan. Tema na forumu je skoro prazna. Malo iskustava drugih ljudi...
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sil kaže...
Sony XZ2 s promo kodom je oko 2.600 u SD. Sve usporedbe na YouTube su uglavnom protiv S9 koji je još uvijek preko 5K u trgovinama. Mislim da je to trenutno best buy ako se traži novo iz trgovine. Meni jedino što ima nekog smisla za upgrade sa S7 je neka novija S serija, jer kad sam uspoređivao nove A serije, još uvijek je sve to lošije od S7 osim baterije. Samo što izgleda XZ2 nije baš nešto popularan. Tema na forumu je skoro prazna. Malo iskustava drugih ljudi...

 netko je spomenuo negdje, da ce XZ2 sljedeci tjedan biti na akciji po 2000kn u trgovinama, pa pricekajte sa kupovinom

 

edit: vidim gore par postova, kolega napisao 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 23:27 (Timo).
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Stigao Poco po preporuci kolege...2 soma s njuške, Hr papiri i 4 god. gare...6/128 verzija...ja zadovoljan...još nabaciti kaljeno i spreman je 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ćoby kaže...

Stigao Poco po preporuci kolege...2 soma s njuške, Hr papiri i 4 god. gare...6/128 verzija...ja zadovoljan...još nabaciti kaljeno i spreman je 

 4 godine garancije?

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Uzeli su produljeno jamstvo...ja se ne bunim 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mitohondri kaže...
Sil kaže...

Što mislite za Xperia XZ2 za 2.900 u SD? Čini mi se kao dobar deal da supruzi zamijenim stari S7... Da ili ne? :)

 pricekaj sljedeci tjedan, XZ2 ce biti za 2000kn u nekim ducanima na akciji 

 ispravak netocnog navoda. dobih krivi info 2000kn je cijena po kojoj ducani kupuju, tako da je ovo sto je sada na 2900kn, to ta akcija 

7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mitohondri kaže...
Mitohondri kaže...
Sil kaže...

Što mislite za Xperia XZ2 za 2.900 u SD? Čini mi se kao dobar deal da supruzi zamijenim stari S7... Da ili ne? :)

 pricekaj sljedeci tjedan, XZ2 ce biti za 2000kn u nekim ducanima na akciji 

 ispravak netocnog navoda. dobih krivi info 2000kn je cijena po kojoj ducani kupuju, tako da je ovo sto je sada na 2900kn, to ta akcija 

 Jel imaš kakvu informaciju za xz1 compact ili xz2 compact?

10 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
It'sMe932 kaže...
Mitohondri kaže...
Mitohondri kaže...
Sil kaže...

Što mislite za Xperia XZ2 za 2.900 u SD? Čini mi se kao dobar deal da supruzi zamijenim stari S7... Da ili ne? :)

 pricekaj sljedeci tjedan, XZ2 ce biti za 2000kn u nekim ducanima na akciji 

 ispravak netocnog navoda. dobih krivi info 2000kn je cijena po kojoj ducani kupuju, tako da je ovo sto je sada na 2900kn, to ta akcija 

 Jel imaš kakvu informaciju za xz1 compact ili xz2 compact?

 Nista od tog, samo xz2 obicni, ima ga u sancte, aloalo i jos par firmi. U svih ista akcijska cijena.

7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa jbt tih xz1c i xz2c nigdje za nabaviti ili barem ne po normalnoj cijeni. Gledam po youtubu komentare, ljudi xz1c kupuju za 200-300€ iz dućana... Jel ima možda kakav dućan u njemačkoj a da su mobiteli jeftiniji nego kod nas, imam frenda tamo pa bih nešto skemijao?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, zanima me preporuka za mobitel do 2000kuna, iz ducana, nov..jer gledam da ide na 12 rata americana.

Bitno: jaka baterija, solidan ekran i kamera..sto cisci android je plus

Nezahtjevan korisnik..najvise surfanje netom i nesto malo slikanja. Ne igram igrice. Sto jednostavniji to bolji, izgleda nebitan jer uzimam od spigena maskicu s obzurom da sam cesto na bausteli. 
Ako je u nekoj trgovini na 24 rate moguce onda moze i veca cijena (500-1000kuna). Odnosno dal je ova Xperia xz2 najbolji izbor?

Hvala puno

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Marko1988 kaže...

Pozdrav, zanima me preporuka za mobitel do 2000kuna, iz ducana, nov..jer gledam da ide na 12 rata americana.

Bitno: jaka baterija, solidan ekran i kamera..sto cisci android je plus

Nezahtjevan korisnik..najvise surfanje netom i nesto malo slikanja. Ne igram igrice. Sto jednostavniji to bolji, izgleda nebitan jer uzimam od spigena maskicu s obzurom da sam cesto na bausteli. 
Ako je u nekoj trgovini na 24 rate moguce onda moze i veca cijena (500-1000kuna). Odnosno dal je ova Xperia xz2 najbolji izbor?

Hvala puno

 Sony je ok ali baterija ti mozda bude manjkovita, mogu ti preporicit pocophone, mialim da pokriva sve tvoje kriterije. Doduse oko 2700kn je, al npr u sancte mozes na 24 rate amex.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Nokia 7 Plus. Goli Android, vrlo dobra baterija i sasvim dobra kamera
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ovaj Sony i da se dijeli besplatno bilo bi razmišljanja uzeti ili ne. :-) Šala. Vidim da polako odlazi. Ostao je još samo srebrni u SD. Mislim da mu je najveća mana što ima malo veće bezele u odnosu na konkurenciju. Nije toliko 'moderan' za 2019.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Uzmi MiA2
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa,

 

Jel zna netko koji bi smartphone bio vodootporan, tj. nemora izdurat rad pod vodom, al da mu pojačana vlaga ne smeta.. do 1500 kn? ako ima takvog?

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

P20 lite,Mate 20 Lite,Honor 10 lite,Honor 8x ili P smart 2019?

Koji odabrati?Ne igram igre na mobitelu,samo surfanje i yt...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Honor 8X. Ima najveći ekran od navedenih pa je najbolje za surfanje i yt
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice