Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.746
|
čitano: 10.862.306
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima i u Centru tehnike i još negdje koliko se sjećam, a valjda i u službnoj trgovini i kod Bijelića... :D

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
CyberDemonVZ kaže...

 Neka određena trgovina?

Jer na Nabavi ima 4 stranice izlistanih dućana:

https://www.nabava.net/search.php?q=XIAOMI+Redmi+Note+7&s=2

 Vacom Virovitica.

 

Naručivanje mi je problem zbog radnog vremena, nema nikog doma.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
7 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Narucis da ti dodje u poduzece na tvoje ime.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tu ga uzmi, 4/64GB model, crni. Nema bolje, gledao sam ga uživo u sancti, stvarno je odličan mob. Jedino kaj mu fali super amoled, al to je do mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DiRT kaže...

Tu ga uzmi, 4/64GB model, crni. Nema bolje, gledao sam ga uživo u sancti, stvarno je odličan mob. Jedino kaj mu fali super amoled, al to je do mene.

 Ili tu 

 

https://www.smartus.hr/xiaomi-redmi-note-7-4gb-64gb-plavi-1091.html

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa moze preopruka telefona od 250-300e? Prioritet i najbitnije da ima sto bolju bateriju. Gledao sam Samsung A50, cini se da ima jako dobru bateriju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa, dvoumim se između P30 i Mate 20 pro. Treba mi baterija dobra i kamera naravno. Sto bi vi odabrali?

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, 

 

u potrazi sam za novim mobitelom. Tek sam poceo trazit sta bi mogao uzet i naletio na ovo. Znaci s10 za 5600 kn plus sta se dobiju slusalice AKG y500. 

Da li je ponuda dobra? Jer ako je, bi isao sad kupit posto akcija taje ovaj vikend samo. 

 

Hvala 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 15:26 (telefon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela
Za flagship Samsung, u dućanu, cijena OK. S tim poklonom definitivno primamljivo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Za flagship Samsung, u dućanu, cijena OK. S tim poklonom definitivno primamljivo

 Ma da ici cu kupit mob sad, nego problem je sta sad gledam i s10+. 500 kn je razlike, da li se isplati dat tih 500 kn ?

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Veća baterija i još jedna kamera naprijed. To ti je razlika. Uzmi u ruke i probaj oba zbog veličine.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da vidjet cu na licu mijesta kako mi se cine. 

 

Hvala

 

PS. 

 

Uzeo s10 + na kraju...

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 17:32 (telefon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

ulefone armor 3 je stigao :D 

znao sam da bude veći od stare xperie f3111 ali ovo je WoW haha. 3 puta deblji, 1 cm širi i 2 cm duži. težak je također 3 puta više no usprkos svemu tome jako dobro leži u ruci i užitak ga je koristiti. 

a zvučnici... to čudovište grmi kad svira nešto ali kvaliteta je odlična

ukratko, staru xperiu nisam vadio iz kožne torbice jer me bilo strah da će mi ispasti iz ruke koliko je tanak i malen. sa ovime bih se usudio igrati nogomet a on neka glumi loptu 

 

hvala za preporuke

13 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
KiX777 kaže...

Ekipa, dvoumim se između P30 i Mate 20 pro. Treba mi baterija dobra i kamera naravno. Sto bi vi odabrali?

 Kamere su im skoro identične. Baterija nešto bolja na Mate 20 uz brži punjač i bežično punjenje.

Ali ja bih išao na P30 jer ima mnogo ugodniji flat ekran sa minimalnim notchem, dok na Mate em je zakrivljen i uz notchinu.

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
telefon kaže...

Pozdrav, 

 

u potrazi sam za novim mobitelom. Tek sam poceo trazit sta bi mogao uzet i naletio na ovo. Znaci s10 za 5600 kn plus sta se dobiju slusalice AKG y500. 

Da li je ponuda dobra? Jer ako je, bi isao sad kupit posto akcija taje ovaj vikend samo. 

 

Hvala 

 5600 je super cijena, no vrijedi samo za keš

 

9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ekipa, žena mi imala S7. Otišao, ali joj je bio super, pa smo uzeli nakon njega drugi S7. Sad je i taj otišao, i ne bi više joj uzimao S7, pa gledam koji uzeti da zadovoljava sve njezine želje;
Veličina max kao S7 (142mm)
Ravan ekran (ne zakrivljen!)
Dobra baterija
Wireless charging
Da je Samsung ;-)

Ne znam sve modele Samsunga, ali po onom što sam našao, jedino mi S10e zadovoljava sve ove zahtjeve...Jel ima još nešto, kakav je uopće taj s10e, ima ga za 3500kn na njuškalu...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ziga kaže...
telefon kaže...

Pozdrav, 

 

u potrazi sam za novim mobitelom. Tek sam poceo trazit sta bi mogao uzet i naletio na ovo. Znaci s10 za 5600 kn plus sta se dobiju slusalice AKG y500. 

Da li je ponuda dobra? Jer ako je, bi isao sad kupit posto akcija taje ovaj vikend samo. 

 

Hvala 

 5600 je super cijena, no vrijedi samo za keš

 

 Da, popust je 20 % na gotovinu, a 15 % na rate (do 12 rata). Tako da ispadne par sto kuna razlike...

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dan1234567890 kaže...

Ne znam sve modele Samsunga, ali po onom što sam našao, jedino mi S10e zadovoljava sve ove zahtjeve...Jel ima još nešto, kakav je uopće taj s10e, ima ga za 3500kn na njuškalu...

 Ne trebaš ni znat. Imam S7, odličan je, ne mislim ga mijenjat do god radi, jedino bateriju ak fkt oslabi. Nemaš drugu zamjenu pametniju da je ista ko S7. Jedina zamjena ako želiš praktički isti mob ko S7 je S10e koji je "puno bolja verzija S7-ice". U ruci su praktički isti, dizajn je napredniji dosta, nemoj žuti uzet nikako. Crni je najbolji, šteta kaj nema 2x zoom ko veća braća, al nema veze...ok je i ovak ko ne koristi previše kameru kak treba. Ni slučajno da ti padne na pod, tj ženi. :)

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Točno tako. Naprednija verzija s7-mice.
Po brzini jednak s10. Dušu dao za one koji ne vole tacne od mobitela i ne vole edge ekrane.
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Neznam kaj da uzmem zeni..moj mate 10 pro joj je prevelik..sad ima redmi 4x...gledao u domenici note 7 da joj uzmem crveni ali joj je isto velik..samsung a 40 joj se svidja po velicini ali su specke naspram note 7 sranje...a nedaje mi se brdo para za s10e...ima sto u rangu velicine a40? Makar bi ona samsung....znam da je a40 pomak naspram redmi 4x ali opet bi htio malo molje specke...hvala

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pogledaj mi9se
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nakraju sam joj uzeo s8 orchid...hoce samsunga..u hangaru za 2600...btw jel mogu za svog mate 10 pro u zamjeni dobit s9 ili s9 +..dosadio mi ovaj moj...lol

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 18:48 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Moze li mi neko reci koji se od sony telefona u svijetu androida pokazao sa najboljom kamerom i najboljom slikom?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Sony Xperia XZ Premium, al pošto imaš 43 mobitela koji bolje slikaju od njega, slobodno uzmeš nešto drugo, ne zato jer je sony, nego zato jer jeftiniji mobiteli rade bolju sliku.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Interesantno ali ja imam telefon i to nikad nebih izabrala,trazi od drugarice kcerka koja je tinejdzerka ,zamisli
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

S kojim mobom zamjeniti mate 10 pro? Nisam pametan..mate 20...p 30 pro...s 10 ili nesto drugo?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

 Pozz ekipa !

Trazim mobitel cca 300 eura ,najbitnije stvari su mi kamera i zvuk(audio)

Za oko mi je zapeo lg g7 thin q ,vidim da je u mobileshopu 340 eura ..ima tko iskustva? jel sigurno od tamo narucivati ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nakraju uzeo SEBI S10 blue...otisao mayo za 2k na njusci

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz ekipa gdje se moze kupiti asus zenfone 6 trazio sam svugdje nemogu nac , a vidim da je mob izaso ve 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jahac_Oluje kaže...

Pozz ekipa gdje se moze kupiti asus zenfone 6 trazio sam svugdje nemogu nac , a vidim da je mob izaso ve 

 https://eshop.asus.com/de-DE/zenfone-6

 

 

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice