Redmi Note 7 / pro

poruka: 304
|
čitano: 116.969
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
mrkac666 kaže...
Kad zakrene mob vodoravno zatamnila se ekran zna ko ?

 Da ti nije slucajno autobrightness ukljucen ? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
hahhaajaads kaže...
mrkac666 kaže...
Kad zakrene mob vodoravno zatamnila se ekran zna ko ?

 Da ti nije slucajno autobrightness ukljucen ? 

 Mako sam temu koju sam stavio ugasio i upalio mob vratio se na normalu

8 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Diendici kaže...

Ima li tko problema s ikonama notifikacija?

 

Kad mi dode poruka na WhatsApp, Viber, mail, sms i dr. gore u trakama obavijesti samo se nakratko pokaže ikonica koja nakon par sekundi nestane. Vise se ne pojavljuje i uopce ne znam da imam notifikaciju, sve dok ne spustim roletu...

Dosad sam imao note 3 pro, sa istom verzijom miuija i tih problema nikada nije bilo.

Supruga ima istu stvar na redmi 7.

Iako banalno, u svakodnevnoj upotrebi jako iritantno, pogotovo ako nisam u mogućnosti odmah odgovoriti na poruku!

 

Jel netko riješio ovo možda? Kolegica ima isti problem. 

 

https://www.xda-developers.com/miui-10-global-beta-9321-fix-disappearing-notification-icons-mi-9-redmi-note-7/

 

Tu se spominje rješenje u vidu updatea na navedenu verziju, ali ta verzija nije dostupna za Note 7, već samo zadnja verzija 10.nešto. Kad smo upgradeali na tu verziju, u prvi tren je izgledalo kao da će ostati ikona, ali se nakon par sekundi maknula, tako da nije ništa riješilo...

16 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Ja isti problem imam. Npr otvorim više inkognito prozora i nestane za minutu opcija da zatvorim sve prozore.
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
8 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Ag008 kaže...
Ja isti problem imam. Npr otvorim više inkognito prozora i nestane za minutu opcija da zatvorim sve prozore.

 

Pa nije baš isto  al da, čudne stvari se događaju..

13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro

Ja sam to riješio na način da sam instalirao Nova Launcher Prime (meni osobno puno bolji od MIUI-jevog) i omogućio Notification Badges (koji se mou customizirati po želji), pa na njima vidiš obavijesti o porukama.

Na slici je screenshot kak to izgleda.

Čekam da prođe 15 dana, pa da otključam bootloader i stavim zadnji stable ROM sa MIUI.eu, koji će nadam se ispraviti taj nedostatak.

13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Iwa1001 kaže...

Ja sam to riješio na način da sam instalirao Nova Launcher Prime (meni osobno puno bolji od MIUI-jevog) i omogućio Notification Badges (koji se mou customizirati po želji), pa na njima vidiš obavijesti o porukama.

Na slici je screenshot kak to izgleda.

Čekam da prođe 15 dana, pa da otključam bootloader i stavim zadnji stable ROM sa MIUI.eu, koji će nadam se ispraviti taj nedostatak.

 Neće. Zasad ovo pomaže.

4 godine
neaktivan
offline
Redmi Note 7 / pro

Pozdrav ljudi,

evo i mog prvog posta ovdje:)

Upravo kupih Redmi note 7 i molim vas za savjet što mi je dalje činiti da ga konfiguriram kako spada. Čitao sam da ljudi pišu da se treba skinuti neka druga aplikacija za bolju kameru...ima li još što što biste preporučili?

Trebam li paziti na još nešto?

koji ste fast charger kupili i jeste li zadovoljni?

Imate li bilo kakve drtuge tips n tricks ? Sve je dobrodošlo! (uključujući i "prodaj ga odmah i kupi nešto drugo")

Vjerojatno ste iz mog stila pisanja već zaključili da sam totalni dibidus za tehnologiju, ali vjerujem u vašu velikodušnost i razumijevanje:)

Unaprijed hvala i pozdrav svima!

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Molim preporuku custom roma za Redmi Note 7
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro

Xiaomi.eu

14 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Pozdrav, kako namjestiti da kad primiš poruku na Whatsappu, pojavi se onaj popup i kada nestane, nema više ikonice gore u livoj kutu na vrhu... znači nema app icon ne stoji, nego popup stoji 3 sekunde i to je to.  U postavkama nisam ništa uspio naći glede toga...

Only God Can Judge Me
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Stavio MGC_6.2.030_RN7_V1_3_FINAL. Ima netko savjet šta da dodatno u postavkama uključim/isključim ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

ima netko problem kada pokušavam manualno updateati sa miui 10.3.2 na 10.3.5 piše sorry not allowed to update to older version? skinuo rom sa miui stranice...

 

edit: dobio sam model EEA (europska verzija), ne global, iako u "about phone" piše da imam global stable i na kutiji piše global version, zato ne mogu updateati.

našao i riješenje, ak nekom zatreba (ne treba otključavanje bootloadera):

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-7/how-to/stable-rom-eea-to-global-stable-t3937896

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2019 15:13 (Hornet_93).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
jukiii kaže...

Pozdrav, kako namjestiti da kad primiš poruku na Whatsappu, pojavi se onaj popup i kada nestane, nema više ikonice gore u livoj kutu na vrhu... znači nema app icon ne stoji, nego popup stoji 3 sekunde i to je to.  U postavkama nisam ništa uspio naći glede toga...

 

Odi pod Obavijest i traka statusa (Notification and status bar na eng)  u postavkama i doslovno odmah ti piše  Prikažite stavke za nadolazeće obavijesti (Show icons for incoming notifications). To uključi i onda bu dobro. Nemam pojma zakaj je tako nešto po defoltu isključeno...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
12 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

meni je i to uključeno i opet nestaje ikonica notifikacija nakon par sekundi i pojavi se sat. mislim da bi to trebali riješiti nadolazećim updateovima

What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Možda sam se krivo izjasnia heh... Meni se dešava upravo to što je hornet napisa .
Only God Can Judge Me
14 godina
neaktivan
offline
Redmi Note 7 / pro

Ima tko problema sa proximity sensorom, u pozivima mi se događa da uhom aktiviram kalander ili nešto drugo iako proximity "radi".

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Redmi Note 7 / pro
peroko kaže...

Ima tko problema sa proximity sensorom, u pozivima mi se događa da uhom aktiviram kalander ili nešto drugo iako proximity "radi".

 Nisam do sada nista aktivirao, ali sam primjetio par puta da se ekran upali prilikom razgovora, znaci da proximity zastopa iz nekog razloga, ali vec drugi poziv iz toga sve normalno

 

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
16 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
I meni isto. Nekada je na stoperici
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
14 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Ag008 kaže...
I meni isto. Nekada je na stoperici

 Navodno restart pomaže i na prošlom Šaumiju sam imao takvih problema (Redmi 3s)

13 godina
neaktivan
offline
Redmi Note 7 / pro

Kalibracija proxija možda isto pomogne. Barem je to rješavalo česti problem na A2/A2 Lite modelima...

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Pozdrav ekipa, 

 

od jučer mi stalno ko pašteta izlazi ova rrklsma, bila na WhatsAppu, išla u Chrome ili što god..da je to neki virus ili?

Prvi put se susrećem s time..hvala..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Ima li način da pokrenem themes, instalirao je tj. Ažurirao paket a imam samo 2 lokalne :/

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2019 17:25 (Luka123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Miki_16 kaže...

Pozdrav ekipa, 

 

od jučer mi stalno ko pašteta izlazi ova rrklsma, bila na WhatsAppu, išla u Chrome ili što god..da je to neki virus ili?

Prvi put se susrećem s time..hvala..

 

imaš neki clener, luncher ili nekakvo drugo govno instalirano?

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
9 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Luka123 kaže...

Ima li način da pokrenem themes, instalirao je tj. Ažurirao paket a imam samo 2 lokalne :/

 Promijeni regiju u bilo koju izvan EU,npr. Švicarsku pa vidi ako pomaže.

12 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
sibica kaže...
Luka123 kaže...

Ima li način da pokrenem themes, instalirao je tj. Ažurirao paket a imam samo 2 lokalne :/

 Promijeni regiju u bilo koju izvan EU,npr. Švicarsku pa vidi ako pomaže.

 Nemogu virovati radi!! Da bi ti 100 like-ova 

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Gam3r kaže...
Miki_16 kaže...

Pozdrav ekipa, 

 

od jučer mi stalno ko pašteta izlazi ova rrklsma, bila na WhatsAppu, išla u Chrome ili što god..da je to neki virus ili?

Prvi put se susrećem s time..hvala..

 

imaš neki clener, luncher ili nekakvo drugo govno instalirano?

 Imam novu luncher ali od nju od uvijek imam i nikad nikakve probleme nisam imal...ova reklama mi usred poziva, ma sve iskoci bar 3x dnevno..

13 godina
neaktivan
offline
Redmi Note 7 / pro

Ako je free verzija onda su moguci oglasi

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro

Jel ima negdje korak po korak za instakirati xiaomi.eu rom za redmi note 7?

 

našao sam 2 izvora; na jednom kaže da trebam raditi root a instalirat xiaomi.eu, na drugom ne...

 

https://miui.blog/redmi-note-7/install-xiaomi-eu-miui-rom-lavender/

 

https://www.androidexplained.com/redmi-note-7-install-xiaomi-eu-rom/

 

jel netko već stavljao taj rom, ako može pojasniti?

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2019 7:42 (Hornet_93).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Gam3r kaže...

Ako je free verzija onda su moguci oglasi

 Cudno da bas na sve iskacu a dosad nikad

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice