Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

poruka: 1.035
|
čitano: 270.079
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
BREITLING kaže...

bok ekipa,

 

danas kupio note 8 pa da pitam savjete za dobru foliju i case,

moze ebay,amazon ili tu u Zagrebu ako znate...

hvala unaprijed!

 

 

Folije probao svakakve, ali na kraju sam odnio u Mobile Outfitters u Areni centru. Isprintaju foliju po dimenzijama i naljepe ju, traje nekih 15ak minuta, ali isplati se. Imam i naprijed i nazad i ne vide se uopce. Trebas se dobro zagledati da uopce skuzis da je folija na njemu.

 

Case? Bilo koji sa ebaya od par dolara. Ako oces skuplje Samsung Alcantara cover je meni br1.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
AnđeoGabrijel21 kaže...

2 appa istovremeno imaju svi uređaji sa 7.0 Nougat

 

Pa Galaxy S4 je to imao još davnih vremena, ali mislio sam zbog veličine ekrana i poliranog SWa ovdje se zbilja može koristiti kao praktično, ne gimmick...

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Vjerujem da je većini 1 od te 2 aplikacije youtube i slušanje muzike, dok pritom rade nešto drugo. Barem ja to tako koristim.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
1samek kaže...
AnđeoGabrijel21 kaže...

2 appa istovremeno imaju svi uređaji sa 7.0 Nougat

 

Pa Galaxy S4 je to imao još davnih vremena, ali mislio sam zbog veličine ekrana i poliranog SWa ovdje se zbilja može koristiti kao praktično, ne gimmick...

 

Imao je i S3, ako ćemo pravo:)

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Jel netko probao novi GEAR VR na Noteu 8? Kakav je u odnosu na S7?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Koliko se isplati prelazit s S8 na Note 8??

 

Bitno mi je da je dual sim...čak mi je u igri i onaj Mi Note 3 kao privremeni mob do izlaska S9. Ili uzet Note 8, ili Mi Note 3 pa za par mj S9. Nisam pametan.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 20:26 (R36).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
R36 kaže...

Koliko se isplati prelazit s S8 na Note 8??

 

Bitno mi je da je dual sim...čak mi je u igri i onaj Mi Note 3 kao privremeni mob do izlaska S9. Ili uzet Note 8, ili Mi Note 3 pa za par mj S9. Nisam pametan.

 

Ovisi kolika je nadoplata. Ja sam presao sa S8+ Dual  na Note 8 Dual SIM, a nadoplatio sam 500kn i isplatilo mi se. Po meni Sa S8+ na Note 8 maksimalna nadoplata 700kn,inace nema sanse. A sa S8? Iskreno neznam, ja bi rade ostao na S8 jer ce sad iza nove godine izaci novi modeli pa vidi

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
MARKOZD15 kaže...
R36 kaže...

Koliko se isplati prelazit s S8 na Note 8??

 

Bitno mi je da je dual sim...čak mi je u igri i onaj Mi Note 3 kao privremeni mob do izlaska S9. Ili uzet Note 8, ili Mi Note 3 pa za par mj S9. Nisam pametan.

 

Ovisi kolika je nadoplata. Ja sam presao sa S8+ Dual  na Note 8 Dual SIM, a nadoplatio sam 500kn i isplatilo mi se. Po meni Sa S8+ na Note 8 maksimalna nadoplata 700kn,inace nema sanse. A sa S8? Iskreno neznam, ja bi rade ostao na S8 jer ce sad iza nove godine izaci novi modeli pa vidi

Slažem se...

Sad će 2018., izlaze novi top modeli i neda mi se kupovat Note 8 (jel mi je to jedina dostojna zamjena za S8). S8 sam prodao jel mi hitno treba dual sim i zato je bila prevaga Note 8DS ili Mi Note 3. Uzeo sam Mi Note 3 za prvu ruku a čeka se S9...

 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
MARKOZD15 kaže... 

Folije probao svakakve, ali na kraju sam odnio u Mobile Outfitters u Areni centru. Isprintaju foliju po dimenzijama i naljepe ju, traje nekih 15ak minuta, ali isplati se. Imam i naprijed i nazad i ne vide se uopce. Trebas se dobro zagledati da uopce skuzis da je folija na njemu.

 

Case? Bilo koji sa ebaya od par dolara. Ako oces skuplje Samsung Alcantara cover je meni br1.

Upravo proguglao o tome pa me zainteresiralo, ali nigdje ne mogu pronaći cijenu. 

Koja je cijena za naprijed / naprijed i nazad?

10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Sta kazete na ovu razliku u detaljima kamere u odnosu na Xiaomi Mi Note 3?

DxO je ovom Xiaomiu dao ocjenu kao i HTC U11 i Pixelima od prosle godine...znaci nema vise rezultata bez uzoraka, sada napokon mozemo sami vidjeti i usporediti, a ovo sto sam maloprije pogledao je koma za Note 8...znaci uzorak se odnosi na "extreme low light" fotkan u laboratorijskim uvjetima na isti nacin sa oba moba.

Galaxy Note 8 je izgubio sve detalje i teksture, a bolje da vam ne govorim na kojem ISO je bio Xiaomi a na kojem Samsung jer tek onda bi bili u cudu...uostalom sve mozete i sami pogledati i usporediti...ja vam dolje stavljam samo crop da vidite sta radi 3X jeftiniji mobitel.

Da ne ispada da kritiziram Samsung...i sam imam Galaxy S8+. :)

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Sramotno, ali iskreno.. Ja sam vec navikao da nemoram na Note uopce racunati na vecinu low light fotki kao ni indoor fotke sa umjetnim osvjetljenjem. Osim naravno ako ih necu sam procesirati putem Photoshopa 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ja vec cekam kišu minusa da me zapljusne...kad se dotaknem kamere onda to obicno zavrsi sa hrpetinom minusa na mom kontu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Note 8 PLAVI, je li zna neko gdje se moze kupiti? :( 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Prodajem Samsung Dex Station,korišten svega par dana,imam racun i garanciju.

Za 800kn.pitanja na PM

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ja sam ih vidjao jedino na njuskalu, a koliko znam nije namjenjen Europi (bar ne u pocetku).

Tako je bilo i sa Galaxy S7, titanium silver je isao za US trziste u pocetku, a kasnije se mogao naci i kod nas pa sam zeni kupio bas u toj boji...vjerujem da ce kasnije biti i plavih Note 8 sve vise u ponudi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Hvala Vam! Vidim da ga ima u Njemackoj, Francuskoj. Bio je nedavno ma stranici Sancta Domenica, ali ga sad nema. Kontaktirala sam ih, kazu nema ga u HR. 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
blueray3D kaže...

Hvala Vam! Vidim da ga ima u Njemackoj, Francuskoj. Bio je nedavno ma stranici Sancta Domenica, ali ga sad nema. Kontaktirala sam ih, kazu nema ga u HR. 

 

probaj u Samsung Expirience Storu u Arena Centru, znam da iza njih u pozadini je rijec o Sancta Domenici, ali nemaju isto skladiste, ja kad sam svog uzimao, u Arena Centru su imali sve palete boja u kojima dolazi Note 8, dok kod Sancte su imali samo crni i trebalo ga je cekat, vrijedi pokusati... 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Novi update 820mb.
Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
amater_2 kaže...
Novi update 820mb.

Jesi updateao? Jel osjetis ikakvo poboljsanje u radu i sl?

 

Ako je sve ok napravit cu i ja update, taman mi dosla obavijest

14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Uzeo i ja note 8 pa da pozdravim društvo:)

Dual sim verzija. Mob je gromada. Nakon oneplus3 sam imao par dana op5t koji je 6" i na njega sam se odmah naviknuo. Prodao op5t zbog nezadovoljavajuće kamere. Doplatio 130€ i uzeo ovo čudo.

Note je 6.3 i baš se osjeti razlika u veličini mada vjerujem da nakon par dana bude i to pod normalno.

Tražim tempered glass da je u redu pa ako je netko kupovao i da je ok molim link da uzmem.

Hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Nadam se da se ovo neće još više i jače proširiti osim trenutno sada SAD-a - LINK

 

Da im se ne bi dogodio Note 7 na novi način zvan Note 8.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Instralirao sam update, ali ne vidim nikaku razliku. 

Mada nisam ništo puno čačkao po mobitelu. 

Battlelog: MUDO_HR
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
dalja46 kaže...

Uzeo i ja note 8 pa da pozdravim društvo:)

Dual sim verzija. Mob je gromada. Nakon oneplus3 sam imao par dana op5t koji je 6" i na njega sam se odmah naviknuo. Prodao op5t zbog nezadovoljavajuće kamere. Doplatio 130€ i uzeo ovo čudo.

Note je 6.3 i baš se osjeti razlika u veličini mada vjerujem da nakon par dana bude i to pod normalno.

Tražim tempered glass da je u redu pa ako je netko kupovao i da je ok molim link da uzmem.

Hvala

 

Preporucam ti da das 50E za Whitestone Dome kaljeno staklo. Ako hoces obicnu folije odi u Arenu u Mobile Outfitters, ja stavio foliju naprijed i nazad i moram ti reci da je VRHUNSKA. Ne vidi se doslovno, stiti odlicno, prezadovoljan sam.

amater_2 kaže...

Instralirao sam update, ali ne vidim nikaku razliku. 

Mada nisam ništo puno čačkao po mobitelu. 

Bitno da se nije nesto pogorsalo haha. Instalirat cu update onda

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Evo ja vec imam uredjaj otkako je izasao i krasim si ekran sa stvarno odlicnim fotografijama u app "Wallpapers-Craft",svakako preporucujem svima!!

12 godina
offline
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
ocean77 kaže...

Sta kazete na ovu razliku u detaljima kamere u odnosu na Xiaomi Mi Note 3?

DxO je ovom Xiaomiu dao ocjenu kao i HTC U11 i Pixelima od prosle godine...znaci nema vise rezultata bez uzoraka, sada napokon mozemo sami vidjeti i usporediti, a ovo sto sam maloprije pogledao je koma za Note 8...znaci uzorak se odnosi na "extreme low light" fotkan u laboratorijskim uvjetima na isti nacin sa oba moba.

Galaxy Note 8 je izgubio sve detalje i teksture, a bolje da vam ne govorim na kojem ISO je bio Xiaomi a na kojem Samsung jer tek onda bi bili u cudu...uostalom sve mozete i sami pogledati i usporediti...ja vam dolje stavljam samo crop da vidite sta radi 3X jeftiniji mobitel.

Da ne ispada da kritiziram Samsung...i sam imam Galaxy S8+. :)

 

 Koji je pak sad ovo vrag? Note 8 ću imati kroz dan-dva i ovo mi je sada jako neugodno iznenađenje. Je li ovo s kamerom koja ima manji otvor blende? Je li automatski način rada kamere? 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
explorer 4 kaže...
ocean77 kaže...

Sta kazete na ovu razliku u detaljima kamere u odnosu na Xiaomi Mi Note 3?

DxO je ovom Xiaomiu dao ocjenu kao i HTC U11 i Pixelima od prosle godine...znaci nema vise rezultata bez uzoraka, sada napokon mozemo sami vidjeti i usporediti, a ovo sto sam maloprije pogledao je koma za Note 8...znaci uzorak se odnosi na "extreme low light" fotkan u laboratorijskim uvjetima na isti nacin sa oba moba.

Galaxy Note 8 je izgubio sve detalje i teksture, a bolje da vam ne govorim na kojem ISO je bio Xiaomi a na kojem Samsung jer tek onda bi bili u cudu...uostalom sve mozete i sami pogledati i usporediti...ja vam dolje stavljam samo crop da vidite sta radi 3X jeftiniji mobitel.

Da ne ispada da kritiziram Samsung...i sam imam Galaxy S8+. :)

 

 Koji je pak sad ovo vrag? Note 8 ću imati kroz dan-dva i ovo mi je sada jako neugodno iznenađenje. Je li ovo s kamerom koja ima manji otvor blende? Je li automatski način rada kamere? 

Aj ne zamaraj se...

 

Note 8 će ti radit brutalne fotke - o tome upće nema govora.

 

Imam ja Note 3., prije toga S8 tako da se ne trebaš brinut., za kvalitetu fotki na Note 8.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Imao sam i Note 3, sad imam note 4, a prethodno sam koristio još hrpu modela između 2014. i 2016. A imam i DSLR, ali mi je čudno vidjeti da neki osrednji Xiaomi hvata puno više svjetla od Notea. To nešto nije u redu. Ili je uhvaćeno s kamerom koja ima manji otvor blende. Razlika između f2.4 i 1.7 je velika.

 

EDIT: Ovo je fotka prije softverske nadogradnje, ništa onda. Doduše, evo došao mi uređaj, pa ćemo vidjeti valja li to šta. Mogao bih i nabaciti jednu usporedbu s DSLR-om, pa i s Noteom 4, da se vidi koliki je napredak nakon tri godine.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.1.2018 9:58 (explorer 4).
 
2 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Nije tu nikakav problem sa svijetlom,tu je problem noise reductiona. Note 8 izgleda kao ulje na platnu. Dok kad se slika raw, to je totalno druga prica

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
explorer 4 kaže...

Imao sam i Note 3, sad imam note 4, a prethodno sam koristio još hrpu modela između 2014. i 2016. A imam i DSLR, ali mi je čudno vidjeti da neki osrednji Xiaomi hvata puno više svjetla od Notea. To nešto nije u redu. Ili je uhvaćeno s kamerom koja ima manji otvor blende. Razlika između f2.4 i 1.7 je velika.

 

EDIT: Ovo je fotka prije softverske nadogradnje, ništa onda. Doduše, evo došao mi uređaj, pa ćemo vidjeti valja li to šta. Mogao bih i nabaciti jednu usporedbu s DSLR-om, pa i s Noteom 4, da se vidi koliki je napredak nakon tri godine.

 Govorim za Mi Note 3, a ne Note 3. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice