Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

poruka: 1.035
|
čitano: 269.327
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Da.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

je li se tko kada susretao sa problemom kod bezičnog punjenja? mobitel se punio pa sam ga na kratko maknuo sa punjača i idem ga opet stavit kad ono neće, originalni samsung punjač (onaj kožni koji se može sklopiti) u kombinaciji sa original samsung kabelom i punjačem. probao soft reset, safe mode, uključiti brzo punjenje (koje sam držao isključeno), resetiranje moba par puta, brisao cache partiton, drugi punjač i kabel... kad uštekam kabel u bežični punjač blinka lampica tako da pretpostavljam da je problem u mobitelu, jedino nisam probao ga stavit na drugi bežični punjač jer nemam još jedan i nisam probao hard reset.

 

EDIT: ipak je problem u punjacu, posudio drugi i on radi bez problema 

don't look at me!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2019 16:39 (Genoxxx).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

baterija drži cca 12 do 15 sati prosječnog korištenja. 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ima li tko tempered glass na svojem? Gledam si uzet jedno, možda ono što dolazi sa uv ljepilom, uzeo bi ga sa aliexpressa/ebaya... dal se isplati?

don't look at me!
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Jedino uv tempered se i isplati kod curved zaslona jer dođe do kraja, nema balončića i touch radi savršeno. Ugradio sam neki dan na mate 20 pro i mogu potvrditi da radi otisak prsta preko toga. Razlike između tih jeftinih kineskih i whitestone-a su samo u načinu instalacije i bolesnoj cijeni dome-a. Konačan rezultat i dugotrajnost su isti. Trenutno na svojem imam 6d "savitljivo" staklo koje najbolje štiti od udaraca jer je laminirano u više slojeva plastike i gela/silikona ali ga je poprilično teško instalirati da nema ni jednog balončića. Ja sam uspio ali onda mi je maskica podigla jedan čošak. Imam osjećaj da ga se može lijepit i prat bezbroj puta. Uzeo sam ga jer sam gledao prezentaciju uživo u kojoj manjim čekićem biju po sredini ekrana ip šesticu i đubre ne puca.
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Kupio sam tempered glass zaštitno staklo preko ebaya. 

iz newcastlea naručio ispod 3 funte košta i 0.9 funti poštarina. to je cca 30ak kn. došlo je brzo za nekoliko dana dobro zapakirano. zaobljeno je i praktički potpuna zaštita zaslona i zato služi. prilično je masovno visoka sigurnost. tipkanje besprijekorno radi. naravno da bez ikakve zaštite je ugođaj bolji i nema odsjaja na suncu, ali stvar je izbora. ja sam stavio staklo pa baratam opušteno sa mobitelom. čini mi se da mi padne sa 3 metra da bi ostao čitav sa ovim staklom. hard zaštita. postoje i neke folije ali samo staklo štiti od pucanja ekrana.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
kućaposo kaže...

Kupio sam tempered glass zaštitno staklo preko ebaya. 

iz newcastlea naručio ispod 3 funte košta i 0.9 funti poštarina. to je cca 30ak kn. došlo je brzo za nekoliko dana dobro zapakirano. zaobljeno je i praktički potpuna zaštita zaslona i zato služi. prilično je masovno visoka sigurnost. tipkanje besprijekorno radi. naravno da bez ikakve zaštite je ugođaj bolji i nema odsjaja na suncu, ali stvar je izbora. ja sam stavio staklo pa baratam opušteno sa mobitelom. čini mi se da mi padne sa 3 metra da bi ostao čitav sa ovim staklom. hard zaštita. postoje i neke folije ali samo staklo štiti od pucanja ekrana.

 Zaljepi link od stakla

don't look at me!
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
Staklo ti više štiti ekran od ogrebotina. Ako padne na nešto oštro, puca i jedno i drugo. 6d savitljivo staklo najbolje štiti od udaraca ali ne izgleda lijepo kao uv
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

9H je ovo sa oleofobnim prema tom. čini mi se barem 3 milimetra ako ne i bolje. puknuće ekrana košta kao i novi mobitel. po meni javljeno staklo treba stavit

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

premazom

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

šteta je na taj ekran bilo što stavit

 
4 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

je šteta slažem se. Nije to više to.sorry but jbg

ekran je najbolji na planeti

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

https://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-NOTE-8-Tempered-Glass-Screen-Protector-FILM-Case-Friendly-Clear/192844614690?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

ja sam naručio ovaj jer sa tražio sa brzom dostavom, u međuvremenu su poskupili sigurno se može naći

jeftinije, naročito iz kine sa sporom dostavom za trećinu ili četvrtinu od ove cijene.

 

staklo je dobro tj. zaštita je stvarno dobra, ali nije to više to kao prije... , ali ima zaštitu pa se bez brige po tom pitanju

 
0 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Meni je mobitel pao dva puta na beton i nije mu nista, imam samo plastičnu prozirnu maskicu koju sam kupio u Avenue Mallu na štandu za 50kn, inače na e bayu su po 1 ili 2 dolara ili tako nesto.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
A ocito nije pao kako treba.... ja imam spigenovu masku i daba kad je trefio bas na jebeni zaobljeni dio ekrana.... da i jebo taj ekran...dao bi 100 eura vise samo da mogu uzet iati s ravnim ekranom...
VenAtoR#2231
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

baterija je slabija, ali sa performansama na najjače

snimanje. ekran. svjetski vrh za smješnu cijenu i najnoviji android pitu. olovčica 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Iiiii ukrali mi note ;(

Sad sam na Galaxyu S5 koji je iznenađujuće brz uz Stock Pie :O

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
EZY-E kaže...

Iiiii ukrali mi note ;(

Sad sam na Galaxyu S5 koji je iznenađujuće brz uz Stock Pie :O

gdje si ga ostavio da su ti ukrali??

s5 i pie? xda ha? fora..

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
digitall kaže...
EZY-E kaže...

Iiiii ukrali mi note ;(

Sad sam na Galaxyu S5 koji je iznenađujuće brz uz Stock Pie :O

gdje si ga ostavio da su ti ukrali??

s5 i pie? xda ha? fora..

 Bio u džepu, nisam ni skužio da su ga ukrali.

Xda da, usudio bi se reći da je u nekim stvarima i fluidniji od notea, zvuk na sluškama je čak bolji, ne kužim na koju foru al je, na noteu sam morao raditi čudesa da dobim zvuk da spada, ovdje out of the box dobar, vjerojatno je bolji audio chip unutra.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
EZY-E kaže...
digitall kaže...
EZY-E kaže...

Iiiii ukrali mi note ;(

Sad sam na Galaxyu S5 koji je iznenađujuće brz uz Stock Pie :O

gdje si ga ostavio da su ti ukrali??

s5 i pie? xda ha? fora..

 Bio u džepu, nisam ni skužio da su ga ukrali.

Xda da, usudio bi se reći da je u nekim stvarima i fluidniji od notea, zvuk na sluškama je čak bolji, ne kužim na koju foru al je, na noteu sam morao raditi čudesa da dobim zvuk da spada, ovdje out of the box dobar, vjerojatno je bolji audio chip unutra.

iz depa ti netko ukrao mobitel? ja si to ne mogu ni predocit.. valjda zato sto mi je uvijek u prednjem desnom depu i ne moze se pomaknut milimetar da ne osjetim...

ovo za zvuk je moguce, prije su stavljali bolje cipove..

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
digitall kaže...
EZY-E kaže...
digitall kaže...
EZY-E kaže...

Iiiii ukrali mi note ;(

Sad sam na Galaxyu S5 koji je iznenađujuće brz uz Stock Pie :O

gdje si ga ostavio da su ti ukrali??

s5 i pie? xda ha? fora..

 Bio u džepu, nisam ni skužio da su ga ukrali.

Xda da, usudio bi se reći da je u nekim stvarima i fluidniji od notea, zvuk na sluškama je čak bolji, ne kužim na koju foru al je, na noteu sam morao raditi čudesa da dobim zvuk da spada, ovdje out of the box dobar, vjerojatno je bolji audio chip unutra.

iz depa ti netko ukrao mobitel? ja si to ne mogu ni predocit.. valjda zato sto mi je uvijek u prednjem desnom depu i ne moze se pomaknut milimetar da ne osjetim...

ovo za zvuk je moguce, prije su stavljali bolje cipove..

 Bio sam u Maroku, tako da... :)

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Pozdrav ekipa. Potreban mi je savjet.

 

Gledao sam kupit nesto mobitela i nikako ne bih isao preko 3000kn.

 

Dvoumim se izmedju Xiaomi mi 9 i ovog samsung note 8 ( mogu ga nabavit iz njemacke npvog za taman 3000kn gratis wireless charger s njim)

 

Brine me autonomija baterije.

Mozete li mi potvrdit koliko traje sad nakon novog updatea na Pie? 

 

Privuklo me kod samsunga dobra kamera? s OIS, ekran i sam dizajn. 

 

I koju bi masku preporucili (Spigen npr?)

 

Hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Ovdje imaš detaljnije o maskicama za note 8. Svakako kupi originalnu maskicu

jer mobitel najvišeg ranga to zaslužuje. Imaš sreće sa ponudom, najbolja maskica

je Alcantara, poseban osjećaj i materijal i ne proizvodi se više vjerojatno zbog vioske cijene.

Naime košta 399 kn, ali sada je snižena na simboličnih 159 kn za tu kvalitetu u Sancta domenici.

 

https://www.sancta-domenica.hr/?q=samsung+galaxy+note8&o=12

https://www.sancta-domenica.hr/komunikacije/mobile-tablet-pribor/samsung.html

 

Što se tiče baterije, meni izdrži cijeli dan najčešće ali uz iznimno puno korištenja ekrana.

Isto tako postavke se mogu izmijeniti, tako da nema problema, ali ovo nije mobitel kojem

je baterija jača strana, dapače. Ali punjač u autu i brzi pune super i relativno brzo. Meni se čini

da više od pola baterija za cca pola sata, što je meni sasvim prihvatljivo. Baterija je jedini mali

minus ovoga uređaja, sve drugo je vrlo superiorno. Od osjećaja do ekrana, izgleda, olovčice koja

pruža jako puno mogućnosti. Cijena je spuštena sa 7.600 kn na 3.000 kn što reći.

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

baš si me  u dvojbi između xiaomija i samsunga note 8.

 

to je kao da se dvoumiš između BMW X1 i Dacie Logan

 
0 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

 

Ovo je originalna recenzija by Samsung Korea.

Slušalice AKG su odlične.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

Imam dosta dobru "rugged" masku za note 8 koju prodajem ako tko hoće kupiti.

Gumena je i u 2 sloja, guma i plastika.

50 kn.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
shegyman kaže...

Pozdrav ekipa. Potreban mi je savjet.

 

Gledao sam kupit nesto mobitela i nikako ne bih isao preko 3000kn.

 

Dvoumim se izmedju Xiaomi mi 9 i ovog samsung note 8 ( mogu ga nabavit iz njemacke npvog za taman 3000kn gratis wireless charger s njim)

 

Brine me autonomija baterije.

Mozete li mi potvrdit koliko traje sad nakon novog updatea na Pie? 

 

Privuklo me kod samsunga dobra kamera? s OIS, ekran i sam dizajn. 

 

I koju bi masku preporucili (Spigen npr?)

 

Hvala

 

mi9 je noviji, brzi, jaci, s nesto boljim trajanjem baterije, ali od ta dva ja bi odabrao note 8 zbog ekrana, kamere, mogucnosti, i manje cijene.. upravo kupujem zeni jedan za 2400 s njuskala.. komicna cijena

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 8, rasprava!
digitall kaže...
shegyman kaže...

Pozdrav ekipa. Potreban mi je savjet.

 

Gledao sam kupit nesto mobitela i nikako ne bih isao preko 3000kn.

 

Dvoumim se izmedju Xiaomi mi 9 i ovog samsung note 8 ( mogu ga nabavit iz njemacke npvog za taman 3000kn gratis wireless charger s njim)

 

Brine me autonomija baterije.

Mozete li mi potvrdit koliko traje sad nakon novog updatea na Pie? 

 

Privuklo me kod samsunga dobra kamera? s OIS, ekran i sam dizajn. 

 

I koju bi masku preporucili (Spigen npr?)

 

Hvala

 

mi9 je noviji, brzi, jaci, s nesto boljim trajanjem baterije, ali od ta dva ja bi odabrao note 8 zbog ekrana, kamere, mogucnosti, i manje cijene.. upravo kupujem zeni jedan za 2400 s njuskala.. komicna cijena

 Jel to novi ili polovni za te novce?

 

 

Garant ce mi šok bit baterija, s obzirom da sad iman lenovo p2 koji ima 5000mah i snapdragon 625. 

 

Alcantara maske mi nisu nesto, a i sklon san radu di je prasina pai se pari sa ce se šporkavat. 

Vidija san na par Samsunga Spigen maske i odlicne su.

 

9 godina
offline
Samsung Galaxy Note 8, rasprava!

ma polovni, pol godine star, super ocuvan. 

a nakon p2 ce naravno biti sok s baterijom, ne samo ovaj nego bilo koji :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice