Samsung Galaxy Note 9

poruka: 909
|
čitano: 222.496
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Indestructible kaže...
pa zar noise nije šum prevedeno na nas jezik?

ti kazes sto smanjuju sum a ne nose reduction.

Noise - sum

Noise reduction - algoritam za uklanjanje suma

 

Kod Samsunga je taj algoritam prenaglasen, tako da slike nemaju puno suma, ali izgledaju jako neprirodno, jer taj algoritam osim sto pegla sum pegla i poprilicnu kolicinu detalja sto je najvise vidljivo na teksturama zgrada, ljudskom licu, kosi itd. Tako da bi Samsung imao benefita

da malo smanji s nr algoritmom, imao bi nesto vise suma, ali bi fotke puno bolje izgledale

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

ah, kontam sad na sta mislis.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

tko ima kakvo staklo na noteu ,planiram uskoro si uzet pa gledam koja bi bila najbolja zastita

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Pozdrav,

 

Ima netko vremena da mi objasni koja mi je najjednostavnija opcija za spojiti Note 9 sa TV-om (nije smart tv tako da nista od smart viewa).

Pretežito bih gledao filmove sa aplikacije Popcorn Time-a na TV-u.

 

Unaprijed hvala, LP!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Vjerojatno nešto poput Chromecasta.
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Crodeni5 kaže...

Pozdrav,

 

Ima netko vremena da mi objasni koja mi je najjednostavnija opcija za spojiti Note 9 sa TV-om (nije smart tv tako da nista od smart viewa).

Pretežito bih gledao filmove sa aplikacije Popcorn Time-a na TV-u.

 

Unaprijed hvala, LP!

 pa vjerovatno sve druge moguce opcije koje ne ukljucuju chromecast ,allshare itd opcije ako tv nije sposoban za to..ostaju ti HDMI kablovi ,itd konektori ,ilti samsung dex kaj ne ?

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

pozdrav razmisljao sam prvo o noteu 8,ali vidim da se da naci novi note 9 na njuskalu za 5500kn,vidim da vecina kaze da je baterija na noteu 8 dosta losa,kakva je na noteu 9 nakon nekog vremena? ako je netko imao 8-icu prije pa ako moze usporediti hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
toma20 kaže...

pozdrav razmisljao sam prvo o noteu 8,ali vidim da se da naci novi note 9 na njuskalu za 5500kn,vidim da vecina kaze da je baterija na noteu 8 dosta losa,kakva je na noteu 9 nakon nekog vremena? ako je netko imao 8-icu prije pa ako moze usporediti hvala 

 

 

Sto se baterije tice napokon je to ono sto se i ocekuje.

Ne pitajte me kako sam u 7 i nesto sati uspio natuci 4 i nesto sata SOT , ali imao sam danas brdo stvari koje sam rjesavao pa je tu bilo svega...poruka, telefoniranja, fotkanja, slanja slika, trazenja po netu nekih informacija...svasta uglavnom.

Uglavnom bez ikakvih problema imam 5-6 sati SOT, a sa Note 8 sam bio na 3 i nesto sata SOT...baterija je puno bolja na Note 9.

Mob je opcenito brzi u radu i to su osnovne prednosti u odnosu na Note 8...ostalo manje vise isto...kamera, ekran...tu ja ne vidim neke znacajne pomake.

13 godina
online
Samsung Galaxy Note 9
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Opet nesto sa kamerom.

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ovo je vec drugi update kamere u kratkom vremenu.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

pitanjce, da li bi uzeli N9 ili cekali S10?

 

nebitno koliko koji kosta ili bude kostao

 

cisto iz tehnoloskog i dizajnerskog aspekta

 

cekao sam pixel 3, a posto je on ispao teski fail, gledam N9, kao najbolji smartphone opcenito, a mislim si nekako da bih trebao pricekati, jer ce S10 ziher biti epic

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Kupis Note 9 i koristis dok ne dodje S10...pa neces valjda cekati do 3 mjeseca...tako u 3 mjesecu mozes odluciti cekati 8 mjesec i epic okrugli Note 10.😁
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
ocean77 kaže...
Kupis Note 9 i koristis dok ne dodje S10...pa neces valjda cekati do 3 mjeseca...tako u 3 mjesecu mozes odluciti cekati 8 mjesec i epic okrugli Note 10.😁

 ne ne, nije tako.

 

 isto mislim da ce S10 biti veliki iskorak, ali sad da li dovoljno veliki da se isplati cekati ne znam

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 17:23 (Timo).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Timo kaže...
ocean77 kaže...
Kupis Note 9 i koristis dok ne dodje S10...pa neces valjda cekati do 3 mjeseca...tako u 3 mjesecu mozes odluciti cekati 8 mjesec i epic okrugli Note 10.😁

 ne ne, nije tako.

 

 isto mislim da ce S10 biti veliki iskorak, ali sad da li dovoljno veliki da se isplati cekati ne znam

 

 

Bit ce iskorak u jednoj (ili dvije) kameri/e vise, jos brzem procesoru i vjerojatno nekom novom smjeru dizajna i vjerojatno ce pocetni model dolaziti sa vecim kapacitetom...ono sto Note vec danas nudi.

 

Tko treba i zeli Note sigurno nece cekati S10 jer on nudi drugacije korisnicko iskustvo i po meni ih ne treba usporedjivati.

Tko razmislja o S9+ sada onda ima smisla razmisljati o S10 odnosno S10+ ili kako ce se vec zvati...Note 9 je specifican mob, ne samo medju Samsung modelima vec opcenito.

 

 

13 godina
online
Samsung Galaxy Note 9

Ja bih svakome prepporučio da uzme Note 9, ako misli čekat S10.

 

S10 bi trebao biti skroz novi dizajn, novotarije, điđe miđe, a znamo da onaj sljedeći model ispravlja sve veće nedostatke novog, znači S11 bude baš onako kao je S10 trebao biti :-)

 

Stoga, uzmi Note 9 pa čekaj S11 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
ocean77 kaže...
Timo kaže...
ocean77 kaže...
Kupis Note 9 i koristis dok ne dodje S10...pa neces valjda cekati do 3 mjeseca...tako u 3 mjesecu mozes odluciti cekati 8 mjesec i epic okrugli Note 10.😁

 ne ne, nije tako.

 

 isto mislim da ce S10 biti veliki iskorak, ali sad da li dovoljno veliki da se isplati cekati ne znam

 

 

Tko treba i zeli Note sigurno nece cekati S10 jer on nudi drugacije korisnicko iskustvo i po meni ih ne treba usporedjivati.

Tko razmislja o S9+ sada onda ima smisla razmisljati o S10 odnosno S10+ ili kako ce se vec zvati...Note 9 je specifican mob, ne samo medju Samsung modelima vec opcenito.

 

 

 

 

Potpis.

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Pozdrav,
Koji kabel treba za note9 da se može koristit za dex? Hvala
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9
Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Hvala,znam frende google. Imam već 1 hdmi to usb c ali neki rade neki ne.neki kažu da samo original samsung kabel radi. Zato pitam,ali hvala svakako.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
E super.hvala picpic. Idem odmah naručiti.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
October patch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Pozdrav ekipa, evo neki dan sam u A1 uzeo note 9, i za sada sam odusevljen mobitelom, jedina zamjerka je što se jednostavno osjeti u radu koliko je taj samsungov touchWiz tezak software, isto tako skener otiska prsta je manji, sporiji i manje tocan od honora 8 kojeg sam imao prije njega i tesko mi se na to naviknut. Drugim stvarima sam impresioniran, ekran je savrsen, kamera u nocnim uvjetima odlicna, mada mi se ne sviđa koliko mobitel obradi sliku, neke scene izgledaju kao da su lagano umjetne, ali ajde, i preko toga se može, mogucnosti podesavanja svakog detalja su ogromne,  i zadnja stvar, SOT od preko 6 sati je nešto cime sam odusevljen.

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Otvori si opcije za developere i podesi animacije na 0.5...po defaultu su na 1.
Imat ces dojam da koristis Pixel i uopce neces imati dojam da je SW tezak...meni je ovo najfluidniji Samsung do sada.
Općenito ovo je prvi mob nakon duze vremena kojim sam uglavnom zadovoljan.
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

dajte nemojte vise ne mogu docekati 12.mj da ga kupim 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
ocean77 kaže...
Otvori si opcije za developere i podesi animacije na 0.5...po defaultu su na 1.
Imat ces dojam da koristis Pixel i uopce neces imati dojam da je SW tezak...meni je ovo najfluidniji Samsung do sada.
Općenito ovo je prvi mob nakon duze vremena kojim sam uglavnom zadovoljan.

 opa, bravo stari, uljepšao si mi dan :D sad već ima logike

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
To animacije su prva stavka koju promijenim na bilo kojem samsungu :)
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

da vas pitam di se iz hrv da naruciti solidna maskica i staklo, jer realno nedam 400 kn za onu samsungovu a s ebay-a ce stic za mjesec i pol a ne ceka mi se toliko s necim sto je dosta skupo i svaki dan u rukama

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice