Samsung Galaxy Note 9

poruka: 909
|
čitano: 223.816
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Pogledao sam exif od par fotki i nijedna nije sa telefoto kamerom u tom rezimu.

Klikni dok si na fotki na wide angle pa ces vidjeti da uslika sa standardnom kamerom i da je portretni nacin zapravo crop te fotke.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 15:45 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Prodajem Note 9 pa ako nekog zanima neka se javi na pm. Dat ću ga za forumaše po normalno cijeni.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
To vjerojatno nitko nije ni skuzio: D
Kao i da mozes editirati blur na slikama
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
To vjerojatno nitko nije ni skuzio: D
Kao i da mozes editirati blur na slikama
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Ocito nije nitko skuzio kada pisu da portreti idu sa tele kamerom, a idu sa standardnom.
Ja sam posumnjao kada sam vidio kako dobro radi portret mode u losem svjetlu...to sigurno nebi mogao sa tele kamerom.

R36, super je P30 PRO, ali meni je Note 9 toliko dobar u nekim stvarima da mi se zao odreci toga...recimo 3.5 mm izlaz, fenomenalan ekran, stereo zvuk, odlicno video snimanje, odlican UI, funkcionalan AOD...ne znam, nekako mi kao cjelina taj mob savršeno lezi i bojim se da bi me P30 PRO razocarao u nekim detaljima...uzeo bih ga jedino zbog zooma, ali objektivno u dosta toga nije klasa Notea.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 18:14 (ocean77).
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ako tko hoče kupit Note 9. Dajem ga za 3700kn. Neka se javi na pm. Hoću ga se što prije riješit. Samo je tu takva cijena. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2019 13:56 (R36).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Držiš ga na njuškalu? Slaba potražnja? Čisto me interesira da vidim koja mu je tržišna vrijednost trenutno... Svoj ne planiram prodavati jer ovo je mobitel s kojim se može živjeti dulje vrijeme izgleda.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Nastavno na gornji post... Note9 na akciji 5.099. Hmmm... Pa ti kupi mobitel na izlasku a par mjeseci poslije ovakvi popusti. Možemo reći za Apple svašta ali izgleda da je jedini brand koji drži cijenu. Ali ok, ovo nije prvi put Samsungu da se događa ovakav pad cijene. Očigledno treba biti samo malo strpljiv i pričekati pravi trenutak.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Sil kaže...
Držiš ga na njuškalu? Slaba potražnja? Čisto me interesira da vidim koja mu je tržišna vrijednost trenutno... Svoj ne planiram prodavati jer ovo je mobitel s kojim se može živjeti dulje vrijeme izgleda.

 Kolega zaboravih ti odgovorit. 

Prvo - slaba potražnja...nikad manje poziva nisam imao za mob.

Drugo - cijena - za 4000kn ga ne možeš prodat. Za 3500kn ide odmah ali onda ispada da ga daješ u bescjenje. 

U svakom slučaju ovaj mob za prodat je katastrofa.

 

Ps.ja imam kupca i sutra ću ga prodati.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Sil kaže...
Nastavno na gornji post... Note9 na akciji 5.099. Hmmm... Pa ti kupi mobitel na izlasku a par mjeseci poslije ovakvi popusti. Možemo reći za Apple svašta ali izgleda da je jedini brand koji drži cijenu. Ali ok, ovo nije prvi put Samsungu da se događa ovakav pad cijene. Očigledno treba biti samo malo strpljiv i pričekati pravi trenutak.

Baš to...nov 5099kn, na njuškalu nov 4400-4500kn i sad da ti netko kupi polovni za 4000kn.Nema šanse.

 

Ljudi prije uzimaju S seriju nego Note 

 

 

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Napokon prodao Note 9 jučer za 3700kn.Vise mi ni cijena nije bitna...bilo mi je samo bitno da ga se riješim.Najteze prodan mob., a nije da se nisam naprodavao mobitela.

 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 9

Samo Apple bajo moj.

 
3 2 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 9

moj cilj je 3700 do 3800 kn plus pdv. znači oko 4.700 kn cca ali potpuno nov uređaj i to isključivo model 512/8. do black fridaya je mo znači u roku cca 7 mjeseci. mobitel za iduće 3 do 4 godine. note je note ostalo su mobiteli

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
kućaposo kaže...

moj cilj je 3700 do 3800 kn plus pdv. znači oko 4.700 kn cca ali potpuno nov uređaj i to isključivo model 512/8. do black fridaya je mo znači u roku cca 7 mjeseci. mobitel za iduće 3 do 4 godine. note je note ostalo su mobiteli

 Kolega Note je S9+ s olovkom i ništa drugo. Pusti me tih priča da je Note Note a sve ostalo mobiteli.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.4.2019 22:06 (R36).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Uzmes Note 9 i mozes biti miran komotno naredne dvije godine.
Mob je kompletan, nista mu ne nedostaje, a ima i neke stvari koje niti jedan nema.
Najbolji ekran, najpotpuniju kameru (foto i video), prosirivu memoriju, sve prikljucke, 4000 mah, stereo zvuk...

Danas sam bio cijeli dan vani, bazeni, kupanje, na glavi polarizirane suncane...stavim adaptive brightness i ekran kao da sam unutra...Note 9 je izuzetno jak u svim segmentima i zao mi je sto se vjerojatno necu jos dugo zadržati na njemu obzirom da ne prakticiram imati jedan mob predugo.
Ono sto cu vjerojatno sljedeće uzeti ima dosta stvari koje su losije, ali do Note 10 cu preživjeti.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.4.2019 23:19 (ocean77).
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 9

miran 2 godine možes biti ako si najzahtjevniji korisnik, ako nisi i duplo više. sve manje su razlike između novih modela. note je koplje više od puno skupljih uređaja. ja ga čekam po 3.700 kn ili 4.700 kn za 512gb model sa pdv-om koji odbijam. vrijeme radi za mene ne kupujem bez veze nego sam vrh ponude za 40% cijene, a ništa polovno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Stigao Linux službeno.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Može li netko tko je koristio note 9 neko dulje vrijeme objektivno reći ima li problema s performansama u svakodnevnom radu (otvaranje aplikacija, multitasking, trzanje/lagovi....). Budući da sam naručio ovih dana note, išao sam malo gledati reviewove po netu pa sam tako naletio na ovaj link: https://www.anandtech.com/show/13582/samsung-galaxy-note9-performance-review-snapdragon-vs-exynos/

 

Također, ako ste (paralelno) koristili neki od smartfona sa novijim snapdragonima, možete li dati osvrt na eventualnu razliku u performansama?

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 9

Nema šanse ni u teoriji da možeš znati koji je hardware u Noteu ako nisi pročitao, oba imaju izvrsne performanse, što vrijedi i za sve novije mobitele sredje i više klase, doslovno su svi toliko brzi da je razlika vidljiva isključivo u side by side testiranju a i tad je razlika zanemariva

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy Note 9

nema baš puno model 512 gb na tržištu

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
na s10 je razlika jos veca izmedu snapdragona i exynosa, u korist snapdragina je. prema tome zna se da samsung slabije mobitele isporucuje vecini osim SAD-u i Koreji, i jos nekome ali neznam tocno koji idu u koje drzave, sto s obzirom na to da je cijena ista i nije bas fer. isto tako jucer sam gkedao usporedan test potrosnje baterije dvaju s10 mobitela s razlicitim procesorima i tu je snapdragon na kraju dosta uvjerljivo bolji. neka kaze tko sta oce ali to nisu isti mobiteli, na ne spomenem da na snapdragonu i slike bolje ispadaju zbog drugacijed procesuiranja,
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Zeppelin kaže...
na s10 je razlika jos veca izmedu snapdragona i exynosa, u korist snapdragina je. prema tome zna se da samsung slabije mobitele isporucuje vecini osim SAD-u i Koreji, i jos nekome ali neznam tocno koji idu u koje drzave, sto s obzirom na to da je cijena ista i nije bas fer. isto tako jucer sam gkedao usporedan test potrosnje baterije dvaju s10 mobitela s razlicitim procesorima i tu je snapdragon na kraju dosta uvjerljivo bolji. neka kaze tko sta oce ali to nisu isti mobiteli, na ne spomenem da na snapdragonu i slike bolje ispadaju zbog drugacijed procesuiranja,

Bas sam i ja pogledao taj video, razlika je ogromna. Pa zar cu sljedeci samsungov flagship morati uvoziti iz SAD-a ako zelim najbolje performanse 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
CrossDeath kaže...

Bas sam i ja pogledao taj video, razlika je ogromna. Pa zar cu sljedeci samsungov flagship morati uvoziti iz SAD-a ako zelim najbolje performanse 

 pa kako stvari stoje da, osim ako samsung drasticno ne poboljša svoj cip do nagodinu osuđeni smo  na lošije performanse od amerikanaca, upravo zato ne planiram vise njihov mobitel uzet dok god ne vidim testove koji dokazuju da dobivamo mob iste kvalitete kao amerikanci, jedino sto neznam sto bi mi bila alternativa note seriji.

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Zeppelin kaže...

 pa kako stvari stoje da, osim ako samsung drasticno ne poboljša svoj cip do nagodinu osuđeni smo  na lošije performanse od amerikanaca, upravo zato ne planiram vise njihov mobitel uzet dok god ne vidim testove koji dokazuju da dobivamo mob iste kvalitete kao amerikanci, jedino sto neznam sto bi mi bila alternativa note seriji.

 

 

Nema alternative nazalost.

Ovo sto vi pisete o losijim performansama ja u 7 mjeseci nisam osjetio.

Mob je bio natrpan sa preko 5000 slika, oko 100 video zapisa u 4K, brdom glazbe, jednom sezonom GOT, obradjivao sam direktno u mobu snimljeni 4K video sa aplikacijom Quik.

Cijelo vrijeme koristenja nikakav pad performansi nisam osjetio tako da pisete gluposti i zamarate se glupostima.

Kamera i ako je imala losiji IQ od Snapdragon verzije onda trebate kupiti Huawei pa cete malo vise cijeniti Samsung.

Baterija mi je imala podjednak SOT kao i P30 PRO koji sada imam...totalno mi je svejedno koji ce procesor staviti u Note 10

nakon pozitivnog iskustva sa Exynos-om u Note 9.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2019 22:01 (ocean77).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
ocean77 kaže...

 

 

Nema alternative nazalost.

Ovo sto vi pisete o losijim performansama ja u 7 mjeseci nisam osjetio.

Mob je bio natrpan sa preko 5000 slika, oko 100 video zapisa u 4K, brdom glazbe, jednom sezonom GOT, obradjivao sam direktno u mobu snimljeni 4K video sa aplikacijom Quik.

Cijelo vrijeme koristenja nikakav pad performansi nisam osjetio tako da pisete gluposti i zamarate se glupostima.

Kamera i ako je imala losiji IQ od Snapdragon verzije onda trebate kupiti Huawei pa cete malo vise cijeniti Samsung.

Baterija mi je imala podjednak SOT kao i P30 PRO koji sada imam...totalno mi je svejedno koji ce procesor staviti u Note 10

nakon pozitivnog iskustva sa Exynos-om u Note 9.

 Pa kako bi osjetio razliku ako nisi imao snapdragona za usporedbu?
Druga stvar je da je na seriji 9 manja razlika nego na 10, i to isto neces primjetiti ako nemas obje verzije za usporedbu.

 

EDIT:  mislim nemoj me krivo shvatiti, i ja imam note 9 i prezadovoljan sam mobom, ali ima ekipe koja je u mogucnosti nabavit obje verzije i usporediti ih, i onda se tek vidi ta razlika, je da nije nesto strasno ali opet vidljivo je da nije ista kvaliteta uređaja za ameriku i ostatak svijeta i to je ono sto nas zivcira, i kao sto rekoh razlika je puno veca na s10  nego na s9/note9

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2019 22:11 (Zeppelin).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Zeppelin kaže...
ocean77 kaže...

 

 

Nema alternative nazalost.

Ovo sto vi pisete o losijim performansama ja u 7 mjeseci nisam osjetio.

Mob je bio natrpan sa preko 5000 slika, oko 100 video zapisa u 4K, brdom glazbe, jednom sezonom GOT, obradjivao sam direktno u mobu snimljeni 4K video sa aplikacijom Quik.

Cijelo vrijeme koristenja nikakav pad performansi nisam osjetio tako da pisete gluposti i zamarate se glupostima.

Kamera i ako je imala losiji IQ od Snapdragon verzije onda trebate kupiti Huawei pa cete malo vise cijeniti Samsung.

Baterija mi je imala podjednak SOT kao i P30 PRO koji sada imam...totalno mi je svejedno koji ce procesor staviti u Note 10

nakon pozitivnog iskustva sa Exynos-om u Note 9.

 Pa kako bi osjetio razliku ako nisi imao snapdragona za usporedbu?
Druga stvar je da je na seriji 9 manja razlika nego na 10, i to isto neces primjetiti ako nemas obje verzije za usporedbu.

 

Sto imam usporedjivati ako mi je Note 9 radio perfektno 7 mjeseci bez ikakvog pada performansi.

Da se zamaram sa razlikama u milisekundama?

Jedva cekam da izadje Note 10.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
ocean77 kaže...

 

Sto imam usporedjivati ako mi je Note 9 radio perfektno 7 mjeseci bez ikakvog pada performansi.

Da se zamaram sa razlikama u milisekundama?

Jedva cekam da izadje Note 10.

 edito sam post, ugl, oke, ako je po tebi oke sto dobivamno proizvod drugaciji od amerikanaca onda smo rijesili problem

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Zeppelin kaže...

 edito sam post, ugl, oke, ako je po tebi oke sto dobivamno proizvod drugaciji od amerikanaca onda smo rijesili problem

 

 

Kupio sam Note 9 koji je u potpunosti ispunio ocekivanja...u svakom pogledu.

Dokle god je tako ne zanima me sto dobivaju sa druge strane oceana.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
ocean77 kaže...

 

Kamera i ako je imala losiji IQ od Snapdragon verzije onda trebate kupiti Huawei pa cete malo vise cijeniti Samsung.

 

 lol

ocean77 kaže...

Baterija mi je imala podjednak SOT kao i P30 PRO 

 haha, cijeli svijet protiv tebe, samo tebi podjednaka baterija. jos ce ti netko povjerovati. 

p30p nema konkurenciju. tocka. nema. isprdao je konkurenciju po pitanju baterije. i to ne kazem samo ja btw, nego svi na planetu zemlja... cak mi je isprdao nokiu7plus srednje klase poznatu po neogranicenoj bateriji

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
Nije baš tako velika razlika kao što misliš...
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice