Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.569
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ne, za S10 i S10+.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Danas sam malo pregledao sva tri moba S serije, po meni definitivno uzet S10+, obicni s10 nikakav wow efekt, puno mi bolji S10+ i mislim da cu njega uzet, Huawei Mate 20 pro i jos ovaj novi Huawei P30 su u konkurenciji, pricekat ovog P30 i onda odlucit... al 99% ce bit S10+...
 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
pejak84 kaže...
...al 99% ce bit S10+...

Pametno!

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Flas1987 kaže...

Evo, taman i meni danas stigla potvrda na mail, da ce mi se povratno javiti u roku od 7 do 14 dana. To je valjda to... nisam ziher, do ih ne dobijem.

 

Prodajem ih svakako (ako ih uopce dobijem), pa ako je netko zainteresiran neka se javi.

 

 

 Dobivaju se 100%, oni sada samo rade valizaciju svih IMEIa (dakle provjere da su kupljeni do 07.03 i kod ovlastenih partnera jer ce biti dosta ekipe koja se pravila grbava i registrirala uredjaje kupljene npr. 08.03 - nakon preordera-  te ne ispunjavaju uvjete za poklon odn slusalice i guraju se bezveze).

Ovo sto su mailovi kasnili, jednostavno je do preopterecenja sustava - to su rijeci mog poznanika iz Samsunga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 20:57 (Purger155).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
buraas kaže...

Koliko shvaćam, dobio sam mobitel među prvima (preko T-Mobilea) i registrirao se preko aplikacije, ali mail koji sam ja dobio izgleda ovako:

 Ne znam zašto su svi dobili od ovog mediapolisa... Je li itko kupio uređaj preko T-mobilea i dobio ovakav isti mail?

 

 

ja sam u cetvrtak ujutro dobila mob, registrirala ga par h kasnije i dobila isti takav mail cim sam obavila registraciju (kupljen u tele2)

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Kupujem Galaxy Budse,  nudim 100.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Dobro sad kad je prijava za slusalice obavljena na hrvatskom, moze se valjda prehitit mob na engleski?
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Dobro sad kad je prijava za slusalice obavljena na hrvatskom, moze se valjda prehitit mob na engleski?

 radila je prijava i dok je mob na engleskom. bar meni, tako da slobodno prebaci

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pošteno, nemrem naci nista ovak.
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Danas nisu imali na stanju crni s10+ u tcomu, sutra ce me zvat, dal preporucate koju drugu boju osim crne, samo sam crnu vidio uzivo.. a imam s7edge blue coral, tak da plavi ne bi, mozda zeleni il bijeli, ak ne bude crnog, sta vi velite? 😊
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Prvi put u zivotu sam uueo bijeli mob, izgleda prekrasno. Presijava se na plavkasto.
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Uzeo i ja S10+ bijeli. Mogu reci da sam i vise nego zadovoljan pored svoga Note 9. Otisak prsta radi savrseno kao i prepoznavanje lica. U totalnoj mrakaci radi brutalno. Svake godine me Samsung odusevi sa brutalnim ekranom, pa tako i ove. Brzina uredaja kao i Note 9, animacije mi se jako svidaju. Izgleda da je ovo prvi put Samsumg napravio prekrasne animacije. Mogu reci da sam jako zadovoljan. Cista 10-ka

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
A kakva ti je kamera u usporedbi s note 9 posto sve vise nailazim na clanke gdje ekipa pljuje po kameri te govori da galaxy s9 sa istom optikom i slabijim cipom ima kvalitetnije slike...
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
klinik kaže...
A kakva ti je kamera u usporedbi s note 9 posto sve vise nailazim na clanke gdje ekipa pljuje po kameri te govori da galaxy s9 sa istom optikom i slabijim cipom ima kvalitetnije slike...

nisu nista bolje fotke nego na 9 seriji

 

kod nocnog fotkanja, bih se cak usudio reci da 9 serija radi bolje fotke, meni osobno, na s10 su mi puno losije sjene, i wb je cudan, a i bome takoder na automatici drka po nekom svom night modu i crna je dosta isprana

 

nema napredka sto se tice kvalitete fotografije

 

sve u svemu meni je lagano razocaranje S10 

 

bacim neki osvrt na cjelokupno iskustvo sutra ili prekosutra

 

 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Da, kamera je i meni razocaranje kad su i pitanju lošiji uvjeti osvjetljenja..

 

Također fingerprint ne radi bas najbolje, mozda da skinem onaj screen protector bi radilo bolje..

 

Uglavnom mislim da bi trebali izdati poveci update, ima tu jos stvari koje treba dosta unaprijediti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ma dobro ali nema logike da generalno ista optika i jaci cip budu losiji od proslogodisnjeg modela osim ako je do pocetnog softwera koji ce valjda samsung riješiti s prvim/drugim updateom....
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
klinik kaže...
Ma dobro ali nema logike da generalno ista optika i jaci cip budu losiji od proslogodisnjeg modela osim ako je do pocetnog softwera koji ce valjda samsung riješiti s prvim/drugim updateom....

 ne znam, ja osobno nisam vidio ni S9+ ni note 9 pa nemam sa cim usporediti..

 

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo test baterije :

 

 

Mexx
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam na svom s10 pustio video na youtubeu max rezolucija 1440p i nakon sat vremena je proguto 12% baterije,sto bi znacilo da bi nakon 5 sati ostalo jos 40% za svasta nesta drugo,dosta sam zadovoljan baterijom to moze 6+ bez problema gurat.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Kameru ce morati kroz software update malo ažurirati. Dodati pravi night mode. Popeglati malo algoritme jer senzor je među boljima na tržištu a to ne pokazuje.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Da, kameru treba doratiti. S9 i s10+ rade gotovo identicne slike u tamnim uvjetima. Iako mislim da su se vise bazirali na mogucnosti slikanja a ne na kvalitetu. S11 ce biti s10 kakav je trebao da bude. (moje misljenje)

#fsb
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

neznam za ove koji se žale da im fingerprint ne funkcionira naj bolje, ali meni radi savršeno, pogledajte si ovaj video

Fingerprints treba namjestiti kroz Biometrics and security -> Fingerprints -> Add fingerprint

 

Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar@@@@@@@@ http://www.youtube.com/user/0rdreSacre?feature=mhum
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 12:26 (CreaToR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

vidim da je samsug napokon dotjerao software tako de se čak prvi put u životu razmišljam uzet samsunga.

jedino što govori protiv njega je kamera koja je na istom nivou kao i prošle godine.

ako ga uzmem svakako u tcomu sa onom dodatnom garancijom u slučaju pada jer ga ne namjeravam nosit u stiroporu

 

jedino ako nokia bude imala brutalno jaču kameru uzimam nju

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Danas sam bas isprobao sva tri modela, S10e stvarno odlicno lezi u ruci,ne mogu vjerovat da je jos manji od mog S8, a ista velicina ekrana,zbilja je kompaktan.
S10 je po velicini slican mom S8, dok je S10plus zbilja fenomenalan,veliki ekran zbilja predobro izgleda.
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

U SAD, Sprint mreža uz kupljeni S10,S10 plus daje gratis S10e.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Zna li netko kad ce pocet slat slusalice?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Od 12.04. ako se dobro sjecam.
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ultra Wide Camera najljepše ispadne u formatu 4:3 , puno dublje slike ispadnu nego na Full screen/1:1/16:9 , što po meni izgleda savršeno

Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar@@@@@@@@ http://www.youtube.com/user/0rdreSacre?feature=mhum
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CreaToR kaže...

Ultra Wide Camera najljepše ispadne u formatu 4:3 , puno dublje slike ispadnu nego na Full screen/1:1/16:9 , što po meni izgleda savršeno

nitko ne fotka u tim formatima osim tebe, 4:3 je king, uvijek bio i biti ce  

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ne kontam.... di sam napisao da slikam u tim formatima?

Ja slikam na 4:3...

 

Ja sam samo naveo mali tip&trick za njubove,  a ti si mi se odma našao javljat

Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar@@@@@@@@ http://www.youtube.com/user/0rdreSacre?feature=mhum
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 22:21 (CreaToR).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice