Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.286
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Na usporedbi baterije , samsungu s10+ je ostalo 14% , dok je mate20pro riknuo (0%)

Instagram @marko_fit_24_7_365
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
karlanal kaže...

 platit ću ga u komadu ali ga mislim kupit u tcomu ako imaju još ono osiguranje za pad

 

uostalom ne razumijem kakve veze ima to tvoje pitanje sa temom

 

nemam njedan kredit a sebi, ako treba postavit ću izlist sa računa,  samo ti pitaJ šta te zanima tj što si htio postić svojim pitanjem

 

NE VOZIM ALFU PA IMAM VIŠKA NOVCA ZA MOB, JEL TO ŽULJA

 

 

 Ajde, što se odmah pališ na naguranac 

Hvališ se sa parama pa si mogao i očekivati takav komentar.

Pohvalno je što nemaš kredita. Ja također nisam u životu ništa na rate nabavio.

Ne kužim poantu keširanja tih silnih para T-Comu kada možeš pričekati koji mjesec i nabaviti novoga na Njuškalu za 3500/4000. Možda ne dobiješ jamstvo na lom ekrana, ali si toliko uštedio da ga možeš poslati u ovlašteni i platiti popravak, a još će ti ostati viška naspram cijene novoga u T-Comu. Ako ti ne padne, ostane ti love za dobra 3/4 izlazaka. Iako ako imaš love, ne brineš se za to. Meni je prije 10ak mjeseci puknuo zadnji dio S8ice. Prodao sam ga jeftinije i kupio si novi S9. Kakvi popravci i slanje na servis.

 

Što se tiče automobila, uhvatio si se Alfe a logo na pola prikazuje i BMW. Moram ti priznati da koliko god volio BMW i ostalu ekipu iz svetog trojstva, Alfa mi je jako draga marka. Svašta sam imao. Od A6ice, BMWa trojke, Merca CLK W209, CLA 220 7G i nekoliko Alfi. Najdraži auto mi ostaje 156ica restyling sa 2.4 20v motorom, napucana opremom sa dodatkom Bilsteina B12. 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pitanje, jel se Allways ON Display gasi kad stavite mob u đep ili okrene na stol?Izgleda da je neki bug u softveru i ljudima nepotrebno troši bateriju tipa u đepu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

ekipa kakva je vama baterija ?

 

meni osobno je katastrofa, imam obicno oko 3.5h SOT, preko noci mi pojede do 10% baterije..cpu spy pokazuje da procesor normalno ide u "idle", znaci sa time nema problema.

 

mob mi izdrzi cijeli dan, ali izdrzao mi je i HTC 10 sa duplo slabijom baterijom.

 

baterije sve vece a vijek sve kraci..a te fore sto ljudi imaju 8h SOT, a od toga 7h gledaju youtube me ne zanimaju, jer takvim koristenjem se moze skoro sa svakim mobitelom navuci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...

ekipa kakva je vama baterija ?

 

meni osobno je katastrofa, imam obicno oko 3.5h SOT, preko noci mi pojede do 10% baterije..cpu spy pokazuje da procesor normalno ide u "idle", znaci sa time nema problema.

 

mob mi izdrzi cijeli dan, ali izdrzao mi je i HTC 10 sa duplo slabijom baterijom.

 

baterije sve vece a vijek sve kraci..a te fore sto ljudi imaju 8h SOT, a od toga 7h gledaju youtube me ne zanimaju, jer takvim koristenjem se moze skoro sa svakim mobitelom navuci.

 Probaj

https://forum.xda-developers.com/s10-plus/how-to/galaxy-s10-battery-optimisation-guide-t3911988

 

Ljudi dobivaju po 15 sati** screen on.

 

Isto tako mnogi su skužili da samsung switch, ili čak google restore uzrokuje batt drain zbog nekog nepoznatog buga, pomaže reset i ručno restoranje svi aplikacija ručno umjesto da ti on sve automatski vrati :/

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 10:42 (ivicask).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...

ekipa kakva je vama baterija ?

 

meni osobno je katastrofa, imam obicno oko 3.5h SOT, preko noci mi pojede do 10% baterije..cpu spy pokazuje da procesor normalno ide u "idle", znaci sa time nema problema.

 

mob mi izdrzi cijeli dan, ali izdrzao mi je i HTC 10 sa duplo slabijom baterijom.

 

baterije sve vece a vijek sve kraci..a te fore sto ljudi imaju 8h SOT, a od toga 7h gledaju youtube me ne zanimaju, jer takvim koristenjem se moze skoro sa svakim mobitelom navuci.

Trajanje baterije je prosjecno, svakako bolje nego na S9 ili S8, losije nego N9 ili M20P, to su zadnji koje sam imao pa mogu sa njima usporediti

 

prosjek mi je na S10 - 100%>0% 22h, sa 4h SoT, sve sta postoji na telefonu je upaljeno i nema nikakvih app restrikcija niti battery savera, tako je sa svakim uredajem, a s druge strane nije mi mobitel non stop u rukama da stalno nesto pikam

 

N9 je bio 100%>0% 32h, sa 5h SoT, M20P 38h, sa 6h Sot

 

mada SoT nije neko mjerilo egzaktno, pa ne mora to nista znaciti, netko moze imati puno vise netko puno manje

 

isto tako ovisi o razdoblju koristenja mobitela, svi sada imaju AI implementacije i svatko ima drugacija, pa ce ti vjerovatno i baterija se produljiti nakon duzeg razdoblja koristenja, kada joj potrosnju AI optimizira s obzirom na korisnice navike

 

 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Hidey hole aplikacija. Preporuka za sve koji vole punch hole wallpapere.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Je li itko dobio povratni mail od Samsunga vezano uz Buds slušalice?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...
Igor666 kaže...

ekipa kakva je vama baterija ?

 

meni osobno je katastrofa, imam obicno oko 3.5h SOT, preko noci mi pojede do 10% baterije..cpu spy pokazuje da procesor normalno ide u "idle", znaci sa time nema problema.

 

mob mi izdrzi cijeli dan, ali izdrzao mi je i HTC 10 sa duplo slabijom baterijom.

 

baterije sve vece a vijek sve kraci..a te fore sto ljudi imaju 8h SOT, a od toga 7h gledaju youtube me ne zanimaju, jer takvim koristenjem se moze skoro sa svakim mobitelom navuci.

 Probaj

https://forum.xda-developers.com/s10-plus/how-to/galaxy-s10-battery-optimisation-guide-t3911988

 

Ljudi dobivaju po 15 sati** screen on.

 

Isto tako mnogi su skužili da samsung switch, ili čak google restore uzrokuje batt drain zbog nekog nepoznatog buga, pomaže reset i ručno restoranje svi aplikacija ručno umjesto da ti on sve automatski vrati :/

 ma pratim sve to, lik nije nista posebno napisao, sve tako vec otpocetka imam poslozeno. 15h SOT moze imati jedino ako gleda crnu sliku cijeli dan takvi likovi su mi najjaci.

 

bilo je problema da ljudima procesor nejde u "idle", meni ide, tako da nije do toga. a reset svega popravi stvari do prvog poziva pa opet isto..ne mislim raditi reset svaka 2 tjedna..

 

steta, super mi je mob i sve, ali ovo je gadan problem..nadam se da ce neki patch ubrzo.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...
ivicask kaže...
Igor666 kaže...

ekipa kakva je vama baterija ?

 

meni osobno je katastrofa, imam obicno oko 3.5h SOT, preko noci mi pojede do 10% baterije..cpu spy pokazuje da procesor normalno ide u "idle", znaci sa time nema problema.

 

mob mi izdrzi cijeli dan, ali izdrzao mi je i HTC 10 sa duplo slabijom baterijom.

 

baterije sve vece a vijek sve kraci..a te fore sto ljudi imaju 8h SOT, a od toga 7h gledaju youtube me ne zanimaju, jer takvim koristenjem se moze skoro sa svakim mobitelom navuci.

 Probaj

https://forum.xda-developers.com/s10-plus/how-to/galaxy-s10-battery-optimisation-guide-t3911988

 

Ljudi dobivaju po 15 sati** screen on.

 

Isto tako mnogi su skužili da samsung switch, ili čak google restore uzrokuje batt drain zbog nekog nepoznatog buga, pomaže reset i ručno restoranje svi aplikacija ručno umjesto da ti on sve automatski vrati :/

 ma pratim sve to, lik nije nista posebno napisao, sve tako vec otpocetka imam poslozeno. 15h SOT moze imati jedino ako gleda crnu sliku cijeli dan takvi likovi su mi najjaci.

 

bilo je problema da ljudima procesor nejde u "idle", meni ide, tako da nije do toga. a reset svega popravi stvari do prvog poziva pa opet isto..ne mislim raditi reset svaka 2 tjedna..

 

steta, super mi je mob i sve, ali ovo je gadan problem..nadam se da ce neki patch ubrzo.

 Meni stiže s10+ ili petak ili pon pa cu viditi što je s baterijom.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Purger155 kaže...

Hidey hole aplikacija. Preporuka za sve koji vole punch hole wallpapere.

 samo inicijalni, da ce se javiti u roku 7-14 dana sa dodatnim informacijama

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mitohondri kaže...
Purger155 kaže...

Hidey hole aplikacija. Preporuka za sve koji vole punch hole wallpapere.

 samo inicijalni, da ce se javiti u roku 7-14 dana sa dodatnim informacijama

 Ne razumijem...Upravo skinuo par komada za probu i sve 5..

 

EDIT: vjerojatno si krivo quotao

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 13:46 (Purger155).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Citirao je pogrešan post, mislim da priča o mailu za slušalice, nevezano za wallpapere.

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

da, krivi citat, my bad 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

 

Kako oni dobivaju toliko puno sot-a,jel Snapdragon toliko stedljivija verzija od Exynosa?

Mexx
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
chingy-os kaže...

 

Kako oni dobivaju toliko puno sot-a,jel Snapdragon toliko stedljivija verzija od Exynosa?

pa pogledaj mu total time, 14h

 

SoT je najdebilnija metrika baterije, koristi ga i ti kao on pa ce i tebi biti 9h

ovaj gore kolega sto je napisao za S10 ima 24h total sa 4h SoT, to ti je skoro taj rezultat

 

nabijanje SoT je debilana, mob treba imati bateriju u koju si siguran da je neces morati nadopunjavati tokom dana, recimo u 6h ujutro kada izades iz kuce, pa do recimo 22h navecer 

 

 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pa baterija na top uređajima je baš to. Od kad izađem ujutro, pa do jedno 22 sata ne moram niti razmišljat o bateriji, tk. da budem precizniji rijetko sam ispod 30% baterije u to vrijeme.

Ja ne znam kaj ekipa očekuje ili kaj rado sa mobovima da im ovak velike baterije nisu dosta.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Danas frend uzeo s10+ keramiku. Crna boja, a izgleda ko neki tamni krom, ljepo ugl. Osjetno je tezi od obicnog s10+ i ista je tekstura pozadine kao i na obicnom.

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Gdje je uzeo keramički S10+ i koju verziju ? Pitam jer čekam da se pojavi verzija od 1TB u A1.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

U Sancta Domenici, crne boje

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

S10, 2 tjedna nakon izlaska vec pao na 5000kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Brdo ljudi je vjerojatno uzelo mob sa namjerom brze prodaje i sad su popusili lovu.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Brdo ljudi je vjerojatno uzelo mob sa namjerom brze prodaje i sad su popusili lovu.

 ma da, uvijek je tako, ali ovo je ziher rekord sa S seriju do sada 

5 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

S10 se nadje i za 4300 a S10E za 4000 :)

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
john142 kaže...

S10 se nadje i za 4300 a S10E za 4000 :)

 

Necemo sad pretjerivati, S10 se trenutno da naci za 4800, 4900.

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
john142 kaže...

S10 se nadje i za 4300 a S10E za 4000 :)

 

 Da kod nas u Bosni ima za te pare odmah bih gledao da prodam svoj s9+ pa nabavim s10 ili s10+.

 

Kod nas najjeftinije S10 1550KM a s10+ 1800-2000KM.

 

Nego sta kazete posto trenutno imam s9+ ako bih mijenjao da li da idem na s10 ili s10+? Ja bih rado na plus model ali prije cu "obicni" naletit uz prihvatljivu cijenu, pa da li bi bilo dobro uzeti s10?

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Isti mob, samo veći ekran i dvostruka prednja kamera koja mi je ionak useless 90% vremena.
 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Isti mob, samo veći ekran i dvostruka prednja kamera koja mi je ionak useless 90% vremena.

 Hvala, upravu si sigurno.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 11:38 (arnes_king).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Isti mob, samo veći ekran i dvostruka prednja kamera koja mi je ionak useless 90% vremena.

 Slažem se s ovim, osobno ta prednja kamera mi je većinu vremena nekorištena.

Zato se razmišljam čak baciti ove "top" brandove i uzeti si Xiaomi Mi Mix 3, kad ti treba kamera, slide up i eto je 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo dobia sam s10 i jedina mana i s10 i priki s10 plus i na mati20pro je bilo kad si vanka i osvjetljenje na auto do kraja kad boosta vidi se senzor ko pravokutnik dole na bjeloj pozadini najviše cim malo smanjiš nevidi se

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice