Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.611
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
4mal kaže...

@XSX

 

jesi skinuo zastitu za ekran ili imas neku svoju ?

 Jesam,za sad je bez zastite,uzeo sam whitestone i bolje da ne govorim o tom iskustvu,sad sam pikirao jos jedno staklo vidjet cemo kad dode,ali ovako bez zastite jako brzo otkljucava.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Dobro daj iskustva, jer sam baš to razmišljao uzeti.
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam uzeo Whitestone staklo,aplikacija savrsena bez jednog mjehurica,sve obavljeno po napucima i opet nije radio citac,tj ako sam stisno ko isus onda sam ga uspio registrirat ali nikako otkljucat.To je sve bilo prije ovih updejtova sta se ticu otiska,sad je mozda drugacija prica.Navodno je i sa tim staklom bila sansa 50-50.Pojavljuju se neka druga stakla koja se apliciraju po istom principu,a jeftinija su,jedno takvo sam narucio pa ako ce valjat onda cu i napisati iskustva.

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam odmah stavio Whitestone Dome, i prije ovog update je otključavanje bilo sporo i nije svaki puta hvatao a sada nakon update sam zadovoljan, mislim da može bolje/brže ili sam jednostavno navikao na brzinu čitača sa S9+, i uz to ostaje i to da i dalje fulam mjesto gdje treba stisnuti ako je ekran ugašen tako da i to malo utjecaja ima, ali generlano sam sada nakon updatea zadovoljan. Sa instalacijom stakla nikakvih problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Stigao update na GoodLock za Edge Lighting + koji je dodao za S10 uredjaje rijesenje za notifikacije oko kamere.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

javite ak nekom stignu slusalice :D nadam se da bas necemo morat cekat do 30.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

ima jos koga da nije dobio ovaj update za fingerprint senzor ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
arnes_king kaže...

Stigao update na GoodLock za Edge Lighting + koji je dodao za S10 uredjaje rijesenje za notifikacije oko kamere.

 Hmm dali vama radi taj Edge lightining kako spada? Meni jedino na viber valjda reagira, i možda na još koju aplikaciju, a namjestio sam da za sve aplikacije radi. Dok recimo messenger od facea uopće nije ni na popisu aplikacija...

 

Ali mi je općenito na s10+ čudna stvar sa notifikacijama. Na većinu notifikacija kad mi je ekran ugašen nikad se ekran ne upali, samo zavibrira i zazvoni, i to me jako iritira. Ovaj edge lightining bi rješio taj problem ali jednostavno ne radi uopće.

I ona hidey hole aplikacija isto ne funkcionira sa ugašenim ekranom što mi kompletno gubi smisao...radi sa AOD, ali onda na njemu i vidim i ovako i onako notifikacije. A AOD konstatno upaljen mi se čini da troši jako puno baterije, pa mi je stoga samo upaljen kad tapnem ekran...

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...

ima jos koga da nije dobio ovaj update za fingerprint senzor ?

 Ima nas, taj update bi ti trebao doći u Galaxy Store kad uđeš

Instagram @marko_fit_24_7_365
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CreaToR kaže...
Igor666 kaže...

ima jos koga da nije dobio ovaj update za fingerprint senzor ?

 Ima nas, taj update bi ti trebao doći u Galaxy Store kad uđeš

 da znam..ima i naredba preko koje se moze forsirati update pa ako netko želi.. adb shell cmd jobscheduler run -f com.samsung.android.tadownloader 4096

 

 

10 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Dobio sam upravo info od kolege koji je prednarucio Galaxy S10+ u Tele2, da Galaxy Buds slušalice ipak neće dobiti kako su mu javili iz Tele2. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
artyom kaže...

Dobio sam upravo info od kolege koji je prednarucio Galaxy S10+ u Tele2, da Galaxy Buds slušalice ipak neće dobiti kako su mu javili iz Tele2. 

 

 

zasto nece dobiti?? daj malo elaboriraj pls

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Meni nije stigla potvrda. Ali zvao sam vise pita HT i Mediapolis koji vodi za samsung tu promociju.
I uvjeravaju me da ću ih dobiti. Da ce svih 1200 prednarucenih uređaja dobiti slušalice
 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo za korisnike s10 (al' radi i na s9, vjerovatno i na s8) GCam port sa ispravnim night sight.

 

Ja testirao na svom s9+ i odlicno je, razlika naspram stock aplikacije je ogromna u mrklom mraku.

 

https://mackytravel.com/working-gcam-port-for-samsung-s10-exynos/

 

Taj apk + postavke su samo za nocno slikanje u night mode. Slike po danu su presvijetle i budu samo bijele.

 

Ako vam i to treba evo na drugom linku.

 

https://mackytravel.com/gcam-6-1-night-sight-samsung-s10-exynos/?unapproved=3537&moderation-hash=e427f0f674bb566fc5a69a96decf8d44#comment-3537

 

Dobro prelazno rijesenje dok se ceka da Samsung to sredi.

 

 

Upustvo:

 

1. Instalirati apk.
2. U postavkama aplikacija za gcam obrisati cache + data (keš i podatke).
3. Na internoj memoriji napraviti folder "GCam" -> pa u njemu folder "Configs" u koji ubacite xml fajl sa postavkama koji skinete.
4. Pokrenete GCam i na mjestu sa slike ispod dodirnete brzo dva puta pa ce vas pitati da li zelite importovati config/postavke, pa importujte.

 

[img]https://github.com/H1XYZ/gcamxml/blob/master/!xml_toggle_import.jpg?raw=true[/img]

 

Nakon toga u postavkama mozete jos rucno promijeniti "Autoexposure correction" na 1/100, default je off i radi na obe postavke, samo na 1/100 malo ispravi ako je gdje pretamno.  Najbolje testirati pa vidjeti kako najbolje bude.

 

Da slikate samo udjite u app i desno nadjite taj nocni nacin, treba mu sekunda-dvije da otvori. Kada uslikate obavezno drzati mobitel mirnim i sacekati dok se krug do kraja ispuni. Ako se mobitel pomjeri prije nego zavrsi procesiranje moze slika biti plavkasta i losa.

 

Uzivajte :)

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Dobre vijesti, edgelighting+ (good lock modul) sad omogucuje edge lighting oko kamere

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 15:45 (CrossDeath).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Kako vam drži baterija na aktualnim FW? Vidim temu na XDA I Redditu gdje se ljudi žale

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Zagizag kaže...

Kako vam drži baterija na aktualnim FW? Vidim temu na XDA I Redditu gdje se ljudi žale

isto kao i prije, nemam nikakvih problema

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
AudioGorilla kaže...
Meni nije stigla potvrda. Ali zvao sam vise pita HT i Mediapolis koji vodi za samsung tu promociju.
I uvjeravaju me da ću ih dobiti. Da ce svih 1200 prednarucenih uređaja dobiti slušalice

 Ja sam zvao Mediapolis i uopće se nisu javili niti na telefon niti na mail. Zatim sam se obratio Samsungu koji su mi rekli da će mi se javiti...

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pa meni baterija baš i nije nešto, taman jedan dan izdrži... moglo je to i bolje, a i puni se dugo, 1:35 do 1:40 min..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Zagizag kaže...

Kako vam drži baterija na aktualnim FW? Vidim temu na XDA I Redditu gdje se ljudi žale

 nikako..preko noci ode 10-tak posto.. jedno vrijeme mi se to popravilo i otislo je 2-3%, a sad je konstantno u mirovanju katastrofa.

 

evo slike kako je to izgledalo prije, 5h SOT u skoro 48h je super. sad imam po 3h SOT-a u jednom danu.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Evo naknadno mi se javio. Da su ga ipak zvali da se ispričavaju na krivoj informaciji da će slušalice ipak dobiti. I na kraju krivi info nije do Tele2 nego do Samsung Hrvatska. Tko tu koga ne znam. Vidjeti ćemo. ugl doći će slušalice. 

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Meni tek danas dosao email za galaxy sluske. Omg

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ma to je sve u totalnom kurcu, njima su došle slušalice u petak 5.4. neznam zašto im tako dugo treba, ovaj tjedan je pri kraju i nikom nisu stigle, a idući tjedan sumnjam da će doći radi praznika i tako to...a onaj tjedan iza u utorak je već 30.4. kada su obećali da će do tog datuma sigurno svi dobiti... oće kurac

Instagram @marko_fit_24_7_365
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 12:58 (CreaToR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ima li netko da planira prodati svoje kad mu stignu? Čudno mi je bilo da nitko ne prodaje na njuškalu pa sam zato došao provjeriti thread ovdje... još nikome nisu stigle? Možda je neki supply problem jer bi slušalice već trebale biti u prodaji u Sancta domenici - bio je Samsungov promotivni štand u Rijeci povodom utrke Homo si teć i mogle su se kupiti Galaxy buds za 910kn (snižene sa 1100kn), nisam imao para da odmah tamo kupim pa mi je lik rekao da mogu preko sancta webshopa i dao mi kod za popust ali kada sam ih išao potražiti na webshopu nije ih bilo. Čak ni na službenoj samsung stranici još uvijek nema navedeno niti jedno prodajno mjesto u HR gdje se mogu kupiti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 13:42 (toncek333).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Već i jesu u prodaji u poslovnicama sancta domenica nekih 20-ak dana, samo što ih još nisu stavili na web shop

Instagram @marko_fit_24_7_365
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Napokon dobio povratni mail za sluske. U razdoblju od 15 travnja do 30 travnja da ocekujem isporuku. Prodajem ih za 800 kuna pa ako ima zainteresiranih (naravno kada stignu) neka se javi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Uzeo i ja S10 prilikom produzenja ugovora, mogu reci cak malo onako "na slijepo" - nisam bas neke reviewove citao, mozda 2-3 camera comparisona, i mogu reci da nisam bas odusevljen.

Presao sam sa S8 i nije mi bas neki veliki napredak, dakle ako netko dvoji slobodno moze sacekati iducu generaciju.

UI ima dosta nedostataka, npr kada se upali bluetooth ne ostane ikonica u trayu gore, pa ofc da zaboravim ugasiti kada mi vise ne treba. Kamera app je nevjerojatno površna, čak je i na S8 bila bolja (a i tamo je dosta loša).

FP senzor je isto daleko od reklamiranog, imam samo zastitnu HAMA foliju (ne staklo) na ekranu i opet nekad javi da jače pritisnem ili no match, ali barem face recognition radi solidno, pa nije veliki minus.

 

Kamera mi je bila jedan od najbitnijih faktora pa iako ne volim iphone, XS ipak ima bolju kameru, kada usporedim side by side s kolegom (pogotovo portrait mode), sto online testovi i nisu baš tako prikazivali.

 

Sreća pa sam ga dobio bez nadoplate, dok je iphone XS u istoj tarifi bio 399€ nadoplata, pa mi nije toliko krivo ali kome je kamera bitna i može si priuštiti (i ne gadi mu se iOS) iPhone ipak bolji izbor. 

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
toncek333 kaže...

Ima li netko da planira prodati svoje kad mu stignu? Čudno mi je bilo da nitko ne prodaje na njuškalu pa sam zato došao provjeriti thread ovdje... još nikome nisu stigle? Možda je neki supply problem jer bi slušalice već trebale biti u prodaji u Sancta domenici - bio je Samsungov promotivni štand u Rijeci povodom utrke Homo si teć i mogle su se kupiti Galaxy buds za 910kn (snižene sa 1100kn), nisam imao para da odmah tamo kupim pa mi je lik rekao da mogu preko sancta webshopa i dao mi kod za popust ali kada sam ih išao potražiti na webshopu nije ih bilo. Čak ni na službenoj samsung stranici još uvijek nema navedeno niti jedno prodajno mjesto u HR gdje se mogu kupiti.

 Ako stvarno koštaju 1000kn, rađe uzmi Bose Soundsport Wireless Free. Ima ih već po 150EUR, osobno sam jako zadovoljan. 

I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Koliko te ispao s10 uz ugovor?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice