Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.808
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pozdrav

Od jučer sam vlasnik s10+, plavi :)

Ima li tko problem da mu se ekran ne uključi nakon razgovora nego ostane crn?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
stipoo kaže...
Pozdrav

Od jučer sam vlasnik s10+, plavi :)

Ima li tko problem da mu se ekran ne uključi nakon razgovora nego ostane crn?

 nisam uocio taj problem

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
omomomomoomm kaže...

Ja na s9+ imam isti problem vec mjesecima sa komentarima na facebooku.  Ja sam A1. Mislim da je  to do aplikacije.

 Meni je kroz sve update to radio, kroz generalno sve aplikacije (Instagram, Messenger, Whataspp, Viber...). Kad "restartam" mobilne podatke, samo pocnu obavijesti pristizat.

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Samo da javim da je mob avionček (s10e).

Stavil sam Ringke Fusion maskicu i onda je malo nezgodnije do Power tipke / čitača otiska.

Al zato face unlock i programirani bixby gumb za lock rade svoje.

Bixby rutine su zakon!

Jedino sam od kamere očekivao više...

 

Baterija jučer, drugi dan korištenja: 24h od punjenja na 10%, SOT 3h52min. Solidno!

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2019 13:37 (Nick_Diamond).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nick_Diamond kaže...

Samo da javim da je mob avionček (s10e).

Stavil sam Ringke Fusion maskicu i onda je malo nezgodnije do Power tipke / čitača otiska.

Al zato face unlock i programirani bixby gumb za lock rade svoje.

Bixby rutine su zakon!

Jedino sam od kamere očekivao više...

 

Baterija jučer, drugi dan korištenja: 24h od punjenja na 10%, SOT 3h52min. Solidno!

 Bas danas mislio kupiti ga i onda vidim Vaš SOT "rezultat". Meni to zvuči jako loše.

Što Vam je sve popaljeno? LTE ili Wifi, NFC, Bluetooth, svjetlina, pozivi...? 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Sumnjam da SOT može bit puno viši od 4h sa tom veličinom baterije.

Mob sam skinul sa punjača oko 22h navečer, drugi dan oko 22 sam ga stavio na punjač sa još 10% juicea.

 

Danas ujutro ga skinuo sa punjača u 06h. Sad je 14:30, baterija je na 60%. SOT 1:51 za sad...

 

EDIT: Bixb rutine tj automatika sama pali gasi wifi, mobile, AOD.. automatizacija.

NFC ne koristim, BT isto ne za sad. Na Whatsappu sam jedno sat i pol dnevno sigurno. Nešto kamera, mail, 10tak poziva...

 

Žena ima S8 , 3000mah baterija, otprilke su tu negdi, s tim da ona ima pol tih funkcija pogašenih, a ja sve prepuštam Bixbyu da radi. AOD stalno on itd

 

Nisam htel ciglu makar bi imal đinovsku bateriju. Kompaktnost mi je bitnija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2019 14:39 (Nick_Diamond).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
stipoo kaže...
Pozdrav

Od jučer sam vlasnik s10+, plavi :)

Ima li tko problem da mu se ekran ne uključi nakon razgovora nego ostane crn?

 Da, i meni se zna desiti.

Ambient senzor ne radi nekada dobro, moguće da kad je ispod ekrana.

Vjerojatno će to ispraviti nekim updatom.

Također ako uđem u kameru, i preko nje gledam slike, kad se vratim na home zna ostaviti pojačanu svijetlinu više nego bi trebala biti.

Inače sam full zadovoljan uređajem! 

 

15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ima li neka posebna razlika sto rade snapdragon 855 za US a Exynos za EU?

 

Koliko vidim baterija je bolja na snapdragonu ostalo vise manje je isto a baterija je veoma vazna kod odabira modela...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mislim da je razlog licenca - samsung ju nema za mobitele za eu i Aziju.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Zna mi neda da zadrzim s10e, borim se svim silama.

Dajte me uvjerite da je moj lg v30 dovoljno dobar da ga jos ostavim :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
toxic kaže...

Zna mi neda da zadrzim s10e, borim se svim silama.

Dajte me uvjerite da je moj lg v30 dovoljno dobar da ga jos ostavim :(

 Ako ja sa S8 ne vidim razlog za upgrade... opet ovisi zasto koristis mobitel, ali meni je S8 doslovce ista stvar kao i S10e. Mozda ako S8 rikne, jedino tada.

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanoile kaže...
toxic kaže...

Zna mi neda da zadrzim s10e, borim se svim silama.

Dajte me uvjerite da je moj lg v30 dovoljno dobar da ga jos ostavim :(

 Ako ja sa S8 ne vidim razlog za upgrade... opet ovisi zasto koristis mobitel, ali meni je S8 doslovce ista stvar kao i S10e. Mozda ako S8 rikne, jedino tada.

 Naprednije Bixby Rutine, programirani Bixby gumb, širokokutna leća...

 

Znači sa S8 se isplati jedino ako patiš za širokokutnom lećom.

Meni je sa S6 bila opcija rabljeni S8 ili novi S10e (ili p30 pro).

 

 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
bik kaže...
Kakva je baterija na obicnom S10 ili S10E u odnosu na S8+ ?

 BUMP

 

 

 

usput pitanje ima tko novi Galaxy Watch ? , kako ste zadovoljni s njim, koliko traje baterija?

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2019 13:41 (bik).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Uzo dns S10e u Sancti za 3500kn. Dobar je, sa S7 na S10e nije loše. S7 je koštao tolko nakon godinu i 2 mjeseca od izlaska modela, a ovaj košta tolko nakon 3 mjeseca. :) I još gratis sluške kad dođu di ćeš bolje za tu cijenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
To je stvarno odlična cijena za takav uređaj u shopu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
DiRT kaže...

Uzo dns S10e u Sancti za 3500kn. Dobar je, sa S7 na S10e nije loše. S7 je koštao tolko nakon godinu i 2 mjeseca od izlaska modela, a ovaj košta tolko nakon 3 mjeseca. :) I još gratis sluške kad dođu di ćeš bolje za tu cijenu.

 Istu stvar i ja napravio.Stvarno super cijena, jeftinije nego u oglasnicima + slusalice...Stize u srijedu (nesto su spori sa slanjem). Nadam se da necu pozaliti. :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ja imam galaxy watch 46 i 42. Zadovoljan jako, baterija mi drzi oko 3 dana. 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ja imam 46 i traje mi i duže, doduše ne nosim ga po noći.
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Zar nije 3900 Kn S10e u SD?
8 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

vidim stiže polako night mode koji daje zavidne rezultate

uz tako moćan senzor bilo je samo pitanje vremena kad će samsung razviti softver da ga u potpunosti i iskoristi

uz malo tweakanja i koji update, bit će bye bye konkurencija

sektaši na aparatima 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ocean77 kaže...
Zar nije 3900 Kn S10e u SD?

 Bio je do jučer 3500kn. Vikend akcija -20%, al i jučer ujutro je vrijedilo koliko sam vidio.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja ga uzo jucer predvecer u ducanu al je caka u ducanu bila da je ta cijena ak se uzme pribor od samsunga, pa sam uzo jos jedan org type c punjac zidni za 189kn pa nek stoji. Dok se prek njihove stranice mogo dodat samo mob i upisat promo kod vikendsm20 te je u kosarici izbacilo tu cijenu na akciji 3519kn ako cemo tocno.

 

Nema veze, bitno da je prosla rega za sluske, nadam se da ih necu cekat 100 godina. Cuo sam ih u ducanu i nisu lose, cak je i dobar sound i bass jak i ugodno za slusat makar nisu over ear. Al mozda ih prodam jer mi netreba 5 slusalica doma, al bi volio BT sluske bezicne tipa Sony top model. :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 16:17 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
To je odlicna cijena.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanlotz kaže...

vidim stiže polako night mode koji daje zavidne rezultate

uz tako moćan senzor bilo je samo pitanje vremena kad će samsung razviti softver da ga u potpunosti i iskoristi

uz malo tweakanja i koji update, bit će bye bye konkurencija

sektaši na aparatima 

 Ne razumijem baš post.

Dolazi novi night mode ili?

8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...
ivanlotz kaže...

vidim stiže polako night mode koji daje zavidne rezultate

uz tako moćan senzor bilo je samo pitanje vremena kad će samsung razviti softver da ga u potpunosti i iskoristi

uz malo tweakanja i koji update, bit će bye bye konkurencija

sektaši na aparatima 

 Ne razumijem baš post.

Dolazi novi night mode ili?

Yup

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanlotz kaže...
x360gamer kaže...
ivanlotz kaže...

vidim stiže polako night mode koji daje zavidne rezultate

uz tako moćan senzor bilo je samo pitanje vremena kad će samsung razviti softver da ga u potpunosti i iskoristi

uz malo tweakanja i koji update, bit će bye bye konkurencija

sektaši na aparatima 

 Ne razumijem baš post.

Dolazi novi night mode ili?

Yup

 

 

Samsung ima sjajne P&S kamere i ja sam jako zadovoljan sa modelima koje sam imao od S3 do Note 9, ali S10 me nije bas osvojio.

I dalje je to odlicna kamera, odlican video, ali ne mogu razumjeti da na sirokokutnu nisu stavili AF, samo glavna kamera ima PRO mode, sa PIE su maknuli i PRO mode iz videa...ovaj night mode mi je cak i najmanji problem.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanlotz kaže...
x360gamer kaže...
ivanlotz kaže...

vidim stiže polako night mode koji daje zavidne rezultate

uz tako moćan senzor bilo je samo pitanje vremena kad će samsung razviti softver da ga u potpunosti i iskoristi

uz malo tweakanja i koji update, bit će bye bye konkurencija

sektaši na aparatima 

 Ne razumijem baš post.

Dolazi novi night mode ili?

Yup

 Zar nije to onaj update od prije mjesec dana?

Što je donio night mode na sirokokutnu kameru, live focus na istu itd?!

ocean77 kaže...
ivanlotz kaže...
x360gamer kaže...
ivanlotz kaže...

vidim stiže polako night mode koji daje zavidne rezultate

uz tako moćan senzor bilo je samo pitanje vremena kad će samsung razviti softver da ga u potpunosti i iskoristi

uz malo tweakanja i koji update, bit će bye bye konkurencija

sektaši na aparatima 

 Ne razumijem baš post.

Dolazi novi night mode ili?

Yup

 

 

Samsung ima sjajne P&S kamere i ja sam jako zadovoljan sa modelima koje sam imao od S3 do Note 9, ali S10 me nije bas osvojio.

I dalje je to odlicna kamera, odlican video, ali ne mogu razumjeti da na sirokokutnu nisu stavili AF, samo glavna kamera ima PRO mode, sa PIE su maknuli i PRO mode iz videa...ovaj night mode mi je cak i najmanji problem.

 Ma tebi je samo žao što si otišao na p30, vratit ćeš se kad tad 

 

Meni je također odlična p&s kamera, na video zamjerke nemam nikakve. S10/+ Modeli imaju stvarno moćan 3 camera setup.

Nisam nikad mislio da će mi biti potrebna sirokokutna kamera, kao ni da ću koristiti zoom. Nisam primjetio nedostatak AF, dapače, video snimam često s širokom lećom, a promjena na običnu/2x radi bez trzanja.

Vidim/pratim svi da hvale p30 pro i stvarno kapa dolje Huaweiu, baš bi volio vidjeti to čudo osobno kakve slike radi i dali je tolika razlika u kvaliteti. Iako, ako pogledam mobitel u cjelini, mislim da je s10/+ najkompletniji i izabrao bih opet njega. Jednostavno te sitnice u one UI koji puno znače tek dok se uzme drugi mobitel u ruku, 3.5mm, odlični zvučnici, fp scener bez da moram paliti ekran prvo, ekran, kamere, SD kartice... Dobar posao Samsung! :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...

 

Meni je također odlična p&s kamera, na video zamjerke nemam nikakve. S10/+ Modeli imaju stvarno moćan 3 camera setup.

Nisam nikad mislio da će mi biti potrebna sirokokutna kamera, kao ni da ću koristiti zoom. Nisam primjetio nedostatak AF, dapače, video snimam često s širokom lećom, a promjena na običnu/2x radi bez trzanja.

Vidim/pratim svi da hvale p30 pro i stvarno kapa dolje Huaweiu, baš bi volio vidjeti to čudo osobno kakve slike radi i dali je tolika razlika u kvaliteti. Iako, ako pogledam mobitel u cjelini, mislim da je s10/+ najkompletniji i izabrao bih opet njega. Jednostavno te sitnice u one UI koji puno znače tek dok se uzme drugi mobitel u ruku, 3.5mm, odlični zvučnici, fp scener bez da moram paliti ekran prvo, ekran, kamere, SD kartice... Dobar posao Samsung! :)

 Potpisujem :)

10 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Kao P&S (one koji preferiraju auto mode) kamera je super na S10, ali za entuzijaste koji zele pomicati granice na kamerama do maksimuma P30 PRO je bolji izbor...jednostavno nudi brdo opcija.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Koristim S10+ malo više od tjedan dana i odličan mob, nema šta nema. Ali FP reader mu je bez pretjerivanja smeće.
Totalno spor, neprecizan, nepouzdan. Jest fancy ispod displaya, ali sama funkcionalnost mu je lošija nego bilo koji smartphone od 200€ pa i niže koji ima normalan kapacitivni.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 1:37 (zuper).
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice