Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.001.311
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
C3c1l kaže...
champion20 kaže...

S6 Edge, verzija softvera 7.0

 

Neka ideja zakaj kasne poruke Viber i WhatsUp? 

Stednju baterije ne koristim ni nesto slicno. Nikakva ogranicrnja nisam stavio. Dolaze poruke tek kad udem u aplikaciju ili u najboljem slucaju kad upalim ekran. 

 To meni radi zadnjih mjesec dana, malo radi normalno malo kasni, nisam jos skuzio sto ga muci ali nije do verzije 7.0 

 Ima tko ideju zbog čega bi se telefon tako ponašao. Mene viber muči ne dobivam poruke dok ne udjem u njega

15 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Gdje je najbolje kupiti bateriju za s6e+? Kupio sam prije 3 mjeseca "OEM" za 12€ sa aliexpress ali je prestala raditi.

Također me zanima da li je tko pokušavao/uspio napraviti da npr. pojedine aplikacije koje nemaju hr jezik da ne rade automatski na engleskom već npr. njemačkom jeziku (iako nema u aplikaciji mogućnost odabira jezika)?

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pozdrav, dali si uspio riješiti problem? Ista stvar se i meni dogodila.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
matrix777 kaže...

"Otkrivene su neovlaštene radnje..."  Stalno mi izbacuje tu poruku, probao sam s nekim antivirusnim programom, vratio i na tvorničkepostavke, isto. Kako popraviti? Čak mi ne da  provjeriti ni nove aktualizacije softvera nego me upućuje na smartswitch radi ovoga. Navodno neka aplikacija pravi problem, no nemam  ih puno i ne znam koja bi, zadnje što sam radio da mi se to dogodilo sam pokušavao vratiti neke obrisane slike sa nekom aplikacijom koju sam skinuo na pc i spojio se kablom na mob. Od tada se to događa no ne vidim da je išta instalirano od strane toga.

 pozdrav, imam isti problem. dali si uspio riješiti svoj? hvala

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
boki93 kaže...
matrix777 kaže...

"Otkrivene su neovlaštene radnje..."  Stalno mi izbacuje tu poruku, probao sam s nekim antivirusnim programom, vratio i na tvorničkepostavke, isto. Kako popraviti? Čak mi ne da  provjeriti ni nove aktualizacije softvera nego me upućuje na smartswitch radi ovoga. Navodno neka aplikacija pravi problem, no nemam  ih puno i ne znam koja bi, zadnje što sam radio da mi se to dogodilo sam pokušavao vratiti neke obrisane slike sa nekom aplikacijom koju sam skinuo na pc i spojio se kablom na mob. Od tada se to događa no ne vidim da je išta instalirano od strane toga.

 pozdrav, imam isti problem. dali si uspio riješiti svoj? hvala

 Jesam, tvornički reset ali bez backup-a, vjerojatno ostaje taj "virus" ili štoveć u recoveryu. 

3 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ja sam prije imala s6 ali sada sam kupla novi mob. I kako ja volim slušalice probala sam nove i one su mi loše i nastavila sam upotrebljavati od s6. ali imam problem. Kako od s6 slušalice imaju silikone meni su oni negdje ispali i izgubila sam ih.Dal se nekome još tako dogodilo i dal znate gdje je najbolje kupiti te silikone ako ih se može kupiti.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice