Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 881.508
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
hermelina kaže...

Pozdrav, nisam nigdje našla informaciju pa se nadam vašoj pomoći. Hoće li samsung galaxy s8 ili s8+ kupljen na samsung.com/us raditi na hrvatskoj bon bon mreži na bonove? Pregledavala sam te frekvencije i sve se čini isto, ali laik sam pa nisam sigurna. Hvala unaprijed!

Evo ti svi S8 modeli pa vidi koji je tvoj : Versions: G950F (Europe, Global Single-SIM); G950FD (Global Dual-SIM); G950U (USA Unlocked); G950A (AT&T); G950P (Sprint); G950T (T-Mobile); G950V (Verizon); G950R4 (US Cellular); G950W (Canada); G950S/G950K/G950L (South Korea); G9500 (China)

 

Znači moraš znat koji model ćeš dobit.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Mali offtopic...napravljeni su renderi nasljednika S8 na temelju "inside" informacija i glasina. Dizajnerski je čista kopija S8ice, a ni ispod haube neće biti ništa posebno ni revolucionarno...jedino ako plus verzija bude imala dvostruku kameru, ostalo sve nekako meh. Mislim da neće ostavljati WOW dojam kao što je S8ica u odnosu na S7 i da se nikako neće isplatit prelazak na njega...kaj ekipa kaže?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Jučer se na netu dosta pričalo da se implementira otisak prsta ispod zaslona. Synaptics je objavio da jedan od top pet proizvođača ugrađuje ovu tehnologiju u slijedeći flagship. Svi uglavnom sumnjaju da se radi o S9. Samo ova stvar je prilično revolucionarna, plus još najava kamere s F1.5. Bit će tu novih stvari koje će činiti razliku...
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ja mislim da će Xiaomi biti pokusni kunić a S9 ostati s FP kao na renderima.
Note 9 bi već mogao imati takav FP.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Jučer se na netu dosta pričalo da se implementira otisak prsta ispod zaslona. Synaptics je objavio da jedan od top pet proizvođača ugrađuje ovu tehnologiju u slijedeći flagship. Svi uglavnom sumnjaju da se radi o S9. Samo ova stvar je prilično revolucionarna, plus još najava kamere s F1.5. Bit će tu novih stvari koje će činiti razliku...

 Jučer baš čitam da je Samsung prekinuo suradnju s Synapticsom...tako da ne vjerujem da je to S9.

 

citiram "mob. hr - Ipak, nedavno se moglo čuti da Samsung prekida suradnju sa Synapticsom, tako da ništa nije sigurno." - kraj citata.

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Jel vi koristite "Filter plavog svjetla"? Meni je to stalno ukljuceno, i slika mi je puno "laksa" za oci
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Repko kaže...
Jel vi koristite "Filter plavog svjetla"? Meni je to stalno ukljuceno, i slika mi je puno "laksa" za oci

 Da, navečer ako sam u mraku pa nešto čitam...preko dana ne.

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Jel trosi to dosta bateriju po vasem misljenju?
(Nije da se zalim na trajanje baterije, s tim sam zadovoljan)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Obavezno u mraku to koristim ili prije spavanja. Oči mi nisu umorne i zaspim bez problema dok me bez toga oči peku kad sam u ful mraku.

 

Mislim da to ne troši ništa više baterije.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Repko kaže...
Jel trosi to dosta bateriju po vasem misljenju?
(Nije da se zalim na trajanje baterije, s tim sam zadovoljan)

 Evo ti moja potrosnja...wifi i taj filter se ne gase,stednja je uoaljena bila od 20ak % baterije,7h mi je redovno sota.Cak sam ovdje koristio aplikacije vise nego inace.

Kod mene je 8+.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 12:35 (hrka11).
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav, ima li itko iskustva sa rhinoshield bumper case-om?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Z0diaC kaže...

Pozdrav, ima li itko iskustva sa rhinoshield bumper case-om?

 

Ja ga koristim od 8. mjeseca. Okej zastita, ne prikriva uredaj i fino lezi u ruci. Mana je sto je gornji sloj na njega nalijepljen ko folija i meni je vec cijeli izgreban, od vadenja iz dzepa i slicno, dosta je osjetljiv pa tesko da ce ti dugo izgledati ko nov i takoder sto su dosta duboke rupe za prikljuciti slusalice i punjac te za zvucnik, a nemaju neki poklopac da se moze otvoriti/zatvoriti pa se jako brzo napune prasinom sto ne izgleda bas lijepo

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Poz znal ko sto mi dolazi burn in imao sam ga jednom odnio a servis i kao zamjenili mu ekran i sad evo opet primjetim da ima ja msm da je na istom mjestu kao prije..dali to treba zanemarit radi se o s8+

I zanima jel ova slika uredu ja msm da je slaba a
Slikano je u mraku sa blicom zast je ovako slaba il je to ok
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tornjo kaže...
I zanima jel ova slika uredu ja msm da je slaba a
Slikano je u mraku sa blicom zast je ovako slaba il je to ok

 Za burn in nemam pojma...a ovo sa slikom ne vrijedi ovako stavljat jer na forum ka uploadas sliku uploader je usere tako da...

Origin_Steam: hrka11
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Isto je
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Jučer se na netu dosta pričalo da se implementira otisak prsta ispod zaslona. Synaptics je objavio da jedan od top pet proizvođača ugrađuje ovu tehnologiju u slijedeći flagship. Svi uglavnom sumnjaju da se radi o S9. Samo ova stvar je prilično revolucionarna, plus još najava kamere s F1.5. Bit će tu novih stvari koje će činiti razliku...

 Lakše malo s ovakvim izjavama. Neš ti revolucije. Ja razvijam senzor koji će očitati otisak bilo kojeg prsta bilo gdje na mobitelu. Ne ide me baš.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tornjo kaže...
Isto je

 Ako kazes da je isto,onda stvarno nemas pojma o cem pricas.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tornjo kaže...
Poz znal ko sto mi dolazi burn in imao sam ga jednom odnio a servis i kao zamjenili mu ekran i sad evo opet primjetim da ima ja msm da je na istom mjestu kao prije..dali to treba zanemarit radi se o s8+

I zanima jel ova slika uredu ja msm da je slaba a
Slikano je u mraku sa blicom zast je ovako slaba il je to ok

Burn in se neminovno događa na OLED ekranima i stvar je nepovratna. Takva ti je priroda OLED-a. Meni se na Noteu4 nakon dvije i pol godine nigdje ništa ne vidi, a na S8+ nakon dva sata što je sat bio prikazan kroz Always On Display tragovi su ostali vidljivi još par desetaka sekundi. Od onda gasim AOD. To nisam nikad vidio na Noteu, valjda nisam nikad ništa tako "dugo" držao pod full bijelom na crnoj pozadini. Inače taj AOD bi se dao napraviti puno inteligentnijim nego što je sad. Srećom se radilo samo o retenciji. Inače da bi koliko-toliko izbjegao burn in (točnije rečeno odgodio) ja držim osvijetljenje na ispod pola, zapravo bliže trćini, samo dok sam vani na full svjetlu onda zna poskočiti do kraja (rijetko). Također nemam ni navigacijsku traku stalno vidljivu, tu će ti se još najprije nešto "zapeći". Što se tiće fotke nemoj očekivati čuda od tih kamera po mraku, npr. pošteni objektiv za DSLR s velikom blendom s kojom možeš napraviti suvislu fotku u mraku košta najmanje ko neki flagship mob u cjelini s tim da moraš koristiti i viši ISO u aparatu, pa ti vidi gdje su onda mobovi do toga, tako da ovo što si pokazao sasvim odgovara dosegu kamera na telefonima trenutno u uvjetima s minimalno svjetla.

Deckard
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Update. Samo security i nesto sa bluetoothom.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Danas došao novi.

 

Pitanjce.

Gdje i kakvo staklo/foliju kupit ako imate za preporučiti, i najbolji izbor trgovine sa maskama/futrolama. Htio bi ga zaštititi, skupo smeće za razbiti.

Ne zanimaju me online shopovi. Želim probat u ruku.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Koristim ja par mjeseci. Sve ok, malo skupo, ali valjda kad zatreba će pokazati zasto toliko košta...
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Opet mi ne dolaze notifikacije od gmail-a. Poludit cu s tim mailom, to je valjda jedina stvar u kojoj mi je iphone drazi, aplikacije su valjda puno optimizirane i nema problema s push notifikacijama. Koristio sam jedno vrijeme inbox app i nije bilo problema s notifikacijama medutim nikako se nisam mogao naviknuti na to kako izgleda sama aplikacija.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Meni ne dolaze notifikacije messengera.. ne znam jel problem u mobitelu, operateru ili samoj aplikaciji. Zadnja 2 dana kad uđem u messenger, često bude ona žuta crta i piše da čeka vezu ili tako nešto..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Notifikacije vam ne dolaze kad ste spojeni na mobilne podatke ili je isto i kad ste na wifiju?+
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Meni oboje, ali čini mi se malo bolje na wifiju.. ovo na mobilnima je užas u zadnja 2 dana.. al nisam u hrvatskoj pa je možda do operatera (iako prije par mjeseci na drugom mobitelu nisam imao problema).

 

Whatsapp je ok uglavnom pa zato mislim da je možda i do samog messengera.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 0:37 (Cylon1).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Nisam dobro skontao sta trebam gasit aod sta je to .A za svjetlinu ne volim da je mala meni je uvijek na full
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
5220 kaže...
Notifikacije vam ne dolaze kad ste spojeni na mobilne podatke ili je isto i kad ste na wifiju?+

 

Oboje. Ukljucena mi je stednja mobilnih podataka, ali za aplikacije kao sto je gmail, wp, messenger je iskljucena. Takoder, na messengeru mi prije nekih tjedan dana isto nisu dolazile notifikacije, iritantno jako kad vidim da mi je netko poslao poruku prije 10 sati ili vise, a ja nisam vidio

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Takodjer i meni nakon zadnjeg update-a(messengera) ne dolaze obavjesti kod istog. Poruke znaju kasniti po 10 sati. Koliko god da mi Note 8 drzi istu aplilaciju u pozadini, kada ju otvorim tek se onda spaja na mrezu.

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice