Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 881.808
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
4mal kaže...

Napravi ovo pa ces u app ulazi samo povlakom prema gore ali ne i dole 

Chekiraj brzo otvori plocu sa obavjestima...

 

P.s welcome to the club 

 

hvala, bolje je sada, i hvala na dobrodošlici :)

 

znači nije to nikakav problem zaslona, sad da bi trebao nosit pod garanciju il tako nešto jel?

16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

nije to nista uzivaj u pili 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Cansee kaže...

 

.... nagađam da je to do zaštitnog stakla koje sam stavio, valjda nije do uređaja

 Ja sam oprobao par tih stakala zastitnih i nijedno mi nije bilo ok.Ili se brzo dignu od maske pa prasina ulazi ili se maste i lako prljavi postaju itd...Mislim da mi je ovo prvi mob bez zastite za staklo i dosta sam smotan,ali jos ni jedne crtice ekran nema.

Znam ga nekad stavit u dzep s kljucevima ili kovanicam...ostavljam di stignem ali stvarno na ekranu nema nista,a velika je razlika u izgledu.Nemas se cega bojat i bez toga nosat ga,a ako ti padne tu mu ne pomaze ni staklo ni maskica,jbga...

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
hrka11 kaže...
Cansee kaže...

 

.... nagađam da je to do zaštitnog stakla koje sam stavio, valjda nije do uređaja

 Ja sam oprobao par tih stakala zastitnih i nijedno mi nije bilo ok.Ili se brzo dignu od maske pa prasina ulazi ili se maste i lako prljavi postaju itd...Mislim da mi je ovo prvi mob bez zastite za staklo i dosta sam smotan,ali jos ni jedne crtice ekran nema.

Znam ga nekad stavit u dzep s kljucevima ili kovanicam...ostavljam di stignem ali stvarno na ekranu nema nista,a velika je razlika u izgledu.Nemas se cega bojat i bez toga nosat ga,a ako ti padne tu mu ne pomaze ni staklo ni maskica,jbga...

 

a ne znam baš, dosad sam koristio s4 sa zaštitnim staklom, dakle ne obična folijica, nego staklo, pao mi je više puta, i to baš onako pošten pad, probam ga uhvatit u letu i još ga više ono gurnem prema dolje i nikad nije bilo ništa 

 

prije 2-3 godine sam bio s društvom na vikendici, i jedan lega se napio ko majmun, a imao je novi iphone 6, pao mu je i to je tako odzvonilo, ja sam reko znači gotovo je, mobitel razbijen totalno, na ekranu paukova mreža preko svega, razbijeno totalno, ja mu reko e sjećat ćeš se ovog pijanstva, kad on jutro poslije kad je nadošao ladno skine to staklo što je imao, a ispod sve netkanuto, mobitel ko nov, da nije imao to naprijed razvalio bi ga totalno

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Cansee kaže...

 

a ne znam baš, dosad sam koristio s4 sa zaštitnim staklom, dakle ne obična folijica, nego staklo, pao mi je više puta, i to baš onako pošten pad, probam ga uhvatit u letu i još ga više ono gurnem prema dolje i nikad nije bilo ništa 

 

prije 2-3 godine sam bio s društvom na vikendici, i jedan lega se napio ko majmun, a imao je novi iphone 6, pao mu je i to je tako odzvonilo, ja sam reko znači gotovo je, mobitel razbijen totalno, na ekranu paukova mreža preko svega, razbijeno totalno, ja mu reko e sjećat ćeš se ovog pijanstva, kad on jutro poslije kad je nadošao ladno skine to staklo što je imao, a ispod sve netkanuto, mobitel ko nov, da nije imao to naprijed razvalio bi ga totalno

 S4 i iphone 6 standardni dizajn,ovo je zaobljeno staklo...baci ih skupa sa i bez stakla pa ces vidit.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

kakva je situacija sa tolerancijom hladnoće, npr. odem u teretanu pa neću nositi sa sobom mobitel u svlačionicu i to, jel se može ostaviti u autu na -5 na sat i pol?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

moze i odlicna je ja sam na snjegu bio snjim na sljemenu i na moru pod uzarenim svijetlom sve 5 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pozdrav
Da li netko koristi chromecast u kombinaciji sa s8?
Da li sve ide glatko?
Razmislim da si uzmem za netflix, YouTube i terrarium
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Nije mi se dalo čekati OTA a u međuvremenu su na XDA našli način da se odradi flash sa Odinom. Višak vremena danas i stavio sam Oreo. Prvi dojmovi su odlični. Nema više trzanja, RAM management je popravljen. Izuzetno fluidno radi. Što se mene tiče, očekivanja su opravdana. Odlično!
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Fora je kako svi spominju da "nema više trzanja" i sl., ali do izlaska Orea "nije ni bilo trzanja", iako je naravno, trzanje uvijek bilo očito. 😂
Nope.
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Nema trzanja ali službena nadogradnja je povučena...

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Dakle sluzbeno ce izaci kad i S9 linija , krasno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
@Tonči, mogao bi pogledati moje starije postove... Mislim da sam čak i video stavio koji prikazuje loš RAM management. Iz tih razloga sam se i riješio S8+ te neko vrijeme koristio druge uređaje. Sad pred izlazak Orea sam se vratio na obični S8 i kao što sam rekao, neke stvari koje su me iritirale su popravljene. Ugodno iznenađenje što se tiče korištenja uređaja na Oreu. Za sad nisam otkrio nedostatke u smislu bugova. Za autonomiju ne mogu još ništa reći dok ne prođe tjedan, dva...
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
4mal kaže...

Dakle sluzbeno ce izaci kad i S9 linija , krasno 

 izaći će kasnije.....

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
@Tonči, mogao bi pogledati moje starije postove... Mislim da sam čak i video stavio koji prikazuje loš RAM management. Iz tih razloga sam se i riješio S8+ te neko vrijeme koristio druge uređaje. Sad pred izlazak Orea sam se vratio na obični S8 i kao što sam rekao, neke stvari koje su me iritirale su popravljene. Ugodno iznenađenje što se tiče korištenja uređaja na Oreu. Za sad nisam otkrio nedostatke u smislu bugova. Za autonomiju ne mogu još ništa reći dok ne prođe tjedan, dva...

 Ne moraš meni govoriti, ja svake godine imam sve važnije flagshipe. :) No, kad sam ja kritizirao, onda sam uvjeravan (ne od tebe, no općenito) da samo moji modeli trzaju; zato je meni sve skupa smiješno. :)

Nope.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Dosta ljudi ili ne primjećuje ili im nije bitno... Neki dan baš pričam s kolegom na poslu kako otvaranje imenika ima lag. Obojica imamo S8. Uleti treći kolega koji isto ima osmicu i kaže "kod mene sve ok". Naravno, otvorili smo i na njegovom imenik i ista stvar. Lag. Ali to njemu očigledno nije bitno. Btw, na Oreu više nema toga. :)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Ajd uključi profiliranje i daj Store listu skrolaj da vidim umire li ispod 60FPS ili je to riješeno sad? Thx. 

Nope.
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

evo i ja postao ponosni vlasnik s8-ice. prešao s godinu i pol starog s7. jednostavno je s7 pod radnim tempom nakon godinu i pol poceo stekati i baterija je osla u k tak da je on sad u penziji...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Znaci samo godina i pol treba za štekanje? :/
...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Buraz koristi S7 i ne mogu reci da imalo steka. Ima ga godinu dana i jedino malo prigovara za bateriju ali u usporedbi sa mojim S8, razlika je ono, nema je.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
@Tonči, ovo sam vidio na Redditu danas...

https://streamable.com/uax42

To je otprilike to.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Dosta ljudi ili ne primjećuje ili im nije bitno... Neki dan baš pričam s kolegom na poslu kako otvaranje imenika ima lag. Obojica imamo S8. Uleti treći kolega koji isto ima osmicu i kaže "kod mene sve ok". Naravno, otvorili smo i na njegovom imenik i ista stvar. Lag. Ali to njemu očigledno nije bitno. Btw, na Oreu više nema toga. :)

 izvini ali ko koristi uopce imenik?

 

ja samo T9 unos koristim u Dialeru i to je to,imenik je tako 2009ta...

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Dialer = imenik, app za pozive... Ista stvar.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
@Tonči, ovo sam vidio na Redditu danas...

https://streamable.com/uax42

To je otprilike to.

 wow! Jel' to lijevo S8 sad s novim updejtom? Možeš potvrdit da je for real? Baš fora, fixali su stvar prije S9. Znači treba S9 kupit. :D

Nope.
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tonči kaže...
Sil kaže...
@Tonči, ovo sam vidio na Redditu danas...

https://streamable.com/uax42

To je otprilike to.

 wow! Jel' to lijevo S8 sad s novim updejtom? Možeš potvrdit da je for real? Baš fora, fixali su stvar prije S9. Znači treba S9 kupit. :D

krivo. sad treba kupit s8, tj. godinu nakon izlaska jer ce sad radit kako treba (po pitanju fluidnosti i brzine).. isti slucaj kao s7, itd.

s9 ce tek iduce godine radit ono full kako bi trebao :)

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tonči kaže...
Sil kaže...
@Tonči, ovo sam vidio na Redditu danas...

https://streamable.com/uax42

To je otprilike to.

 wow! Jel' to lijevo S8 sad s novim updejtom? Možeš potvrdit da je for real? Baš fora, fixali su stvar prije S9. Znači treba S9 kupit. :D

 Evo kako je kod mene...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 10:30 (Sil).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Lord_Marko kaže...

evo i ja postao ponosni vlasnik s8-ice. prešao s godinu i pol starog s7. jednostavno je s7 pod radnim tempom nakon godinu i pol poceo stekati i baterija je osla u k tak da je on sad u penziji...

 Pa sta si mu radio da mob od koju tisucu kuna pocme stekat nakon god dana?Zabijao cavle s njim?

Ja sam korsitio 6s edge god ipo,prodao ga i evo momak ga koristi i dan danas mobitel je perfektan,baterija nije kao prvog dana to je sigurno,ali nije losa uopce niti steka,a kamoli tek s7.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
hrka11 kaže...
Lord_Marko kaže...

evo i ja postao ponosni vlasnik s8-ice. prešao s godinu i pol starog s7. jednostavno je s7 pod radnim tempom nakon godinu i pol poceo stekati i baterija je osla u k tak da je on sad u penziji...

 Pa sta si mu radio da mob od koju tisucu kuna pocme stekat nakon god dana?Zabijao cavle s njim?

Ja sam korsitio 6s edge god ipo,prodao ga i evo momak ga koristi i dan danas mobitel je perfektan,baterija nije kao prvog dana to je sigurno,ali nije losa uopce niti steka,a kamoli tek s7.

ma pusti.. glupi izgovori da se opravda nabavka novijeg :)

u obitelji imam s7e star gotovo 2 godine, bez greske radi.. a ovih starih godinu do godinu i pol ima masa frendova oko mene.. ako je koji i imao problem sa baterijom ili plocom, rjesen je u garanciji i to je to

 

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Bok ekipa, imam s8-icu od 6.mj prošle godine i primijenitila sam da ponekad imam problema sa signalom. 

Na HT-u sam i nikada u životu nisam imala takvih problema. Nije mi jasno što se događa jer na istom mjestu netko ima signal, a ja ne.

Čula sam priče s par strana od ljudi koji imaju Samsung (ne nužno s8) da im se isto događa, a mene zanima samo kako to riješiti?

Također, zna mi 4G signal biti prazan, ali se ne prebaci na 3G nego jednostavno kao da nemam interneta.

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice