Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 878.828
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ja sam si odma napičio rezoluciju na najviše moguće, jel mislite da je to ok ili da spustim na onu koja je bila po defaultu? nije sad da mi treba da nešto gledam na višoj rezi nego mi je jednostavno bilo kad već mogu zašto ne bi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

pitanje za samsung usere, koristim samsung web browser i neznam di je reader? 

ima night mode al citaca nigdje, u cem je fora? probao mobile site i desktop, nema R slova 

btw koristim ga na LG G6 ak to kaj znaci 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
hrka11 kaže...

 Pa sta si mu radio da mob od koju tisucu kuna pocme stekat nakon god dana?Zabijao cavle s njim?

Ja sam korsitio 6s edge god ipo,prodao ga i evo momak ga koristi i dan danas mobitel je perfektan,baterija nije kao prvog dana to je sigurno,ali nije losa uopce niti steka,a kamoli tek s7.

 

digitall kaže...

ma pusti.. glupi izgovori da se opravda nabavka novijeg :)

u obitelji imam s7e star gotovo 2 godine, bez greske radi.. a ovih starih godinu do godinu i pol ima masa frendova oko mene.. ako je koji i imao problem sa baterijom ili plocom, rjesen je u garanciji i to je to

 decki, neki koriste telefon u poslovne svrhe a ne samo za messenger i facebook tak da...

250 poziva dnevno, 11 mail računa, 7fb stranica s preko 30tisuca pratitelja, pracenje auta, nadzor firme, blagajna, poslovnica, servera i ostatka ipak ostavi traga na uređaju. poceo je cagirat nakon kad je bil na popravku (neki cip izgorio na ploci i nije se htjel upalit) od onda vise ne radi kako treba...zadnjih tjedan dana koristenja mi je baterija izdrzala ravno do 12h. dnevno sam uređaj punio 3-4 puta. evo upravo mi s8 ima 19% i na punjacu je...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Cansee kaže...

ja sam si odma napičio rezoluciju na najviše moguće, jel mislite da je to ok ili da spustim na onu koja je bila po defaultu? nije sad da mi treba da nešto gledam na višoj rezi nego mi je jednostavno bilo kad već mogu zašto ne bi

 full hd ti je po defaultu....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
just_petra kaže...

Bok ekipa, imam s8-icu od 6.mj prošle godine i primijenitila sam da ponekad imam problema sa signalom. 

Na HT-u sam i nikada u životu nisam imala takvih problema. Nije mi jasno što se događa jer na istom mjestu netko ima signal, a ja ne.

Čula sam priče s par strana od ljudi koji imaju Samsung (ne nužno s8) da im se isto događa, a mene zanima samo kako to riješiti?

Također, zna mi 4G signal biti prazan, ali se ne prebaci na 3G nego jednostavno kao da nemam interneta.

 

 Probaj zatražiti od tmobile da ti pošalje ponovo APN postavke, one sms koje trebas instalirati. I vidi u postavkama kako ti je postavljeno u Mreže- Mobilne mreže - Vrsta mreže ili tako nesto (kod mene na eng je Network mode)

Bears, Beets, Battlestar galactica!
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Lord_Marko kaže...
hrka11 kaže...

 Pa sta si mu radio da mob od koju tisucu kuna pocme stekat nakon god dana?Zabijao cavle s njim?

Ja sam korsitio 6s edge god ipo,prodao ga i evo momak ga koristi i dan danas mobitel je perfektan,baterija nije kao prvog dana to je sigurno,ali nije losa uopce niti steka,a kamoli tek s7.

 

digitall kaže...

ma pusti.. glupi izgovori da se opravda nabavka novijeg :)

u obitelji imam s7e star gotovo 2 godine, bez greske radi.. a ovih starih godinu do godinu i pol ima masa frendova oko mene.. ako je koji i imao problem sa baterijom ili plocom, rjesen je u garanciji i to je to

 decki, neki koriste telefon u poslovne svrhe a ne samo za messenger i facebook tak da...

250 poziva dnevno, 11 mail računa, 7fb stranica s preko 30tisuca pratitelja, pracenje auta, nadzor firme, blagajna, poslovnica, servera i ostatka ipak ostavi traga na uređaju. poceo je cagirat nakon kad je bil na popravku (neki cip izgorio na ploci i nije se htjel upalit) od onda vise ne radi kako treba...zadnjih tjedan dana koristenja mi je baterija izdrzala ravno do 12h. dnevno sam uređaj punio 3-4 puta. evo upravo mi s8 ima 19% i na punjacu je...

Watafak...ja sam isto mislio da je to klasicna izlika kod zene da se novi uzme ali ok.

 

Ti si onda vise osoba u jednoj kad s tim sve baratas. 

 

ps. duboko se izvinjavam...i ne koristim fb skoro nikako,a messenger ne koristim nikako. 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 21:12 (hrka11).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Lord_Marko kaže...

 decki, neki koriste telefon u poslovne svrhe a ne samo za messenger i facebook tak da...

250 poziva dnevno, 11 mail računa, 7fb stranica s preko 30tisuca pratitelja, pracenje auta, nadzor firme, blagajna, poslovnica, servera i ostatka ipak ostavi traga na uređaju. poceo je cagirat nakon kad je bil na popravku (neki cip izgorio na ploci i nije se htjel upalit) od onda vise ne radi kako treba...zadnjih tjedan dana koristenja mi je baterija izdrzala ravno do 12h. dnevno sam uređaj punio 3-4 puta. evo upravo mi s8 ima 19% i na punjacu je...

ja koristim isti mob i u poslovne i u privatne svrhe (ne koristim fejs i messenger uopce), pa se nikad nije tako "potrosio" kao da je sapun.. ponekad imam duplo vise svega sto si naveo, od razgovora, preko mailova do rjesavanja problema putem teamviewera i sl., plus testiranja aplikacija , plus djeca kod kuce... mob je u pogonu 25 sati dnevno, kad pocne pokazivati znakove umora onda je nesto u kvaru, ili baterija ili ploca, i to je to. to ne znaci da ce svaki riknuti nakon god dana, jer nije ni jedan do sad..

naletio si na falicni primjerak, s tim da ti je ocigledno netko "pokusao" popraviti kvar na ploci, umjesto da je istu zamijenio, sjebao je mob i to je to.

baterija ko baterija ocigledno je odradila svoje, to se rjesava za 300kn original u ovlastenom sa zamjenom i peri deri dalje.. vjerojatno ti je bila stalno na brzom punjenju i po vrucinama i svim ostalim uvjetima.. i odradila hrpu ciklusa..

 

ukratko, vjeruj mi takvo koristenje koje navodis je sasvim normalno i nista specijalno sto nebi prosjecan mob mogao izdrazi nekoliko godina.. a to sve skupa ti je 2% opterecenja u odnosu na to kad klinci uhvate peglat zahtjevne 3d igre satima, danima, ljeti, na punjacu.. koji mob takve uvjete prezivi god dana taj je dobar primjerak

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 9:55 (digitall).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Hvala DwightSchrute , stavila sam ponovno postavke pa cemo vidjeti sto ce se dogoditi. Ostale postavke u Netwoek modeu su mi rekla bih u redu. 

Stvar je u tome što internet još nekako mogu prožvakati, ali kad nemam signal uopće za zvati/slati poruke, to mi je neprihvatljivo.

Od kolegice muž je ponekad kod sebe doma nedostupan - ima Samsung uređaj. Čim se makne iz kuće, sve je ok.

Ja imam isto neke rupe jednostavno di me signal muči, dok na HTC-u starom je sve ok s istom SIM karticom.

Nadam se da se nikom to ne događa jer izluđuje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 11:18 (just_petra).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
just_petra kaže...

Hvala, stavila sam ponovno postavke pa cemo vidjeti sto ce se dogoditi. Ostale postavke u Netwoek modeu su mi rekla bih u redu. 

Stvar je u tome što internet još nekako mogu prožvakati, ali kad nemam signal uopće za zvati/slati poruke, to mi je neprihvatljivo.

Od kolegice muž je ponekad kod sebe doma nedostupan - ima Samsung uređaj. Čim se makne iz kuće, sve je ok.

Ja imam isto neke rupe jednostavno di me signal muči, dok na HTC-u starom je sve ok s istom SIM karticom.

Nadam se da se nikom to ne događa jer izluđuje.

 Probaj samo staviti 2g i 3g, bez 4g (LTA)

Bears, Beets, Battlestar galactica!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Probat ću i tako, ali nisam baš sretna da ako već imam LTE da ga ne koristim :D

Čak sam čitala po netu da isključim VoLTE pa ćemo vidjeti kako će to proći. 

Stvar je u tome da se to ne događa stalno tako da trebam pričekati neko vrijeme da vidim hoće li pomoći.

 

Hvala u svakom slučaju.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
hrka11 kaže...

Watafak...ja sam isto mislio da je to klasicna izlika kod zene da se novi uzme ali ok.

 

Ti si onda vise osoba u jednoj kad s tim sve baratas. 

 

ps. duboko se izvinjavam...i ne koristim fb skoro nikako,a messenger ne koristim nikako. 

 ja sam ti jedini muski u firmi od 25 zenskih. tak da mob mi je u ruci skoro uvijek!

digitall kaže...

ja koristim isti mob i u poslovne i u privatne svrhe (ne koristim fejs i messenger uopce), pa se nikad nije tako "potrosio" kao da je sapun.. ponekad imam duplo vise svega sto si naveo, od razgovora, preko mailova do rjesavanja problema putem teamviewera i sl., plus testiranja aplikacija , plus djeca kod kuce... mob je u pogonu 25 sati dnevno, kad pocne pokazivati znakove umora onda je nesto u kvaru, ili baterija ili ploca, i to je to. to ne znaci da ce svaki riknuti nakon god dana, jer nije ni jedan do sad..

naletio si na falicni primjerak, s tim da ti je ocigledno netko "pokusao" popraviti kvar na ploci, umjesto da je istu zamijenio, sjebao je mob i to je to.

baterija ko baterija ocigledno je odradila svoje, to se rjesava za 300kn original u ovlastenom sa zamjenom i peri deri dalje.. vjerojatno ti je bila stalno na brzom punjenju i po vrucinama i svim ostalim uvjetima.. i odradila hrpu ciklusa..

 

ukratko, vjeruj mi takvo koristenje koje navodis je sasvim normalno i nista specijalno sto nebi prosjecan mob mogao izdrazi nekoliko godina.. a to sve skupa ti je 2% opterecenja u odnosu na to kad klinci uhvate peglat zahtjevne 3d igre satima, danima, ljeti, na punjacu.. koji mob takve uvjete prezivi god dana taj je dobar primjerak

 gle, mob se koristi 24/7 nakon godinu i pol je cagnul (isto koristim na polovici ekrana teamviewer a na drugoj rdc za server). radi on jos i dalje al nije to to. baterija je uzas, software steka, vjerojatno da se stavi gore novi friski andorid i baterija bio bi ok. no eto posto ja imam ugovor na 1 godinu imam pravo uzet telefon svakih 12mj. executive tarifa. inace je meni s7 3 puta bolji mob od s8 no jbg posto je stekal i baterija je uzas uzeo sam s8 iako sam planirao cekati izlazak s9. no negdje dr godine kad se situacija malo stabilizira oko cjena budem uzel s9

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav.

 

Imam problem sa kamerom. Od danas svaka slika mi je ovako mutna, ne znam razlog?? 

 

Kada slikam prednjom kamerom slika je OK. 

 

Netko imap ovako nešto slično? Pogledao sam sve psotavke da slučajno nešto nisam stisnuo ali sve je u redu...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Liverpool1892 kaže...

Pozdrav.

 

Imam problem sa kamerom. Od danas svaka slika mi je ovako mutna, ne znam razlog?? 

 

Kada slikam prednjom kamerom slika je OK. 

 

Netko imap ovako nešto slično? Pogledao sam sve psotavke da slučajno nešto nisam stisnuo ali sve je u redu...

 Napravio sam prema uputi s ovog videa 

 i sada sve radi normalno kamera.

 

Znači, otvorio sam kameru, protreso mobitel i focus na kameri se vratio. Čudno... 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Liverpool1892 kaže...
Liverpool1892 kaže...

Pozdrav.

 

Imam problem sa kamerom. Od danas svaka slika mi je ovako mutna, ne znam razlog?? 

 

Kada slikam prednjom kamerom slika je OK. 

 

Netko imap ovako nešto slično? Pogledao sam sve psotavke da slučajno nešto nisam stisnuo ali sve je u redu...

 Napravio sam prema uputi s ovog videa 

 i sada sve radi normalno kamera.

 

Znači, otvorio sam kameru, protreso mobitel i focus na kameri se vratio. Čudno... 

ma da samo kucnes prstem od kameru ili gornji dio telefona i to je to,u mene tako cesto zaglavi,opci problem kod S8

zvao sam samsung ovdje u njemackoj,rekli mi to je pod garancijom pa da im donesem kad budem imao vremena.

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 22:38 (mersimh).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Lord_Marko kaže...

 ja sam ti jedini muski u firmi od 25 zenskih. tak da mob mi je u ruci skoro uvijek!

 Ovo ostalo nije bitno....nego rijesavas li ista?jebo mobitele,mailove i ostalo .

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 8:06 (hrka11).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pozz, zna netko zasto mi je ovakav graf za bateriju? Dosad sam ga samo jednom punio pa jel do toga dok se malo ne stabilizira nekaj ili?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Sjedim, jedem, pišem poruku i puf.. mobitel nekako izleti iz ruke i padne na pod, nekako baš da ga ne spasi kućište (ringke fusion) niti screen protector (nillkin)..

Pretpostavljam da mi se ne isplati ništa mijenjati? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Cylon1 kaže...

Sjedim, jedem, pišem poruku i puf.. mobitel nekako izleti iz ruke i padne na pod, nekako baš da ga ne spasi kućište (ringke fusion) niti screen protector (nillkin)..

Pretpostavljam da mi se ne isplati ništa mijenjati? 

 

U iService je trenutno zamjena stakla za s8 oko 1100kn pa vidi jel zelis ili ne

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Meni je fascinantno kad neko nije zadovoljan sa s7 pa s s8 i sad ce kupit s9... E to se zove da oprostis ovca..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Jel dobio tko Oreo update?
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Ne.

SEE regija (još na November patch-u) je možda zadnja na redu za nadogradnju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.2.2018 23:25 (Lelouch).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ja sam isto na SEE. Mislim da ću uskoro na DBT :D
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ne moraš na DBT. Možeš staviti Oreo i zadržati CSC.
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Neki link za postupak Sil?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Neki link za postupak Sil?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mastakilla22 kaže...
Neki link za postupak Sil?

 XDA - [GUIDE]: How to flash CRAP using Odin - S8

 

Ako zelis imati CRB7 nakon sto si stavio CRAP, stavis update.zip na SD karticu i pokrenes update iz recovery. 

 

Postupak ti brise sve podatke s telefona tako da prije toga napravi backup. Kod mene je takodjer bio problem sto je bilo prijavljeno svega 16GB interne memorije, te sam morao raditi factory reset da sve bude ok. To je to. Sretno.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

[APP][5.0+] SABS - Simple Adblocker for Samsung (KNOX front end)

 

Evo još jedna preporuka... Naime, AdHell se više ne razvija čini mi se, a niti ne radi na Oreu. SABS je nastavak priče korištenja KNOX-a za blokiranje reklama, ne samo u browseru nego i u drugim aplikacijama. Instalirao, isprobao... Radi ok.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Ako zelis imati CRB7 nakon sto si stavio CRAP, stavis update.zip na SD karticu i pokrenes update iz recovery. 

 

 

 Znaci to bi sigurno bilo dovoljno za prijeci sa CRAP na CRB7?

S8+ je u pitanju.

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice