Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 878.794
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Stigla nadogradnja na 8.0.0.

Edit:
http://imgur.com/0w1ddDD

Nisam znao da će ovako loša slika biti na forumu.
Admin možete obrisati post ispod.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ma di je stigla meni na SEE jos nista
Samsung S8+
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ni kod mene još ništa.....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pa koliko vidim on ima DBT. Zato je i dobio OTA nadogradnju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ja sam bonbon. A mob kupljen u njemačkoj.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Onda ta informacija nama ne služi. Dakle mob koji ima njemački firmware dobit će njihovu nadogradnju. To nema veze s nama.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Koliko bi mogle pasti cijene za s8+ model sad kad izađe s9? Na njušci se nađu za 4000kn novi zapakirani,i jel se isplati dat 500kn više za note8,iskreno mi je ljepši s8+ od note-a,on mi je ko cigla nekak

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Nema veze s tobom. Ja vjerujem da nisam jedini da imam mob kupljen u njemačkoj a da je u ovoj temi. Lp
14 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Onda napisi da je tako a ne nas palis da je stiglo

Samsung S8+
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mislim da velika većina loja je kupila mob u njemačkoj osdnosno stavila taj firmware i znaju to. Svi tehno portali su to prenijeli.
Uostalom kupilo ih je tamo sigurno znatno manji broj ljudi.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DuMe kaže...

Koliko bi mogle pasti cijene za s8+ model sad kad izađe s9? Na njušci se nađu za 4000kn novi zapakirani,i jel se isplati dat 500kn više za note8,iskreno mi je ljepši s8+ od note-a,on mi je ko cigla nekak

Da ti budem iskren. Imao sam S8+ i Note 8. Ako je rijec o SAMO 500kn, definitivno se isplati u konacnici. Dobijes S-Pen na kojeg kad se naviknes ja zakon. Dobijes dual kameru, meni je 2x opticki zoom zakon. Ali ponavljam, sam sam jos davno nadoplatio 500kn za Note 8 (Imao S8+ ) i nisam pozalio. Ako je razlika u cijeni 1000kn i vise, nema sanse da se isplati. Jako slicni uredaji, ali na kraju je Note 8 ipaj nesto ispoliraniji.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Garac24 kaže...
Stigla nadogradnja na 8.0.0.

Edit:
http://imgur.com/0w1ddDD

Nisam znao da će ovako loša slika biti na forumu.
Admin možete obrisati post ispod.

Kolega,  jesi napravio update? Poboljšanja?

13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ekipa evo da i mi pogledamo što to donosi S9/S9+

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Stigao i meni Oreo ali pričekat ću par dana s instalacijom dok ne budem siguran da nema nekih problema. Ne da mi se zajebavati s vraćanjem u slučaju problema s baterijom npr ili rušenjem nekih app...

Prvo feedback od entuzijasta pa tek onda.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Cylon1 kaže...

Sjedim, jedem, pišem poruku i puf.. mobitel nekako izleti iz ruke i padne na pod, nekako baš da ga ne spasi kućište (ringke fusion) niti screen protector (nillkin)..

Pretpostavljam da mi se ne isplati ništa mijenjati? 

Počeo mi donji dio ekrana bit žut.. uoopće ne vidim tipkovnicu niti išta (touch radi).

Dakle svakako bi trebao zamjenit ekran.. ili mi se više isplati prodati mobitel ovako?

U bangkoku sam još ~2mj.. ovdje original u samsung servisu je 1700kn zamjena.

Xiami Mi6 2600kn.

 

Koje bi bile preporuke kvalitetnih (ne premasivnih) caseova koje štite i "edge" rub? Ringke fusion nažalost nema sa strane gumu i tu mi je mob naje**..

Na starom S5 sam najviše koristio spigen neo hybrid.. al za S8 baš "plastično" izgleda plastika :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 5:57 (Cylon1).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

koja ste mreža vi koji dobivate oreo? moj s8+ je iz vipa i još ništa

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
rapajic_st kaže...

koja ste mreža vi koji dobivate oreo? moj s8+ je iz vipa i još ništa

 to će ti bit ovi iz Njemačke.....

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

već sam pisao....koristim rhinoshield i za sad je dobar, par puta pao i ništa...za razliku od nillkina na s7e ;)

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Cylon1 kaže...
Cylon1 kaže...

Sjedim, jedem, pišem poruku i puf.. mobitel nekako izleti iz ruke i padne na pod, nekako baš da ga ne spasi kućište (ringke fusion) niti screen protector (nillkin)..

Pretpostavljam da mi se ne isplati ništa mijenjati? 

Počeo mi donji dio ekrana bit žut.. uoopće ne vidim tipkovnicu niti išta (touch radi).

Dakle svakako bi trebao zamjenit ekran.. ili mi se više isplati prodati mobitel ovako?

U bangkoku sam još ~2mj.. ovdje original u samsung servisu je 1700kn zamjena.

Xiami Mi6 2600kn.

 

Koje bi bile preporuke kvalitetnih (ne premasivnih) caseova koje štite i "edge" rub? Ringke fusion nažalost nema sa strane gumu i tu mi je mob naje**..

Na starom S5 sam najviše koristio spigen neo hybrid.. al za S8 baš "plastično" izgleda plastika :)

I meni se dogodila identična stvar sa S8 plus.

Kresnuo mi je na parket i dva dana je radio kako treba, nakon toga je ekran pozelenio i prestao raditi. S obzirom da je moj bio star godinu dana, prodao sam ga preko njuškala i uzeo drugi mob...

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Isto Rhino, ali premaz plasticni ili kaj vec preko njega ne valja jer mi se oljustio i to vec na drugom bumperu. Tak da moram nekaj drugo slicno naci
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
INKOGNITO3 kaže...
Isto Rhino, ali premaz plasticni ili kaj vec preko njega ne valja jer mi se oljustio i to vec na drugom bumperu. Tak da moram nekaj drugo slicno naci

 

Ista stvar. Nakon mjesec dana rhino vec izgleda jadno i unisteno, sramota za bumper koji kosta preko 200kn. Sad koristim samsung ultra thin platiku u kojoj mi je mob najljepsi iskreno. Nije ta razina zastite, ali mobitel se ne klize u ruci pa je okej

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ja imam rhino 6mj,i na jednom mjestu se vidi početak gubljenja zaštitne plastike... Vidit ćemo kako ce biti dalje, ali stvarno sramota za bumper od 200kn +pdv i carina da nakon tako kratko vremena se takve stvari događaju. Jel nije da ima neki lifetime warranty? Taj warranty valjda ne vrijedi za estetiku, nego samo funkcionalnost...?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Kad ce oreo kod nas?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sada kada gledam nemam pojma koji novi da uzmem a da je tako dobar tj da stiti
12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav,
Koristim mob oko pola godine sve super osim onom zamučivanja kamere no malo ju kvrcnem i dobro, al prije par dana mi je mob počeo izbacivati nekakve reklame i u normalnom radu uređaja (dakle ne u browseru) probao sam ga skenirati nema nikakvih virusa, nebih ga htio vraćati na tvorničke, kako bih se riješio toga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Games55 kaže...

Pozdrav,
Koristim mob oko pola godine sve super osim onom zamučivanja kamere no malo ju kvrcnem i dobro, al prije par dana mi je mob počeo izbacivati nekakve reklame i u normalnom radu uređaja (dakle ne u browseru) probao sam ga skenirati nema nikakvih virusa, nebih ga htio vraćati na tvorničke, kako bih se riješio toga?

 

Skinuo si neko smece od aplikacije koje ti izbacuje reklame i dok ju ne koristis, imao isti problem na G4

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Al rhinoshiled također ima ovaj sa strane rub dosta nisko zar ne?

 

Spigen Neo hybrid crystal mi se zanimljiv čini.. trebam nać za probat u živo da vidim koliko je visoko rub.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Picpic kaže...
Kad ce oreo kod nas?

Mene isto zanima,zna li netko?

 

Inace nikad ne skidam update cim izadje jer vecinom budu sranja na pocetku ali ovaj skidam cim izadje.Koliko vidim po komentarima od bete da je odlican i da radi odlicno.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Skini Smart Switch i napravi backup kompletnog uređaja za svaki slučaj i flashaj onaj što je izašao za Njemačku. Tko zna kada će doći za Hrvatsku kod operatera ili za SEE uređaje.

 

Ja ga imam od kad je izašao i s njim nemam nikakvih problema kao što je bilo na CRAP verziji. Baš je i bila CRAP.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice