Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 878.551
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Svima je Oreo uglavnom fluidniji nego Nougat. Probaj factory reset.
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Svima je Oreo uglavnom fluidniji nego Nougat. Probaj factory reset.

 A znam za tu opciju, ali onda moram sve ponovo instalirat. 

Nick na BL: [CRO] Pegasus_HR
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

iskljucit mozda one animacije pod opcije razvoja ( brzina animacije prozora itd.) meni sve to  na 1x...ali isto mislim da ti moralo brze radit jer kad stisnem tipku za otkljucavanje prode sekunda dok vidim sat...jbg nije strasno ali ovo je flagship

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Kod mene nije tako. Ako nisi probaj napraviti reset. Ja čak ni to nisam radio
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DaNiTo kaže...

iskljucit mozda one animacije pod opcije razvoja ( brzina animacije prozora itd.) meni sve to  na 1x...ali isto mislim da ti moralo brze radit jer kad stisnem tipku za otkljucavanje prode sekunda dok vidim sat...jbg nije strasno ali ovo je flagship

 

 

Gdje su te opcije animacije?

Ja sam nasao do sada dvije zamjerke oreu. Prva je da sam si namjestio ono rubno osvjetljenje kod primanja notifikacija za razlicite aplikacije i stavio da mi je ukljuceno i kad je zaslon ukljucen i kad je iskljucen, ali radi samo kad je ukljucen. Druga je da su nesto zeznuli s kontrastom aod-a, danas dok sam sjedio vani s mobitelom na stolu doslovno se nije mogao vidjeti aod, a mogu reci da cak i nije bilo suncano. Inace je aod bio vrhunski uvijek. Evo cak i u mraku je sad jedva vidljiv.

 

EDIT: jos jedna stvar koja me jako zivcira, ali bila je prisutna i na oreu. Kad dobijem notifikaciju za primljenu poruku i ta poruka mi se prikaze kad spustim statusnu traku i obrisem obavijest. Kad mi dode poruka od nekog drugog na wp prikazuje mi tu poruku i opet ovu poruku za koju sam obrisao notifikaciju. Zna biti iritantno kad imam vise razgovora i stalno mi se pojavljuju iste poruke. S druge strane, na messengeru nemam isti problem, ali mi u statusnoj traci kad dobijem novu poruku cesto zna prikazivati i neke stare poruke iz istog razgovora na koje sam vec odgovorio i nakon njih ove nove. Ne znam rijesenje za te probleme s notifikacijama, ali kad dodamo i cesto kasnjenje odnosno nedolazenje push notifikacija mozemo reci da ih stvarno ima dosta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 22:47 (DzigiBau).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Znali ko zasto dolazi do burn in crvena linija imam ga na s8+ imao sam i na s7edge. Kako to sprjecit
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
hrka11 kaže...

"can't capture screenshot due to security policy" wtf ?

 

Nisam dobivao ovo do sada,je li poznato nekom?

 

 Meni je poznato, ne dopušta mi screenshot unutar google clasroom aplikacije, malo iritantno ali ne dovoljno da bi se vratio na nougat.

10 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Jel netko koristi tvorničku antivirus zaštitu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MatijaZG kaže...

Jel netko koristi tvorničku antivirus zaštitu?

 Sto ce ti antivirus na mobitelu? Osim ako te ne zanima Martina koja je 5km od tebe i zeli ti popusiti ku*ac

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MARKOZD15 kaže...

 Sto ce ti antivirus na mobitelu? Osim ako te ne zanima Martina koja je 5km od tebe i zeli ti popusiti ku*ac

 Jel sam napisao da ga želim koristiti? 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MatijaZG kaže...

 Jel sam napisao da ga želim koristiti? 

Ma znam, salim se malo. Uglavnom ja ti osobno ne preporucam to, nisam ga koristio nikad pa niti neznam. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MARKOZD15 kaže...
MatijaZG kaže...

Jel netko koristi tvorničku antivirus zaštitu?

 Sto ce ti antivirus na mobitelu? Osim ako te ne zanima Martina koja je 5km od tebe i zeli ti popusiti ku*ac

  

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MARKOZD15 kaže...

Ma znam, salim se malo. Uglavnom ja ti osobno ne preporucam to, nisam ga koristio nikad pa niti neznam. 

 Stari si je uzeo isto S8 nakon iPhonea 5S, pa je svašta postiskao i aktivirao taj antivirus, a ne mogu naći kako ga isključiti.

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Preporuka za neko staklo/foliju da može da se naruči online? Moja iskustva su očajna...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Ja imam ovako nesto i zadovoljna sam

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Imao istu stvar na S7 (Nougat).

Uglavnom rjesio sam to ovako:

Settings-Apps-Default apps (gore desno na tri tockice)-Device assistance app-capture/access screenshot iskljuciti
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Po meni, ovo je nešto najružnije što se može stavit na mob.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Što se tiče mojeg iskustva ja za staklo koristim: https://goo.gl/xSJF9f dok za maskicu koristim: https://goo.gl/m28EXV i ja sam prezadovoljan

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
janna85 kaže...

Ja imam ovako nesto i zadovoljna sam

 Kakve ti koristi od vrhunskog samsung ekrana uz ovo.

Potpuna besmislica.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

UŽAS!

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Zna netko od čega je ovaj folder?

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Gale92 kaže...

Što se tiče mojeg iskustva ja za staklo koristim: https://goo.gl/xSJF9f dok za maskicu koristim: https://goo.gl/m28EXV i ja sam prezadovoljan

 Reci mi je l' okej staklo? Je l' se ne odlepljuje?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
miksi2 kaže...
Gale92 kaže...

Što se tiče mojeg iskustva ja za staklo koristim: https://goo.gl/xSJF9f dok za maskicu koristim: https://goo.gl/m28EXV i ja sam prezadovoljan

 Reci mi je l' okej staklo? Je l' se ne odlepljuje?

 glavno da stoji na mjestu... ja kupim tako "jeftinija" 2 3 pa imam za rezervu

8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Jeste svi dobili Oreo, za Note 8 još ništa nije došlo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Glavas_ZG kaže...

Jeste svi dobili Oreo, za Note 8 još ništa nije došlo.

 https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8/SM-G950F/

 

Nisu jos ni priblizno

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Oreo za note 8 je dosao u francuskoj. Samo skinete xef i preko odina. Sve ima na xda.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Posjedujem Samsungov TV 4K Smart skoro godinu dana. Koristio sam sa S7 Samsung Connect aplikaciju koja tada nije imala virtualni trackpad nego virtualne tipke kojima je skoro pa nemoguće pomicati strijelicu u browseru. Tada sam našao Samsung Smart View aplikaciju koja ima taj virtualni trackpad.

Nakon godinu dana još nisu u Connect dodali najbolju funkciju koja je prisutna u Smart View. Connect ne mogu izbrisati niti isključiti.

Zašto bih ja morao imati praktički dvije iste aplikacije na mobitelu?

Sve u svemu sam zadovoljan Samsung proizvodima, ali ovakve stvari mi stvarno idu na živce. Time dokazuju koliko stvarno misle na korisnike. Smeće od firme kao i sve ostale.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Ovo je folija koju koristim i prezadovoljan sam.
Link

 

Dobiju se dva komada, ja sam naručio prije ~6mj i još mi stoji prva folija. Ne odljepljuje se ni najmanje, za razliku od nekog stakla koje sam uzeo u tele2 centru.

Dodam kasnije slike mobitela.

10 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Kako vam radi GPS?

Mene locira odmah i na točnoj poziciji ali pokazuje mi krivi smjer. Okrenem se na zapad a navigacija prikazuje da gledam prema sjeveru.

Koristim Sygic. Na S5 Neo nemam tog problema tako da nije do same aplikacije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MARKOZD15 kaže...
Glavas_ZG kaže...

Jeste svi dobili Oreo, za Note 8 još ništa nije došlo.

 https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8/SM-G950F/

 

Nisu jos ni priblizno

 koliko vidim samo tele2 nije jos dobio

MatijaZG kaže...

Kako vam radi GPS?

Mene locira odmah i na točnoj poziciji ali pokazuje mi krivi smjer. Okrenem se na zapad a navigacija prikazuje da gledam prema sjeveru.

Koristim Sygic. Na S5 Neo nemam tog problema tako da nije do same aplikacije.

 mislim da trebas kalibrirati kompas

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice