Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 877.509
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Samsung Galaxy S8/S8+

Par dana nakon zadnje nadogradnje mi prijavljuje  da je na priključku za punjenje otkrivena vlaga, iako nije bio u kontaktu sa vlagom. Da li ste imali ovaj problem?

 

Na ranijim temama sam vidio da se pokusa sa 70% alkoholom, rizom,

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Imao sam ja i nakon toga mi više nikada brzo punjenje nije proradilo..javi kako je prošlo/solucija.
Luc
16 godina
online
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Nakon ciscenja alkoholom i gasenja ponovnog paljenja više ne javlja da ima vlagu

 

Ali brzo punjenje vise ne radi ccc

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.12.2018 16:32 (systemize).
10 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Malo glupavo pitanje, ali koji kabel koristiš? Jesi probao promijenit punjač i kabel? Wireless punjenje kako radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Imam i na poslu i doma orginalni punjač i na oba isto se ponaša. Nekad piše brzo punjenje ali nakon par sekunti prebaci na obicno. Dok brzo bezicno punjenje radi ok.

15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

evo i ja uzeo s8 nakon 2 godine jabuke.. Telefon leti sve super. Samo me interesuje najbolji nacin rootanja... rootao sam s4 kad sam imao davno i sad bih i ovaj... na xda se vise ne mogu snaci koliko pretrpan ako neko ima link da posalje za rootanje s8 i interesuje me jel ima neki cloud za spasavanje podataka, lozinki i sl.. kao sto ima icloud? Za slike koristim megu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DangerousB kaže...

evo i ja uzeo s8 nakon 2 godine jabuke.. Telefon leti sve super. Samo me interesuje najbolji nacin rootanja... rootao sam s4 kad sam imao davno i sad bih i ovaj... na xda se vise ne mogu snaci koliko pretrpan ako neko ima link da posalje za rootanje s8 i interesuje me jel ima neki cloud za spasavanje podataka, lozinki i sl.. kao sto ima icloud? Za slike koristim megu

Spasavanje podataka mozes napraviti pomocu samsung clouda ili smart switch aplikacije. Preko google racuna takoder mozes napraviti backup, a na google photos mozes pohraniti beskonacno mnogo slika do 16MP kvalitete. Za root ne znam, moje misljenje je da ces tako samo upropastiti uredaj.

16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

S8 je steta rootati jer radi skroz ok a ima puno dodatnih funkcija koje onda potencijalno gubis, da ne govorim za bugove kod nekih custom romova. Samo nabaci neki novi launcher, ja osobno koristim Nova launcher i sve leti kao da je stock android na nekom najnovijem flagshipu cak i nakon skoro 2 god.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Koja je tocno potreba roota? Ajde da imas nek slab mob al ovo......
Dal onda to ponisti knox na s8?
...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DaNiTo kaže...
Koja je tocno potreba roota? Ajde da imas nek slab mob al ovo......
Dal onda to ponisti knox na s8?

Poništi i knox i garanciju.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

brate ko jos roota telefon,nije 2013-a godina

 

apsolutno nepotrebno

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pošto ste malo digli temu - ima kakvih novosti o A pie na S8?
Pročitao sam da je već došao na S9/+
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
x360gamer kaže...
Pošto ste malo digli temu - ima kakvih novosti o A pie na S8?
Pročitao sam da je već došao na S9/+

evo ti pa citaj

15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

kratko pitanje posto je telefon pun bloatwar-a dosta njemackih aplikacija i sl... jel mogu skinuti sa sammobile firmware za Bosnu (bh telecom) i preko odina da ga nabacim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DangerousB kaže...

kratko pitanje posto je telefon pun bloatwar-a dosta njemackih aplikacija i sl... jel mogu skinuti sa sammobile firmware za Bosnu (bh telecom) i preko odina da ga nabacim?

zasto ne bi mogao? ja bih ti preporucio ili DBT ili BTU, jer oni najbrze dobivaju azuriranja i nemaju bloatwarea

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

davnooo sam flashao s4 pa pitam da se nesta nije promijenilo sto se toga tice :) nasao sam ovo DBT znaci njemacki firmware da stavim preko odina?

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ne znam imas li s8 ili s8+, tako da evo linkovi za oba:

S8 njemacki DBT / britanski BTU

s8+ njemacki DBT / britanski BTU

dakle skines odin, skines firmware i flesas

prije svega napravi backup podataka, jer ce ti ovo vratiti uredaj na tvornicke postavke (koristi obicni CSC, nemoj HOME_CSC)

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Gdje mi je najbolje/najjeftinije zamijeniti ekran na S8 u zagrebu. Bio sad u jednom servisu i rekli mi 1800kn. Ima tko kakvu preporuku?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Možda ovdje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Jel ti treba komplet ekran + staklo ili samo staklo? Staklo imaš u smartphoneservice.hr za 1000 kn, a ekran+staklo je mislim 1600 u službenom servisu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 17:44 (Lil Dice).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ma treba sve. Pao je na pod i ne radi touch. U donjem desnom uglu ima crnu mrlju i malo zdrobljeno staklo. Uglavom kompletni ekran je za zamjenu. 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Nosi to u ovlašteni. Ne isplati se prtljat s nekim kvazi servisima pa da onda još imaš dodatne probleme. Samo nemoj u Agram, imaš Tech Doctor (MESC) i Plazu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Zvat cu sutra plazu za cijenu, zvao sam ove sa linka sto ste mi dali rekli su 1999kn. Na mobitelu se sve vidi ali touch je otisao u k... jednostavno ne reagira.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ne znam iskreno ni koliko ti se isplati popravljati uredaj za te pare.
Sve iznad 1400 kn po meni nije isplativo. Nadu se rabljeni vec za 2k kn, koji nisu otvarani i imaju jos garancija.
14 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ekipa može li neki dobar link sa detaljnim uputama za fleshanje 9ke i one ui-a na s8?

 

Hvala i pozz!

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Fox Mulder kaže...

ekipa može li neki dobar link sa detaljnim uputama za fleshanje 9ke i one ui-a na s8?

 

Hvala i pozz!

Izvoliš.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

A kada će Pie na S8/S8+....

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ožujak piše u Samsung Members. Možda i prije, već su 3 bete izašle.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Zar je moguce da na S8 od studenog nije dosao nikakav update???

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
mp3david kaže...

Zar je moguce da na S8 od studenog nije dosao nikakav update???

Koja si mreza? Koji ti je aktivni CSC?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice