Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.311
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Koji si prije mobitel imao i kakav je u usporedbi sa S9 što se baterije tiče? Moguće da imaš lošu mrežu možda...
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ja? Imao sam S8+. Malo je losiji signal na S9+ nego na mom S8+. Ne znam zasto
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Evo nakon factory reset sam uspio malo bolje dobiti sot iako je i dalje namjesten na 50% osvjetljenja i rezolucija fhd+
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Zab poslat sliku
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
A ovisi kako koristiš uređaj.... Nije kod svakog isto. Možda imaš 100 aplikacija od kojih se pola sinkroniziraju u pozadini. Najbolje možeš usporediti s prethodnim S8+ koji si imao.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Instalirao sam Better Battery Stats.. se kuzi tko u to?

Imam samo facebook/messenger/deezer/shazam instaliran.. i sve sto sam mogao ostalo sam disablao i sinkronizaciju ugasio. Pokusavam sad s sto manje aplikacija zivjeti da vidim kako ce baterija biti. Na mom S8+ je dosta bolje baterija bila.. isto radim sve kao i na S9+ i iste aplikacije instalirao i sve isto podesio
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 21:58 (Croshadow1234).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Koju boju da uzmem za lakšu prodaju S9? Crna ili plava?

Danas sam prvi put za ozbiljno pogledao S8 ili S9. Zaobljeni ekran mi je katastrofa. Pogotovo vrh ekrana. Ne bi to nikad mogao koristiti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 20:42 (CroDexter).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Space gray ;)
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Uspio sam popraviti stanje baterije malo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Bome S9+ rastura

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Da i jos je ovo snapdragom 845 koji je nesto sporiji od Eq-a ;-)

Osjecaj brzine i fluidnosti kao na iPhoneu...

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 11:20 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CroDexter kaže...

Zaobljeni ekran mi je katastrofa. Pogotovo vrh ekrana. Ne bi to nikad mogao koristiti.

 Brzo se navikneš. Prvih pola sata mi je bilo čudno, sad mi je odlično.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
4mal kaže...

Da i jos je ovo snapdragom 845 koji je nesto sporiji od Eq-a ;-)

Osjecaj brzine i fluidnosti kao na iPhoneu...

 Da, vele da je fluidniji neg S8, e sad, jel to radi nvog exynosa ili..

Tu je još 6gb, što je i više neg dovoljno, prema onom videu, mogli bi reć da stoji uz bok Pixelu 2 koji slovi među najbržim tj najfluidnijim androidom, samsung je iznenadio s tim uređajem, kad svi znamo kak radi (lagdroid i sl. izjave za samsung mobitele)..

 

Treba pričekat i vidit kak S9 radi na duže staze dok ga se nakrca stvarima i težim radnjama, mada ne znam, ne bih to rekao da je fluidan ko ajfon, možda je, al baš ko ajfon.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
4mal kaže...

Da i jos je ovo snapdragom 845 koji je nesto sporiji od Eq-a ;-)

Osjecaj brzine i fluidnosti kao na iPhoneu...

 Iphoneu iz prošle generacije jel

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Kako vam se ponaša telefon u internet pregledniku, ima li štuckanja kod zahtjevnijih stranica, znam da mi je svaki Galaxy znao žtucati recimo na njuškalu

 

Evo na ovo sam naletio

iPhone 8  Space Gray
 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Glavas_ZG kaže...

 Iphoneu iz prošle generacije jel

S obzirom da je iOS 11 s*anje, te mi je Note 8 brzi i fluidniji od iP8+ u koristenju, onda je. iP7 na iOS 10.3.3 je bio raketa

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Jučer se uopće nisam sjetio surfati u Samsung internet pregledniku na izloženom primjerku a mislim da bi taj svakako štekao jer je predserijski primjerak
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Po ovome testu brzi je S9 plus

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

pa naravno da je brzi samsung ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ovoliko na Geekbenchu vrti moj Iphone 8 sa “samo” 2 gb rama a S9 plus sa 6 gb rama vrti punoo manje tako da ne vjerujem tim testovima dok ne vidim uživo jedan pored drugoga kako rade 😀
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Iphone 8 je valjda najdosadnija kupovina ovog desetljeća. Ok brz je, i vjerujem da će ostati brz dulje od S9, ali brate mili dizajn i ekran iz 2014 u 2018, bateriju od pola dana za cijenu S9tke je neprobavljivo meni čak i pomisliti
Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Samo da sad ne krene opet rasprava samsug vs apple jer ser....mi se vise od toga

 

a i ovi usporedni testovi, koji ce brze otvoriti odredenu app su mi takoder bedasti i glupi

 

mene iskljucivo zanima surfanje, jer tu samsung cesto imam problema, njuskalo mi je uvijek štucalo i na S6, S7 S8+

zanima me kako se  devetka ponasa

iPhone 8  Space Gray
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ekipa dobio sam mail od GLS-a da je paket pripremljen za mene, dali mogu GLS očekivati sutra kod mene ili prekosutra? Jel u četvrtak idem u inozemstvo dali moram ja baš preuzeti paket ili može netko umjesto mene potpisati?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Dobit ces SMS kad ce ti doci.. vjerojatno bi trebalo biti sutra ako ne zivis na otoku. Najkasnije preksutra. Moze netko drugi potpisat za tebe i preuzet.
 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Cini mi se da imam problem na svom S9+.

 

Kada kameru koristim u bilo kom nacinu sve je super, samo sto prebacim na Super slow motion (super usporeni snimak), ekran/kamera potamni skroz, i to toliko da je neiskoristivo.

Moram napomenuti da je u sobi upaljeno 4-5 veoma jakih LED sijalica tako da nije do toga da je tamno u sobi.

 

Evo primjer kako izgleda na automatskom i kako na super slow motion:

 

 

Auto:

 

https://i.imgur.com/j3seWDu.jpg

 

Super Slow Motion

 

[img]https://i.imgur.com/gHvS9ze.jpg[/img]

 

 

Ima li neko slican problem?

 

Da li da nosim telefon nazad, jer imam pravo na novi uredjaj ukoliko ga donesem u prvih 8 dana?

https://www.youtube.com/channel/UCWgV7W_LmZOI8sTXRTIzfdg/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Da se razumijemo ne postoji mobitel koji s vremena na vrijeme ne štucne...cimer ima Iphone 8 plus i kaže da animacije ulaska i izlaska iz aplikacija znaju štucnuti, a kamoli da onda neće ostali kad Ip slovi za najfluidniji uređaj. Čak je i Google Pixel XL 2 kada je izašao štucao (tko ne vjeruje neka progoogla), ali riješili su to vrlo brzo. Samsung ima lošu prošlost za koju se svi hvataju, ali mislim da S9 nema problema sa stalnim laggom. Nisam ga koristio, ali vjerujem da i on tu i tamo trzne, ništa što bi trebalo biti deal breaker. To je samo moje mišljenje...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Nije to nikakav bug, to je kod svih tako kad je slow motion u pitanju, doduše na gejfonu se moze podesiti svijetlina a vjerujem i na galaxyju ali ako je sve na automatski onda to izgleda ovako

evo pogledaj kako je kod mene na gejfonu 8

 

 

iPhone 8  Space Gray
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 21:17 (drazen991).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
I kod mene je tako arnes na s9+
 
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

To je normalno zbog načina na koji sve kamere rade. "Jači" slow motion = više svjetla trebaš. Upotrijebi ili reflektore ili po danu...

Nope.
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Tonči kaže...

To je normalno zbog načina na koji sve kamere rade. "Jači" slow motion = više svjetla trebaš. Upotrijebi ili reflektore ili po danu...

 Kao veliki kritičar Samsunga, zanima me što misliš o S9?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice