Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.493
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...
arnes_king kaže...

Znaci vi opravdavate prevaru i prevarantu u slucaju ako je prevareni malo naivan, ili manje inteligentan ili jednostavno je dobra osoba pa misli da su svi takvi i ne shvata da ima takvih ljudi?

 Svijet je okrutno mjesto, sto prije to naucis, to bolje ;)

 Svako ko podrzava prevaranta je isti kao i on. Samo kazem.

 Haha lol krivo govoris onda

Bi li ti ikada uplatio novce unaprijed nekom totalnom strancu tipa za mob? Ili si glup ili nisi

 Ne bih, i slazem se da su takve osobe blago recene naivne. Ali to i dalje ne znaci da podrzavam te prevarante jer ima glupih ljudi.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Dobio sam ponudu za svoj S8 koja me zadovoljava ali me zanima da li su na S9 riješene dječje bolesti i kako baterija traje naspram S8ice.

S8 kojeg imam je star 3 mjeseca. Ima par crtica na zadnjem staklu. Za novi S9 bih doplatio cca 100€.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MatijaZG kaže...

Dobio sam ponudu za svoj S8 koja me zadovoljava ali me zanima da li su na S9 riješene dječje bolesti i kako baterija traje naspram S8ice.

S8 kojeg imam je star 3 mjeseca. Ima par crtica na zadnjem staklu. Za novi S9 bih doplatio cca 100€.

 koje su to bolesti? Baterija je ista ako govorimo o manjem modelu bez plus. U nekim recenzijama autonomija baterije je manja na S9 nego na S8

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Problemi sa touchom, dijelovi ekrana koji ostanu na jednom prikazu i još par takvih problema o kojima sam čitao kada je mobitel pušten u prodaju.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MatijaZG kaže...

Problemi sa touchom, dijelovi ekrana koji ostanu na jednom prikazu i još par takvih problema o kojima sam čitao kada je mobitel pušten u prodaju.

 jel može link na podebljano

 

nikakvih problema nisam imao sa mobitelom, možda jedino fingerprint senzor ne prima iz prve ne znam da li je do mobitela ili do mene 

 

za pozivom su riješili problem

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

mozda misli na burn in?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...
arnes_king kaže...

Znaci vi opravdavate prevaru i prevarantu u slucaju ako je prevareni malo naivan, ili manje inteligentan ili jednostavno je dobra osoba pa misli da su svi takvi i ne shvata da ima takvih ljudi?

 Svijet je okrutno mjesto, sto prije to naucis, to bolje ;)

 Svako ko podrzava prevaranta je isti kao i on. Samo kazem.

 Haha lol krivo govoris onda

Bi li ti ikada uplatio novce unaprijed nekom totalnom strancu tipa za mob? Ili si glup ili nisi

 Ne bih, i slazem se da su takve osobe blago recene naivne. Ali to i dalje ne znaci da podrzavam te prevarante jer ima glupih ljudi.

pa ne podrzavam ih ni ja, ali stvarno moras biti prenaivan ako uplatis lovu nekom nepoznatom liku unaprijed...

13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Tko zeli kvalitetnu zastitu za ekran za S9 i S9+ preporucam Ringke Invisible Defender. Koristim sa Incipio maskicom i nista se ne dize. U pakiranju se dobije 3 folije tako da ako se zezne stavljanje ima jos 2 sanse :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...

mozda misli na burn in?

 oled burn in je naravno da je 

svjetlina naravno povećava šanse kao i korištenje nekih aplikacija kroz duži period 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Jim Carrey kaže...
MatijaZG kaže...

Problemi sa touchom, dijelovi ekrana koji ostanu na jednom prikazu i još par takvih problema o kojima sam čitao kada je mobitel pušten u prodaju.

 jel može link na podebljano

 

nikakvih problema nisam imao sa mobitelom, možda jedino fingerprint senzor ne prima iz prve ne znam da li je do mobitela ili do mene 

 

za pozivom su riješili problem

 

Jim Carrey kaže...

CrossDeath kaže...

mozda misli na burn in?

 oled burn in je naravno da je 

svjetlina naravno povećava šanse kao i korištenje nekih aplikacija kroz duži period 

 znam sta je burn in i kako dode to toga, nego sam mislio na ovo sto @MatijaZG pise...

10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Znam što je burn in. Na Njuškalu imam cca 80ak prodanih mobitela u zadnje 3 godine.

https://www.google.com/amp/s/www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s9-plus-problems-fix-859473/amp/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...

 znam sta je burn in i kako dode to toga, nego sam mislio na ovo sto @MatijaZG pise...

 pa i ja sam mislio na njega znam da znaš što je burn in

MatijaZG kaže...

Znam što je burn in. Na Njuškalu imam cca 80ak prodanih mobitela u zadnje 3 godine.

https://www.google.com/amp/s/www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s9-plus-problems-fix-859473/amp/

 nisam primjetio na svom,  testirati prije kupnje ako možeš 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Jim Carrey kaže...
CrossDeath kaže...

 znam sta je burn in i kako dode to toga, nego sam mislio na ovo sto @MatijaZG pise...

 pa i ja sam mislio na njega znam da znaš što je burn in

Ahaa

Nisam skuzio da njemu pises lol 

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MatijaZG kaže...

Dobio sam ponudu za svoj S8 koja me zadovoljava ali me zanima da li su na S9 riješene dječje bolesti i kako baterija traje naspram S8ice.

S8 kojeg imam je star 3 mjeseca. Ima par crtica na zadnjem staklu. Za novi S9 bih doplatio cca 100€.

 Kod mene je plus model. U pocetku baterija bila katastrofalna, uradim factory reset i zadnji BTU firmware, sada traje 2 dana sa malo vise od 6 sati SOT (uz igrice).

 

S9+ svaki ima problem sa black crush i bending, odnosno prikazom svih nijansi sive i preklapanjem iz jedne u drugu. Samo je kod nekih manje izrazeno kod nekih vise, i primjeti se samo u skroz mracnom prostoru. S9 obicni izgleda da nema taj problem.

 

Kako god, ja sam opet zadovoljan svojim od kada sam rijesio probleme s baterijom.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
MatijaZG kaže...

Dobio sam ponudu za svoj S8 koja me zadovoljava ali me zanima da li su na S9 riješene dječje bolesti i kako baterija traje naspram S8ice.

S8 kojeg imam je star 3 mjeseca. Ima par crtica na zadnjem staklu. Za novi S9 bih doplatio cca 100€.

 Kod mene je plus model. U pocetku baterija bila katastrofalna, uradim factory reset i zadnji BTU firmware, sada traje 2 dana sa malo vise od 6 sati SOT (uz igrice).

 

S9+ svaki ima problem sa black crush i bending, odnosno prikazom svih nijansi sive i preklapanjem iz jedne u drugu. Samo je kod nekih manje izrazeno kod nekih vise, i primjeti se samo u skroz mracnom prostoru. S9 obicni izgleda da nema taj problem.

 

Kako god, ja sam opet zadovoljan svojim od kada sam rijesio probleme s baterijom.

navodno je zadnji update to rijesio

btw, je li vama u bih firmware brendiran? jesti zato stavio btu?

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...
arnes_king kaže...

Znaci vi opravdavate prevaru i prevarantu u slucaju ako je prevareni malo naivan, ili manje inteligentan ili jednostavno je dobra osoba pa misli da su svi takvi i ne shvata da ima takvih ljudi?

 Svijet je okrutno mjesto, sto prije to naucis, to bolje ;)

 Svako ko podrzava prevaranta je isti kao i on. Samo kazem.

 Pričaš gluposti, nitko ga ne podržava, samo stvarno moraš it kreten platit mob unaprijed, ajde da se radi o trgovini pa imože ali platit preko njuškala to si stvarno idiot, što se prije opečeš to bolje za tebe. A da ne pričam uzimat nešto što nema HR jamstvo.

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
PlayMaker10 kaže...
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...
arnes_king kaže...

Znaci vi opravdavate prevaru i prevarantu u slucaju ako je prevareni malo naivan, ili manje inteligentan ili jednostavno je dobra osoba pa misli da su svi takvi i ne shvata da ima takvih ljudi?

 Svijet je okrutno mjesto, sto prije to naucis, to bolje ;)

 Svako ko podrzava prevaranta je isti kao i on. Samo kazem.

 Pričaš gluposti, nitko ga ne podržava, samo stvarno moraš it kreten platit mob unaprijed, ajde da se radi o trgovini pa imože ali platit preko njuškala to si stvarno idiot, što se prije opečeš to bolje za tebe. A da ne pričam uzimat nešto što nema HR jamstvo.

 Hajd se malo vrati i procitaj prethodne postove, pa ces vidjeti da ne pisem gluposti. Ljudi su fino napisali "PODRZAVAM" i na to sam reagovo.

 

CrossDeath  Kod mene je bio BHT jer sam preko njih uzeo mobitel, ali sam presao na BTU zato sto ovi kasne do pola godine sa azuriranjima. 

 

Da li je zadnji update rijesio problem, ne znam, kod mene je druga verzija i jos se moze pod odredjenim uslovima blago primjetiti. Ima ova tema na xda, tu se moze pratiti aktuelna situacija. Al mene ne zamara, jer skoro nikad to i ne primjetim.

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/help/colour-blending-blacks-problem-t3765385/page80

 

Evo kako vidim, ljudi pisu da je dosta bolje od zadnjeg updatea. Nadam se da ce i meni brzo stici na BTU :) Hvale i brzinu uredjaja da je kao bolja i bolji rezultat na geekbench.

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 11:11 (arnes_king).
8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
PlayMaker10 kaže...
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...
arnes_king kaže...

Znaci vi opravdavate prevaru i prevarantu u slucaju ako je prevareni malo naivan, ili manje inteligentan ili jednostavno je dobra osoba pa misli da su svi takvi i ne shvata da ima takvih ljudi?

 Svijet je okrutno mjesto, sto prije to naucis, to bolje ;)

 Svako ko podrzava prevaranta je isti kao i on. Samo kazem.

 Pričaš gluposti, nitko ga ne podržava, samo stvarno moraš it kreten platit mob unaprijed, ajde da se radi o trgovini pa imože ali platit preko njuškala to si stvarno idiot, što se prije opečeš to bolje za tebe. A da ne pričam uzimat nešto što nema HR jamstvo.

 Hajd se malo vrati i procitaj prethodne postove, pa ces vidjeti da ne pisem gluposti. Ljudi su fino napisali "PODRZAVAM" i na to sam reagovo.

a koji su to ljudi napisali da podrzavaju? JEDAN je napisao da "podrzava", kasnije se ispravio i napisao da ne podrzava to sto rade

procitaj ti prethodne postove

11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

I sta sad? 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 12:57 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Stiglo danas...

 

https://imgur.com/a/iImlfgP

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Command Prompt kaže...

Kad si se registrirao?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Command Prompt kaže...

Kad si se registrirao?

 20.4.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Command Prompt kaže...
CrossDeath kaže...
Command Prompt kaže...

Kad si se registrirao?

 20.4.

Pi*da im materina ja 18.4. i jos nista

A jesu te zvali iz dostave? Ili su ti samo donijeli?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Command Prompt kaže...
CrossDeath kaže...
Command Prompt kaže...

Kad si se registrirao?

 20.4.

Pi*da im materina ja 18.4. i jos nista

A jesu te zvali iz dostave? Ili su ti samo donijeli?

 

Ne znam sorry nije islo na moje ime...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Command Prompt kaže...
CrossDeath kaže...
Command Prompt kaže...
CrossDeath kaže...
Command Prompt kaže...

Kad si se registrirao?

 20.4.

Pi*da im materina ja 18.4. i jos nista

A jesu te zvali iz dostave? Ili su ti samo donijeli?

 

Ne znam sorry nije islo na moje ime...

 Ma sve pet, valjda ce i meni uskoro stici

8 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ljudi stigao mi je S9+, CoralBlue Duos. Uzeo sam u VIPu za produzenje ugovora, dobio 1500kn popusta jer mi je istekao ugovor. Jesu li svi S9+ Duos varijanta u HR ili?

Odmah sam stavio Whitestone Dome (45 eura s amazon.de, donijela cura iz DE).  Imam dva minijaturna air bubble s lijeve strane blizu ruba. Valjda cu se navici. Jedva da se i vide ali mi smeta.... Sad jos cekam da mi maskice stignu.

Imate li kakve savjete sto odmah da napravim? Trebam li na sto paziti kad ga koristim (osim da mi ispadne kao G6 )?

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
aleng3 kaže...

Ljudi stigao mi je S9+, CoralBlue Duos. Uzeo sam u VIPu za produzenje ugovora, dobio 1500kn popusta jer mi je istekao ugovor. Jesu li svi S9+ Duos varijanta u HR ili?

Odmah sam stavio Whitestone Dome (45 eura s amazon.de, donijela cura iz DE).  Imam dva minijaturna air bubble s lijeve strane blizu ruba. Valjda cu se navici. Jedva da se i vide ali mi smeta.... Sad jos cekam da mi maskice stignu.

Imate li kakve savjete sto odmah da napravim? Trebam li na sto paziti kad ga koristim (osim da mi ispadne kao G6 )?

nisu svi duos, ja imam single sim (HT), SD ima samo duos modele

ma nema veze za air bubbles, naviknut ces se, bitno je da je zasticen 

samo pazi da ga fizicki ne razbijes, a sto se tice koristenja i softvera, samo deri, podnosi sve, bestija je to ipak haha 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Da li je cijena od 4300 za novi s9+, neraspakiran sa računom i bežičnim punjačem ok?
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Dan1234567890 kaže...
Da li je cijena od 4300 za novi s9+, neraspakiran sa računom i bežičnim punjačem ok?

To je vrh cijena za S9+, po meni no brainer. Uzeo bi ga odma za te pare

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Dan1234567890 kaže...
Da li je cijena od 4300 za novi s9+, neraspakiran sa računom i bežičnim punjačem ok?

 Dobro provjeri da nije neka prijevara u pitanju, to je preniska cijena za neraspakiran s9+, s obzirom na to da mu je cijena na oglasnicima 5000+ kn

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice