Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 950.766
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Stavio je fixno 4500, ali smo ipak dogovorili 4300...plaćam po preuzecu... Pa ako pošalje, super.
:-)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Dan1234567890 kaže...
Da li je cijena od 4300 za novi s9+, neraspakiran sa računom i bežičnim punjačem ok?

 nemoj se zezati daj link na njuškalo na pp

nemoj platiti prije nego otvoriš paket isto mu pošalji da obavezno naznači kod pošiljanja paketa. Isto tako ako ti ne daju da otvoriš paket vrati paket nemoj preuzeti. 

 

javi što si dobio makar ako se ne javiš znat ćemo što je bilo u paketu tj. nećemo znati ali ćemo znati da nije mobitel 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 0:23 (Jim Carrey).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Novi update dosao za moj s9+, ali preko smart switcha sam ga skinio. SEE/SEE/SEE mi je regija moba (kupljen otkljucan u hrv)
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Evo moje iskustvo prelaska sa Pixel 2 XL na S9 neko vrijeme. Iskreno, kao sa Mercedesa na traktor! S9 je toliko laggy, spor nekada da imam osjecaj da drzim mobitel star 4god u ruci. Pixel ga pojede za dorucak. Probao sam debloat napraviti, maknuo preko 200 aplikacija kako sitnih tako vecih. Isti vrag i nista ne mijenja. Najsporiji mob koji sam ikad imao, sporiji od Note 8. Sto je ovdje Samsung napravio, ja pojma nemam

 
0 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s9-plus/samsung-s9plus-6-64-gb-oglas-25614151

Dogovorili smo da se paket treba otvoriti prije plaćanja...
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Stigao novi update...

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Command Prompt kaže...

Stigao novi update...

 koja mreza?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Command Prompt kaže...

Stigao novi update...

 koja mreza?

 

Kupljen u t-mobile.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Command Prompt kaže...
CrossDeath kaže...
Command Prompt kaže...

Stigao novi update...

 koja mreza?

 

Kupljen u t-mobile.

 e jebemu, meni jos nema nista, a isto u HT-u kupljen..

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

evo stiglo napokon 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

I ja sam dobio ovaj zadnji update, na BTU firmwareu sam. Da sam ostao na onom od BHT dobio bih ga za pola godine, mozda.

 

Osim sto kazu da su rijesili problem sa black crush i bending vidim da mi je baterija sad jos bolja :D jedva cekam da testiram od stoje kako ce biti, ali sada kako vidim sat vremena koristenja znaci SOT potrosi samo 10% haha a standy by drain izgleda da ga i nema :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...

evo stiglo napokon 

 Blago se vama, i ja bih rado takav jedan paketic, ali ne, ja sam morao kupiti prvi dan :D a svakako nije akcija ni bila u Bosni

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...

evo stiglo napokon 

 Blago se vama, i ja bih rado takav jedan paketic, ali ne, ja sam morao kupiti prvi dan :D a svakako nije akcija ni bila u Bosni

Stvarno hvala samsungu za ovo, lijepa gesta 

Ovaj wireless charger je super stvar, ali da ga nisam ovako dobio ne bih ga nikada kupio haha

Sad cu samo njega koristiti, bas je praktican, a i ocuvat cu usb port na mobitelu, sto je super

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...

evo stiglo napokon 

 Blago se vama, i ja bih rado takav jedan paketic, ali ne, ja sam morao kupiti prvi dan :D a svakako nije akcija ni bila u Bosni

Stvarno hvala samsungu za ovo, lijepa gesta 

Ovaj wireless charger je super stvar, ali da ga nisam ovako dobio ne bih ga nikada kupio haha

Sad cu samo njega koristiti, bas je praktican, a i ocuvat cu usb port na mobitelu, sto je super

 I ja bih volio da dobijem jedan, svidja mi se ali mi puno para. A ne kupuje mi se neki bez veze. A sad im zahvaljujes a dok ti nije stiglo napljuvao si ih sto im toliko treba :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Drago mi je da si dobio poklon :)
Meni su prije dva tjedna poslali mail da ce poklon stići kroz par dana, ali ga nažalost još nisam dobio :(
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Evo moje iskustvo prelaska sa Pixel 2 XL na S9 neko vrijeme. Iskreno, kao sa Mercedesa na traktor! S9 je toliko laggy, spor nekada da imam osjecaj da drzim mobitel star 4god u ruci. Pixel ga pojede za dorucak. Probao sam debloat napraviti, maknuo preko 200 aplikacija kako sitnih tako vecih. Isti vrag i nista ne mijenja. Najsporiji mob koji sam ikad imao, sporiji od Note 8. Sto je ovdje Samsung napravio, ja pojma nemam

pa jos nije proslo godinu dana :)

kao da ne znas da kod samsunga to sve full proradi tek nakon godinu dana i barem jednog veceg updatea

osobno se uvjerio puno puta :)

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
digitall kaže...
MARKOZD15 kaže...

Evo moje iskustvo prelaska sa Pixel 2 XL na S9 neko vrijeme. Iskreno, kao sa Mercedesa na traktor! S9 je toliko laggy, spor nekada da imam osjecaj da drzim mobitel star 4god u ruci. Pixel ga pojede za dorucak. Probao sam debloat napraviti, maknuo preko 200 aplikacija kako sitnih tako vecih. Isti vrag i nista ne mijenja. Najsporiji mob koji sam ikad imao, sporiji od Note 8. Sto je ovdje Samsung napravio, ja pojma nemam

pa jos nije proslo godinu dana :)

kao da ne znas da kod samsunga to sve full proradi tek nakon godinu dana i barem jednog veceg updatea

osobno se uvjerio puno puta :)

 Ma vidis da ovaj trola, i nema telefon jer ne bi pisao ovo sto pise. Totalno provaljivanje, prodaj tel druze :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...

evo stiglo napokon 

 Blago se vama, i ja bih rado takav jedan paketic, ali ne, ja sam morao kupiti prvi dan :D a svakako nije akcija ni bila u Bosni

Stvarno hvala samsungu za ovo, lijepa gesta 

Ovaj wireless charger je super stvar, ali da ga nisam ovako dobio ne bih ga nikada kupio haha

Sad cu samo njega koristiti, bas je praktican, a i ocuvat cu usb port na mobitelu, sto je super

 I ja bih volio da dobijem jedan, svidja mi se ali mi puno para. A ne kupuje mi se neki bez veze. A sad im zahvaljujes a dok ti nije stiglo napljuvao si ih sto im toliko treba :D

 Hahah pa jest se malo oduzilo, 5 tjedana sam cekao od registracije do dostave, a pisalo je 20 radnih dana, pa sam zbog toga bio ljut

Ali sve u svemu, punjaci su sad tu i zadovoljan sam 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
digitall kaže...

pa jos nije proslo godinu dana :)

kao da ne znas da kod samsunga to sve full proradi tek nakon godinu dana i barem jednog veceg updatea

osobno se uvjerio puno puta :)

Neznam bas, tako mi je bilo na S7E, na S8 mi je isti vrag i Nougat i Oreo, s tim da je na Oreo slabija baterija. Majke mi Note 8 mi je bio brzi, iako je imao slabiji procesor. RAM managment je cak solidan na S9, bolji nego je bio na S8. Tocan broj ugasenih aplikacija preko Package disablera: 217

arnes_king kaže...

 Ma vidis da ovaj trola, i nema telefon jer ne bi pisao ovo sto pise. Totalno provaljivanje, prodaj tel druze :D

Ajde ajde, ne sramoti se. Nemam telefon? Jesam ja to uvrijedio tvoju igracku jer sam rekao da lose radi? Jeli ti ego upravo pao? 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
digitall kaže...

pa jos nije proslo godinu dana :)

kao da ne znas da kod samsunga to sve full proradi tek nakon godinu dana i barem jednog veceg updatea

osobno se uvjerio puno puta :)

Neznam bas, tako mi je bilo na S7E, na S8 mi je isti vrag i Nougat i Oreo, s tim da je na Oreo slabija baterija. Majke mi Note 8 mi je bio brzi, iako je imao slabiji procesor. RAM managment je cak solidan na S9, bolji nego je bio na S8. Tocan broj ugasenih aplikacija preko Package disablera: 217

s7 se dva puta ubrzao i postajao jos fluidniji svaki put nakon velikog updatea (7.0, 8.0), a s8 nije postao nesto osjetno brzi nego se poboljsala fluidnost na 8.0 (onako kako je trebalo biti od pocetka), za s9 ne znam, jos ga nisam nabavio, ali vjerujem da ce s vremenom ispeglati sve kao i do sada.. sto je budimo realni smijesno s obzirom na cijenu, jer bi tako trebao raditi od pocetka kao kod nekih drugih proizvodaca...

 

a ti si mozda sa tim disablerom napravio vise stete nego koristi, mozda si disejblao nesto sto mu je potrebno za nesto.. mozda je to palilo kod prijasnjh modela iako po meni to nema smisla, al ajd, dobije se 0,1% vise baterije i sl.. 

probaj ga vratiti na tvornicke postavke, nemoj koristiti nikakve disejblere i sl. gluposti, samo disejblaj aplikacije koje ti ne trebaju kroz settings/aplications (ove koje se ne daju deinstalirati normalno), i koristi ga tako neko vrijeme recimo tjedan dana da sjedne sve na svoje mjesto, pa vidi kako se ponasa..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Evo moje iskustvo prelaska sa Pixel 2 XL na S9 neko vrijeme. Iskreno, kao sa Mercedesa na traktor! S9 je toliko laggy, spor nekada da imam osjecaj da drzim mobitel star 4god u ruci. Pixel ga pojede za dorucak. Probao sam debloat napraviti, maknuo preko 200 aplikacija kako sitnih tako vecih. Isti vrag i nista ne mijenja. Najsporiji mob koji sam ikad imao, sporiji od Note 8. Sto je ovdje Samsung napravio, ja pojma nemam

onda si ocito dobio neki defektni model, jer kod ostalih, a i kod mene nije bilo bas tako

mobitel stvarno jest brz i fludian, i nema problema sa stekanjem

jedina mana na mom s9 je bila baterija, koja nije mogla izdrzati niti jedan cijeli dan, ali zato na s9+ sve radi kako treba

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...

 Ma vidis da ovaj trola, i nema telefon jer ne bi pisao ovo sto pise. Totalno provaljivanje, prodaj tel druze :D

Ajde ajde, ne sramoti se. Nemam telefon? Jesam ja to uvrijedio tvoju igracku jer sam rekao da lose radi? Jeli ti ego upravo pao? 

 Nisi nista uvrijedio, nego pises stvari koje nemaju veze sa stvarnoscu. Eto jedan primjer, kakve veze ima telefon sa egom? Debloatao i obrisao preko 200 aplikacija, hajd daj mi spisak tih 200 aplikacija, ne znam gdje nadje toliki broj. Kod mene nista nije iskljuceno i korisim sve funkcije telefona, i telefon radi savrseno, mozda i jeste problem sto si navikao gasiti tako sve i pravit se strucnjak pa onda onesposobis telefon.

 

Druga stvar, imam s9+, i telefon leti, nema laga, nemam nikakve zamjerke. Imao zamjerku zbog problema sa displejom i losom baterijom, oboje je rijeseno kroz azuriranja. Drug ima s9 obicni, ni kod njega ne vidim te stvari koje si ti naveo.

 

Ako je stvarno tako onda imas defektivan uredjaj, pa bih ti preporucio pravac servis :)

 

Tek sada vidim da pises i za S7 Edge, imao sam taj mob prije S9+ i 2 godine me sluzio bez bilo kakvih problema. Eno sad ga majka koristi i dalje telefon fluidan kao i prvi dan. Na njemu sam imao zamjerku da mi se baterija napuhala, ali zamijenjeno u garanciji. Brat ima S8, takodjer odlican uredjaj. Sigurno si i na njima radio debloat pa pogasio servise koje trebaju i koji ne trebaju.

 

Nego me sada cudi, navodis 3 top modela da si imao i svi ti bili "katastrofalni" pa zasto i dalje kupujes samsung? cudna mi ta tvoja prica.

 

Ako je stvarno tako onda prodaj i kupis drugo nesto, a ne uporan biti pa pokusavati sa istim.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2018 13:31 (arnes_king).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
digitall kaže...

s7 se dva puta ubrzao i postajao jos fluidniji svaki put nakon velikog updatea (7.0, 8.0), a s8 nije postao nesto osjetno brzi nego se poboljsala fluidnost na 8.0 (onako kako je trebalo biti od pocetka), za s9 ne znam, jos ga nisam nabavio, ali vjerujem da ce s vremenom ispeglati sve kao i do sada.. sto je budimo realni smijesno s obzirom na cijenu, jer bi tako trebao raditi od pocetka kao kod nekih drugih proizvodaca...

 

a ti si mozda sa tim disablerom napravio vise stete nego koristi, mozda si disejblao nesto sto mu je potrebno za nesto.. mozda je to palilo kod prijasnjh modela iako po meni to nema smisla, al ajd, dobije se 0,1% vise baterije i sl.. 

probaj ga vratiti na tvornicke postavke, nemoj koristiti nikakve disejblere i sl. gluposti, samo disejblaj aplikacije koje ti ne trebaju kroz settings/aplications (ove koje se ne daju deinstalirati normalno), i koristi ga tako neko vrijeme recimo tjedan dana da sjedne sve na svoje mjesto, pa vidi kako se ponasa..

Nisam ja ugasio nista vitalno, nego stvari koje mi jednostavno ne trebaju. Radi bolje kad sam ugasio nego obrnuto. To sam radio na S7/8 i Note 8 pa znam sto radim, programer sam i znam tocno koja aplikacija ima koju ulogu. Na bateriji sam poprilicno dobio, rekao bih 20ak posto. Sad mi je cak okej, nije fluidan kao Pixel ali po meni je prije nego sam pogasio aplikacije bio doslovno nesto sto se nije moglo koristit.

CrossDeath kaže...

onda si ocito dobio neki defektni model, jer kod ostalih, a i kod mene nije bilo bas tako

mobitel stvarno jest brz i fludian, i nema problema sa stekanjem

jedina mana na mom s9 je bila baterija, koja nije mogla izdrzati niti jedan cijeli dan, ali zato na s9+ sve radi kako treba

Oprosti molim te, ali nisam ja dobio defektan mobitel. Svake godine ista prica. 50% ekipe se kune kako im Samsung mobitel radi savrseno i nema nikakvog laga, drugih 50% govori da im steka. To je jednostavno razlika u - prioritetima. Ja kad dam ovaj mobitel frendu, on ne vidi nista lose, jer ne gleda tako kao ja na to. Meni kad animacija izgubi framerate, meni je to LAG. Navikao sam na Pixel, OP i slicne i Samsung im jednostavno nije u rangu sto se tice fluidnosti.

arnes_king kaže...

 Nisi nista uvrijedio, nego pises stvari koje nemaju veze sa stvarnoscu. Prvo, debloatao i obrisao preko 200 aplikacija, hajd daj mi spisak tih 200 aplikacija, ne znam gdje nadje toliki broj. Kod mene nista nije iskljuceno i korisim sve funkcije telefona, i telefon radi savrseno.

 

Druga stvar, imam s9+, i telefon leti, nema laga, nemam nikakve zamjerke. Imao zamjerku zbog problema sa displejom i losom baterijom, oboje je rijeseno kroz azuriranja. Drug ima s9 obicni, ni kod njega ne vidim te stvari koje si ti naveo.

 

Ako je stvarno tako onda imas defektivan uredjaj, pa bih ti preporucio pravac servis :)

 

Tek sada vidim da pises i za S7 Edge, imao sam taj mob prije S9+ i 2 godine me sluzio bez bilo kakvih problema. Eno sad ga majka koristi i dalje telefon fluidan kao i prvi dan. Na njemu sam imao zamjerku da mi se baterija napuhala, ali zamijenjeno u garanciji.

 

Nego me sada cudi, navodis 3 top modela da si imao i svi ti bili "katastrofalni" pa zasto i dalje kupujes samsung? cudna mi ta tvoja prica.

Gdje oces da ti posaljem spisak, oces XML file da exportam ili screenshot da napravim? I pogledaj sto sam napisao kolegi iznad, isto vrijedi i za tebe. Lag ne gleda svako jednako. Ja samo govorim da mi S9 radi losije od Note 8 i tu nesto ne stima. Radi bolje kad sam ugasio aplikacije ali i dalje zacudujuce lose. Zasto sam ga uzeo? Jer mi je Note 8 bio bomba, doslovno avion mobitel

11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Znam da ima tu dosta subjektivnog, ali kod tebe ima jos vise kontradikcija. Nebitno, ne zelim se raspravljati. Uzivaj u telefonu, a ako ti toliko koci i smeta onda prodaj i uzmes neki koji ce ti valjati i rijesen problem.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...

Znam da ima tu dosta subjektivnog, ali kod tebe ima jos vise kontradikcija. Nebitno, ne zelim se raspravljati. Uzivaj u telefonu, a ako ti toliko koci i smeta onda prodaj i uzmes neki koji ce ti valjati i rijesen problem.

Mozes mi objasniti kakvih kontradikcija? Zasto se nebi raspravljali, za sto tocno forum sluzi? Ajmo normalnu raspravu bez vrijedanja i svade, za takve sam rasprave uvijek raspolozen. Mene nijedna firma ne placa niti imam koristi od ikakve firme, da ju hvalim negdi a pogotovo da ju pljujem okolo. S7E mi je i dan danas odlican telefon. S8 je okej, Note 8 je brutalan bio, nisam ocekivao nesto ovakvo od S9, ocekivao sam vise. Ok mozda zato jer dolazim direktno od Pixela, mobitela koji je sampion brzine i fluidnosti pa sam zbog toga manje objektivan. Ali zar nebi od flagshipa koji ovoliko kosta trebalo ocekivati da je sve tip top? I zasto vas vrijeda kad ja izrazim svoje misljenje tu, pa makar je kontra vasega?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
.Oprosti molim te, ali nisam ja dobio defektan mobitel. Svake godine ista prica. 50% ekipe se kune kako im Samsung mobitel radi savrseno i nema nikakvog laga, drugih 50% govori da im steka. To je jednostavno razlika u - prioritetima. Ja kad dam ovaj mobitel frendu, on ne vidi nista lose, jer ne gleda tako kao ja na to. Meni kad animacija izgubi framerate, meni je to LAG. Navikao sam na Pixel, OP i slicne i Samsung im jednostavno nije u rangu sto se tice fluidnosti.

 E ne znam onda, te probleme koje spominjes moj s9 nije imao.

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Bas me zanima kojih su to 200 aplikacija dostupni za disejblanje sa out-of-the-box uređaja a da nisu sistemske?

 

Ako si dev onda ti je valjda poznat proces testiranja koda i sustava, i ako netko ukloni iz tog sustava 200 stavki nakon sto je pusten u produkciju kako ocekivati da sve radi kao zamisljeno? Razumijes tu dilemu?

 

 

 

 
4 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
arnes_king kaže...

Znam da ima tu dosta subjektivnog, ali kod tebe ima jos vise kontradikcija. Nebitno, ne zelim se raspravljati. Uzivaj u telefonu, a ako ti toliko koci i smeta onda prodaj i uzmes neki koji ce ti valjati i rijesen problem.

Mozes mi objasniti kakvih kontradikcija? Zasto se nebi raspravljali, za sto tocno forum sluzi? Ajmo normalnu raspravu bez vrijedanja i svade, za takve sam rasprave uvijek raspolozen. Mene nijedna firma ne placa niti imam koristi od ikakve firme, da ju hvalim negdi a pogotovo da ju pljujem okolo. S7E mi je i dan danas odlican telefon. S8 je okej, Note 8 je brutalan bio, nisam ocekivao nesto ovakvo od S9, ocekivao sam vise. Ok mozda zato jer dolazim direktno od Pixela, mobitela koji je sampion brzine i fluidnosti pa sam zbog toga manje objektivan. Ali zar nebi od flagshipa koji ovoliko kosta trebalo ocekivati da je sve tip top? I zasto vas vrijeda kad ja izrazim svoje misljenje tu, pa makar je kontra vasega?

 Nikoga ne vrijedja tvoje misljenje, bar mene ne vrijedja. Dodatno, znam ljudima govoriti apsolutno isto kada vidim da je neko fan necega pa samo zbog toga navali kako je najbolji u svemu, bas tako, niti me koja od tih firmi placa niti imam koristi.

 

Jeste forum za rasprave, ali ja nisam tip koji se voli raspravljati, u tome je fazon. Mozemo mi danima ovdje pisati, nase (subjektivne) stavove, ali niti ce tvoje pisanje mene uvjeriti da moj telefon laga, niti ce moje pisanje tebe uvjeriti da tvoj ne laga ili sta vec. Tako da nema od tog koristi, samo se gubi vrijeme, a imam pametnijeg posla od tog.

 

Ja forum i ne koristim za takvu vrstu rasprave, da nekoga pokusam ubijediti u svoje stavove na sve moguce nacine. Koristim ga da pitam ako nesto ne znam, da napisem nesto korisno sto bi drugima moglo dobro doci itd.

 

Procitaj svoj predzadnji post, i sam uoci kontradikcije. Pa procitaj i sve ostale, ukljucujuci i taj zadnji.

 

A jedina stvar koja me iritira na tvojim postovima jeste to hvalopjevisanje pixela kao sampion brzine, a s9+ toliko spor i laga da je neupotrebiv. Pa na to hladan ne mogu ostati, ako ima razlike, to su neke milisekunde, koje vecina raje niti primjeti, ali ti kako to pises nema smisla. 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2018 14:44 (arnes_king).
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Znam o cemu on prica da laguje, to je zbog touchwiza te animacije kada ulazis izlazis iz aplikacija nekad zna da bude fps drop, sto se meni desilo jedno 7 puta za mjesec dana na S9. Na S9 prvi put da su ovako ispeglali ali nije jos ko na iOS glatko. Imam s5 koji isto tako nekad radi glatko, a nekad ima te fps dropove. To i mene nervira i takodje i ja to nazivam lagom. Ali to je izgleda samo fps drop animacija..Ovako ne steka nista za sad.. Negde sam procitao da su tek na S9 prvi put malo resili taj fps drop a to je do touchwiza tj softwera. Pixel i ti neki modeli imaju ciste androide koje JA zovem CM jer mi na njih lice i ruzni su i na njima nema tog fps dropa jer sam na S5 stavljao i na S3 te sisteme i tamo radi fluidno te animacije i prelazi, samo sto stekaju neke aplikacije npr facebook nekada kad se skrola jer je slab tel a aplikscija lose napravljena. Ja koristim na s9 facebook mesen1ger instagram viber pubg i jos neke aplikacije i ok je za sad..Ispeglace oni to jos malo.

Tako da ko ne voli fps drop neka flesuje neki CM based rom pa ce da radi bolje nego pixel ali tamo fali pola stvari i meni je ruzno ono da bi radije s4 nego neki sa tim cistim androidom. Izgleda mi jeftino :D

I jaa, u Facebook aplikaciji ima fps dropa malo a to je do same aplikacije jer je go*no napravljena i nista nece resiti niti mogu ukol8ko je ne krenu od 0 ponovo napraviti.. Nego, to vecina ne vidi taj mali fps drop a ja vidim. Nego, ne znam jeste li primetili telefoni uvece kad je1 mrak, pogotov u sobi gladje rade skoro da nema ni sekunde fps dropa. Nr znam zbog crga je to tako, ali svaki Galaxy model koji sam imao je tako radio po noci super. Po danu, jos napolju tad najlosije1 rade... Mozda sto je galaxy pa kao galaxija mrak ovo ono, pa po noci bolje rade🤣

Nego, evo moje baterihe na obicnom S9 posle malo igranja pubG..Inace telefon ze zagreje kada se igraju igrice, barem pubzg jer njega igram..Onako bude vruc, nije topao nego iznad toplog i ove ivice ekrana savijene sa strane to bude vruce najvise..Meni se svaki telefon isto ovako grijao imao sam s3, s3 neo, s4, s4 ona njjaca verzija, s5 i s9 i svaki se zagrije kao i S9 iste jacine toplote.. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2018 19:14 (keks99).
 
3 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Fulcrum kaže...

Bas me zanima kojih su to 200 aplikacija dostupni za disejblanje sa out-of-the-box uređaja a da nisu sistemske?

 

Ako si dev onda ti je valjda poznat proces testiranja koda i sustava, i ako netko ukloni iz tog sustava 200 stavki nakon sto je pusten u produkciju kako ocekivati da sve radi kao zamisljeno? Razumijes tu dilemu?

 

 

 

Naravno da ima sistematskih, nemoras se praviti pametan odma. Ako uklonis takve ne utjece na performanse i nacin rada. I ajde molim te procitaj sto sam napisao. Nakon micanja tih aplikacija mobitel RADI BOLJE. Ali i dalje ne kako bi trebao. Mislis da sam glup da bi micao nesto sto nemam pojma sto znaci?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice