Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.808
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Samo sam sa FHD+ na  WQHD+. KAd to vratim na staro nista se ne mijenja

9 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

stavi na najvecu i to je to. slova u izborniku ne mogu biti mutna ako je na najvecoj, pa cak i na srednjoj..

jesi skinula foliju sa ekrana?

ako je i dalje nesto mutno nosi na reklamaciju.. to je jedan od najostrijih i najboljih ekrana uopce...

 

a sto se boja tice, podesi u opcijama prikaza, imas vise opcija pa stavi koja ti se vise svida

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 9:49 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Iva0611 kaže...

Stigao mi s9+. Podesila sam rezoluciju ekrana a slike su mi vidljivo ostrije na starom S6, boje su puno zivlje na starom S6. Slike na S9+ ispadaju narandjaste, a ista slika na S6 puno ljepse izgledaju. Slova u izborniku su puno ostrija na S6 :(

 

Ne  znam u cem je problem, nadam se da to nebi trebalo tako biti. Mobitel je iz VIP-a.

slike se cine ostrijim na s6 zato jer on ima veci ppi od s9+ (s6 pri rezoluciji od 1440x2560 ima 577 ppi, a s9+ pri rezoluciji od 1440x2960 ima 529 ppi)

uz to ako na s9+ smanjis rezoluciju na npr fhd+, razlike su jos izraznije kada uredaje usporedujes istovremeno

vrati na wqhd+ i ne bi trebalo biti problema 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Kupujem novi,zapakirani s9+ crni, sa original računom i garancijom naravno. Ako znate nekog ko ga je uzeo na produženje ugovora i sl. možete se javit tu ili na pp

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

stigao danas s9+

 

Gledam koji firmware da skinem jer ovaj od tele 2 bi rado izbjegao, na s6 sam prije custom romova koristio francuski nekako je bio sa najmanje bloatwarea

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
dennocro kaže...

stigao danas s9+

 

Gledam koji firmware da skinem jer ovaj od tele 2 bi rado izbjegao, na s6 sam prije custom romova koristio francuski nekako je bio sa najmanje bloatwarea

ubaci mu btu

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
dennocro kaže...

stigao danas s9+

 

Gledam koji firmware da skinem jer ovaj od tele 2 bi rado izbjegao, na s6 sam prije custom romova koristio francuski nekako je bio sa najmanje bloatwarea

ubaci mu btu

to je ovaj https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s9-plus/SM-G965F/BTU/

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 15:39 (dennocro).
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jeli se moze taj BTU flashati na Duos model?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Raja ko zeli potpuno novi telefon sa mogucnostima kostumizacije kao da je na custom romu i Android P stvarcicama neka pogleda ovan video :D ima u opisu link za kako instalirari, samo par apk fajlova :D

 

Ja instalirao i odusevljen sam, pogotovo ovim task changereom, koja fluidnost i animacije i mogucnosti :D jos nisam sve ni isprobao ali sam morao podijeliti sa svima!

 

Bravo za Samsung, svaka cast za ovo!

 

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
3 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Auu koji fail, taman sam htio pisati post o good lock aplikaciji. Savrsena je, svaka cast Samsung. Task manager odradjen vrhunski, aplikacija routines isto. Edgelight+ novi efekti. Najbolje odradjena aplikacija quick star, napokon mogu bez substratuma odraditi notification panel. Task manager toliko odusevljava da je to fantazija. Joa jednom Samsung kapa do poda. I onda smo mi ovce koji volimo android boze svasta.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
BTU je općenito najbolji FW, uvijek prvi dobije update i po količini bloata je prihvatljiv, tj praktički ga nema.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

kad instaliram good lock samo mi bude bijeli ekran, nista se ne pokazuje, jel jos nekome tako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Svima je tako, ali sve iz good locka mozes instalirati.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

jedino sto se isplati instalirati je task changer

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
dennocro kaže...

stigao danas s9+

 

Gledam koji firmware da skinem jer ovaj od tele 2 bi rado izbjegao, na s6 sam prije custom romova koristio francuski nekako je bio sa najmanje bloatwarea

ubaci mu btu

 Ja imam S9 G960F (DS )dual sim sa SEE firmverom. Mislim flashat odinom BTU. Nadam se da zbog drugog bootlodera nebude trippao knox? Mob je star 25 dana, garu nebih pušio a firmver je los. Dosta laga ima a disejblao sam sve apk koje sam mogao. Baterija isto dosta losija od npr S7 koji sam imao do sada..

Samsung Galaxy S9
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2018 16:38 (ivanm75).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Dokle god da flashas official FW, Knox ti se neće okinuti. Nemaš brige oko toga.
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ekipa zna li neko jeli se moze BTU firmware flashati na dual sim verziju?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Svaki model ima svoj rom. Tako da ako nema BTU za tvoj model neće ići.
8 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

ja kontam da preskocim i odem sa S8 na S7?

S6 sam imo, a preskocio S7...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
igy kaže...
Svaki model ima svoj rom. Tako da ako nema BTU za tvoj model neće ići.

Isti je rom. To je samsung SM G960F

Dual sim ima dodatnu oznaku (DS)

Postoje sve varijante firmvera za F.

A nijedna nema dodatak DS

Izvrti *#1234# pa vidi koji imas firmver. Ak je onaj koji je na sammobileu onda pase. Nema veze sto je dual sim. Bitno da je F. A ne U.

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s9/SM-G960F/BTU/

 

Samsung Galaxy S9
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ima li iko link od BTU softwarea za S9+? Skidam sa samfirmware ali je toliko sporo da je to za po*izdit

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Lega imas stranicu updato.com ili aplikaciju za windows SamFirm. Skida full download.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

stigla nova verzija good locka

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Tako se ja javim preko one aplikacije Samsung Members i pricam o nekom problemu sa S9, i napomenem sta sam sve radio da bi resio, rekao sam im da sam flesovao BTU firmware poslednju verziju, i oni meni odgovore kako ne mogu dalje da mi pomazu oko problema jer flesovanje nije dozvoljeno i napisu pozdrav.. Jel me neko zajebava?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...

Tako se ja javim preko one aplikacije Samsung Members i pricam o nekom problemu sa S9, i napomenem sta sam sve radio da bi resio, rekao sam im da sam flesovao BTU firmware poslednju verziju, i oni meni odgovore kako ne mogu dalje da mi pomazu oko problema jer flesovanje nije dozvoljeno i napisu pozdrav.. Jel me neko zajebava?

Nisi trebo nista spominjati, jer ovi degenerici koji rade tamo neznaju nu sto je flashanje sluzbenog softvera a kamoli nesto vise od toga

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Kasnis kao HŽ.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
keks99 kaže...

Tako se ja javim preko one aplikacije Samsung Members i pricam o nekom problemu sa S9, i napomenem sta sam sve radio da bi resio, rekao sam im da sam flesovao BTU firmware poslednju verziju, i oni meni odgovore kako ne mogu dalje da mi pomazu oko problema jer flesovanje nije dozvoljeno i napisu pozdrav.. Jel me neko zajebava?

Nisi trebo nista spominjati, jer ovi degenerici koji rade tamo neznaju nu sto je flashanje sluzbenog softvera a kamoli nesto vise od toga

 Ma jbg al svakako ne bi ni pomogli.. nego nece mi ovaj task changer apk. Instaliro radio jedno 15 minuta i ja obrisem good lo k jer ne otvara samo bjelo, posle vidim ns radi task changer. Instaliram opet good lock nece. Deinstaliro sve i instaliro nece vise da radi. Sto?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...
MARKOZD15 kaže...
keks99 kaže...

Tako se ja javim preko one aplikacije Samsung Members i pricam o nekom problemu sa S9, i napomenem sta sam sve radio da bi resio, rekao sam im da sam flesovao BTU firmware poslednju verziju, i oni meni odgovore kako ne mogu dalje da mi pomazu oko problema jer flesovanje nije dozvoljeno i napisu pozdrav.. Jel me neko zajebava?

Nisi trebo nista spominjati, jer ovi degenerici koji rade tamo neznaju nu sto je flashanje sluzbenog softvera a kamoli nesto vise od toga

 Ma jbg al svakako ne bi ni pomogli.. nego nece mi ovaj task changer apk. Instaliro radio jedno 15 minuta i ja obrisem good lo k jer ne otvara samo bjelo, posle vidim ns radi task changer. Instaliram opet good lock nece. Deinstaliro sve i instaliro nece vise da radi. Sto?

Skini i instaliraj samo task changer apk

Msm da good lock nece biti dostupan kod nas

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...
MARKOZD15 kaže...
keks99 kaže...

Tako se ja javim preko one aplikacije Samsung Members i pricam o nekom problemu sa S9, i napomenem sta sam sve radio da bi resio, rekao sam im da sam flesovao BTU firmware poslednju verziju, i oni meni odgovore kako ne mogu dalje da mi pomazu oko problema jer flesovanje nije dozvoljeno i napisu pozdrav.. Jel me neko zajebava?

Nisi trebo nista spominjati, jer ovi degenerici koji rade tamo neznaju nu sto je flashanje sluzbenog softvera a kamoli nesto vise od toga

 Ma jbg al svakako ne bi ni pomogli.. nego nece mi ovaj task changer apk. Instaliro radio jedno 15 minuta i ja obrisem good lo k jer ne otvara samo bjelo, posle vidim ns radi task changer. Instaliram opet good lock nece. Deinstaliro sve i instaliro nece vise da radi. Sto?

 to je i meni bio problem, moras aktivirati to u postavkama da bi ti ponovo radilo.

 

Danas stigla i neohybrid flexhd folija 2 komada. odlicno stoji na mobu, i cini mi se puno  bolje neko neka stakla. mada mozda manje sigurno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 19:16 (dennocro).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
dennocro kaže...

stigla nova verzija good locka

 Imas link za skinuti?

Ja sam skinuo sa par stranica, pokrenem, samo bijel ekran..? 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice