Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 955.015
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
dennocro kaže...
keks99 kaže...
MARKOZD15 kaže...
keks99 kaže...

Tako se ja javim preko one aplikacije Samsung Members i pricam o nekom problemu sa S9, i napomenem sta sam sve radio da bi resio, rekao sam im da sam flesovao BTU firmware poslednju verziju, i oni meni odgovore kako ne mogu dalje da mi pomazu oko problema jer flesovanje nije dozvoljeno i napisu pozdrav.. Jel me neko zajebava?

Nisi trebo nista spominjati, jer ovi degenerici koji rade tamo neznaju nu sto je flashanje sluzbenog softvera a kamoli nesto vise od toga

 Ma jbg al svakako ne bi ni pomogli.. nego nece mi ovaj task changer apk. Instaliro radio jedno 15 minuta i ja obrisem good lo k jer ne otvara samo bjelo, posle vidim ns radi task changer. Instaliram opet good lock nece. Deinstaliro sve i instaliro nece vise da radi. Sto?

 to je i meni bio problem, moras aktivirati to u postavkama da bi ti ponovo radilo.

 

Danas stigla i neohybrid flexhd folija 2 komada. odlicno stoji na mobu, i cini mi se puno  bolje neko neka stakla. mada mozda manje sigurno.

 Daj baci koji sliku mobitela u maskici, i same maskice

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
manipulator kaže...
dennocro kaže...

stigla nova verzija good locka

 Imas link za skinuti?

Ja sam skinuo sa par stranica, pokrenem, samo bijel ekran..? 

Good lock nije dostupan kod nas, skini pojedinacne apk-ove

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
SnakeEyes kaže...
dennocro kaže...
keks99 kaže...
MARKOZD15 kaže...
keks99 kaže...

Tako se ja javim preko one aplikacije Samsung Members i pricam o nekom problemu sa S9, i napomenem sta sam sve radio da bi resio, rekao sam im da sam flesovao BTU firmware poslednju verziju, i oni meni odgovore kako ne mogu dalje da mi pomazu oko problema jer flesovanje nije dozvoljeno i napisu pozdrav.. Jel me neko zajebava?

Nisi trebo nista spominjati, jer ovi degenerici koji rade tamo neznaju nu sto je flashanje sluzbenog softvera a kamoli nesto vise od toga

 Ma jbg al svakako ne bi ni pomogli.. nego nece mi ovaj task changer apk. Instaliro radio jedno 15 minuta i ja obrisem good lo k jer ne otvara samo bjelo, posle vidim ns radi task changer. Instaliram opet good lock nece. Deinstaliro sve i instaliro nece vise da radi. Sto?

 to je i meni bio problem, moras aktivirati to u postavkama da bi ti ponovo radilo.

 

Danas stigla i neohybrid flexhd folija 2 komada. odlicno stoji na mobu, i cini mi se puno  bolje neko neka stakla. mada mozda manje sigurno.

 Daj baci koji sliku mobitela u maskici, i same maskice

 futrola bi mi trebala za koji dan, ovo je folija od flexhd, ovo neo hybrid je viska, nisam uzeo tu nego rugged armor cim stigne bacim par slika

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
dennocro kaže...
keks99 kaže...
MARKOZD15 kaže...
keks99 kaže...

Tako se ja javim preko one aplikacije Samsung Members i pricam o nekom problemu sa S9, i napomenem sta sam sve radio da bi resio, rekao sam im da sam flesovao BTU firmware poslednju verziju, i oni meni odgovore kako ne mogu dalje da mi pomazu oko problema jer flesovanje nije dozvoljeno i napisu pozdrav.. Jel me neko zajebava?

Nisi trebo nista spominjati, jer ovi degenerici koji rade tamo neznaju nu sto je flashanje sluzbenog softvera a kamoli nesto vise od toga

 Ma jbg al svakako ne bi ni pomogli.. nego nece mi ovaj task changer apk. Instaliro radio jedno 15 minuta i ja obrisem good lo k jer ne otvara samo bjelo, posle vidim ns radi task changer. Instaliram opet good lock nece. Deinstaliro sve i instaliro nece vise da radi. Sto?

 to je i meni bio problem, moras aktivirati to u postavkama da bi ti ponovo radilo.

 

Danas stigla i neohybrid flexhd folija 2 komada. odlicno stoji na mobu, i cini mi se puno  bolje neko neka stakla. mada mozda manje sigurno.

 Gdje koje postavke nmg da nadjem

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
manipulator kaže...
dennocro kaže...

stigla nova verzija good locka

 Imas link za skinuti?

Ja sam skinuo sa par stranica, pokrenem, samo bijel ekran..? 

Good lock nije dostupan kod nas, skini pojedinacne apk-ove

 Jesam, skinuo, instalirao, ali izgleda da to ne radi bez nova launchera ili? 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Radi i bez Nova launchera, skini samo quick shortcut maker aplikaciju. I cim je otvoris u njoj vidis sve sta si instalirao iz good lockA

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
helix24 kaže...

Radi i bez Nova launchera, skini samo quick shortcut maker aplikaciju. I cim je otvoris u njoj vidis sve sta si instalirao iz good lockA

 E puno hvala.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
manipulator kaže...
helix24 kaže...

Radi i bez Nova launchera, skini samo quick shortcut maker aplikaciju. I cim je otvoris u njoj vidis sve sta si instalirao iz good lockA

 E puno hvala.. 

 Nema problema, u drugi put.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

znaci nekim cudom mi je futrola zavrsila u sesvetama jos prije tjedan dana, poslana 10.5 iz njemacke i jos ne stize kontaktiram prodavaca i on mi dao tracking number jer nisam vidio u prijasnjem mailu, provjerim nakon par dana je vec bila u zg al dostavljena krivo. a ja se hebem bez nje.

 

Naravno sad zoves postu a oni se ne javljaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 19:02 (ocean77).
 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Imam problem kod instagrama. Kad gledam storie. Ovi kutovi mi se ne vide. Rezolucija mi je FHD. Da li je jos nekom tako?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
zviznemte kaže...
Imam problem kod instagrama. Kad gledam storie. Ovi kutovi mi se ne vide. Rezolucija mi je FHD. Da li je jos nekom tako?

 Ma to je tako na ovim telefonima sa zakeivljenim ekrano s6 edge s7 edge itd zato sto oni koji nemaju zakrivljen kad stave nesto mi necemo vidit samo oni koji imaju zakrivljen i postave i mi cemo vidjeti celu sliku

10 godina
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Premalo razlika u odnosu na S8..

I postali su preskupi. S7 sam prije 2 godine u njuskalu nov platio 3500 kn. S9 je 5000kn. 4800 kn najniza.

Postaje ko iphone - precijenjen.

Galaxy tab S sam prije 3 godine platio 3300 kn. Sad je proslogodisnji tab S3 4800 minimalno.

Kineski telefoni su dosta kvlitetniji no nekad a cijene do 500€. Samsung ide opasno prema 900-1000€ i to je preskupo.

Ja sam imao S7 i ovo mi je velika promjena.

Nisam htio S8 zbog cudnog polozaja fp senzora a ovaj face recognition i iris scanner rade lose jer nosim naocale -2.5 dijoptrija. Ali tesko sam cijelu placu odvojio za mob dok je prije to bilo 70% place.

Samsung Galaxy S9
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 10:05 (ivanm75).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Pa nije bas, ide i na njuskalu sada za oko 4100, 4200 sa papirima..
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

na s6 sam imao da pise iz koje zemlje zovu na s9+ nema, se to moze podesiti negdje posebno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ako nekom treba imam Whitestone Dome Glass za S9+ s kojim mi se neda za***avat, kad sam vidio proceduru reko... xD

 

Novo je, kupljeno u Sancta Domenica, kutiju sam otvorio s namjerom da stavim staklo dok nisam vidio uputstva... Htio sam tu pitati prije nego frknem u oglas. Moze na PM za detalje.

 

Btw. jesu svima stigli oni punjači iz one akcije? Ja sam ima već ohoho dobio potvrdu da će mi poslati ali nije još stiglo...

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

ja sam ih dobio nakon nesto vise od mjesec dana od registracije, a u uvjetima pise da ce isporuka biti unutar 20 radnih dana od uspjesne registracije

ako tvoji jos nisu stigli, posalji upit na support2@mediapolis.hr, jer oni su zaduzeni za isporuku

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 12:46 (CrossDeath).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Neki updejt od 346 mb..? 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Minoza kaže...

Ako nekom treba imam Whitestone Dome Glass za S9+ s kojim mi se neda za***avat, kad sam vidio proceduru reko... xD

 

Novo je, kupljeno u Sancta Domenica, kutiju sam otvorio s namjerom da stavim staklo dok nisam vidio uputstva... Htio sam tu pitati prije nego frknem u oglas. Moze na PM za detalje.

 

Btw. jesu svima stigli oni punjači iz one akcije? Ja sam ima već ohoho dobio potvrdu da će mi poslati ali nije još stiglo...

 Ma stavi ga na mob! Ja ga imam i mogu reci da je fantasticno. Pogledao sam tri cetiri videa o instalaciji i uspjesno sam ga stavio na S9+. Imam 2 mala mala airbubble skroz kod lijevog ruba  oko sredine ali ih i ne primjetim tako da mi ne smeta. Meni su javili 1.6. da sam uspjesno popunio podatke za punjace i da ih ocekujem kroz 20 dana i jos nista :(

12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Da, ipak im je pala cijena. Doduse kod poznatijih sellera je oko 4500 kn. Kad sam ja kupovao prije mjesec dana bili su 4800 minimum. Odlucio sam se nakon 7 godina kupovanja po oglasniku uzeti u ducanu, pogotovo jer dobivam 2 punjaca i powerbank gratis. Inace sam kupovao od zelja98, ruza-moby itd al oni vise to ne rade. Zapravo zeljko ima firmu, tia-mobiteli. Kod njega je 4999.

Samsung Galaxy S9
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jel imte preporuku kakvih jako tankih maski za s9? Inace koristim nillkin 0,6 mm masku i odlicna je al bi malo promjenio.. trazim nekakvu isto tako tanku

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
@ ivanm75

Ja uzimam uvijek od privatnih prodavaca koji su ih uzeli kod operatera, dakle racun i garancija obavezni.. ove sellere i trgovine koje prodaju i po njuskalu ni ne gledam jer nije tolika razlika u cijeni..
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 19:43 (mile59).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Samsung izbacio ClockFace, oko 15 novih satova za AoD. Brutalno zgledaju.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Di si to naso? moze link?

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 16:17 (SIII Deny).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
dennocro kaže...
keks99 kaže...
MARKOZD15 kaže...
keks99 kaže...

Tako se ja javim preko one aplikacije Samsung Members i pricam o nekom problemu sa S9, i napomenem sta sam sve radio da bi resio, rekao sam im da sam flesovao BTU firmware poslednju verziju, i oni meni odgovore kako ne mogu dalje da mi pomazu oko problema jer flesovanje nije dozvoljeno i napisu pozdrav.. Jel me neko zajebava?

Nisi trebo nista spominjati, jer ovi degenerici koji rade tamo neznaju nu sto je flashanje sluzbenog softvera a kamoli nesto vise od toga

 Ma jbg al svakako ne bi ni pomogli.. nego nece mi ovaj task changer apk. Instaliro radio jedno 15 minuta i ja obrisem good lo k jer ne otvara samo bjelo, posle vidim ns radi task changer. Instaliram opet good lock nece. Deinstaliro sve i instaliro nece vise da radi. Sto?

 to je i meni bio problem, moras aktivirati to u postavkama da bi ti ponovo radilo.

 

Danas stigla i neohybrid flexhd folija 2 komada. odlicno stoji na mobu, i cini mi se puno  bolje neko neka stakla. mada mozda manje sigurno.

 kako da aktiviram to u postavkama, gdje se to nalazi. radilo par dana, danas vise ne radi

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
dennocro kaže...

na s6 sam imao da pise iz koje zemlje zovu na s9+ nema, se to moze podesiti negdje posebno?

 sta niko ne zna?

 

kad je pozivni 043 npr pisalo je na s6 Austria ili 49 njemacka, toga sada nema kad me zovu iz vana. se moze instaliarti neka posebna apk ?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice