Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.922
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...

 Instalirao, stavrno super stvar. Nadam se da ce bit jos aplikacija za edit.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pozdrav ekipa, mali upit u svezi S9. Da li navedeni podržava dvije SIM kartice? Na mobitelu piše DUOS no rekoh da provjerim kod kompetentnijih od sebe. Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CRONER kaže...

Pozdrav ekipa, mali upit u svezi S9. Da li navedeni podržava dvije SIM kartice? Na mobitelu piše DUOS no rekoh da provjerim kod kompetentnijih od sebe. Hvala unaprijed.

 ako pise duos, duos je.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Hvala, lijepi pozdrav.

10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Da mora ti pisati Duos, ako ne piše onda je single sim.

 

Ja sam svoj uzeo početkom mjeseca nov u celofanu za 4300, 5000 je puno za obični S9, + model se nađe za toliko ili manje.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Kako pokrenut Flipboardbriefing na S9? Ima aplikacija stoji azurira se redovno ali nema nigde ikonice ni u widgetima da se pokrene ali bez bixby jer ga ne koristim nisam ga ni azurirao pa svakako ne mogu ga ni otvorit dok ne azuriram

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2018 22:53 (keks99).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
SIII Deny kaže...
dennocro kaže...
keks99 kaže...
MARKOZD15 kaže...
keks99 kaže...

Tako se ja javim preko one aplikacije Samsung Members i pricam o nekom problemu sa S9, i napomenem sta sam sve radio da bi resio, rekao sam im da sam flesovao BTU firmware poslednju verziju, i oni meni odgovore kako ne mogu dalje da mi pomazu oko problema jer flesovanje nije dozvoljeno i napisu pozdrav.. Jel me neko zajebava?

Nisi trebo nista spominjati, jer ovi degenerici koji rade tamo neznaju nu sto je flashanje sluzbenog softvera a kamoli nesto vise od toga

 Ma jbg al svakako ne bi ni pomogli.. nego nece mi ovaj task changer apk. Instaliro radio jedno 15 minuta i ja obrisem good lo k jer ne otvara samo bjelo, posle vidim ns radi task changer. Instaliram opet good lock nece. Deinstaliro sve i instaliro nece vise da radi. Sto?

 to je i meni bio problem, moras aktivirati to u postavkama da bi ti ponovo radilo.

 

Danas stigla i neohybrid flexhd folija 2 komada. odlicno stoji na mobu, i cini mi se puno  bolje neko neka stakla. mada mozda manje sigurno.

 kako da aktiviram to u postavkama, gdje se to nalazi. radilo par dana, danas vise ne radi

 Skines activity manager hidden activity menager i nadjes task changer imaju dve ikonice pa u jednoj se nalaze podesavanja za task changer i udjes i ukljucis. Posle mozes obrisat ovu hiden activity

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...

Kako pokrenut Flipboardbriefing na S9? Ima aplikacija stoji azurira se redovno ali nema nigde ikonice ni u widgetima da se pokrene ali bez bixby jer ga ne koristim nisam ga ni azurirao pa svakako ne mogu ga ni otvorit dok ne azuriram

Otvoris meni na flipboardu, odes na settings i stavis briefing na on

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

stigla spigen futrola, super zadovoljan, kad stavim od spigena neoflex hd foliju, nema ni jednog djela ekrana koji je otkriven. slike uskoro

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
dennocro kaže...

stigla spigen futrola, super zadovoljan, kad stavim od spigena neoflex hd foliju, nema ni jednog djela ekrana koji je otkriven. slike uskoro

 Dali je potrebno to uopće stavljat,  na gorilla glass 5, novi sam vlasnik S9 pa me zanima kako se nosi sa grecanjem taj gorilla glass 5

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
rappy kaže...
dennocro kaže...

stigla spigen futrola, super zadovoljan, kad stavim od spigena neoflex hd foliju, nema ni jednog djela ekrana koji je otkriven. slike uskoro

 Dali je potrebno to uopće stavljat,  na gorilla glass 5, novi sam vlasnik S9 pa me zanima kako se nosi sa grecanjem taj gorilla glass 5

 stvarno ne znam, al sto je sigurno je sigurno. razlike nema kad je folija niti se primjeti.

 

i na s6 je gorilla glass 4 pa se nekim cudom ogrebao odma cim sam ga kupio. i bas se vidjelo, tako da. nece skoditi nije mob od 500kn

13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

S9 se kao i svaki prethodnik grebe ko lud, tako da zastita itekako ima smisla

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Pozdrav
Imam pitanje, pa da ne otvaram novu temu. VIP mi dao neku ponudu za produzenje ugovora i razmisljam izmedu Hawei p20pro i S9+. P20pro je 500kn jeftiniji u toj ponudi, svida mi se, ali sam, od kako sam na androidu, oduvijek na Samsungu. Imao sam S2, S4, S5 i trenutno S7, pa sam nekako "vezan" za Samsung.
Sto vi mislite, koji odabrati?
Hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
anpi kaže...
Pozdrav
Imam pitanje, pa da ne otvaram novu temu. VIP mi dao neku ponudu za produzenje ugovora i razmisljam izmedu Hawei p20pro i S9+. P20pro je 500kn jeftiniji u toj ponudi, svida mi se, ali sam, od kako sam na androidu, oduvijek na Samsungu. Imao sam S2, S4, S5 i trenutno S7, pa sam nekako "vezan" za Samsung.
Sto vi mislite, koji odabrati?
Hvala

S9+ definitivno

13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Takoder sam za S9+, jednostavno me na P20 Pro ama bas nista ne privlaci, osim mozda kamere

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
anpi kaže...
Pozdrav
Imam pitanje, pa da ne otvaram novu temu. VIP mi dao neku ponudu za produzenje ugovora i razmisljam izmedu Hawei p20pro i S9+. P20pro je 500kn jeftiniji u toj ponudi, svida mi se, ali sam, od kako sam na androidu, oduvijek na Samsungu. Imao sam S2, S4, S5 i trenutno S7, pa sam nekako "vezan" za Samsung.
Sto vi mislite, koji odabrati?
Hvala

 S9+ bez razmišljanja i da je 1500 kuna razlika

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ja bih svakako prije uzeo P20 PRO jer je odlican mob, imao sam ga mjesec dana i u međuvremenu isprobao jos neke.
Samsung je OK, ali nema niti jednu karakteristiku koja bi mene osobno motivirala da ga uzmem... pogotovo nakon sto sam imao S8+ koji mi je ostavio mlak dojam...i lose iskustvo sa losom zastitom od grebanja.
Nikada nisam imao mob koji mi se tako brzo i lako izgrebao.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ocean77 kaže...
Ja bih svakako prije uzeo P20 PRO jer je odlican mob, imao sam ga mjesec dana i u međuvremenu isprobao jos neke.
Samsung je OK, ali nema niti jednu karakteristiku koja bi mene osobno motivirala da ga uzmem... pogotovo nakon sto sam imao S8+ koji mi je ostavio mlak dojam...i lose iskustvo sa losom zastitom od grebanja.
Nikada nisam imao mob koji mi se tako brzo i lako izgrebao.

 Razlika izmedju s8 i S9, pogotovo plus modela je velika.

Osobno svaki puta kupim onu prozirnu masku od 0.3 mm i sve bude super, nema ogrebotine..

Ove godine sam uzeo dbrand cammo. 

Imam s9 plus, mobitel mi je ispao vec jedno 6 puta i to na beton, ostecenja na ekranu nema, nije pukao, hvala bogu na tome, ali po coskova su velika ostecenja i primoran sam sada da trazim frame za s9 plus, ne znam gdje Ima to za kupit ili naruciti?

Da sam imao ovu prozirnu maskicu kao i na svakome mobitelu, ne bih imao niti jedno ostecenje..  :) 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Gledam usporedbu fotki fotkanih sa p20pro i s9+. Razlike su fakat u nijansama koje se bez komparacije uopce ne vide. Fotic ionako koristim za fotkanje sata na ruci ( :) ) i aploudanje na forum, za fotke koje stavim na IG (ali te fotke ionako provucem kroz snapseed) i za fotkanje zene i djece na plazi. I za te sve stvari mi je i fotic na s7 odlican.
Na Huaweiu mi je zgodna ona "home tipka", odnosno, citac otisaka prsta, koji je ipak za zericu bolja fora i vise lici na starije Samsunge nego ona virtualna home tipka. Takoder mi je super jaca baterija.
Ali.... Samsung je ipak Samsung :)
I sad se ti odluci :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Moze li netko provjeriti je li "auto update system" u developer options po defaultu ukljucen?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Prodajem novu ne koristenu futrolu, imam dvije iste.

 

futrola

 

100kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...

Moze li netko provjeriti je li "auto update system" u developer options po defaultu ukljucen?

 

Meni je uključen, a nisam sigurno dirao tu opciju, pa pretpostavljam da je po defaultu.

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ima li neka dobra crna tema?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Od zadnjeg update od cca 300mb, primjetio sam da mi se neke aplikacije ruše kaj se prije nije događalo. Jedna od apk je Zet app. Jel još netko primjetio slično? S9+ duos je mob
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Meni je auto update iskljucen po defaultu, sad isao provjerit
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...

Ima li neka dobra crna tema?

 Black Onix (Koristim trenutno)

High Contrast theme i High_Contrast_Theme II

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
9 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Gdje najjeftinije kupiti whitestone dome staklo za S9

U Santa domenici je 399 kn minus popust za registraciju 360

Na iPon sa dostavom je 347 kn (dostava im je 62 kn)

Ima gdje jeftinije a da dostavljaju u hr

Vrba
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2018 18:21 (vrba13).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ima li gdje da se kupi frame za s9 plus? Znaci ispao mi je par puta ima par ostecenja po coskova..

 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
vrba13 kaže...

Gdje najjeftinije kupiti whitestone dome staklo za S9

U Santa domenici je 399 kn minus popust za registraciju 360

Na iPon sa dostavom je 347 kn (dostava im je 62 kn)

Ima gdje jeftinije a da dostavljaju u hr

 Pogledaj na amazonu ili ebay

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice