Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.830
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
vrba13 kaže...

Gdje najjeftinije kupiti whitestone dome staklo za S9

U Santa domenici je 399 kn minus popust za registraciju 360

Na iPon sa dostavom je 347 kn (dostava im je 62 kn)

Ima gdje jeftinije a da dostavljaju u hr

 

Ja ti jos uvijek svoju prodajem ako te zanima, javi se na PM. Nova je, iz Sancta Domenica.

 

edit

 

za S9+, sad sam vidio da trazis za S9...

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 13:17 (Minoza).
15 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Stigli mi punjaci danas. Mail potvrde dobio sam 1.6. i evo danas stiglo.

Mislio sam staviti wireless na njuskalo a tamo cijene 500kn za komplet (wireless, car charger i prijenosna)

 

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
aleng3 kaže...

Stigli mi punjaci danas. Mail potvrde dobio sam 1.6. i evo danas stiglo.

Mislio sam staviti wireless na njuskalo a tamo cijene 500kn za komplet (wireless, car charger i prijenosna)

 

 a sto si ocekivao?

pa more ljudi je dobilo taj set

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
aleng3 kaže...

Stigli mi punjaci danas. Mail potvrde dobio sam 1.6. i evo danas stiglo.

Mislio sam staviti wireless na njuskalo a tamo cijene 500kn za komplet (wireless, car charger i prijenosna)

 

 Meni su potvrdili 05.06 tako da se nadam i ja ove sedmice da ce stici :D

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
C3c1l kaže...
aleng3 kaže...

Stigli mi punjaci danas. Mail potvrde dobio sam 1.6. i evo danas stiglo.

Mislio sam staviti wireless na njuskalo a tamo cijene 500kn za komplet (wireless, car charger i prijenosna)

 

 a sto si ocekivao?

pa more ljudi je dobilo taj set

 People, what a bunch of bastards!

16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Stigao je neki update danas , jel i vama(t-mobile)

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 16:22 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

S9 obicni. Crna tema i upaljen srednji batery savaer ali bez ogranicavanja brzine i mrezni podataka u pozadini, to da je bilo bila bi jos bolja baterija. Znzci sve ne na full brzini. Messenger, viber, instagram i jos 20ak app.

https://imgur.com/a/GFgdqr9

 

//////////////

 https://imgur.com/a/GFgdqr9

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.7.2018 21:26 (keks99).
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

jel moguce kad je okrenut licem prema dole dok se ne procita poruka da npr mob svako toliko zasvijetli u boji ili da pulsira edge npr ako je neka notifikacija. kad j okrenuti prema gore napravi krug oko edge i tjt i onda samo lampica svijetli ko inace.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
dennocro kaže...

jel moguce kad je okrenut licem prema dole dok se ne procita poruka da npr mob svako toliko zasvijetli u boji ili da pulsira edge npr ako je neka notifikacija. kad j okrenuti prema gore napravi krug oko edge i tjt i onda samo lampica svijetli ko inace.

 I mene to zanima da li se moze kako povecati to light edge da svetli a ne samo jednom

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ovde mozete vidjeti changelog od svih firmware.

http://doc.samsungmobile.com/SM-G960F/BTU/doc.html 

I razlitie drzave preskacu neke verzije firmware pa ne izbace, izbace tek onu trecu naprimer pa tako necete vidjeti i tiglh preskocenih verzija changelog. Zato je potrebno u linku kojem sam dao promeniti drzavu na neku drugu koja je izbacila taj firmvare. Naprier u ovom gore link umjesto BTU to izbrisemo i stavimo SEE i vidim cjeli changlog od te drzave. Npr moj firmware SEE nije izbscio BRF3, sa BRE5 je odmah presao na BRF8. Sto znaci da na SEE nece 1pisati izmjene koje su bile u tom BRF3, ali od BRF8 oce. Ali i taj BRF8 ukljuvucuje te izmjene u BRF3 i nalaze se u BRF8 ali tu ne pise. Zato promenim na BTU i vidim. Mozda ima neka drzava koja prva izbacuje firmware, kod njih je svaki chanelog tu ali ne znam koja bi to mogla biti. Da ne preskace ni jednu. Mozda je i BTU, mada sam vidio neke iran afrika dole da su izbscili prije ne1go BTU

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 21:16 (keks99).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...
dennocro kaže...

jel moguce kad je okrenut licem prema dole dok se ne procita poruka da npr mob svako toliko zasvijetli u boji ili da pulsira edge npr ako je neka notifikacija. kad j okrenuti prema gore napravi krug oko edge i tjt i onda samo lampica svijetli ko inace.

 I mene to zanima da li se moze kako povecati to light edge da svetli a ne samo jednom

 Pa imate u postavkama za edge osvijetljenje da podesite kako vam odgovara. A ako instalirate good lock aplikaciju mozete instalirati addon koji pruza jos vise podesavanja.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
keks99 kaže...
dennocro kaže...

jel moguce kad je okrenut licem prema dole dok se ne procita poruka da npr mob svako toliko zasvijetli u boji ili da pulsira edge npr ako je neka notifikacija. kad j okrenuti prema gore napravi krug oko edge i tjt i onda samo lampica svijetli ko inace.

 I mene to zanima da li se moze kako povecati to light edge da svetli a ne samo jednom

 Pa imate u postavkama za edge osvijetljenje da podesite kako vam odgovara. A ako instalirate good lock aplikaciju mozete instalirati addon koji pruza jos vise podesavanja.

 sve to imam i podeseno je. al samo jedno zasvira i oznaci se. al da npr svijetli dok ne uzmem mob ili ako je okrenut naopako da isto svijetli.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Meni danas pao moj S9 na ekran, sa jedno 1.5metar na beton, nema ni jedne crtice vec sam mislio da je ekran  gotov, iznenadio sam se, nemam nikakvu zaštitu na ekranu, znači da je Gorilla Glass 5, odlićan. 

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Kupujem novi,vakumski zapakirani s9+ crni, sa original računom i garancijom naravno. Ako znate nekog ko ga je uzeo na produženje ugovora i sl. možete se javit tu ili na pp.

 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Pozdrav ekipa.
Koristim black temu na mobitelu i sve mi je ok osim tipkovnice, i ona je black, a to mi se ne sviđa. Pa me zanima jel se može kako promjeniti, vratiti bijela tipkovnica a da ne mijenjam temu ili da ne skidam neku drugu tipkovnicu, jer mi je ova samsungova super
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 9:07 (SIII Deny).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Je li se jos nekome pojavila ikona za volte? Na ht-u sam

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...

Je li se jos nekome pojavila ikona za volte? Na ht-u sam

 Meni nije. Stoji 4G a imam Njemacki firmware poslednji BRF8

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
SIII Deny kaže...
Pozdrav ekipa.
Koristim black temu na mobitelu i sve mi je ok osim tipkovnice, i ona je black, a to mi se ne sviđa. Pa me zanima jel se može kako promjeniti, vratiti bijela tipkovnica a da ne mijenjam temu ili da ne skidam neku drugu tipkovnicu, jer mi je ova samsungova super

 I mene to zanima. Ja koristim HIGH contrast ali imam i jos jednu black temu, na kojoj je tastatura ista kao ona bijela, samo crna a skroz ista.. Na ovim ostlaim temama, imaju boje po tastaturi pa mi se ne svidja,  htjeo bi sa ove druge teme crnu tastaturu da prebacim na ovu.

 

10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Dajte neko link ako zna treba mi originalni okvir za s9 plus izmedju prednje i stražnje strane onaj metalni. Trazim nema, salo mi caseove izbacuje ove tj maske a meni treba frame originalni

I jel taj središnji dio posebno ili je vezan sa zadnjim poklopcem? 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 8:16 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
manipulator kaže...

Dajte neko link ako zna treba mi originalni okvir za s9 plus izmedju prednje i stražnje strane onaj metalni. Trazim nema, salo mi caseove izbacuje ove tj maske a meni treba frame originalni

I jel taj središnji dio posebno ili je vezan sa zadnjim poklopcem? 

Orginalni frame ti je dio displaya, dakle nemozes zamijeniti njega bez da mijenjas cijeli display, sve dolazi u kompletu

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
manipulator kaže...

Dajte neko link ako zna treba mi originalni okvir za s9 plus izmedju prednje i stražnje strane onaj metalni. Trazim nema, salo mi caseove izbacuje ove tj maske a meni treba frame originalni

I jel taj središnji dio posebno ili je vezan sa zadnjim poklopcem? 

Orginalni frame ti je dio displaya, dakle nemozes zamijeniti njega bez da mijenjas cijeli display, sve dolazi u kompletu

 Nije displaya nego zadnjeg dijela 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
manipulator kaže...

Dajte neko link ako zna treba mi originalni okvir za s9 plus izmedju prednje i stražnje strane onaj metalni. Trazim nema, salo mi caseove izbacuje ove tj maske a meni treba frame originalni

I jel taj središnji dio posebno ili je vezan sa zadnjim poklopcem? 

 Evo

 

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=galaxy+s9%2B+mid+frame&_sacat=0

 

Samo to da zamijenis, moras kompletan tel, znaci svaki i najmanji dijelic prebaciti sa starog na novi. A tu su ti velike sanse da ces nesto ostetiti, pogotovo displej.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Nema vam od toga nista, ako niste precizni i niste radili s tim i plus nemate adekvatnu opremu sve cete unistit, znam iz prve ruke :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Nema vam od toga nista, ako niste precizni i niste radili s tim i plus nemate adekvatnu opremu sve cete unistit, znam iz prve ruke :D

 Ma nisam ni mislio sam. Narucim, kupim i odnesem u neki servis ili radionicu koja se time bavi.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Da li netko ima discor app, i da li mu dolaze obavijesti, jer meni ne dolaze. Pokušao sam iskljuciti discord na kompu, ali svejedno ne dolaze. U postavkama je sve namjesteno da dolazi.

 

EDIT rijeseno je

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 1:38 (zviznemte).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
manipulator kaže...
MARKOZD15 kaže...

Nema vam od toga nista, ako niste precizni i niste radili s tim i plus nemate adekvatnu opremu sve cete unistit, znam iz prve ruke :D

 Ma nisam ni mislio sam. Narucim, kupim i odnesem u neki servis ili radionicu koja se time bavi.. 

Znas li da gubis garanciju tako?

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

To se ne isplati prodavat.. wifi charger sam dao zeni za S7, a auto punjac i bateriju uvijek trebas.. 

Punio bi i ja preko bezicnog al imam onu metalnu naljep icu za auto drzac pa preko nje punjac ne radi.

Uglavnom 2 original kabla, tri punjaca i baterija. Uvijek dobro dodje u obitelji ;-)

Samsung Galaxy S9
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

jel uspio ko da ima futrolu od spigena i plocicu sa unutarnje str i da drzi na magnetu u autu, ovaj sto sam nabavio mob ne moze stajati uopce padne odma.

 

a sto se tice edge notifikacije, jel ima neki mod da mi ne svijetli samo tockica nego da stalno edge vrti, znam da to pije bateriju sigurno vise al za isprobati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jel iko naručivao ovaj mob preko tele2 webshopa,ja sam ga uzeo u tarifi i čekam već 10 dana njihov odgovor. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice