Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.228
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
DuMe kaže...

Par pitanja.Se moze ikako smanjit svjetlinu na youtube aplikaciji,ubija mi oci.Stavio sam tamnu pozadinu jer je jedino to rijesenje za koje znam.

Dal se moze slusat pjesma od yt kad je mob u stand by modu?Na AOD zaslon(douple tap na sat ) mi pise koja je pjesma na yt ali pritiskom na tipku play ne dogadja se nista.

Skini si sa xda Youtube Vanced aplikaciju, mozes sto god pozelis na njoj

 Wow! Za ovo sam sada prvi put cuo!

Hvala kolega, cini se prva liga po opisu, kasnije cu ju staviti na svoj S8.

Cisto pitanje, vjerojatno i glupo, ta aplikacija se s tim modom za login ponasa kao normalan yt s vise featuresa?

Drugim rjecima, sigurna je za login itd? Uvijek pazim kome i gdje ostavljam podatke za login, pa cisto radi toga pitam.

13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Sve je sigurno nemas nikakve brige, samo ne zaboravi uz nju skinuti jos onu malu aplikaciju MicroG jer ti bez nje Login ne radi. Uglavnom sve ti pise u temi

 
3 0 hvala 3
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ekipa problem koji sam danas primjetio, javim se na poziv ali ja onog s druge strane dobru sekundu ne cujem sta kaze, u cemu je problem inace sam Tele2 mreza, promijenjena SIM kartica i dalje isto

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pozdrav,

molim pomoć ako netko zna...

Kad primim poruku na Viber mob samo zavibrira, i na ekranu se samo na tren pojavi Primljena poruka i nakon toga više nema nigdje traga ničemu. Niti je u obavijestima, niti u status baru niti mi se u onom malom krugiću na ikoni Vibera pojavi broj novih poruka-doslovno ništa.

Sve sam dozvolila za sve aplikacije, Viber je među zaštićenim aplikacijama, nije uključena nikakva štednja baterija, ništa :/

Pokušala sam ga i deinstalirati i ponovno instalirati - opet ništa.

 

Za sve ostale aplikacije radi dobro, samo Viber

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Pogledaj na Postavke - Obavijesti - Napredno je li ti sve uključeno za Viber.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Je, i tu je sve uključeno... Nemam više ideje kamo tražiti :/

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ostaje ti samo u Viberu provjeriti Postavke - Obavijesti. Probaj isključiti i ponovo uključiti Prikaži pregled poruke, Zvukovi itd...
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Raja ovo je extra :D
Bas mi se svidja ali na zalost dostpan samo za SD trenutno, mi sa exynos moramo da cekamo :D

Instalirao sam samo launcher 10.0.0.

 

 

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Baterija danas fantasticna, neznam zasto.. cijeli dan sam na wifiju i kad je tako dobijem oko 4 do 5 sati SOT-a, a sad imam vec 6 i pol sati sa jos 20%  o.O

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
maxy0 kaže...

Baterija danas fantasticna, neznam zasto.. cijeli dan sam na wifiju i kad je tako dobijem oko 4 do 5 sati SOT-a, a sad imam vec 6 i pol sati sa jos 20%  o.O

 Zato ti je total battery time los skroz. I ja kada koristim tel bas puno tad mogu i do 8 sati SOT ali krace traje sveukupno. A ovako po mom normalnom koristenju bude 4-5 sati SOT ali zato 1-2 puna dana.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Imam problem nemogu poslati poruku na 13636. Bio sam poslao i dosla mi obavijest da se poruka moze naplatiti. Prihvatio sam da mi to vise ne dolazi i sad ne mogu poslat poruku dolazi mi ova greska sa slike.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pozdrav svima.
Nakon 6 godina korištenja iPhone-a i iOS prelazim na S9. U firmi nismo mogli dobiti iPhone XS, imao sam na izbor iPhone 8 (imam 7 pa nije imalo smisla uzeti 8), S9, S9+, P20, P20 Pro. I odlučio sam se na S9 zbog dimenzija. S9+ mi je prevelik za ruke i dosta nezgrapan. Pošto 6 godina ne radim s Androidom imate nekve preporuke. Koja aplikacije da koristim stock Samsungove, koje od Googlea? Što trebam prvo podestiti, na što da pripazim?
Znam da ima more videa na YouTubeu ali nekako mi draže kad mi ovdje kažu ljudi koji ga imaju i stalno koriste.

 

THX

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ParaNO1d kaže...

Pozdrav svima.
Nakon 6 godina korištenja iPhone-a i iOS prelazim na S9. U firmi nismo mogli dobiti iPhone XS, imao sam na izbor iPhone 8 (imam 7 pa nije imalo smisla uzeti 8), S9, S9+, P20, P20 Pro. I odlučio sam se na S9 zbog dimenzija. S9+ mi je prevelik za ruke i dosta nezgrapan. Pošto 6 godina ne radim s Androidom imate nekve preporuke. Koja aplikacije da koristim stock Samsungove, koje od Googlea? Što trebam prvo podestiti, na što da pripazim?
Znam da ima more videa na YouTubeu ali nekako mi draže kad mi ovdje kažu ljudi koji ga imaju i stalno koriste.

 

THX

 Ja koristim sve stock aplikacije i super su mi. Ne znam sta ti treba i za sta tel najvise koristis pa da bih ti mogao nesto preporuciti.

 

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
ParaNO1d kaže...

Pozdrav svima.
Nakon 6 godina korištenja iPhone-a i iOS prelazim na S9. U firmi nismo mogli dobiti iPhone XS, imao sam na izbor iPhone 8 (imam 7 pa nije imalo smisla uzeti 8), S9, S9+, P20, P20 Pro. I odlučio sam se na S9 zbog dimenzija. S9+ mi je prevelik za ruke i dosta nezgrapan. Pošto 6 godina ne radim s Androidom imate nekve preporuke. Koja aplikacije da koristim stock Samsungove, koje od Googlea? Što trebam prvo podestiti, na što da pripazim?
Znam da ima more videa na YouTubeu ali nekako mi draže kad mi ovdje kažu ljudi koji ga imaju i stalno koriste.

 

THX

 Ja koristim sve stock aplikacije i super su mi. Ne znam sta ti treba i za sta tel najvise koristis pa da bih ti mogao nesto preporuciti.

 

 

Poruke, pozivi, mail, surfanje. Stock ili Google aplikacije za to?
Da se prijavim sa Samsung accountom ili ne?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Skini si sa xda Youtube Vanced aplikaciju, mozes sto god pozelis na njoj

 ovo je odlicna stvar

jel ima jos kojih takvih korisnih app da skinem? možda browser sa addblock, ili camera app koja može snimat nešto duži super slow mo, krekani spotify i slično?

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ParaNO1d kaže...
arnes_king kaže...
ParaNO1d kaže...

Pozdrav svima.
Nakon 6 godina korištenja iPhone-a i iOS prelazim na S9. U firmi nismo mogli dobiti iPhone XS, imao sam na izbor iPhone 8 (imam 7 pa nije imalo smisla uzeti 8), S9, S9+, P20, P20 Pro. I odlučio sam se na S9 zbog dimenzija. S9+ mi je prevelik za ruke i dosta nezgrapan. Pošto 6 godina ne radim s Androidom imate nekve preporuke. Koja aplikacije da koristim stock Samsungove, koje od Googlea? Što trebam prvo podestiti, na što da pripazim?
Znam da ima more videa na YouTubeu ali nekako mi draže kad mi ovdje kažu ljudi koji ga imaju i stalno koriste.

 

THX

 Ja koristim sve stock aplikacije i super su mi. Ne znam sta ti treba i za sta tel najvise koristis pa da bih ti mogao nesto preporuciti.

 

 

Poruke, pozivi, mail, surfanje. Stock ili Google aplikacije za to?
Da se prijavim sa Samsung accountom ili ne?

 Dobre su i googleove ali ja preferiram sve samsung stock, to ga cini posebnim a sve app sluze i imaju funkcije sve sto mi trebaju. Na stok aplikacijama cesto imas integrisane korisne stvari koje tel nudi sto npr na drugim appovima nema.

 

Samsung account slobodno podesi i to su samo dodatne mogucnosti.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
b00 kaže...
MARKOZD15 kaže...

Skini si sa xda Youtube Vanced aplikaciju, mozes sto god pozelis na njoj

 ovo je odlicna stvar

jel ima jos kojih takvih korisnih app da skinem? možda browser sa addblock, ili camera app koja može snimat nešto duži super slow mo, krekani spotify i slično?

 Stok kamera ima super slow motion 960 fps koji snima samo 0,2 sekundu i napravi od toga 6 sekundi. To se ne moze softverom produziti jer je ta funkcija ogranicena nekim hardverskim dijelom, neki dram cip na kameri. Imas "obicni" slow motion koji je 240 fps kojeg mozes snimati u FHD bez limitacije.

 

EDIT:

Evo slucajno naleti na xda forumu port note 9 kamere i vidim da podrzava ovo:

 

0.2 and 0.4 sec Super Slow-Mo (also in auto mode)

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/themes/note-9-camera-port-galaxy-s9-s9-v3-1-t3846979

 

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 19:47 (arnes_king).
10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ne kontam zasto imam problem sa wifi nakon zadnjeg updejta? Uopće mi ne nalazi mrežu? 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Imate li problema s mikro ogrebotinama od nošenja u džepu? Ne volim nikakva zaština stakla na ekrenu, nosim samo case. Hoće li se ogrebati?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
12 godina
online
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
manipulator kaže...

Ne kontam zasto imam problem sa wifi nakon zadnjeg updejta? Uopće mi ne nalazi mrežu? 

 

Jeli ti upaljen BT u to vrijeme?

 

ParaNO1d kaže...

Imate li problema s mikro ogrebotinama od nošenja u džepu? Ne volim nikakva zaština stakla na ekrenu, nosim samo case. Hoće li se ogrebati?

 

 

Nisam nosio staklo ni na S8+ ni na ovom, ne primjecujem mikroogrebotine ni na jednom ;) Ali pazim na mob, jel

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ParaNO1d kaže...

Imate li problema s mikro ogrebotinama od nošenja u džepu? Ne volim nikakva zaština stakla na ekrenu, nosim samo case. Hoće li se ogrebati?

 Bit ce ih,mrzim ta zastitna stakla tako da ni ja to nisam stavio,planiram kupit neki samsung cover polovni ili kad bude na akciji,a do tad ga drzim u nekoj seljo futroli.

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ParaNO1d kaže...

Imate li problema s mikro ogrebotinama od nošenja u džepu? Ne volim nikakva zaština stakla na ekrenu, nosim samo case. Hoće li se ogrebati?

 Stavi neku foliju inace ce ti tel biti pun mikroparnica. Ovi sto nemaju ogrebotina su u manjini, proguglaj i vidjet ces da vec odavno galaxy s modeli imaju taj problem.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
ParaNO1d kaže...

Imate li problema s mikro ogrebotinama od nošenja u džepu? Ne volim nikakva zaština stakla na ekrenu, nosim samo case. Hoće li se ogrebati?

 Stavi neku foliju inace ce ti tel biti pun mikroparnica. Ovi sto nemaju ogrebotina su u manjini, proguglaj i vidjet ces da vec odavno galaxy s modeli imaju taj problem.

Mislim je li moguće da je staklo bolje na iPhoneu 4S, 6 i 7? Njih sam imao zadnjih 6 godina i nikad ništa na stalko nisam stavljao i realno ekran ne izgleda uopće korišten.

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Novija GG5 stakla imaju los oleophobic coating i on se lako grebe, doslovno u mjesec dana mozes skuziti mikro ogrebotine. To mozes ispolirati ali gubis taj coating pa ti ne preporucam. Uzmi whitestone dome staklo ili naljepi folije u Areni u ZG.

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Je li moguće postaviti sliku kontakta kada me zove da bude preko cijelog ekrana? Zasad je samo u malom krugu :S koristim Samsunog dailer.
I koliko često se mijenja pozicija AOD-a? Svaki put kada otključam mob i zaključam onda sat bude na drugom mjestu na AOD-u, a dok je mob u idleu ne čini mi se da se pomiče. Nisam našao opciju da to bude statično pa sad ne znam u kojem ciklusu se to mijenja?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 9:25 (ParaNO1d).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ParaNO1d kaže...

Je li moguće postaviti sliku kontakta kada me zove da bude preko cijelog ekrana? Zasad je samo u malom krugu :S koristim Samsunog dailer.
I koliko često se mijenja pozicija AOD-a? Svaki put kada otključam mob i zaključam onda sat bude na drugom mjestu na AOD-u, a dok je mob u idleu ne čini mi se da se pomiče. Nisam našao opciju da to bude statično pa sad ne znam u kojem ciklusu se to mijenja?

 Ne znam tacno kakvim ciklusima se mijenja ali to ne mozes iskljuciti jer bi u protivnom bio veliki rizik za burn in tako da je dobro sto se mice.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

jel koristi tko mikrofon za snimanje zvuka i ako da, koji?

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Da, oba, za stereo. U diktafonu.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ljudi u nedoumoci sam s9 ili s9+. Jucer sam bio u ducanu i prckao po oba istovremeno cca 15 minuta.  Plus mi je malo velik ali mislim da bi se za tjedan dana priviknuo. Najvise me na s9 brine baterija. Zar je stvarno toliko losa?  I koji sd karticu od 128gb preporucate? 

 

S9 je 4700 a s9+ je 5500kn. 64gb verzije.

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 18:37 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Ljudi u nedoumoci sam s9 ili s9+. Jucer sam bio u ducanu i prckao po oba istovremeno cca 15 minuta.  Plus mi je malo velik ali mislim da bi se za tjedan dana priviknuo. Najvise me na s9 brine baterija. Zar je stvarno toliko losa?  I koji sd karticu od 128gb preporucate? 

 

S9 je 4700 a s9+ je 5500kn. 64gb verzije.

 Uzmi plus, na veci tel se naviknes za dan-dva i onda ce ti biti drago :)

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice