Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.808
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

najjbolje kaljeno staaklo za s9 i s9+ koje da uzmem za oba dva mobitela gledao sam neko staklo sa tekucinom sta se stavi na mob pa onda tek staklo jel valja to ista iskustva ako je netko uzima i di je najjbolje uzet  hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ice45 kaže...

najjbolje kaljeno staaklo za s9 i s9+ koje da uzmem za oba dva mobitela gledao sam neko staklo sa tekucinom sta se stavi na mob pa onda tek staklo jel valja to ista iskustva ako je netko uzima i di je najjbolje uzet  hvala

 Whitestone Dome. 400ak kn u SD, 50ak eura na amazonu. Meni je odlicno. Koristim ga skoro 6 mjeseci, bez i jedne ogrebotine. Ljepilo vrlo cvrsto drzi staklo na mobu. Uporaba ogranicava koje maskice mozes koristiti jer nisu sve kompatibilne. Instalacija se samo cini komplicirana ali je zapravo vrlo jednostavna. Bitno je samo da radis na apsolutno ravnoj povrsini i da nemas prasine i ostalih s*anja na ekranu. Pratis upute i ne bi trebalo biti problema.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
aleng3 kaže...
Ice45 kaže...

najjbolje kaljeno staaklo za s9 i s9+ koje da uzmem za oba dva mobitela gledao sam neko staklo sa tekucinom sta se stavi na mob pa onda tek staklo jel valja to ista iskustva ako je netko uzima i di je najjbolje uzet  hvala

 Whitestone Dome. 400ak kn u SD, 50ak eura na amazonu. Meni je odlicno. Koristim ga skoro 6 mjeseci, bez i jedne ogrebotine. Ljepilo vrlo cvrsto drzi staklo na mobu. Uporaba ogranicava koje maskice mozes koristiti jer nisu sve kompatibilne. Instalacija se samo cini komplicirana ali je zapravo vrlo jednostavna. Bitno je samo da radis na apsolutno ravnoj povrsini i da nemas prasine i ostalih s*anja na ekranu. Pratis upute i ne bi trebalo biti problema.

e ovo i jest najkompliciranije od svega

ne znam gdje u kuci postoji mjesto, a da nema prasine u zraku

eventualno kupaonica?

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
aleng3 kaže...
Ice45 kaže...

najjbolje kaljeno staaklo za s9 i s9+ koje da uzmem za oba dva mobitela gledao sam neko staklo sa tekucinom sta se stavi na mob pa onda tek staklo jel valja to ista iskustva ako je netko uzima i di je najjbolje uzet  hvala

 Whitestone Dome. 400ak kn u SD, 50ak eura na amazonu. Meni je odlicno. Koristim ga skoro 6 mjeseci, bez i jedne ogrebotine. Ljepilo vrlo cvrsto drzi staklo na mobu. Uporaba ogranicava koje maskice mozes koristiti jer nisu sve kompatibilne. Instalacija se samo cini komplicirana ali je zapravo vrlo jednostavna. Bitno je samo da radis na apsolutno ravnoj povrsini i da nemas prasine i ostalih s*anja na ekranu. Pratis upute i ne bi trebalo biti problema.

e ovo i jest najkompliciranije od svega

ne znam gdje u kuci postoji mjesto, a da nema prasine u zraku

eventualno kupaonica?

 Ma nemozes prasini pobjeci. U pakiranju imas one ljepljive trakice s kojima mozes ukloniti prasinu. Ja sam koristio pranu postaju i limenku komprimiranog zraka. Tu trebas paziti da ne spricas preblizu ekranu jer onda nastane kondenzacija pa moras cijeli ekran ponovno susiti i cistiti. Para pokupi vece cestice prasine iz zraka. Meni se cinio savrseno cist ekran ali imam tri male tockice gdje se ljepilo nije dobro razlilo. Ne smetaju mi niti ih primjecujem. Za staklo imam samo pohvale. Lako se cisti ali rubovi kupe prasinu pa ih je potrebno cesto cistiti ako ne koristis maskicu.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Mislim da je ovo sad dobro,5 sati sot-a,od toga sat vremena pubg-a,i 2 i pol sata sam gledo film.Bolestan sam na tu bateriju sada haha
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...
Mislim da je ovo sad dobro,5 sati sot-a,od toga sat vremena pubg-a,i 2 i pol sata sam gledo film.Bolestan sam na tu bateriju sada haha

E to je to sad 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Stigao danas novi updejt za listopad.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Croshadow1234 kaže...
Stigao danas novi updejt za listopad.

Što je novo?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Croshadow1234 kaže...
Stigao danas novi updejt za listopad.

Koja mreza?

10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

i meni sot 1 dan i 10 sati :D s9+

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ParaNO1d kaže...
Croshadow1234 kaže...
Stigao danas novi updejt za listopad.

Što je novo?

Cini mi se da su neka poboljsanja na prednjoj kameri, osim toga nista zanimljivo

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ice45 kaže...

i meni sot 1 dan i 10 sati :D s9+

 

Da, ali zbrojeno u tjedan dana koristenja :P

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Croshadow1234 kaže...
Stigao danas novi updejt za listopad.

Koja mreza?

 Vjerojatno A1. T-com još nije, a tele2 je naj neredovitiji.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Meni nista jos,kupljen u sd

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Tonci R. kaže...
CrossDeath kaže...
Croshadow1234 kaže...
Stigao danas novi updejt za listopad.

Koja mreza?

 Vjerojatno A1. T-com još nije, a tele2 je naj neredovitiji.

 Stiglo i meni. A1. 243MB

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Da A1, poboljšanje prednje kamere i listopad security fixevi
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 1:23 (Croshadow1234).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
sveupitni kaže...

Uzeo sam za s9 ovo staklo. Naljepio i za sada sam supp azdovoljan, nije da prekriva abs cijeli zaslon ali kolko para tolko i muzike. link

 Jesu ti lošije boje sa staklom nego bez? Ja sam na S8 imao slično i maknuo sam ga nakon par dana jer su boje bile osjetno lošije tj. bile su nekako blijede. Sad na S9+ još nisam stavio nikakvu zaštitu za ekran baš iz tog razloga.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
toncek333 kaže...
sveupitni kaže...

Uzeo sam za s9 ovo staklo. Naljepio i za sada sam supp azdovoljan, nije da prekriva abs cijeli zaslon ali kolko para tolko i muzike. link

 Jesu ti lošije boje sa staklom nego bez? Ja sam na S8 imao slično i maknuo sam ga nakon par dana jer su boje bile osjetno lošije tj. bile su nekako blijede. Sad na S9+ još nisam stavio nikakvu zaštitu za ekran baš iz tog razloga.

 Boje iste kao sto si bile i bez stakla, touch reagira zvrsno

#fsb
9 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/samsung-experience-store-arena-zagreb/

 

Kaj mislite o ovome? S9 4639 kn + Gear S3 (ak si među prvih 50 jel) i tablet koje bi mogao prodat za nekih 2-2.5 soma. Mob ispadne bagatela.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Lil Dice kaže...

http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/samsung-experience-store-arena-zagreb/

 

Kaj mislite o ovome? S9 4639 kn + Gear S3 (ak si među prvih 50 jel) i tablet koje bi mogao prodat za nekih 2-2.5 soma. Mob ispadne bagatela.

ti tableti i satovi ce preplaviti njuskalo, tako da sumnjam da ces moc to prodati za tu cijenu, pogotovo ako ih budes htio prodati u kompletu, pa to nitko nece htjeti

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Imam jedan problem na s9+: ne radi mi ledge lightning dok mi screen off. Dobim poruku na whatsapp, zvuk, vibracija i blinka mi ledica gore ali nista od edge lightninga :/

Ima li jos netko taj slucaj i kako to rijesiti?
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
AA-d00d kaže...
Imam jedan problem na s9+: ne radi mi ledge lightning dok mi screen off. Dobim poruku na whatsapp, zvuk, vibracija i blinka mi ledica gore ali nista od edge lightninga :/

Ima li jos netko taj slucaj i kako to rijesiti?

WhatsUp nema support za edge lightning.

Ja sam primjetio da mi kasne nofitikacije na messengeru. I samo na Messengeru. 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Zakunuo bih se da mi je prije radilo, a i pod listom za aplikacije za edge lightning mi stoji ukljuceno
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

edge radi za whatsapp. al znaju nekad kasniti poruke na svim tim aplikacijama, jos nisam otkrio zasto. i na ovom i na prijasnjem s6.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Bok ekipa!

 

malo zanimljivih stvari, da vidim vaše Home screen-ove sa S9 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 15:39 (ivca8650).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ivca8650 kaže...

Bok ekipa!

 

malo zanimljivih stvari, da vidim vaše Home screen-ove sa S9 

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Radi mi edge dok je screen on (otkljucan ili lockan) ali ne radi dok je skroz off. Jedino jos nisam probao da li radi dok mi je AoD ukljucen.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Radilo je na svim aplikacijama prije.... Cudno da mi na s9+ radi i kad je ukljucen i iskljucen, a na note8 i note9 ne radi dok je iskljucen.. neki bug sigurno

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Jel se nekome od vas događa da kad scrollate bug forum na default pregledniku da vam ekran kao dođe do kraja i više dalje dolje ne možete skrolati? Jedini fix koji sam do sad našao je da okrenem mobitel u landspace i onda dalje scrollam. Očistio sam već cache, ugasio, rebootao mob, zadnji update je gore...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Meni isto to nekad zna biti. Ugasim stranicu i opet ju pokrenem i onda radi kak treba.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice