Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 950.873
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Asator kaže...

Jučer sam poslao upit T-mobileu u vezi puštanja updatea i kažu da oni s tim nemaju veze nego da to samsung pušta...

 Prvo Samsung pušta za ovu regiju a onda oni nastupaju sa dodavanjem svojih aplikacija, računaj SEE regija dobije nakon toga T-com barem 15 dana kasnije.

5 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Zasto je Pie toliko ruzan pocev od izgleda ekrana sat pomeren pa aplikacija Cemu sluzi taj Pie sem da unisti lepotu telefona?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
micko999 kaže...

Zasto je Pie toliko ruzan pocev od izgleda ekrana sat pomeren pa aplikacija Cemu sluzi taj Pie sem da unisti lepotu telefona?

Tebi ruzan, nekome nije... 

5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
micko999 kaže...

Zasto je Pie toliko ruzan pocev od izgleda ekrana sat pomeren pa aplikacija Cemu sluzi taj Pie sem da unisti lepotu telefona?

Tebi ruzan, nekome nije... 

 Svaka cast takvima,Kako se podesava da se ugasi azuriranje da ne azuriram na Pie da maknem to komplet da ostanem na Oreo jer ne zelim ikonice da unistim pocetni ekran i jos masu stvari?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
micko999 kaže...
CrossDeath kaže...
micko999 kaže...

Zasto je Pie toliko ruzan pocev od izgleda ekrana sat pomeren pa aplikacija Cemu sluzi taj Pie sem da unisti lepotu telefona?

Tebi ruzan, nekome nije... 

 Svaka cast takvima,Kako se podesava da se ugasi azuriranje da ne azuriram na Pie da maknem to komplet da ostanem na Oreo jer ne zelim ikonice da unistim pocetni ekran i jos masu stvari?

doslovno iskljucis "auto system update" u developer postavkama

16 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Nedavno sam nabavio S9 pa sam primjetio da postoji razlika u fotografijama i videu, prvenstveno u temperaturi boje.

Oba dva su još na Oreu (8.1 vs 8.0) tako da će vjerojatno biti ujednačeno na Pie.

 

Po danu S9 daje toplije slike, dok N9 daje točnije i neutralnije. Čini mi se da S9 koristi jači HDR, na oba dva je HDR bio postavljen na Auto jer je dinamički raspon veći kod S9 i svjetli tonovi su bolje sačuvani nauštrb točnosti boje.

 

S druge strane, na zadnjoj fotografiji, N9 je totalno fulao WB dok je S9 dobar.

 

S9 mi generalno ima ugodnije fotografije jer ima širi dinamički raspon i finije prijelaze, te manje šuma u sjenama, jedino što je boja malo off u uspredbi s N9.

 

https://photos.app.goo.gl/Vbi7ucfvHTCstWig8

 

Što vi mislite?

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 16:29 (Mar).
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Micko ti si legenda
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ma koji bagovi na ovom PIE. Azurira mi sam i ove aplikacije koje sam disable poput worda, excela. Ne stalno, ali svako nekoliko dana krene. Uradio ponovo sistema ali dzaba opet evo krenu da mi redom azurira sve ove sto sam disable app. A plus i iskljuceno automatsko azuriranje u google play. Znaci evo posle 4 dana od instalacije sistema, krenu sam da azurira ove disable. Opet ce posle nekad

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Robi1992 kaže...
Micko ti si legenda

 Hvala 

5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...

Ma koji bagovi na ovom PIE. Azurira mi sam i ove aplikacije koje sam disable poput worda, excela. Ne stalno, ali svako nekoliko dana krene. Uradio ponovo sistema ali dzaba opet evo krenu da mi redom azurira sve ove sto sam disable app. A plus i iskljuceno automatsko azuriranje u google play. Znaci evo posle 4 dana od instalacije sistema, krenu sam da azurira ove disable. Opet ce posle nekad

 Lepo reko ja Pie smece 

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Sad ima kao neki Recycle Bin kad obrises slike iz galerije, odu u tu korpu pa posle mozes iz korpe da je vratis ili da obrises zauvjek :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...

Ma koji bagovi na ovom PIE. Azurira mi sam i ove aplikacije koje sam disable poput worda, excela. Ne stalno, ali svako nekoliko dana krene. Uradio ponovo sistema ali dzaba opet evo krenu da mi redom azurira sve ove sto sam disable app. A plus i iskljuceno automatsko azuriranje u google play. Znaci evo posle 4 dana od instalacije sistema, krenu sam da azurira ove disable. Opet ce posle nekad

 Koristim pie jos od prve bete i ni na jednoj verziji nisam imao taj bug. 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Znaci svi bismo trebali dobiti novi android do kraja mjeseca?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Friday kaže...

Znaci svi bismo trebali dobiti novi android do kraja mjeseca?

Nadamo se, ovisi koliko ce nasi operateri oduljiti stvar.

7 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pozdrav, koje kaljeno staklo bi preporucili za s9+ uzimao bi u saturnu ili media markt

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Li0nHeart kaže...

Pozdrav, koje kaljeno staklo bi preporucili za s9+ uzimao bi u saturnu ili media markt

 treba paziti oko tih stakala...ja naručio preko ebay-a nekakvo 9D staklo, čuda..stavio na ekran (uključio osjetljivost toucha za screen protectore) i nisam izdržao doslovce pola sata, pa sam ga počupao s ekrana...touch jedva radio, skakucao okolo..užaš, rubovi neupotrebljivi

TiONiO
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Li0nHeart kaže...

Pozdrav, koje kaljeno staklo bi preporucili za s9+ uzimao bi u saturnu ili media markt

 Whitestone Dome

16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

E tak, trazili smo i 110 eura nazad od Samsunga...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Smart oprema u Zg - Importanne centar Spigen maska + staklo 250kn

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

 Samsung greskom leakovao dizajn sliku za galaxy s10 :D 

 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jel netko zna kako omogućiti google assistant na engleskom ako je jezik uređaja na hrvatskom?

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
fijo kaže...

Jel netko zna kako omogućiti google assistant na engleskom ako je jezik uređaja na hrvatskom?

 Probaj u postavkama jezika pod sekundarni staviti engleski. A meni je radio koliko se sjecam iako je uredjaj na bosanskom bio, samo u google postavkama podesim.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jesam probao no i dalje nemogu uključit asistenta. Jedino ako promijenim jezik uređaja na engleski onda radi.

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
fijo kaže...

Jesam probao no i dalje nemogu uključit asistenta. Jedino ako promijenim jezik uređaja na engleski onda radi.

 Jesi li u postavkama telefona pod jezikom postavio kao sekundarni da ti bude engleski?

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Da, primarni je pod br 1 - hrvatski a drugi pod br 2 engleski usa. 

14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Znaci ovo sto mi ne prihvaca touch kod pisanja mi pocinje vec zesce ici na k... Prsti su samo malo vlazni, niti sam se saznojio, niti prao ruke, uopce ne mogu pisati po tipkovnici, konstantno moram ruke brisati, to mi se nikad nije dogadalo a promjenio sam desetke mobitela. Toliko mi pocelo zivcirati da bih najradije mob isao prodavati

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
maxy0 kaže...

Znaci ovo sto mi ne prihvaca touch kod pisanja mi pocinje vec zesce ici na k... Prsti su samo malo vlazni, niti sam se saznojio, niti prao ruke, uopce ne mogu pisati po tipkovnici, konstantno moram ruke brisati, to mi se nikad nije dogadalo a promjenio sam desetke mobitela. Toliko mi pocelo zivcirati da bih najradije mob isao prodavati

Imas li neki screen protector? Ako nemas, mozda ti je defektan ekran. Ja imam svog od 4. mjeseca i koristim zastitnu foliju, a nikada nisam imao takvih problema.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
maxy0 kaže...

Znaci ovo sto mi ne prihvaca touch kod pisanja mi pocinje vec zesce ici na k... Prsti su samo malo vlazni, niti sam se saznojio, niti prao ruke, uopce ne mogu pisati po tipkovnici, konstantno moram ruke brisati, to mi se nikad nije dogadalo a promjenio sam desetke mobitela. Toliko mi pocelo zivcirati da bih najradije mob isao prodavati

 Ako imaš neki Screen protector pojačaj osjetljivost u postavkama. Ako nemaš. onda reklamiraj jer nešto nije u redu s tvojim uređajem.

16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Malo je OT, ali koliko bi otprilike kostala zamjena stakla na ekranu S8? Zeni ispao mobitel pred dan-dva i napukao pri dnu.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Friday kaže...

Malo je OT, ali koliko bi otprilike kostala zamjena stakla na ekranu S8? Zeni ispao mobitel pred dan-dva i napukao pri dnu.

1600 kn

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice