Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.289
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Friday kaže...

Malo je OT, ali koliko bi otprilike kostala zamjena stakla na ekranu S8? Zeni ispao mobitel pred dan-dva i napukao pri dnu.

1600 kn

 

To se mijenja cijeli ekran ili se nekako uspije samo staklo zamjeniti?

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Friday kaže...
CrossDeath kaže...
Friday kaže...

Malo je OT, ali koliko bi otprilike kostala zamjena stakla na ekranu S8? Zeni ispao mobitel pred dan-dva i napukao pri dnu.

1600 kn

 

To se mijenja cijeli ekran ili se nekako uspije samo staklo zamjeniti?

Mijenja se cijeli prednji panel, ukljucujuci i aluminijski okvir mobitela. Mislim da se cak i baterija mijenja, ali to bi trebalo provjeriti.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Tonci R. kaže...
maxy0 kaže...

Znaci ovo sto mi ne prihvaca touch kod pisanja mi pocinje vec zesce ici na k... Prsti su samo malo vlazni, niti sam se saznojio, niti prao ruke, uopce ne mogu pisati po tipkovnici, konstantno moram ruke brisati, to mi se nikad nije dogadalo a promjenio sam desetke mobitela. Toliko mi pocelo zivcirati da bih najradije mob isao prodavati

 Ako imaš neki Screen protector pojačaj osjetljivost u postavkama. Ako nemaš. onda reklamiraj jer nešto nije u redu s tvojim uređajem.

 Ja sam sad pokvasio prste skroz pod cesmu i samo malo tresno jednom rukom i onda tipko po telefonu i radi sve normalno ima malo sitnih kapljica ostalo po ekranu, ali sam primjetio tako nekad kad ih ima malo vise da brka i da ne prihvata ako padne malo veca kolicina vode na ekran.. Ne znam kako bi onda bio upotrebljiv tel ispod vode ako mu smeta ta malo veca bara vode na ekranu

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 13:38 (keks99).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
keks99 kaže...
Tonci R. kaže...
maxy0 kaže...

Znaci ovo sto mi ne prihvaca touch kod pisanja mi pocinje vec zesce ici na k... Prsti su samo malo vlazni, niti sam se saznojio, niti prao ruke, uopce ne mogu pisati po tipkovnici, konstantno moram ruke brisati, to mi se nikad nije dogadalo a promjenio sam desetke mobitela. Toliko mi pocelo zivcirati da bih najradije mob isao prodavati

 Ako imaš neki Screen protector pojačaj osjetljivost u postavkama. Ako nemaš. onda reklamiraj jer nešto nije u redu s tvojim uređajem.

 Ja sam sad pokvasio prste skroz pod cesmu i samo malo tresno jednom rukom i onda tipko po telefonu i radi sve normalno ima malo sitnih kapljica ostalo po ekranu, ali sam primjetio tako nekad kad ih ima malo vise da brka i da ne prihvata ako padne malo veca kolicina vode na ekran.. Ne znam kako bi onda bio upotrebljiv tel ispod vode ako mu smeta ta malo veca bara vode na ekranu

 Ja do sada nisam vidio mobitel u kojeg touch radi pod ekranom, nesto sam cuo za neki sony da je bio ali nisam siguran.

 

Do sada koji god sam imao da moze pod vodu je tako bilo i to je normalno da od vode na ekranu reaguje touch. Treba shvatiti da ti mobiteli ako mogu pod vodu nisu pravljeni da se koriste pod vodoim niti je preporuceno u mokrim uslovima, to je samo kao dodatna zastita.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Nemojte mi zamjeriti ako je vec bilo...

 

Koji wireless charger preporucate za S9+? Gledam ove samsungove i nisu nesto extra skupi ali da li ih ima smisla kupiti? Da li nude ista sto jeftiniji ne nude osim imena?

Htio bih i zeni kupiti za S8 pa isto pitanje...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Friday kaže...

Nemojte mi zamjeriti ako je vec bilo...

 

Koji wireless charger preporucate za S9+? Gledam ove samsungove i nisu nesto extra skupi ali da li ih ima smisla kupiti? Da li nude ista sto jeftiniji ne nude osim imena?

Htio bih i zeni kupiti za S8 pa isto pitanje...

Ne nude nista dodatno, eventualno mozda kvalitetniju izradu, ali i to je upitno. No ja sam uvijek nekako za OEM proizvode, tako da bih na tvom mjestu kupio od samsunga (ako ti vec lova nije problem). Tako ces biti siguran da neces imati nikakvih problema.

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Friday kaže...

Nemojte mi zamjeriti ako je vec bilo...

 

Koji wireless charger preporucate za S9+? Gledam ove samsungove i nisu nesto extra skupi ali da li ih ima smisla kupiti? Da li nude ista sto jeftiniji ne nude osim imena?

Htio bih i zeni kupiti za S8 pa isto pitanje...

Ne nude nista dodatno, eventualno mozda kvalitetniju izradu, ali i to je upitno. No ja sam uvijek nekako za OEM proizvode, tako da bih na tvom mjestu kupio od samsunga (ako ti vec lova nije problem). Tako ces biti siguran da neces imati nikakvih problema.

 Zar ovi samsungovi nemaju i hladnjak u sebi a ovi drugi su bez? I zar ne puni brze ovaj originalni od drugih?

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ma uzet cu svakako original, nije skup - samo me zanimalo u cemu je "caka". Jer mi je ta tehnologija potpuno nepoznata.

 

BTW - ovo se cini kao nelosa stvar:

https://www.amazon.co.uk/Anker-Qi-Certified-Compatible-Fast-Charging-PowerWave/dp/B07DBXZZN3

 

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 13:54 (Friday).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...
Friday kaže...

Nemojte mi zamjeriti ako je vec bilo...

 

Koji wireless charger preporucate za S9+? Gledam ove samsungove i nisu nesto extra skupi ali da li ih ima smisla kupiti? Da li nude ista sto jeftiniji ne nude osim imena?

Htio bih i zeni kupiti za S8 pa isto pitanje...

Ne nude nista dodatno, eventualno mozda kvalitetniju izradu, ali i to je upitno. No ja sam uvijek nekako za OEM proizvode, tako da bih na tvom mjestu kupio od samsunga (ako ti vec lova nije problem). Tako ces biti siguran da neces imati nikakvih problema.

 Zar ovi samsungovi nemaju i hladnjak u sebi a ovi drugi su bez? I zar ne puni brze ovaj originalni od drugih?

Da, ja imam samsungov i on ima hladnjak u sebi. Ali vjerujem da i odredeni non-samsung bezicni punjaci imaju hladnjak u sebi. A sto se tice brzine punjenja, ako punjac ima output 10W, to je to.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 14:04 (CrossDeath).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Friday kaže...

Ma uzet cu svakako original, nije skup - samo me zanimalo u cemu je "caka". Jer mi je ta tehnologija potpuno nepoznata.

 

BTW - ovo se cini kao nelosa stvar:

https://www.amazon.co.uk/Anker-Qi-Certified-Compatible-Fast-Charging-PowerWave/dp/B07DBXZZN3

 

Uzmi rade neki s 15W outputom.

EDIT: greska, 10W je ono sto tebi treba

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 14:06 (CrossDeath).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Friday kaže...

Ma uzet cu svakako original, nije skup - samo me zanimalo u cemu je "caka". Jer mi je ta tehnologija potpuno nepoznata.

 

BTW - ovo se cini kao nelosa stvar:

https://www.amazon.co.uk/Anker-Qi-Certified-Compatible-Fast-Charging-PowerWave/dp/B07DBXZZN3

 

Uzmi rade neki s 15W outputom.

 

Ma uzet cu original Samsung ali sad gledam i ne razumijem - imaju razlicite wireless punjace za S9 i S8?? Pa zar nije u pitanju neki standard pa da mozes i S8 i S9 puniti na istom punjacu?

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ma isto je sve od S6 modela. Svi Galaxy model podržavaju do 10W bežično punjenje
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
zuper kaže...
Ma isto je sve od S6 modela. Svi Galaxy model podržavaju do 10W bežično punjenje

 

Kolege gore preporucuju 15W?

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Friday kaže...
zuper kaže...
Ma isto je sve od S6 modela. Svi Galaxy model podržavaju do 10W bežično punjenje

 

Kolege gore preporucuju 15W?

Pardon, 10W je ipak.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

S9+ CSC - SEE...ovaj cas stigao Android P

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Da stigao je pie mogu potvrdit, morat ce pricekat dok dodem s posla...
https://500px.com/darkonakic
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Jel ti stigla notifikacija ili pratiš to na nekoj stranici?
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Jel ti stigla notifikacija ili pratiš to na nekoj stranici?
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ne, bas sam dobio update..lupio preko settingsa provjeru i nakon 2 sek vrtnje, povukao update

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Upravo instalirao, SEE na S9+.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Na kojoj to mreži došo Update, meni na Bonbon-u, ne nudi još ništa. 

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
rappy kaže...

Na kojoj to mreži došo Update, meni na Bonbon-u, ne nudi još ništa. 

Otključan, SEE

13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Doso i meni,slobodan uredjaj.Dosta velik updejt,cak 1,7gb.

Jel da napravim odma factory reset ili netreba

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja za sad neću radit facotry reset, radi sve odlično.

Jako mi se sviđa novi UI, konačno značajnije promjene, od Lollipopa je bio praktički identičan iz verzije u verziju.

Dark mode - najbolja stvar ikad!

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

I meni stigao,slobodni uredaj. Ali ja necu raditi update za sada.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Doso i meni,slobodan uredjaj.Dosta velik updejt,cak 1,7gb.

Jel da napravim odma factory reset ili netreba

Ne moras factory reset

10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Stigao mi danas telefon iz Tcoma, pretpostavljam da pita nece tako skoro za njega pa ga mogu slobodno upogoniti na oreu zar ne?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
jaZey kaže...

Stigao mi danas telefon iz Tcoma, pretpostavljam da pita nece tako skoro za njega pa ga mogu slobodno upogoniti na oreu zar ne?

Mozes slobodno, a i kad dodes samo nadogradis i to je to. Podaci ostaju.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Friday kaže...
CrossDeath kaže...
Friday kaže...

Ma uzet cu svakako original, nije skup - samo me zanimalo u cemu je "caka". Jer mi je ta tehnologija potpuno nepoznata.

 

BTW - ovo se cini kao nelosa stvar:

https://www.amazon.co.uk/Anker-Qi-Certified-Compatible-Fast-Charging-PowerWave/dp/B07DBXZZN3

 

Uzmi rade neki s 15W outputom.

 

Ma uzet cu original Samsung ali sad gledam i ne razumijem - imaju razlicite wireless punjace za S9 i S8?? Pa zar nije u pitanju neki standard pa da mozes i S8 i S9 puniti na istom punjacu?

 Ja punim s9+ na bežičnom kojeg sam kupio prije dvije godine za s7 edge i nema problema

PSN - darklydexter
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
jaZey kaže...

Stigao mi danas telefon iz Tcoma, pretpostavljam da pita nece tako skoro za njega pa ga mogu slobodno upogoniti na oreu zar ne?

 ja sam na t-mobileu i stigao je update

PSN - darklydexter
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice