Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.260
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ezio kaže...

Jel probao netko koristiti m-zabin m-novčanik? Da li je potrebno da m-zaba aplikacija bude pokrenuta u pozadini prilikom plaćanja ili može biti "ubijena"?

 Samo NFC trebas. Mozes postaviti da ti mora biti ukljucen zaslon i otkljucan telefon ili samo da je zaslon ukljucen. App ne treba biti pokrenuta.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
aleng3 kaže...
Ezio kaže...

Jel probao netko koristiti m-zabin m-novčanik? Da li je potrebno da m-zaba aplikacija bude pokrenuta u pozadini prilikom plaćanja ili može biti "ubijena"?

 Samo NFC trebas. Mozes postaviti da ti mora biti ukljucen zaslon i otkljucan telefon ili samo da je zaslon ukljucen. App ne treba biti pokrenuta.

 I moram nadodati da super radi :)

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Pogotovo mi paše što se za plaćanje može koristiti Maestro, ne mora biti kreditna kartica
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pa zar nije nitko do sada koristio google pay s pbz-om?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Možda zato što nisu svi u pbz-u...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
zuper kaže...
Možda zato što nisu svi u pbz-u...

Nisam ni ja, ali opet, mislio sam da bar netko jest.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
zuper kaže...
Možda zato što nisu svi u pbz-u...

Nisam ni ja, ali opet, mislio sam da bar netko jest.

 Naravno da ga koristim od kada je došao u Hrvatsku i radi super. 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
I ja ga koristim, odlicano je
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Doslovno ga koristim svaki dan kad idemo na gablec, ali i drugdje di god mogu u shoppingu. Nikad nije razočarao :D
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Probao sam jutros platiti nakon što sam prvo ubio sve aplikacije u pozadini i radi. Tako da sam zadovoljan.

E sad, bilo bi idealno kad bih mogao plaćati sa satom...

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Koliko znam, moguce je placati sasatom al mora imati NFC, ja u RBa vec mjesecima placam bezkontaktno. nikad nije bilo problema, kad je veci iznos od 100 trazi pin, za manje ide bez jebemti. tete na kasama gledaju i nije im jasno, naravno one koje se prvi put susrecu sa time.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Sto se tice Google Paya, do 100 kn ne moras ni otkljucati mobitel, dok za sve od 100 pa nadalje moras otkljucati mobitel, ali ne treba pamtiti pin od kartice... U slucaju krade telefona, lopov moze potrositi do 1000kn odnosno 10X100kn racun. Ja sam time doskocio da palim i gasim NFC prije i poslije kupnje, zbilja nije tlaka... predobro mi je to kak jos uvijek prodavacice gledaju u mene kao da sam ih upravo prevario nekako s tim placanjem :D 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Blade18 kaže...

Sto se tice Google Paya, do 100 kn ne moras ni otkljucati mobitel, dok za sve od 100 pa nadalje moras otkljucati mobitel, ali ne treba pamtiti pin od kartice... U slucaju krade telefona, lopov moze potrositi do 1000kn odnosno 10X100kn racun. Ja sam time doskocio da palim i gasim NFC prije i poslije kupnje, zbilja nije tlaka... predobro mi je to kak jos uvijek prodavacice gledaju u mene kao da sam ih upravo prevario nekako s tim placanjem :D 

 Ista stvar kod mene, cesto kupujem u sparu na kneziji i gledaju me ko lopova kad platim mobitelom hahaha

14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Google pay radi samo sa pbz ili? I kako to fukncionira, samo upalis nfc i prislones mobitel tamo gdje inace prislones onu beskontaktnu karticu?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
maxy0 kaže...

Google pay radi samo sa pbz ili? I kako to fukncionira, samo upalis nfc i prislones mobitel tamo gdje inace prislones onu beskontaktnu karticu?

Samo pbz to trenutno podrzava.

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 15:35 (CrossDeath).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
maxy0 kaže...

Google pay radi samo sa pbz ili? I kako to fukncionira, samo upalis nfc i prislones mobitel tamo gdje inace prislones onu beskontaktnu karticu?

 Tako je. Kao što je već napisano do 100 kn ne trebaš ga otključavati. Iznad sto kuna ga trebaš otključati. I to je to, nikakvi PIN-ovi i sl. Google Pay zahtjeva da ti je telefon na neki način zaključan, u protivnom neće raditi. Znači ne možeš imati telefon uvijek otključan.

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Baš me zanima na koji način otključavate svoj uređaj.

Preferiram fingerprint, nervira me "otvaranje očiju", okretanje mobitela ispred lica zbog smart scana.

 

 

22 Fingerprint Reader
0 Iris Scanner
1 Facial Recognition
3 Intelligent Scan
0 Pattern Unlock - Password
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 0:59 (ivan72478).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Samo otisak prsta. Sve drugo mi je isključeno.
Imam jedan drugi problem: ne mogu dobiti Navigacijsku traku, odnosno Navigacijske gumbe. Uključim, ali se traka i gumbi ne pojavljuju. Geste prestanu raditi, a traka se ne pojavi...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Darko150 kaže...
Samo otisak prsta. Sve drugo mi je isključeno.
Imam jedan drugi problem: ne mogu dobiti Navigacijsku traku, odnosno Navigacijske gumbe. Uključim, ali se traka i gumbi ne pojavljuju. Geste prestanu raditi, a traka se ne pojavi...

Da probas prvo ugasiti pa upaliti uredaj?

11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Stigla SD kartica. Napravio test read:70mb, write:50mb.

 

Moze li se napraviti da slike sprema na memoriju uredaja a video na sd card.?

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 14:04 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja sam narucio jednu sd karticu samsung evo sa aliexpresssa 128 gb za 20$ i crkla evo nakon 2 mjeseca i sve slike osle

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
maxy0 kaže...

Ja sam narucio jednu sd karticu samsung evo sa aliexpresssa 128 gb za 20$ i crkla evo nakon 2 mjeseca i sve slike osle

 

Onedrive?

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

A gle  ja imam narihtano da mi slike i video takionak sorema na cloud. Ali mene zanima ako mogu narihtati i u postavkama da mi slike sprema na  memoriju uredaja a sav video na SD karticu.

 

U postavkama kamere mogu samo birati ili unutarnja memorija ili sd card.

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 14:54 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

A gle  ja imam narihtano da mi slike i video takionak sorema na cloud. Ali mene zanima ako mogu narihtati i u postavkama da mi slike sprema na  memoriju uredaja a sav video na SD karticu.

 

U postavkama kamere mogu samo birati ili unutarnja memorija ili sd card.

Ne moze se posebno namjestiti

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ivan72478 kaže...

Baš me zanima na koji način otključavate svoj uređaj.

Preferiram fingerprint, nervira me "otvaranje očiju", okretanje mobitela ispred lica zbog smart scana.

 

 

 Ja trenutno ne korisitm nikakvu zastitu, cim stisnem unlock upali se ekran, zato je jer prilicno lose izvedeno to na samsungu, ako mi mob stoji na stolu ne mogu ga nikako otkljucat bez da se nagnem nad njim kao kreten ili da ga okrenem pa skeniram prst.. i zato mi sad ne radi google pay :S

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Friday kaže...
maxy0 kaže...

Ja sam narucio jednu sd karticu samsung evo sa aliexpresssa 128 gb za 20$ i crkla evo nakon 2 mjeseca i sve slike osle

 

Onedrive?

 Sprema i fotke za sd kartice ili?

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
#CrossDeath

Jesam 🙂. Više puta
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2019 0:22 (Darko150).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

ja imam prst oko i face, pa sta prvo bude,

 

a za slike one drive sam maknuo, imam myclud 3tb i kad dodjem doma i kad se spoji na wifi on automatski prebaci te slike na moj privatan cloud, nekako ne vjerujem njima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ivan72478 kaže...

Baš me zanima na koji način otključavate svoj uređaj.

Preferiram fingerprint, nervira me "otvaranje očiju", okretanje mobitela ispred lica zbog smart scana.

 

 

SnakeEyes  

 

Za iris scanner/inteligent scan niti je potrebno neko otvaranje ociju od normalnog niti je potrebno okretati mobitel prema licu. Ja se iznenadim nekada mi mobitel u stranu skroz od lica i opet otkljuca. Probaj pa ces vidjeti, ili ujutro tek ustanem nisam ni progledao kako treba otkljucava savrseno.

 

Pokusaj isto postaviti mobitel ne ispred nego pored lica i ne treba ekran biti uopste prema tebi, samo ako pogledas prema ekranu blago ne okrecuci glavu otkljucava se iako mi nije jasno kako senzori pohvataju na ovaj nacin :D

 

Koristim Inteligent scan u kombinaciji sa fingerprint i nema fule.

 

Testirao sam i bixby voice unlock i dobro u ti radi pa mozete probati.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2019 12:06 (arnes_king).
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Sto ne radi adhell na samsung browseru mislim da je nekad radio mozda par puta fok sma uso sad nece a redovno azuriram na najnovije verzije adhella?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice