Tomato ili bonbon

poruka: 71
|
čitano: 57.948
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Tomato ili bonbon

dakle namjeravam prebaciti broj u jednu od dvije mreže

sad me zanima koja ima bolju pokrivensot signala i koja mreža bi bila bolji izbor

 

cijenim brze odgovore jer danas idem za bj pa bih to napravio

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tomato ili bonbon

Koristim bonbon, cijene su mi odlične, kao i oni njihovi paketi. Bonbon je u biti T-mobile, ako se ne varam onda gdje god ima T-mobile signala, ima i bonbon-ovog. Što znači svugdje. 

totus mundus agit histrionem
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Tomato ili bonbon

Uzmi bonbon sim karticu, i usput bon od 80kn, sačekaj neko vrijeme dok ti pošalju poruku da su ti svi paketi u pola cijene. Uzmeš si onda 160min, 400sms i 600mb prometa za 45kn. Po meni odlična stvar.

 

Nedavno sam prešao sa tmobile na bonbon i mogu reći da sam se preporodio, sve je jeftinije, besplatno. Sam sastavljaš pakete koji ti odgovaraju.

http://www.bonbon.hr/usluge/paketi

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tomato ili bonbon

Imam Tomato Brutalnu tarifu (55kn za 1000min, 1000 SMS i 1gb prometa) i zadovoljan 100%. Jedino mi smeta što ne možeš nadoplatiti tarifu u nekom drugom roku. Ako istekne onda ti naplate 20kn reaktivaciju.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tomato ili bonbon

slažem se 1000% s kolegom tomato brutalka(najkompletnija tarifa).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tomato ili bonbon
berofx kaže...

Imam Tomato Brutalnu tarifu (55kn za 1000min, 1000 SMS i 1gb prometa) i zadovoljan 100%. Jedino mi smeta što ne možeš nadoplatiti tarifu u nekom drugom roku. Ako istekne onda ti naplate 20kn reaktivaciju.

+0,29 lipa za uspostavu poziva, što zna biti 50kn više mjesečno bez problema. Ako napraviš 10tak poziva dnevno, ide i više. 

totus mundus agit histrionem
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tomato ili bonbon
sirka666 kaže...

Uzmi bonbon sim karticu, i usput bon od 80kn, sačekaj neko vrijeme dok ti pošalju poruku da su ti svi paketi u pola cijene. Uzmeš si onda 160min, 400sms i 600mb prometa za 45kn. Po meni odlična stvar.

samo što te akcije (paketi u pola cijene) traju do 31.10. ako sam ja dobro shvatio.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2012 20:54 (Balvan8).
16 godina
offline
Tomato ili bonbon

Trebaš aktivirati to do 30.9, od tada više nije moguće aktivirati. A, mislim da traju i dalje, dok god ne deaktiviraš. Tako sam ja shvatio. 

totus mundus agit histrionem
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tomato ili bonbon

Zaboravih na to, isprike.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tomato ili bonbon
Bonbon. simple as that
AMD u <3 Intel u C===3
12 godina
neaktivan
offline
Tomato ili bonbon

simpa i prejaka opcija = šah mat

 

http://www.simpa.hr/prejakaopcija.asp

 

 

1000 min prema svima

1GB prometa

SMS neograničeno

 

50kuna

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2012 21:28 (mjordan).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tomato ili bonbon
mjordan kaže...

simpa i prejaka opcija = šah mat

 

http://www.simpa.hr/prejakaopcija.asp

ta pak traje do 30.9. znači ako je aktiviraš 30.9. traje ti do 30.10. i to je to... dok ne izmisle neku novu tarifu.

13 godina
offline
Tomato ili bonbon

yep, jos jedna preporuka za bonbon, zemes si pakete kakve oces i voziii

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tomato ili bonbon

prebacio sam na bon bon, bolje mi paše slaganje tarife kako mi paše

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tomato ili bonbon

Ma popišam ti se na svaku tarifu gdje se naplaćuje uspostava poziva.Znači plati paket + još moraš imati i para sa strane za "uspostavu poziva", no to nigdje u reklamama ne ističu, što je za mene navlakuša, dakle lažno oglašavanje.

 

 

 

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 13:37 (Baotica).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tomato ili bonbon

Meni sasvim normalno radi internet thetering na bonbonu. Opcija 600mb na n95 spajam se preko USBa.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tomato ili bonbon

znaci zanima me nesto bez ugovorne obveze.

znaci tomato ili bonbon (sta predlazete i koji paket)

inace razgovora mi treba 200-300min,internete 3-5gb, sms 50ak.

1 tomato
13 bonbon
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Tomato ili bonbon

T-com će bonbonom sahraniti i Vip i Tele.

Na Vip i Tele će ići samo oni koji žele kupiti skupi mobitel na rate a ovi im uvale uz smartphone (pre)skupu tarifu.

"Nema džabe ni u stare babe"

 
3 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Tomato ili bonbon
Da, inace je na bonove jako puno dati 35kn za 1000 minuta i 3 gige neta ;)

Lange, bonbon uzmi, mozes si sam birat kolko cega treba :)
7 godina
protjeran
offline
Re: Tomato ili bonbon
blackeagle29 kaže...
Da, inace je na bonove jako puno dati 35kn za 1000 minuta i 3 gige neta ;) 
 

To je fake tarifa.

Kod tih "jeftinih" Vip i Tele paketa te lijepo oderu za uspostavu poziva, nikad nisi siguran koliko još možeš zvati, samo ti automat javi "kupite bon nemate dovoljno novaca", a tebi treba poziv hitno.

Kako nemam ?! pitaš se ti; "kad imam 1000 minuta besplatno" ?!

E, nemaš jer si potrošio na često zvrckanje bonus za uspostavu poziva.

 

Kod bonbona je; čist račun duga ljubav.

 

NEMA skrivenih troškova kao što je "uspostava poziva".

Uvijek si siguran da ako si uzeo i najmanju tarifu od 300 min imaš realno svih 300 min na raspolaganju bez ikakve muljaže.

Sve je čisto.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 13:07 (Tony Marconi).
7 godina
offline
Re: Tomato ili bonbon
I to je navedeno da je uspostava poziva ukljucena, tak da kakva fejk tarifa? Imam ju od kad je izasla, odlicna tarifa za one koji trebaju puno neta ili dugo razgovaraju... Btw ak kupis bon preko mojtele2 onda dobis bonus kune koje ti se skidaju za uspostavu
7 godina
protjeran
offline
Re: Tomato ili bonbon
blackeagle29 kaže...
I to je navedeno da je uspostava poziva ukljucena, tak da kakva fejk tarifa? Imam ju od kad je izasla, odlicna tarifa za one koji trebaju puno neta ili dugo razgovaraju... Btw ak kupis bon preko mojtele2 onda dobis bonus kune koje ti se skidaju za uspostavu

Prošao sam gotovo sve tarife i sve operatere.

Najljepše je kad ti na autoputu rikne automobil, zvao bi službu za pomoć na cesti a tebi javi automat da kupiš bon jer, iako sam obavio kojih 50-ak kratkih razgovora i ostalo mi je 900 minuta ja moram kupiti u tom momentu bon za uspostavu.

Super.

Zato sam ih sve odfikario i prešao na bonbon.

Preporodih se od tad.

10 godina
protjeran
offline
Re: Tomato ili bonbon

U bonbonu je unutar paketa obracunska jedinica sekunda, a to kod bonbon pretplatnika vrijedi i nakon kaj spucas paket. Zgleda nebitno, ali kod gomile kratkih poziva se itekako osjeti.

Plus kaj imam free unutar mreze, jer sam prenio broj prije vise godina kad im je bila ta akcija.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Tomato ili bonbon

Kakva je sad situacija šta se tiče Tomato vs Bonbon nakon što je tomato izbacio nove tarife. Ja sam na Bonbonu od kad je došao na tržište, ali me nova ponuda Tomata poprilično zainteresirala na prvu. Na drugu, malo sam skeptičan...
Ima li netko iskustva s novim Tomato tarifama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tomato ili bonbon

Prešao sam s Bonbona na Tomato,uzeo sam veliku tarifu (6000 mb/min/sms) 80 kn/mj

Prvi račun je iznosio 7,06 kn.

Signal je odličan ,kao i internet brzina na 4g 

 

Preporučio bih svakom Tomato.

Poslano sa Lenovo Vibe K5
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.4.2017 16:51 (xXTheLuka1998xX).
14 godina
offline
Tomato ili bonbon

Meni nekaj nije jasno...

 

TOMATO veli:

 

Poziv se obračunava po 1 sekundi, a 60 sekundi je 1 jedinica iz tarife. Obračunska jedinica za surfanje je 10 kB. Kad potrošiš sve jedinice iz tarife, cijena 1 min, 1 SMS odnosno 1 MB iznosi 0,49 kn.

 

Npr: za 60kn/mj dobiješ3000 jedinica

 

Da ni ne zoveš ni šalješ poruke, znači samo da se koristiš internetom, ti u biti imaš samo 30mb za surfanje!?!

 

Obračunska jedinica za surf je 10kb, znači 3000jedinica x 10kb= 30000kb a 30000kb=30MB kaj ne???

 

Nek mi netko objasni ovo jel ja to ne kužim.

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tomato ili bonbon
andi.cro kaže...

Meni nekaj nije jasno...

 

TOMATO veli:

 

Poziv se obračunava po 1 sekundi, a 60 sekundi je 1 jedinica iz tarife. Obračunska jedinica za surfanje je 10 kB. Kad potrošiš sve jedinice iz tarife, cijena 1 min, 1 SMS odnosno 1 MB iznosi 0,49 kn.

 

Npr: za 60kn/mj dobiješ3000 jedinica

 

Da ni ne zoveš ni šalješ poruke, znači samo da se koristiš internetom, ti u biti imaš samo 30mb za surfanje!?!

 

Obračunska jedinica za surf je 10kb, znači 3000jedinica x 10kb= 30000kb a 30000kb=30MB kaj ne???

 

Nek mi netko objasni ovo jel ja to ne kužim.

 

 Mislim da je u pitanju 1 jedinica = 1 Mb = 1min = 1 SMS a obračunava se po principu da npr. spojiš se na internet, pošalješ poruku preko whatsappa, ugasiš internet on bi trebao skinuti tih 10kb, a ne cijeli 1 Mb.
 Znači kao i kod razgovora. Pričaš 5 sec, on ti skine 5 sec a ne cijelu minutu. 

Nisam ja to baš spretno objasnio, ali u pitanju je 3000Mb sigurno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.4.2017 1:06 (SHELBY_09).
14 godina
offline
Tomato ili bonbon

Trenutno sam na BonBonu ali razmišljam preći u Tomato jer Tomato isto kao ni BonBon nema uspostavu poziva ali jedna stvar me jaaaaaaaaaaako živcira kod BonBona:

 

Skupiš npr.300minuta tako da kroz par mjeseci ako ne potrošiš sve iz paketa to ti se prebaci u sljedeći mjesec, reko bi čovjek pa to je suuuuper ali ima jedna nebuloza kod toga a to je da unatoč tome što npr.imaš skupljenih 300min. ako prekoračiš 30 dana i nemaš kuna za ponovnu aktivaciju tarife, badava ti 300min. jer ne možeš zvati!!!

 

Koji su to žmukljeri čovjeće, reklamiraju se pređite kod nas...nema uspostave poziva...sve što ne potrošite prebacuje vam se u sljedeći mjesec...ali ne kažu ono najbitnije a to je da unatoč skupljenih 100000minuta ti svejedno MORAŠ KUPITI BON SVAKIH 30 DANA!!!

 

I da...ako slučajno promjeniš tarifu, gubiš SVE skupljeno!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tomato ili bonbon
SHELBY_09 kaže...
andi.cro kaže...

Meni nekaj nije jasno...

 

TOMATO veli:

 

Poziv se obračunava po 1 sekundi, a 60 sekundi je 1 jedinica iz tarife. Obračunska jedinica za surfanje je 10 kB. Kad potrošiš sve jedinice iz tarife, cijena 1 min, 1 SMS odnosno 1 MB iznosi 0,49 kn.

 

Npr: za 60kn/mj dobiješ3000 jedinica

 

Da ni ne zoveš ni šalješ poruke, znači samo da se koristiš internetom, ti u biti imaš samo 30mb za surfanje!?!

 

Obračunska jedinica za surf je 10kb, znači 3000jedinica x 10kb= 30000kb a 30000kb=30MB kaj ne???

 

Nek mi netko objasni ovo jel ja to ne kužim.

 

 Mislim da je u pitanju 1 jedinica = 1 Mb = 1min = 1 SMS a obračunava se po principu da npr. spojiš se na internet, pošalješ poruku preko whatsappa, ugasiš internet on bi trebao skinuti tih 10kb, a ne cijeli 1 Mb.
 Znači kao i kod razgovora. Pričaš 5 sec, on ti skine 5 sec a ne cijelu minutu. 

Nisam ja to baš spretno objasnio, ali u pitanju je 3000Mb sigurno.

 Po tom principu, upalim internet i ne skidam se sa njega 10 dana a Tomato mi skine 10kb!

Nije to takav princip sigurno, onda se niko nebi nikada skidao sa neta.

Some people are so poor... all they have is money!
12 godina
offline
Re: Tomato ili bonbon
Ne radi se o tome,nego ti za malu porukicu od 10 kb neće zaokružiti na cijeli jedan mb.Ovo se odnosi na to da uključiš i isključiš internet samo za tu poruku a ako nastaviš koristiti net onda se promet nadodaje na tih 10 kb 30,100,700...itd ovisi što pregledavaš....
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice