Xiaomi Mi 6

poruka: 429
|
čitano: 118.770
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Uber aplikacija radi normalno na Mi 6.
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Btw Miui je jedini razlog zasto sam se vratio sa iPhone 7-ice natrag na Miui.
Dilema je bila S8+ ili Mi 6 i zbog Miui-a sam prelomio ma Mi 6.
Vec četvrti uređaj od Xiaomi-a i nikad problema sa niti jednim.
Pozz

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 9:59 (Dario7).
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
jel ko probao portanu pixel kameru na mi6?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Dario7 kaže...
Uber aplikacija radi normalno na Mi 6.

 Radi i njoj i onda kad krene naručit vožnju izbaci joj error. Aj probaj baš naručit vožnju

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Evo
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Meni na RN4 nije htjelo cancellat ride odmah nakon naručivanja.

Znači naručio, cura za par sekundi rekla da već stiže taxi i jednostavno nije htjelo cancellat, naplaćeno mi je 15 kuna jer je vozač došao a nas nije bilo.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Pozz, jel zna netko zašto nigdje nema u ponudi za kupiti MI 6 6GB Ram 64GB Rom u plavoj varijanti ? Sve što nalazim je sa 128GB i dosta je skuplja od ovog sa manje memorije... I koliko vidim na HonorBuy-u je najniža cijena od ovih popularnih web shopova koji prolaze bez carine ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Da trenutno se najviše isplati uzeti s Honorbuy, razlika je možda 8 dolara a s honor dobiješ za 2 do 3 dana kući mobitel.
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Jel zna tko kad nam ide official miui9?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Trebao bi pocetkom 12.mj
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi6_gets_new_4gb_ram_variant-news-28124.php

 

The variant, which comes with 64GB storage, carries a price tag of CNY 2,299, which currently translates into around $350. China will be the first market to get the 4GB model, and it will go on sale starting November 11.

 

ovo je stvarno jako lijepa cijena kome ne znaci imati 4 ili 6 gb rama 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2017 21:14 (Deutsch).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Ima li netko problema sa MTP-om, a samim time se ne mogu povezati na kompjuter? Razvojni sam programer, otklanjanje pogreške putem USB-a omogućeno, ne pojavljuje mi se ikona u obavijestima (u kojima je sve omogućeno), isprobano na više kompjutera i sa nekoliko kabela (druge uređaje kompjuteri normalno prepoznaju), uređaj vraćen na tvorničke postavke i ništa.

 

Molim pomoć...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Bumbilek kaže...

Ima li netko problema sa MTP-om, a samim time se ne mogu povezati na kompjuter? Razvojni sam programer, otklanjanje pogreške putem USB-a omogućeno, ne pojavljuje mi se ikona u obavijestima (u kojima je sve omogućeno), isprobano na više kompjutera i sa nekoliko kabela (druge uređaje kompjuteri normalno prepoznaju), uređaj vraćen na tvorničke postavke i ništa.

 

Molim pomoć...

 imas mi profil i find device ukljucen?

 

a driveri?

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 17:36 (Deutsch).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Deutsch kaže...
Bumbilek kaže...

Ima li netko problema sa MTP-om, a samim time se ne mogu povezati na kompjuter? Razvojni sam programer, otklanjanje pogreške putem USB-a omogućeno, ne pojavljuje mi se ikona u obavijestima (u kojima je sve omogućeno), isprobano na više kompjutera i sa nekoliko kabela (druge uređaje kompjuteri normalno prepoznaju), uređaj vraćen na tvorničke postavke i ništa.

 

Molim pomoć...

 imas mi profil i find device ukljucen?

 

a driveri?

Na mobitelu mi se do prije par dana, kada god sam ga priključio na kompjuter, pojavila ikona gdje sam mogao izabrati punjenje, mtp ili ptp. Sad toga više nema. Po tome mi se čini da je do uređaja, ne do drivera.

 

Imam mi profil, kao i opciju pronalaska uređaja

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

a jesi li radio neki update u međuvremenu?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Deutsch kaže...

a jesi li radio neki update u međuvremenu?

Skinuo, 7.10.19, ali ne i instalirao, pa ne znam da li bi to mogao biti problem.

15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Official MIUI9 je vani. Treba samo prebaciti location na Indija i pokreniti updater.

Rvat katolik!
 
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Moze malo svjeziji review vlasnika mi6 posebno na novom miui 9. Najvise me zanima baterija, kamera i vanjski zvucnik.. imate li kakvih problema sa 4g mrezom s obzirom da fali jedna frekvencija.. jeli izdrzljivo kuciste i jel iko ima kakvih iskustava sa vodom :) znam da nije skroz vodootporan, al me zanima u praksi jel iko ima kakvih situacija..
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Miui 9 po meni čisto čudo.
Jednostavno leti.. SOT sam imao 9:26h , rekord.
na miui 8 nisam prelazio 6 sati.

Za kameru ti ne mogu reci jer je ne koristim baš.
12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Uz normalno korištenje nema šanse 10h sot na njemu. Osim ako ne upališ zrakoplovni mod i ostaviš na minimum brightnessu bijeli screensaver

 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Normalan mod, nikakvi screen saveri.
2 email sync, face, whatspp.
Jedino sto je bilo sve prek wifi-a, bolestan bio za vikend pa nisam izlazio iz kuce.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Pff, ni ja ni kolega ni približno tome ne izvučemo. Ja čak u prosjeku nemam toliko na noteu 4 :D

Moj bed, pametovanje mi je opalilo šamar :D

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Ma nije bed..
Ali zato na 4g-u max 6 sati.
Sto je po meni isto odličan rezultat.

Uglavnom nije mi žao sto sam prodao ip7 i uzeo mi 6 umjesto s8+.

:)
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Meni je baterija također bolja na MIUI9, inače ga punim svaka dva dana, sada mi ostane još 40% na kraju drugog dana. Prije bi ostajao na 20%.

Rvat katolik!
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Koja je razlika između Official Global ROM i Official International ROM?
Global rom je na Honorbuy cca 380€ sa dostavom, a International cca 340€ sa dostavom na Geekmaxi.. oba bez carine, pdv- isl..
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Kakva vam je kamera u poredjenji sa modelom galaxy s7 otrilike.Moze li neko da opise kameru xiaomi mi6 i da uporedi je
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Dado91 kaže...
Kakva vam je kamera u poredjenji sa modelom galaxy s7 otrilike.Moze li neko da opise kameru xiaomi mi6 i da uporedi je

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Dobro znam ja to pogledo sam ja testova po internetu al sam htio da neko kaze iz prve ruke ko ima xiaomi mi6 ,koliko je zadovoljan kamerom i uporedi je ukoliko je koristio jos neki telefon
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Mi6 kupljen. Mi5 ide na prodaju, dobit cu 800-1000kn. Bitno da sestica ima duzu bateriju. Neki kazu da nije brzi. Kako to? Jaci procesor, vise rama. Zanimljivo. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Di si kupio, koliko si platio? Koju verziju (roma) si uzeo?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice