Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 355.919
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

ima to neko vjv jeftino staklo koje na svijetlu bude sivo a ne crno, u mraku vjerujem da je crna bas crna.. al jbg nemres za te novce ocekivat perfekciju u svakom pogledu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8
Ma nema smisla. Na prvom galaxy s je crna crna bila. Nije siva tu ajme
Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Da vidi se da nije crna, dok se uključi bezzel koji sakrije zub onda se vidi razlika da je sivkaste boje... S time da na Op6 to nije slučaj ili barem ne u tolikoj mjeri.. A s druge strane recenzeri svi vele da je na mi8 displej puno bolji od Op6 .. I volim dok je mobitel ugašen da je sve lijepo crno pa mi sad ovo izgleda glupo 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8
Par reviewa što sam vidio su nahvalili ekran i rekli kako je kao onaj na oneplusu ako ne i bolji. Da su crne crne, a bijele skoro bijele.
Ili si je lik kalibrirao boje drugačije ili ima lcd ekran, nemoguće da Amoled prikazuje crne sivo jer kod amoleda crna ne svijetli
Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Xiaomi Mi 8
Oko čega vi raspravljate... Evo, vrijednost za crnu 0.000

https://www.devicespecifications.com/en/editor-review/4f1676/3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

kad je ugasen onda se vidi to sivkasto, dzaba to sto on ne svijetli kad je ekran ukljucen i treba prikazat crnu kad je staklo problem, ono ima neki sivi sloj.. pogledajte od techtablets.com review lik je rekao da je to zbog nekog sloja stakla 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
domac5 kaže...

kad je ugasen onda se vidi to sivkasto, dzaba to sto on ne svijetli kad je ekran ukljucen i treba prikazat crnu kad je staklo problem, ono ima neki sivi sloj.. pogledajte od techtablets.com review lik je rekao da je to zbog nekog sloja stakla 

 Meni taj lik nije pretjerano vjerodostojan sry. Nijedan drugi reviewer nije spomenuo to, niti se vidjelo na recenziji. Lik hejta mob zbog notcha i odražava se na cijeli stav o mobu.

Hej, ne isključujem da je Xiaomi napravio glupost s tim, ali onda bih to vidjeli u ostalim recenzijama. Kolegi danas/sutra dolazi SE pa ćemo vidjeti. 

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

vidis o ovome pricam, ovo ti je sa jednog drugog videa na yt koji je danas objavljen, taj dio ekrana mora bit crn kao i ovaj dio di je plastika no nije jer je to takvo staklo.. 

 

kad je na mom Mi 5 ekran ugasen to je bas crno kak i treba, ovdje je sivo.. znaci amoled u mraku mozda i prikazuje potpuno crnu na tom djelu ali po danu ces vidjet tocno sta ti je ekran a sta plastika zbog tog sivog odsjaja stakla.. znaci on je amoled al moj Mi 5 ce bolje prikazat crnu po danu nego ovaj jer ga jebe odsjaj  stakla dok u mraku ce se na mom vidjet lcd osvijetljenje i crna nece bit 100% crna, dok na amoledu bude skroz crno kak i treba jer kak si u mraku tako ni nema odsjaja stakla..

 

kako god bilo ja cu si ga narucit makar trebali su pazit na taj detalj 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Aham, hm izgleda bez veze ako je ovako kao na slici, i još ne znaju softverski točan broj piksela maknuti pa je i ispod obrve malo zagrabljeno... Nadam se da će ispeglati to do globalne verzije.

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

A kad se može očekivati globalna verzija?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Mido612 kaže...

A kad se može očekivati globalna verzija?

 8. Mjesec

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

u kojem smislu globalna verzija? jel to znaci da ce mi 8 se imat b20 ili su to samo sitne gluposti tipa rom koji si mogu sam flashat i eu punjac koji ionako vec imam? obicni mi8 podrzava b20 no SE nazalost ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Mislim da b20 band ima veze sa hardverajem, tako da se to softverski ne može nadograditi...možda griješim, ali sumnjam.

Što se tiče tog "sivog" stakla na ekranu, i MI6 je imao taj "problem"...

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Moram reč da mi ovo staklo izgleda totalni promašaj, konačno su prešli na Amoled ( neznam da li je Super Amoled??) i onda zaseru s tim odstupanjem i ovo naprosto izgleda debilno...Znam neko će reć koliko para toliko muzike ali brate mili pa duplo jeftiniji xiaomi-ji nemaju nešto takvo

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Koja je po tebi razlika izmedu amoleda i super amoleda? To super amoled je samsungov marketing shit. E gle ja imam super zaslon a ti ne...
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Razlika je očita, pogotovo dok se još napumpa rezolucija. Postoji razlika između mog S6 edge I S9. Di nebi ovdje, pogotovo u načinu izrade stakla.

 

Gledao malo recenzije. Pa mobitel je ružan. Oversized notch + kockasti izgled. Ne znam šta je tu napeto za tu cijenu. SE model jedini može proći jer je stvarno bang for buck. Ovo ostalo je smiješno.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Dosta recenzija kaze da je bolji od OP6 koji u zadnje vrijeme iskace iz pastete..

Mislim da je za cca 3400 kn s dostavom najbolji izbor daleko..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 8

No i taj ekran S6 Edge je takođe dolazio sa marketinškom oznakom Super AMOLED. Dakle, kao što si sam rekao, SAMOLED danas != SAMOLED juče, a isto tako, i kada se radi o uređajima iz iste godine, koliko bih rekao na osnovu ličnog utiska, SAMOLED na S8 != SAMOLED na A5 (2017). Sledi da je to marketinška oznaka, nikakav standard, konkretna tehnička specifikacija niti garancija onoga što se dobija. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Većinom svugdje u recenzijama vele Amoled, a na nekoliko sajta čak i piše da je Super Amoled , a ekran je navodno samsungov...moja očekivanja a i mislim svih drugih da je to isti amoled koje koristi samsung u svojim perjanicama...samo je li to istina ili ne ??? Recimo i Op6 ima Amoled ali pod nazivom Optic Amoled..e sad tko je proizvođač tog optic amoleda?

 

Malo mi se čini da je Xiaomi tu nešto iskemijao sa ekranima....ali nadam se da se varam...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
nixa2210 kaže...

Dosta recenzija kaze da je bolji od OP6 koji u zadnje vrijeme iskace iz pastete..

Mislim da je za cca 3400 kn s dostavom najbolji izbor daleko..

 Koji model Mi8 i od kuda? Daj neki link ako nije problem.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
zooman kaže...

Većinom svugdje u recenzijama vele Amoled, a na nekoliko sajta čak i piše da je Super Amoled , a ekran je navodno samsungov...moja očekivanja a i mislim svih drugih da je to isti amoled koje koristi samsung u svojim perjanicama...samo je li to istina ili ne ??? Recimo i Op6 ima Amoled ali pod nazivom Optic Amoled..e sad tko je proizvođač tog optic amoleda?

 

Malo mi se čini da je Xiaomi tu nešto iskemijao sa ekranima....ali nadam se da se varam...

 Optic Amoled za OP proizvodi Samsung, a dodatak Optic ima jer OP radi dodatnu kalibraciju ekrana ili tako nešto, ne sjećam se više....

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Evo ga

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 14:11 (nixa2210).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Evo ga

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

 Evo ga,dhl i bijeli

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

 Evo ga,dhl i bijeli

 MI 8

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 14:13 (nixa2210).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Iwa1001 kaže...

Mislim da b20 band ima veze sa hardverajem, tako da se to softverski ne može nadograditi...možda griješim, ali sumnjam.

Što se tiče tog "sivog" stakla na ekranu, i MI6 je imao taj "problem"...

 Evo ko debil gledam par minuta u svoj Mi6 i ne kužim o čemu govoriš

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
online
Re: Xiaomi Mi 8
nixa2210 kaže...

Dosta recenzija kaze da je bolji od OP6 koji u zadnje vrijeme iskace iz pastete..

Mislim da je za cca 3400 kn s dostavom najbolji izbor daleko..

 S tim da OP ima godinu dana dulju garanciju, odličnu podršku. Kad se već daje toliko novaca, ovo je bitna stavka.

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Istina, mada ako više dođe taj obećani store kod nas sa garancijom od 2 god i bude u cjenovnom rangu op6, super konkurencija. Ovako se slažem da je bolje uzeti OP6 za 3500 kn

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Za 1500 kn vise kupis i novi S9+ koji je najjaci mobitel na trzistu

 
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
nixa2210 kaže...

Za 1500 kn vise kupis i novi S9+ koji je najjaci mobitel na trzistu

 Pa nije isto razlika od 100kn i 1500kn. Kako sada stvari stoje, naginjem puno više oneplusu zbog 3,5mm i slidera za notife. Garancija 2g i support isto igraju veliku ulogu. Dostava u 2 dana također. MiUi 10 mi se sviša, i kamera u low light također, ali mislim da će to ipak biti OP6. Nudi mi više za praktički istu lovu što se tiče tehnologije i usluge

Hearthstone: Maks0806#2960
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice