Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 354.954
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Xiaomi Mi 8

dal kome na mi8 ne dolaze notifikacije (mislim na zvuk, na ikoni je vidljivo na imam notifikaciju)? Omogućen je auto start aplikacijama, prije mi je sve normalno radilo, imam filing da je novi update nest sje*o

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 8

probaj za neku aplikaciju npr viber

postavke-instalirane aplikacije-viber-obavijesti-kategorije-poruke-važnost-hitna

 

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
maks0806 kaže...

Sutra, ok? Nisam doma do sutra navečer (taman za fotke), a samo imam mixa sa sobom

 moze mozee

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Nezz kako, al bio mi je uključen do not disturb...
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
domac5 kaže...
maks0806 kaže...

Sutra, ok? Nisam doma do sutra navečer (taman za fotke), a samo imam mixa sa sobom

 moze mozee

Sorry na rotaciji, ali eto, ova desna ilitiga normalna je sa Mi5

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
maks0806 kaže...
domac5 kaže...
maks0806 kaže...

Sutra, ok? Nisam doma do sutra navečer (taman za fotke), a samo imam mixa sa sobom

 moze mozee

Sorry na rotaciji, ali eto, ova desna ilitiga normalna je sa Mi5

 fak.. nemrem vjerovat da moja stara kanta ima takvu prednju da mu ni novi modeli ne mogu nis

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Masa novih modela ima lose prednje kamere...recimo P20 PRO ima totalno smece od selfie kamere, moja zena ima OP6 koji ima isto jako losu selfie kameru.
Pixel recimo ima selfie kameru skoro dobru kao i zadnju, koliko se sjecam i Samsung S serije imaju dobru.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8
Gcam čuda radi sa prednjom na Mi A1 koja ima 5 Mpx, full čisto i detaljno. Bolji selfie nego OP3T, S7, Mi Note 3. Bez zajebancije.
Mada mi se čini da mu je uključen beauty mode. Ista stvar kao i kod Mi Note 3, kad ga isključiš slika je bolja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
ocean77 kaže...
Masa novih modela ima lose prednje kamere...recimo P20 PRO ima totalno smece od selfie kamere, moja zena ima OP6 koji ima isto jako losu selfie kameru.
Pixel recimo ima selfie kameru skoro dobru kao i zadnju, koliko se sjecam i Samsung S serije imaju dobru.

 S8 ima vrh kamere i jednu i drugu, i općenito kao mobitel, neću gra prodat sigurno, 3000 kn se može dobit za njega a vrijedi puno više kad vidim šta se kao novo dobije za te novce, jedina mana je što nema dvije kamere ali tad to nije bilo u modi toliko iako su mogli jer je P10 tad to uvodio i znalo se da će bit trend. Na kraju nisam uzeo MI8 nego iPhone X, uletio za dobre pare.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2018 20:05 (PlayMaker10).
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pogasio sam beauty postavke i sve ostalo. Jednostavno u mraku Mi5 daje bolju sliku. Na Mixu ista stvar ko na mi8. Detalji nestanu u nedistatku svijetla, Mi5 je predobar u tom polju 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

kad vec ne mogu ubacit bolju kameru od mi 5 onda nek barem ostave tu istu a ne da ljudi idu s konja na magarca.. zalosno je da vec 2. generacija mi modela ima losiju kameru naprijed od mi 5..

 

jel ti moze mi 8 se dat bar 7h sot? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Jel mi 8 Explorer izasao u prodaji? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Nikola_Cro kaže...

Jel mi 8 Explorer izasao u prodaji? 

 nije još,navodno bi trebao ovaj mjesec. http://www.racunalo.com/xiaomi-mi-8-explorer-se-pojavio-u-tenaa-agenciji/

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
domac5 kaže...

kad vec ne mogu ubacit bolju kameru od mi 5 onda nek barem ostave tu istu a ne da ljudi idu s konja na magarca.. zalosno je da vec 2. generacija mi modela ima losiju kameru naprijed od mi 5..

 

jel ti moze mi 8 se dat bar 7h sot? 

 Navodno Mi 8 ima vrhunsku prednju kameru🤔

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
domac5 kaže...

kad vec ne mogu ubacit bolju kameru od mi 5 onda nek barem ostave tu istu a ne da ljudi idu s konja na magarca.. zalosno je da vec 2. generacija mi modela ima losiju kameru naprijed od mi 5..

 

jel ti moze mi 8 se dat bar 7h sot? 

 Ne, uz moje korištenje ne. Međutim, baterija je bolja nego na Mix 2.

nixa2210 kaže...
domac5 kaže...

kad vec ne mogu ubacit bolju kameru od mi 5 onda nek barem ostave tu istu a ne da ljudi idu s konja na magarca.. zalosno je da vec 2. generacija mi modela ima losiju kameru naprijed od mi 5..

 

jel ti moze mi 8 se dat bar 7h sot? 

 Navodno Mi 8 ima vrhunsku prednju kameru🤔

 Imaju praktički istu kameru naprijed. Meni je to irelevantno jer se ne naslikavam (zato i nije problem koristiti MIX). Ma nisu loše, ali taj senzor u Mi5 modelima od 4MP razvaljuje ove od 20. Imaš pednju bljeskalicu bar, ali malo mi je blesavo to

Hearthstone: Maks0806#2960
7 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi 8

evo narucujem sa mi global store-a
i dolje pri dnu piše ovo 
1.Pls note, we need open phone to install global official firmware. Otherwise the unopened one will only Chinese and English language.

sta znaci zapravo official global firmware....jel to global stable rom ili sta?

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

da. Global stable nema za MI8 jos. Dolazi sa China stable inace koji je sasvim okej.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Gam3r kaže...

da. Global stable nema za MI8 jos. Dolazi sa China stable inace koji je sasvim okej.

 ne kuzim sta da? haha
jel to znaci kad jednom dode global stable da cu dobiti taj update ili?

inace ovo je za mi8 se.

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Znaci to je rom ciljan za kinesko trziste. Ima dosta kineskih govana gore ali ono da se izbrisati. Moci ces kada izade staviti Globam stable rom ali ces trebai bootloaser otkljucavati i flashati onda rom gore. Naci China stable rom je za kinesko trziste predviden (ima engleski jezik gore normano) a Global stable je za internacionalno trziste, tj za ostatak svijeta. Global stable bi uskoro trebao doci nadajmo se (koristim Mi8 SE pa zato) :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

zanimljiv review kamere, navodno ispada da mi 8 se daje losije slike u low lightu od redmi note 5

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Onda je prema tome bolje narucit seald box ....nego da mi oni stavljaju taj global firmware?
Ovo me samo zbunilo haha
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Da trazi sealed box. Ako kazes da ti oni stave taj global rom cekat ces mjesec dana bezveze...
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Domac, Mi8 i Mi8SE imaju bolji senzor sa vise potencijalai vjerojatno je trenutno stanje vise do optimizacije.
Sa gCam ce Mi8SE pokazati potencijal... općenito mi se cini premala razlika u cijeni između Mi8 SE i Redmi Note 5 koji izgleda jako jeftino naspram MI8 SE.
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

u to svakako vjerujem.. zao mi je kaj ga nisam vec narucio, mislio sam da ce cijena jos past al drzi se vec neko vrijeme na nekih 340-345$ plavi 6/64 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
To gledas na Alijiu?
Ja da narucujem uzeo bi na honorbuy jer dodje za 48h i cijenom je povoljan... jedino imaju jednu boju koja dobro izgleda.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

morat cu provjerit koliko je na honorbuy, ako nije neka drasticna razlika kao inace cak bi i mogo.. nije mi problem cekat 2 tjedna mob kad me trenutni mi 5 sluzi dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Gdje su vlasnici Mi 8 SE, jel se nakon euforije i dalje zadovoljni ili zelite nesto s nama podijeliti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Sad je dosta pala cijena mi8 pa me zanima od vas koji ga imate jel kamera top ili imate ozbiljnijih zamjerki i kakav je battery life?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Jeti kaže...

Gdje su vlasnici Mi 8 SE, jel se nakon euforije i dalje zadovoljni ili zelite nesto s nama podijeliti?

 

tu sam! I dalje sam jako zadovljan sa mobitelom. Baterija je isto odlicna, dobivam oko 7h SOT-a na 3G/4G-u sa osvjetljenjem skoro do kraja. Nikakvih stekanja ili zagrijavanja nisam imao u radu. Jedina zamjerka je sugavi MIUI 10 koji ono nikako da izade, a kao trebao je doci sa njime u startu. Ali ajde strpit cu se jos koji tjedan sta ces. Sve u svemu i dalje best buy mid ranger po meni 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav svima, pratim ovaj topic i odlučio sam se obratiti vama, ljudima koji imaju iskustva. Dugogodišnji sam fan kineskih mobitela pa sam tako zamjetio novi Xiaomi mi8 SE te sam gotovo odlučio kupiti ga. E sad, obzirom da nisam neki stručnjak a pročitao sam sve vaše objave i ne kužim ove stručne termine, zamolio bih nekoga da mi ukratko pojasni što bi trebao zatražiti kod kupovine kako bih naknadno mogao, koliko sam shvatio, nadograditi svoj mob na globalne postavke, i što je to zapravo MIUI10 čija se nova verzija očekuju. Tnx unaprijed

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice