Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 354.397
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Za korisnike Mi8SE, naručio sam si masku za mob ali mi se ne svidja :)
https://www.ebay.com/itm/Magnetic-Hybrid-Finger-Ring-Holder-Stand-Case-Cover-For-Xiaomi-Mi-8-6X-Mi-5X/123506686821?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=424056950460&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Pa ako se svidja nekome neka se javi, prodajem 25kn koliko košta na ebay. mene izašla 30kn :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pozz ekipa, danas mi je curi pao mob. Ekran nije pukao Al touch Screen pola radi, pola ne

Pa me zanima gdje uopce mogu dat mobitel na servis.Te koju cijenu mogu ocekivati za servis! Mob je kupljen u honorbuyu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Zadnja 3 dana baterija se brzo prazni. Maknuo ga ujutro u pol 7 s punjač i evo sad je na 23%. Koristim ga jednako kao u do sada.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Jučer mi je kroz Trgovinu Play došao update za Mi Pay i pojavila se ikonica od aplikacije. Mobitel mi je postavljen na regiju Hrvatska (Mi8). Nisam upoznat s aplikacijom, nekakvo plaćanje od Xiaomija ali obično takve stvari rade samo u Kini i Indiji... Jel ima to nekakvu korisnu funkciju za nas tu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Isto i kod mene. Bloatware. Nista drugo.

Izgleda da ce trebati neki custom rom staviti gore..

14 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pitanje, jel i dalje sljaka dhl preko goldwaya da ne opale carinu??

Kupio bih dragoj note 7 tamo..

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Šljaka. Ja sam svoj Mi8 kupio od goldwaya bez carine
5 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Racunaj na cca 15 dana do dostave. Nema carine

7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

China verzija - ARB ne smeta za ić na EU rom ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi 8

sljaka, mi 8 je na putu upravo, prosao sve granice i danas bi trebao doci, tracking kaze da je u zagrebu u kombiju.

Kineska verzija s global romom. Sad da pitam vas budući da nisam flashao rom jos od samsung omnie (boze, kakva romantika) :) ... ovi youtube tutoriali snimljeni prije par mjeseci za custom ROM-ove tipa Havoc OS ili lineage OS na MI 8 uredaju, vrijedi li ista šema flashanja i za ove nove i updateane ROMove (jer proslo je 6 mjeseci).
Tipa mogu li koristiti najnoviju verziju TWRP iako je neka starija koristena za instaliranje tada jos nesluzbenog roma ili da se drzim te koja je na youtube-u.

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ja sam dragoj bio kupio redmi note 4x (china ver)  koji nije bio prodavan Global al je imo global rom..

Nikad nista nisam diro i dan danas radi mb bez greske..

R33mba#2892
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Evo ja sam trenutno na havoc os-u. Prati xda forum za mi 8.

https://forum.xda-developers.com/mi-8/development/prepare-t3841106

Uglavnom ja sam instalirao prvo Xiaomi.eu rom weekly 14.3.19 pa onda ostatak kako je na xda forumu.

Zasad zadovoljan. Nisam ga još rootao, a dobiješ adaway predinstaliran.

Lp
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Da ne odgovaram samo na pp od kurjeoko, možda će i drugima koristiti

Da bi adaway radio treba prvo u magisku kliknuti settings/systemless host. To instalira modul systemless host... provjerite je li instaliran.
Restartjte mob. Tek onda u adaway stisnuti apply ad blocking.

@Kurjeoko...ne koristim Google pay tako da ne bih znao. Ali trebalo bi nekako moći preko magiska
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Preporuka nekog zaštitnog stakla za Mi8 a da ok stoji ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 12:12 (Zupy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Zupy kaže...

Preporuka nekog zaštitnog stakla za Mi8 a da ok stoji ?

 Spigen

13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Jel vama na mi 8 se gcam utjece na xiaomi kameru? meni nece snimat na xiaomi kameri a na gcam stalno autofocus pri snimanju zeza i portrait mode ne radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Kolegi se mobitel prazni užasno brzo, android system je poludio. Ima li rješenja osim factory reseta?

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Probaj samo običan reboot uređaja

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ma isprobano sve što ima veze s tim. Cache clearan, rebootan, reinstalirane aplikacije itd. Mob se puni do 3put dnevno sa tim u pozadini. Grozno

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
maks0806 kaže...

Kolegi se mobitel prazni užasno brzo, android system je poludio. Ima li rješenja osim factory reseta?

 accu battery pa nek vidi u aplikaciji sta najvise trosi.. ako ni tam ne pokaze onda factory reset 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Nezz dal je problem isti kao i kod mene (stavio sam slike u par postova prije), no nakon update google play servica baterija se brutalno brzo praznila.
Rješenje je isključivanje gps.
Čekam novi update pa da mogu ponovno uključiti gps
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8

1. je

2. ne plaća se

15 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav svima, stigao mi je Mi8 varijanta 6/128 sa zakljucanim bootloaderom. Kako na svom nalogu imam vec dozvolu za otkljucavanje, planiram prvo sa tom sim karticom da ga otkljucam, pa onda tu da ubacim drugi broj koji bi koristio na tom telefonu. Zanima me postoji li i dalje onaj minimum od 72h koliko kartica mora biti u telefonu prije otkjucavanja ili mogu da je ubacim, povezem i odmah otkljucam?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

dali se vama događa da njegov player ne prepozna nove pjesme dodane na mob?

I <3
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav svima, u potrazi sam za novim mobom i Mi8 mi je u nekom užem izboru,dal mislite da je to ok kupnja za nekih cca 2500kn?

 

Zapravo sam u potrazi za nekakvim mid-range mobom ,ali mi se ovo čini kao dosta solidna ponuda.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 19:17 (evang).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
evang kaže...

Pozdrav svima, u potrazi sam za novim mobom i Mi8 mi je u nekom užem izboru,dal mislite da je to ok kupnja za nekih cca 2500kn?

 

Zapravo sam u potrazi za nekakvim mid-range mobom ,ali mi se ovo čini kao dosta solidna ponuda.

 

 ne. jer za cca 2900 dobijes mi9 s aliexpressa..

15 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Jel netko zainteresirani za rabljeni Mi8?

Star pola godine. Stanje 10/10.

Global verzija 6/64gb

Kupljen na Honorbuyu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav,

danas sam updatala mob na novu verziju MIUI. Mob mi je sam nudio da je izašla nova verzija. I nakon što je sve uredno skinula i kad je prošao postupak instalacije mob se ponovno upalio. Tražio me noramlno PIN i lozinku i onda se pojavio prazni početni zaslon i tako cijelo popodne. Nekoliko puta sam ga rebootala ali uvijek isti problem. Znači na ekranu je nemoguće ništa izabrati već samo ući u notification bar i preko njega u settings i kad hoću ući u system apps updater ne dopušta mi. Ne znam što napraviti. Ako je netko imao sličan problem ili zna rješenje molim da pomogne . Thanx

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
BoBa11 kaže...

Pozdrav,

danas sam updatala mob na novu verziju MIUI. Mob mi je sam nudio da je izašla nova verzija. I nakon što je sve uredno skinula i kad je prošao postupak instalacije mob se ponovno upalio. Tražio me noramlno PIN i lozinku i onda se pojavio prazni početni zaslon i tako cijelo popodne. Nekoliko puta sam ga rebootala ali uvijek isti problem. Znači na ekranu je nemoguće ništa izabrati već samo ući u notification bar i preko njega u settings i kad hoću ući u system apps updater ne dopušta mi. Ne znam što napraviti. Ako je netko imao sličan problem ili zna rješenje molim da pomogne . Thanx

 A probaj factory reset ic recoverya

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice