Xiaomi Mi 9

poruka: 1.022
|
čitano: 231.979
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9

imam ga ja.Miui je bugovit ali nema nekih vecih bugova osim battery draina..baterija ima 6 h SOT-a i tu sam malo razocaran,međutim wireless charging je tu i radi odlično..koristim 10w w charging od xiaomia i kroz 2 sata mi napuni mobitel.Do sada sam dobio vec 2 update-a.Ekran je odličan kao i kamera.Ako koga zanima neki detalj neka slobodno pita .

lp

16 godina
offline
Xiaomi Mi 9

Kolko citam okolo, baterija bii trebala bit dobra.

Kakva je slusalica, vanjski zvucnik i ergonomija uredjaja?

 

Od svih silnih ovogodisnjih flagsipa trenutnih i nadolazecih, koji masno kostaju a ne nude nis extra spram Mi9 koji ima jako dobru cijenu i kolko tolko normalnu cijenu.

Fotic bi trebal jako dobar pogotovo dok se gcam stavi, eventualna mana je kaj nema stereo zvucnike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9

nazalost baterija nije dobra,na forumu se ljudi dosta zale na nju.Slusalica i zvucnik su ok,s obzirom da sam koristio i mi note 3 te mi 8 i mi max 3 ne vidim neku razliku.Ali u principu jedino ta baterija nazalost mu je najveca mana.Mobitel je odlicno napravljen ,najkvalitetniji xiaomi po meni.

7 godina
offline
Xiaomi Mi 9

6 sati SOT-a i losa baterija? Pa koliko bi trebala imat ako smijem pitat jer po meni je sve preko 5 odlicno. 

Ima netko ovdje 9 SE da napise nesto vise jer sam zainteresiran za taj uredaj.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9

očekujem minimalno 8h SOT kao mi8

11 godina
offline
Xiaomi Mi 9

Lol, Mi8 i 8h sot? Jedino sa powerbankom uštekanim, ne bulazni

I taj sot pokazatelj je još tu samo zato što ga ljudi poput pola ovog foruma hvataju zdravo za gotovo. Jbt ne postoje dvije osobe na svijetu koje će dobiti isti sot na mobu, niti imaju isti način korištenja. Evo ti imaš 8h odnekud jer upališ ekran, smanjiš brightness, upališ airplane mod i gledaš u crnu pozadinu koja ne crpi ništa struje. 

Dajte se urazumite, što prije taj totalno glupi pokazatelj izumre, tim bolje. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.4.2019 14:58 (maks0806).
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Mi 9

Uzeo ga s Goldwaya, kolko je trebalo da vam posalju? Bojim se ovog Brexita, valjda bude stiglo sve to prije nego izadu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9
Ja sam uzeo Mi 9 SE Global od Goldwaya. Trebalo mu je 18 dana da pošalje. Za desetak dana nadam se da će biti na mojoj adresi.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 9
Ja sam narucia prije 7 dana i trenutno je u Njemačkoj i sutra bi triba biti u mojim rukama 🙂.
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9

Moj isto, u Kolnu, pa ce u Uk i onda DHL-om do mene. Bilo bi najs da dođe do petlp :D

10 godina
offline
Xiaomi Mi 9

pozdrav setra  je zapela za MI9,kakva su vam iskustva? jeste zadovolji sa baterijom itd.. i ima li za 4 tis kuna sta bolje? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9
toma20 kaže...

pozdrav setra  je zapela za MI9,kakva su vam iskustva? jeste zadovolji sa baterijom itd.. i ima li za 4 tis kuna sta bolje? hvala

 

pozdrav,

 

Evo meni na miui 10.2.22.0 radi odlicno..baterija mi je bolja..kao i čitač otiska prsta koji mi sada bolje radi.Bit ce seka zadovoljna ako uzme.

 

lp

12 godina
offline
Xiaomi Mi 9

vi koji imate MI 9, gdje ste ga kupili, po kojoj cijeni i kakva su iskustva s kupovinom i kasnije korištenjem uređaja?

 

preko meni prihvatljivih kanala ga jos uvijek nema .. jel moguce da nemogu namiriti potraznju?

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9
GrimReaperKC kaže...

vi koji imate MI 9, gdje ste ga kupili, po kojoj cijeni i kakva su iskustva s kupovinom i kasnije korištenjem uređaja?

 

preko meni prihvatljivih kanala ga jos uvijek nema .. jel moguce da nemogu namiriti potraznju?

 kako nema?

na honorbuy-u imas za cca 3500kn + dostava. placanje paypalom, dostava u roku 2 dana.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9
andreas11 kaže...
GrimReaperKC kaže...

vi koji imate MI 9, gdje ste ga kupili, po kojoj cijeni i kakva su iskustva s kupovinom i kasnije korištenjem uređaja?

 

preko meni prihvatljivih kanala ga jos uvijek nema .. jel moguce da nemogu namiriti potraznju?

 kako nema?

na honorbuy-u imas za cca 3500kn + dostava. placanje paypalom, dostava u roku 2 dana.

 pise mi preorder tamo.. ocean blue verzija je ono kaj želim

 

kakvi su sa garancijom oni?

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9
GrimReaperKC kaže...
andreas11 kaže...
GrimReaperKC kaže...

vi koji imate MI 9, gdje ste ga kupili, po kojoj cijeni i kakva su iskustva s kupovinom i kasnije korištenjem uređaja?

 

preko meni prihvatljivih kanala ga jos uvijek nema .. jel moguce da nemogu namiriti potraznju?

 kako nema?

na honorbuy-u imas za cca 3500kn + dostava. placanje paypalom, dostava u roku 2 dana.

 pise mi preorder tamo.. ocean blue verzija je ono kaj želim

 

kakvi su sa garancijom oni?

 

 

 

 

https://tradingshenzhen.com/en/xiaomi-mi-9-mi-9-ee-mi-9-se/1607-xiaomi-mi9-6gb-64gb-global.html#/197-firmware-global_original_multilanguage_de_en_es_/248-device_color-neptune_blue

 

ja sam tu kupio više mobitela i zadovoljan sam

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9

da li tu prolazi bez plaćanja PDV-a?

dostava DHL?

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2019 14:36 (batizg).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9
batizg kaže...

da li tu prolazi bez plaćanja PDV-a?

dostava DHL?

 

dostava GLS -om od 7-10 dana..bez carine 

5 godina
offline
Xiaomi Mi 9

Mi 9 SE

 

Mislim da dobar mobitel za te novce. Ništa mi nije ono WOW naspram Redmi Note 4X, sve je očekivano brže itd. Baterija je slabija, ne mogu reći kolko točno jer nisam baš pazio al manje me drži, još moram par sitnica instalirati i podesiti pa ćemo vidit. In display fingerprint senzor dobar, ne tako brz ko klasičan ali zadovoljavajuće, većinom koristim face unlock (potrebno pod region staviti Italiju). Veliki plus mi je što je manji, lakši je rad s jednom rukom i gestures su najbolja stvar kod takvog mobitela. Ako imate pitanja pitajte. Još jedna informacija, GCAM koji radi još nisam našao, a isprobao sam ih hrpu. Pa ako tu netko ima neki prijedlog pucajte :) 

Moj PC  
3 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 9

Pozdrav, zna li netko što znači ovaj čovječuljak na mobitelu. Pojavi se kad želim pojačati zvuk?

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 9

imas uključen Talkback opciju. 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 9

Danima se mislim između MI9 i Redmi note 7, razlika u cijeni je. al Me MI9 vuka po svim specifikacijama, dok sedmica radi baterije, al onda na youtube nađem video di je tip usporedio mi9, mi9se, redmi note 7, samsung 10 i još neki i mi9 potuka sedmicu. 
Naručila san mi9 na kraju preko aliexpresa jer od jutros su spustili na 489 za crni, a 499 za plavu verziju. 

 

nadam se da nisan pogrišila :D

 

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 9
Nisi jer realno gledajuci je uredaj bolji u svim segmentima
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi 9

Planiram krajem ovog ili iduci mjesec prodat Xiaomi mi mix 3 i kupit mi9, 

mix3 mi je fenomenalan, ali ipak bih malo lakši mobitel.

 

Par pitanja brzinskih:

 

- jeli netko otkljucavao bootloader? Koliko ste trebali cekat za unlock 360h ili više?

- koliko sam razumio night mode ne podržava širokokutnu kameru?

- podržava li gcam night sight na širokokutnoj kameri?

- sot sa AOD?

 

Bili zamjerili nešto telefonu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 9

Pozdrav,

takoder planiram kupiti mi9. Posto sam uvijek uzimao jeftinije mobitele, goldway je bio super opcija. Kako je ovo skuplji uredaj, isplati li se mozda uzeti u HR zbog garancije ili Honorbuy? Jel ima netko iskustva s vracanjem na Honorbuyu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 9

Sto se tice unlocka bootloadera, potrebno je cekati 360h za unlock.

 

Moj Mi9 je nabavljen iz Mediamarkta , nije Global version nego EEA ( Globalna ali za EU ) te zbog toga na njoj nije sluzbeni global rom. Htio sam flashati global beta međutim moram čekat 15 dana ( 360h ) za unlock bootloadera prvo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9
tolka kaže...

Pozdrav,

takoder planiram kupiti mi9. Posto sam uvijek uzimao jeftinije mobitele, goldway je bio super opcija. Kako je ovo skuplji uredaj, isplati li se mozda uzeti u HR zbog garancije ili Honorbuy? Jel ima netko iskustva s vracanjem na Honorbuyu?

 Ne isplati se, 3680kn preko honorbuya (sa DHLom i 5eur popust), a u naših trgovaca sa 24mj jamstva ih ima ispod 3900kn. 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9
thebatman kaže...
tolka kaže...

Pozdrav,

takoder planiram kupiti mi9. Posto sam uvijek uzimao jeftinije mobitele, goldway je bio super opcija. Kako je ovo skuplji uredaj, isplati li se mozda uzeti u HR zbog garancije ili Honorbuy? Jel ima netko iskustva s vracanjem na Honorbuyu?

 Ne isplati se, 3680kn preko honorbuya (sa DHLom i 5eur popust), a u naših trgovaca sa 24mj jamstva ih ima ispod 3900kn. 

 Sa honorbuya se ne isplati definitvno, Aliexpress ide za oko 3100 sa shippingom ali se čeka malo duže.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 9

trenutno ti je preko Aliexpressa, Honk KOng Goldway dučan global versia od 6/128 za 3100 kn. Ako uzmeš Dhl, to ti je još 180 kn, pa ti dođe za 10-15 dana. 

Kod na još nigdi nisam našla ispod 4000 a daje 6/128 verzija. 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9
ivy7587 kaže...

trenutno ti je preko Aliexpressa, Honk KOng Goldway dučan global versia od 6/128 za 3100 kn. Ako uzmeš Dhl, to ti je još 180 kn, pa ti dođe za 10-15 dana. 

Kod na još nigdi nisam našla ispod 4000 a daje 6/128 verzija. 

 Jesi narucila sa goldwaya? Javi kad stigne i dal nece biti nikakvih dodatnih troskova. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice