Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 692.056
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
AmonZero kaže...

11.11 je bio 81$ ak se ne varam.

 Tako je, 11.11 je bio 81$. 

 

Ako zelis popuste i kupone, imas forum u mojem potpisu gdje uredujem stranicu sa kuponima. Takoder mi se mozes javit na PM pa ti ja javim kad je neka opaka akcija. Sve u svemu, prati thread na link u potpisu i ne mozes fulat.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Koja je razlika, i postoji li uopće između kineske i engleske verzije ovog sata? Vi koji imate sat, koliko ste zadovoljni s njim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

razlika je u jeziku ... drugo bi trebalo biti isto ....

 

super zadovoljan izgledom i osjecajem kvalitete ... ne sekiram se previse oko preciznosti GPSa ili mjeritelja otkucaja srca .... baterija (uz ne previše notifikacija) traje 5 dana..

najbolja stvar od svega je ovaj transreflective display ... jer vidis sat bez da palis backlight ...

 

također ... na samoj aplikaciji na mob-u imas detaljnje izvještaje za sportske aktivnosti

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 14:59 (BoTiA).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Kazes..ne sekiram se previse oko preciznosti GPS..to znaci da nije precizan odnosno da si imal problema?😨 ajd HR cu jos prezivjet ak nije precizan al zato se dvoumim kupit il ne jer sto ce mi ak nije tocan...tenks

 

 

15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

osobno nemam problema sto se tice preciznosti ... nisam trcao s njim i mjerio u metar koliko je precizan, koliko vidim sve je OK ... otiđi na facebook grupu pa tamo mozes vidjeti razlicite komentare ljudi

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Trčao s njim desetak puta i nemam nikakav prigovor na preciznost gps-a. Ruta je uvijek iscrtana ravno bez nekakvih čudnih skokova. Kad trčim istu rutu, izmjerena dužina uvijek ispada ista (npr. krug oko Jaruna 6.3 km).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Review Amazfit Bip.

 

Review traje 1 sat. Spomenuto jako puno toga 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Kresaux kaže...
Trčao s njim desetak puta i nemam nikakav prigovor na preciznost gps-a. Ruta je uvijek iscrtana ravno bez nekakvih čudnih skokova. Kad trčim istu rutu, izmjerena dužina uvijek ispada ista (npr. krug oko Jaruna 6.3 km).

 Tenks na odgovoru..nastavljaju se moje patnje uzeti ili cekati da neki garmin padne na prihvatljivu cijenu..damn..

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Baterija izdrzala 6 dana i 14 sati od prvog punjenja, ostalo 3%, ugodno iznenaden. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 12:40 (TTTT).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Vi koji koristite PACE bez nekog screen protectora, dali imate neke ogrebaotine nakon dužeg vremena korištenja ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Moj je 4 mjeseca bez icega na ekranu i nema nista tragova.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

jucer sam dobio screen protectore .... kaljeno staklo i foliju ....

staklo mi malo strši i ne izgleda bas lijepo ... folija lijepo legne i ne primjećuje se da je naknadno zaljepljena ... iako se vidi da prikaz boje nije isti... ipak nju sam nju ostavio cisto da vidim koliko ce trajati
...

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 9:25 (BoTiA).
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

I, da li je tko pronašao cijenu ispod 90$ ili zna nekog da prodaje ispod 700kn? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ili neki forumaš koji voli mijenjati gadget-e prodaje

12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
AmonZero kaže...

Vi koji koristite PACE bez nekog screen protectora, dali imate neke ogrebaotine nakon dužeg vremena korištenja ?

 Imam jednu crticu koji vidim pod određenim kutom, pogodio sam rub metalne kvake.

Pre sitna je za poslikati, ne vidi se na slikama.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Da se pohvalim da sam ga danas naručio s gearbesta. Pace za 80$.

Nadam se da će bit puno prijeđenih km s njim. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
AmonZero kaže...

Da se pohvalim da sam ga danas naručio s gearbesta. Pace za 80$.

Nadam se da će bit puno prijeđenih km s njim. 

 Bravo za tebe. Al di sam ja u toj prici?! 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Jebaj ga.

Pratio sam temu koju održava kolega SimeKZ i koji je već nekoliko puta napomenio di se kuponi mogu nać.

Akciju sam vidio taman prije nego je kupon postao aktivan pripremio cijelu narudžbu i samo čekao 16:00. 

Kupona je bilo samo 100 tak da vjerujem da su se razgrabili u prvoj minuti.

 

Još jednom hvala kolegi na kuponu. Valjda će i ovi moji klikovi i kupovine na njegove linkove njemu biti od neke koristi 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 20:37 (AmonZero).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Daj me uputi malo gdje si tocno pratio? Pratim ja tamo njegovo na forumu “vruće prilike”. Znas li gdje jos mogu pogledat? 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Pa kod kolege u potpisu imaš link na temu gdje on svakodnevno postavlja kupone za razne proizvode sa GearBesta (među kojima zna bit i ovaj sat).

Također, možeš i pogledat neke review-ove na youtube jer i tamo znaju bit kuponi koje GB daje ovima koji rade review samog proizvoda.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Zeza me to jer tek na vecer imam vremena. :(

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Pa uzmi na honorbuy razlika ti je 100-150kn, a dođe za 3 dana.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Upravo to. Ak je u nekom većem gradu i za 2 dana.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Osim toga na faceu na grupi, kažu da obavezno sve funkcije testirati, jer s  garbesta dolaze da im neke funkcije ne rade. (Žale se oni koji su naručili)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ako uzmem kinesku verziju, je li moguće promijeniti jezik? I nadam se da nisam dosadan, ali ima li netko pace sa crvenom narukvicom da stavi koju sliku? (jedna je dovoljna) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
steve90 kaže...

Ako uzmem kinesku verziju, je li moguće promijeniti jezik? I nadam se da nisam dosadan, ali ima li netko pace sa crvenom narukvicom da stavi koju sliku? (jedna je dovoljna) 

 Na Facebook grupi piše da se može promijeniti. Na žalost, ne znam dal je lagan postupak.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

jucer mi stigao novi amazfit pace sa honorbuy, medutim nemoze se upalit niti se moze punit, opce ne reagira, morat cu ga vratiti natrag, dal netko zna dal ovi sa honorbuya pokrivaju troskove slanja ili ja moram podmirit sve?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Novi update je izasao:

 

1.3.5 Release notes:
- Support Mountaineering activity tracking
- Removed occasional Chinese voice prompt from lap alert
- Fixed small difference on displayed time when the screen is locked v.s. unlocked
- Fixed the weekday rendering issue on some watchfaces
- Fixes off-by-one-hour issue in tracked sleep time in Daily Overview widget
- Fixed pairing issues with some smartphones running Android 8.0 and above 
- Optimized system power consumption

 

Instalirao, sve radi ok.

 
4 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
acerRI kaže...

...

- Removed occasional Chinese voice prompt from lap alert
...

 Voice prompt??

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice