Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 690.248
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav ekipa. Nedavno sam kupio Amazfit Pace i sada gledam uzeti zaštitno staklo i još neki dodatni kaiš. S obzirom da ti artikli koštaju po nekoliko dolara gdje mi je najbolje to naručiti a da me ne izađe carina i shiping mnogostruko više nego koštaju artikli?  Gdje ste vi to naručivali? 

Inače na prvi dojam sat je bestbuy za novce koje platiš, od baterije pa na dalje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Makelele16 kaže...

Pozdrav ekipa. Nedavno sam kupio Amazfit Pace i sada gledam uzeti zaštitno staklo i još neki dodatni kaiš. S obzirom da ti artikli koštaju po nekoliko dolara gdje mi je najbolje to naručiti a da me ne izađe carina i shiping mnogostruko više nego koštaju artikli?  Gdje ste vi to naručivali? 

Inače na prvi dojam sat je bestbuy za novce koje platiš, od baterije pa na dalje.

 Koliko vidim iskustva, najviše ljudi uzima s AliExpressa.

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180122071526&SearchText=Amazfit+Strap

Za male cifre (do 22Eur)  nema ni Carine ni PDV-a.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Uskoro (možda još i danas) stiže update na sat!

Napisali u Facebook grupi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

ma gps radi bez greške,još mi se nije desilo da se izblesira,a u pogonu je nekoliko mijeseci punom parom..jedino šta mi fali to vodonepropus....za plivanje,drugo sve mrak!

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Mifit na desnoj ruci 7648 koraka

Amazfit na lijevoj ruci 8488 koraka

 

Koji ispravno pokazuje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
thebatman kaže...

Mifit na desnoj ruci 7648 koraka

Amazfit na lijevoj ruci 8488 koraka

Koji ispravno pokazuje?

 Trebao si brojati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Ipak ništa od kupnje, za sad. Za ono kaj meni treba, bolji mi je Garmin, pa sam ga i kupio (4. po redu). Jedan od glavnih razloga su fizičke tipke. Za sad mi izgleda interesantan Pace 2...vidjet ćemo

Just snatch it!
7 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Može mi neko objasniti sta ovo predstavlja

I kako se aktivira ove druge opcije osim tlaka

Lp

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
To i mene zanima. Mislim da se odnosi na kosinu ili penjanje. Ovo drugo se upali kad nade gps lokaciju.
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ja mislim da ovo zeleno oznaceno pokazuje koliko puta si se popeo na stepenice. Bar meni tako broji kad se popnem cca 10 stepenica , pomakne se za 1.
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Dali itko od vas koristi funkciju stalnog mjerenja kcal.... Ono kad upalite huami lab?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
čmrljo kaže...

Može mi neko objasniti sta ovo predstavlja

I kako se aktivira ove druge opcije osim tlaka

Lp

 Prva slika (zeleno) ti pokazuje na koliko katova si se popepo ili spustio, a druga ti pokazuje tlak i moraš upaliti GPS da ti pokaže koordinate i nadmorsku visinu.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
čmrljo kaže...

Može mi neko objasniti sta ovo predstavlja

I kako se aktivira ove druge opcije osim tlaka

Lp

Samo da mi potvrdite.

Ove čiko gore u lijevom kutu koji ima vrijednost 5.08. Ta vrijednost se samo mijenja ako je uključen neki od oblika pračenja aktivnosti (Walk, run, Indoor run itd) ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Onaj PPG ili što već u Huami labu je tlakomjer?Ako sam dobro shvatio,mora biti uključen 24 sata kako bi se konfigurirao?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
AmonZero kaže...

Samo da mi potvrdite.

Ove čiko gore u lijevom kutu koji ima vrijednost 5.08. Ta vrijednost se samo mijenja ako je uključen neki od oblika pračenja aktivnosti (Walk, run, Indoor run itd) ?

 Da, samo kod sporta (i to vjeroatno samo vani, kad mjeri pomoću GPS-a)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Meni je neki dan mjerio indoor run kad smo igrali nogomet u dvorani.

Al prvi put sam probao i obican run, ali sam izgubio gps signal nakon prve istrcane duzine. Al opet mi je cijeli termin mjerio udaljenost putem koraka
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Gdje je zakopan tlak zraka...na to jos nisam naisao?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

odes na kompas, zarolas onu lopticu i onda samo pritisnes jednom na sredini

11 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Sad provjerio nema jos updatea, ima neki info ja netu sto sve dolazi sa updateom?

 

evo jedan SS stanja baterije, e kad bi mi i iphone toliko drzao a ne da moram zivjeti uz uticnicu  od struje 😊

 

 

edit: moze link od te facebook grupe sto pratite novosti u vezi sata.

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 11:39 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
omomomomoomm kaže...

 

A propo stanja baterije: trenutno je 5 dana i 4 sata autonomije na mom Amazfitu, baterija na 32%.

 

Pretpostavljam da neki watch faces troše više struje, neki manje. Trenutni rezultat postignut je sa Strong Beat, svi raniji odreda su trošili više. Ne puno više dakako, jer kapacitet baš  i ne pruža prostora za neke dodatne velike uštede.

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Marko_244 kaže...
omomomomoomm kaže...

 

A propo stanja baterije: trenutno je 5 dana i 4 sata autonomije na mom Amazfitu, baterija na 32%.

 

Pretpostavljam da neki watch faces troše više struje, neki manje. Trenutni rezultat postignut je sa Strong Beat, svi raniji odreda su trošili više. Ne puno više dakako, jer kapacitet baš  i ne pruža prostora za neke dodatne velike uštede.

 

 

Meni je baterija sada na 31%, a od zadnjeg punjenja je proslo 3 dana i 17 sati.

Koristim Prototype-So... watch face, svjetlina mi je na maksimumu.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
AmonZero kaže...

 

Mislim, citat uopće nema veze s onim što si napisao, samo želim reći da imaš baš lijepu profilnu. :D

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Marko_244 kaže...
AmonZero kaže...

 

Mislim, citat uopće nema veze s onim što si napisao, samo želim reći da imaš baš lijepu profilnu. :D

 Ha? Meni link otvara ovo:

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Mislim link ide direkto na grupu koja se nalazi na fb. Ne znam kako te može na nešto moje osobno proslijedit. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Niste ga skužili..

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.1.2018 17:21 (jocker'86).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
jocker'86 kaže...

Niste ga skužili..

 Aha, profilna na BUGu!

 

Haha, Marko, nemoj biti offtoppic, samo nas zbuniš, mi svi tu ozbiljni, jako mudro razmjenjujemo informacije, a ti tako...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

LOL za ovo gore

 

On topic:

Nego lik prebacio feature iz nove verzije amazfita na Pace:

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Što kažete na BUGovu recenziju? Stvarno ima problema sa čitljivošču ekrana?

 

https://www.bug.hr/recenzije/pametni-satovi--samsung-gear-sport-xiaomi-amazfit-pace-2590

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

blesavo napisano .... totalno ...

sto je više svjetla sat je čitljiviji ...  i ne treba pozadinsko osvjetljenje  za čitanje po  danu

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2018 9:14 (BoTiA).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice