Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 689.960
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ja sam uplatio 30.4..  a 4.5. su mi javili sa alixpressa da je sat poslan. Nikakav sms od dhl nisam dobio do sad.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2018 7:58 (zolmajstor).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

sat je stigao danas, dakle od 30.4. do 10.5. preko honorbuya bez carine uh dhl dostavu ukupno 203 dolara. dojam odličan za sada

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Imam problema na Pace-u sa notifikacijama. Vec zadnjih par tjedan mi uopce ne dolaze nikakve notifikacije. SVe je ukljuceno, ali ne dolazi nis. Kad me netko zove normalno vibrira ali notifikacije 0 bodova. Unpairao sam i probao pairat opet ali i dalje ista stvar. Vrtim najnovije na mobi i Pace-u. Ima li itko slican problem?

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Kupljen Xiaomi Bip s gearbesta sa hongkong skladišta. Došao bez carine. 😀 Prijavili su ga kao smartband i napisali vrijednost 20 $. Super zadovoljan sam. Ekran super. Ima raznih fora kao otključavanje mobitela u blizini. Sve skupa odlično. Ali imam jedan problem i zanima me jeli to i vama. Kad pokazuje notifikacije ne prikazuje mi čćšđž slova nego prikazuje upitnik. Dali se to i vama događa. Pozz.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Da, nisam naišao na hr fontove.
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Na stratosu uredno dolaze poruke sa nasim znakovima čžš itd

9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Što kažete na Amazfit Cor. Sviđa mi se što je u boji i šareno. Ima ga u honorbuyu za 50e plus shipping.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ja za 50€ kupio Bip..bip mi se cini bolji, ali sad zavisi što ti želiš i za sto ces ga korisiti.

7 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav,

 

Neki dan mi za oko zapeo novi Xiaomi Amazfit 2 (Stratos), i sve je to super, divno, krasno, ali me brine sama veličina sata na ruci.

 

Jel mi može netko tko ga koristi, reći dal je debljina ovog sata problematična ili je u nekim granicama? Nemam baš veliko zapešće pa me to malo brine. Pogotovo kako će to izgledat na košulju il majicu dugih rukava.

 

Zahvaljujem! 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

majstore to je  i mene brinulo (imam malo zapešće), ali na kraju uopće ne izgleda tako velik niti debeo...baš izgleda kao muški sportski sat.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Znade li netko odakle mogu naručit Amazfit Bip bez carine?

 

Honorbuy i Geekbuying? Ima još kojih trgovina?

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 16:38 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Frenkeeh kaže...

Pozdrav,

 

Neki dan mi za oko zapeo novi Xiaomi Amazfit 2 (Stratos), i sve je to super, divno, krasno, ali me brine sama veličina sata na ruci.

 

Jel mi može netko tko ga koristi, reći dal je debljina ovog sata problematična ili je u nekim granicama? Nemam baš veliko zapešće pa me to malo brine. Pogotovo kako će to izgledat na košulju il majicu dugih rukava.

 

Zahvaljujem! 

 Nemas brige na svim videima na youtubu su neki sa majusnim rukicama. Normalan sportski sat

10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ekipa jel ima tko za preporučiti senzor otkucaja srca bluetooth naravno, a da je kompatibilan sa satom amazfit stratos...moj od garmina ne radi, tj ne prepoznaje ga XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Bok svima,

 

zanima me samo info da li je na Stratos moguce importati gpx files?

Mozda je samo po sebi logicno da da, ali nigdje nisam nasla direktno napisano da se moze uploadati trag i pratiti, pa reko da provjerim.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
melanctha kaže...

Bok svima,

 

zanima me samo info da li je na Stratos moguce importati gpx files?

Mozda je samo po sebi logicno da da, ali nigdje nisam nasla direktno napisano da se moze uploadati trag i pratiti, pa reko da provjerim.

 

Hvala!

 

 

gpx file se može importati ali neznam može li se pratiti trag. Nisam to još isprobao. Ali postoji opcija importanja gpx fileova. 



12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Evo jedna po meni negativnost kod Stratosa: Software je kao da nema veze s xiaomi filozofijom. Čini mi se dosta zatvoren. Kao da se radi o apple proizvodu, a ne Xiaomi.
Mi band ima više opcija podešavanja, a Mi band je 10 puta jeftiniji i stariji barem 2 godine.
Čak i aplikacija Mifit nije dovoljna što mi je baš čudno za Xiaomi da nije sve jedinstveno. 

Ustvari i na kutiji, satu, papirima uz sat... nigdje se ne spominje ime Xiaomi. Nema ni MI logo nigdje :(


Ovo kad pišem da je zatvoren. Npr. nevjerojatno mi je da kad dođu dvije poruke da se nemože poruka pročitati nego samo piše da su dvije ili više. Nadalje nevjereojatno mi je da nema barem unaprijed određenih odgovora tipa: Da, Ne, Dolazim, Kasnim...... To ima čak i Samsung gear fit 2 koji je star već 2 godine. 
Onda budilica: Mi band ima onu smart budilicu koja ti prati ritam spavanja i probudi te onda kad si prirodno najbliže buđenju. To sam prije više od dvije godine koristio a sad toga nema.

Očekivao sam drastičan skok u odnosu na te uređaje od prije dvije godine, no sad je još manje opcija nego na starim uređajima. 


Samo 14 pozadina se može promjeniti kroz službenu aplikaciju??? Nema dodavanja novih aplikacija kroz službenu aplikaciju???? Pa kakve to veze ima s onim na što nas je Xioami naučio. I razmazio. 


Da se razumijemo: SAT JE SUPER, ali to uopće nema veze s onim što povezujem s Xiaomijem. 

 



Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 8:24 (papinijanus).
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
U pravu si, taj sat ne proizvodi xiaomi, pravi ga druga firma, kao i sve njihove proizvode koji nisu mobiteli.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Al svi proizvodi pod brendom Xiaomi imaju istu filozofiju. Svi funkcioniraju na isti način.... Imam desetak njihovih proizvoda i za sad mi samo ovaj totalno odudara.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Gam3r kaže...

Imam problema na Pace-u sa notifikacijama. Vec zadnjih par tjedan mi uopce ne dolaze nikakve notifikacije. SVe je ukljuceno, ali ne dolazi nis. Kad me netko zove normalno vibrira ali notifikacije 0 bodova. Unpairao sam i probao pairat opet ali i dalje ista stvar. Vrtim najnovije na mobi i Pace-u. Ima li itko slican problem?

 

ako ce netko imati slican problem. Nakon par uzastopnih resetirana mobitela proradilo samo od sebe. Nemam pojma i dalje kaj se desilo, ali guglanjem sam vidio da visestruko resetiranje moba pomaze, pa ja probao i proradilo. Jadno ali ajde barem proradilo :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Postavio sam oglas da prodajem svoj Amazfit. Pa ako je netk ozainteresiran, neka mi se javi na PM. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Moj Amazfit ce uskoro godinu dana...nemam nikakvih prigovora, sve radi savrseno.

Cak nema niti jedan trag nosenja sto dovoljno govori o kvaliteti materijala.

 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Moj Pace zna malo zalagat (vjerovatno ovisi i o watchfaceu) - za razliku od stratosa koji fluidnije radi .

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 8:09 (Zupy).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Jel bi bio netko tako dobar pa opalio par slika stratosa na ruci. Thx
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Bok,

 

Ja sam zainteresirana! Koja cijena, i zanima me zašto prodajete? :9

 

Thanks!

14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
papinijanus kaže...

Evo jedna po meni negativnost kod Stratosa: Software je kao da nema veze s xiaomi filozofijom. Čini mi se dosta zatvoren. Kao da se radi o apple proizvodu, a ne Xiaomi.
Mi band ima više opcija podešavanja, a Mi band je 10 puta jeftiniji i stariji barem 2 godine.
Čak i aplikacija Mifit nije dovoljna što mi je baš čudno za Xiaomi da nije sve jedinstveno. 

Ustvari i na kutiji, satu, papirima uz sat... nigdje se ne spominje ime Xiaomi. Nema ni MI logo nigdje :(


Ovo kad pišem da je zatvoren. Npr. nevjerojatno mi je da kad dođu dvije poruke da se nemože poruka pročitati nego samo piše da su dvije ili više. Nadalje nevjereojatno mi je da nema barem unaprijed određenih odgovora tipa: Da, Ne, Dolazim, Kasnim...... To ima čak i Samsung gear fit 2 koji je star već 2 godine. 
Onda budilica: Mi band ima onu smart budilicu koja ti prati ritam spavanja i probudi te onda kad si prirodno najbliže buđenju. To sam prije više od dvije godine koristio a sad toga nema.

Očekivao sam drastičan skok u odnosu na te uređaje od prije dvije godine, no sad je još manje opcija nego na starim uređajima. 


Samo 14 pozadina se može promjeniti kroz službenu aplikaciju??? Nema dodavanja novih aplikacija kroz službenu aplikaciju???? Pa kakve to veze ima s onim na što nas je Xioami naučio. I razmazio. 


Da se razumijemo: SAT JE SUPER, ali to uopće nema veze s onim što povezujem s Xiaomijem. 

 



 Kaj se tice pozadina imas 6400 satova za promijeniti. Samo ih moras skinuti i kopirati u folder watchface kad spojis sat sa kompom. Evo ti link https://amazfitwatchfaces.com/  ..za ostalo nemogu komentirati jer nisam do sad imao nesto slicno ali mogu reci da je sat ispunio moja ocekivanja. Baterija drzi 3 dana uz barem 2 vjezbe po pola sata gps dnevno. Aplikacija je ok, sinkanje sa stravom ugodno iznenadjenje a notifikacije sluze svrsi. Nemojte brkati sportski smartwatch kao sto je stratos sa drugim satovima koji imaju kamere sd kartice i slicno..ovo je sportski sat a ekstra stvari su svedene na minimum. I nemojte usporedjivati sat od 1000 kn sa satovima od 2500kn nema zaista smisla

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 13:36 (zolmajstor).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
melanctha kaže...

Bok,

 

Ja sam zainteresirana! Koja cijena, i zanima me zašto prodajete? :9

 

Thanks!

Sat je prodan. 

 

Prodajem jer mi ne pase sama interakcija sa satom. Zamjeram mu 3 stvari. 

 

1. Nakon sta primis vise od jedne poruke, ne moguce ih je procitat. 

2. HRM je jako neprecizan pri trcanju, skoro je stalno bilo pravilo da mi pokazuje 180+ kod laganog jogiranja. 

3. Sama implementacija softwarea je po meni jako losa. 

 

Posto volim trcati i imat izmjereno sve kako treba, odlucio sam se na S3 Sport. Akcija je u SDu i za tu cijenu dobijem sat sa vrhunskim suceljem i podrskom softwarea. 

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
SimeKZ kaže...
melanctha kaže...

Bok,

 

Ja sam zainteresirana! Koja cijena, i zanima me zašto prodajete? :9

 

Thanks!

Sat je prodan. 

 

Prodajem jer mi ne pase sama interakcija sa satom. Zamjeram mu 3 stvari. 

 

1. Nakon sta primis vise od jedne poruke, ne moguce ih je procitat. 

2. HRM je jako neprecizan pri trcanju, skoro je stalno bilo pravilo da mi pokazuje 180+ kod laganog jogiranja. 

3. Sama implementacija softwarea je po meni jako losa. 

 

Posto volim trcati i imat izmjereno sve kako treba, odlucio sam se na S3 Sport. Akcija je u SDu i za tu cijenu dobijem sat sa vrhunskim suceljem i podrskom softwarea. 

 

 Sve pet ali HR ce ti i dalje biti neprecizan osim ako ne koristis chest senzor

12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
zolmajstor kaže...
SimeKZ kaže...
melanctha kaže...

Bok,

 

Ja sam zainteresirana! Koja cijena, i zanima me zašto prodajete? :9

 

Thanks!

Sat je prodan. 

 

Prodajem jer mi ne pase sama interakcija sa satom. Zamjeram mu 3 stvari. 

 

1. Nakon sta primis vise od jedne poruke, ne moguce ih je procitat. 

2. HRM je jako neprecizan pri trcanju, skoro je stalno bilo pravilo da mi pokazuje 180+ kod laganog jogiranja. 

3. Sama implementacija softwarea je po meni jako losa. 

 

Posto volim trcati i imat izmjereno sve kako treba, odlucio sam se na S3 Sport. Akcija je u SDu i za tu cijenu dobijem sat sa vrhunskim suceljem i podrskom softwarea. 

 

 Sve pet ali HR ce ti i dalje biti neprecizan osim ako ne koristis chest senzor

Stajao sam kraj prijatelja koji ima Frontier i razlika u 40-50 otkucaja je po meni deal breaker. Posto su Frontier i Sport identicni, tu nemam sta razmisljat.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Za koliko si prodao pace?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
SimeKZ kaže...
zolmajstor kaže...
SimeKZ kaže...
melanctha kaže...

Bok,

 

Ja sam zainteresirana! Koja cijena, i zanima me zašto prodajete? :9

 

Thanks!

Sat je prodan. 

 

Prodajem jer mi ne pase sama interakcija sa satom. Zamjeram mu 3 stvari. 

 

1. Nakon sta primis vise od jedne poruke, ne moguce ih je procitat. 

2. HRM je jako neprecizan pri trcanju, skoro je stalno bilo pravilo da mi pokazuje 180+ kod laganog jogiranja. 

3. Sama implementacija softwarea je po meni jako losa. 

 

Posto volim trcati i imat izmjereno sve kako treba, odlucio sam se na S3 Sport. Akcija je u SDu i za tu cijenu dobijem sat sa vrhunskim suceljem i podrskom softwarea. 

 

 Sve pet ali HR ce ti i dalje biti neprecizan osim ako ne koristis chest senzor

Stajao sam kraj prijatelja koji ima Frontier i razlika u 40-50 otkucaja je po meni deal breaker. Posto su Frontier i Sport identicni, tu nemam sta razmisljat.

 Opet ponavljam...sat od 2500 kn i sat od 1000 kn nemozes usporedjivati

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice