Xiaomi Mi band

poruka: 702
|
čitano: 313.124
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
display name ivo kaže...

Osijek - Avenue Mall

 Samo servis. Od dućana zasad ništa. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
12 godina
offline
Xiaomi Mi band

Ima li tko uparen mi band 3 sa IOS uređajem? 

Problem mi je kineski na band-u, kada ga uparim sa modificiranom app na androidu prebaci se na eng, ali kada se vratim na iphone opet kineski, ima li tko isti problem? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Probaj s originalnim. Pustili su novi firmware xiaomi baš. Gore sam stavio link,nije taj dan na playstoreu bilo još te nove verzije mi fita.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Zapravo sam mislio na tu app, verziju 3.4.4.1. budem probao 3.4.2. jer je i na iosu ta verzija, pa javim jel radi. 

16 godina
online
Xiaomi Mi band

EDIT: Pardon, pogrešan tab. 

 

Kad sam već napisao post, da se pohvalim da sam i ja naručio Mi Band 3. Još me je Ali počastio kuponom od $4 (valjda pošto dugo nisam ništa kupovao), pa me je na Xiaomi Mi Storeu izašao nekih $24.80. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2018 15:14 (Ivan(4)).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

I s najnovijom verzijom isto, na androidu radi, ali čim se vratim na iphone vrate se kineski znakovi..

6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Ako je iphone na engleskom isto onda nemam ideje osim čekati novu verziju za iOS.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Iphone je na eng.. ništa, čeka se update! 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
2018 Newest Xiaomi Mi Band 3 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Bluetooth 4.2 Wristband pk Mi Band 2 Smart Wirsthband Chinese
http://s.aliexpress.com/IFBVJbqa?fromSns=Copy to Clipboard
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
S telefona sam linkao pa ne znam valja link al eto na aliexpres mi band 3 za 30$$
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi band

Nakon 15 dana korištenja mogu reći da sam jako zadovoljan, sve radi besprijekorno. Baterija također ispunila očekivanja, na 43% je trenutno (danas 16-ti dan od punjenja).

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
mi band 2 vs mi band 3

Pitanja za one koji imaju jednu i drugu verziju.

 

Ima li razlike kada se npr. trči u mjerenju pulsa?

Ima li razlike u mjerenju kvalitete sna ( dvije narukvice na jednu ruku )?

Kolika je razlika u broju koraka u danu? Primjetio sam da dvojka broji korake tek kada pređeš deset koraka, a sve ispod ne uračunava. Jel takoi na trojci?

Jel netko stavio dvije narukvice na ruku po odradio kakav trening i usporedio podatke?

 

Koliko vidim, dvojka uz dobru aplikaciju može parirati u podosta funkcija trojci.

 

Razum mi govori da i dalje ostanem na dvojci jer ima manje više sve što mi treba pa tražim neki izgovor da si kupim novu igračku :)

 

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi band

Trojka isto tako jednako broji, tek od 10 u komadu. To je po meni dobro, inače bi svaki pokret ruke računala kao korak.

 

Ja sam prešao na trojku zbog kvara dvojke, doduše možda je i popravim, međutim nisam požalio niti malo zbog prelaska na trojku :)

 

(recimo, kad dobijem neku poruku, sada mogu vidjeti ne samo koja je aplikacija, nego i od koga je poruka i šta je napisano u istoj)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band

Nisam baš neki ljubitelj mobitela pa mi ni netrebaju napredne opcije. Imam instaliranu aplikaciju Notify&Fitness pa i na dvojci vidim tko me zove, što mi je dovoljno ( uz to mogu i preko mi banda odbaciti poziv, a da ne uzmem mobitel u ruke ). Poruke mi nisu bitne ...

 

I meni je opcija sa brojanjem koraka sasvim OK mada kada kuham u kuhinji, ukrade mi ih gomilu lol.

 

Da je ekran svjetliji na trojci možda bi i kupio odmah, ali mnogi su rekli da po suncu nije lako vidjeti što piše na njemu, a baš mi to treba kada trčim i gledam koji mi je prolaz po prijeđenom kilometru ( opet N&F app ). Čekam zimu/jesen da postane opet funkcionalan lol

 

Čitao sam da je narukvica malo čvršće vezana ( kopča se ) pa je teže izgubiti mi band? Sada imam drugu narukvicu ( original se raspao za dva mjeseca ... ) i primječujem da bi mogao lako ostati bez narukvice jer se valjda utor gdje se kopča narukvica malko proširio ... eto baš se sada namjeravam preko aliexpressa nabaviti onu koja se kopča kao sat

 

Sve si mislim da što duže čekam sa nabavkom, postoji mogučnost da se pojavi neki novi best buy fitness tracker ... mada teško je xiaomi preskočiti po tom pitanju gledajući cijenu/kvalitetu.

 

Jel ima neka totalno detaljna usporedba na netu gdje se netko u detalje bavio razlikama?

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Nije baš vezano za Mi band ali je slično. Ste vidjeli novi Xiaomi Mijia Smart Quartz Watch. Meni prelijepo izgleda i mislim da ću si uzeti to umjesto Mi band 3. Jest da je duplo skuplji ali ne trebaju mi tolike sat mogućnosti a opet ima neke osnove stvari i uz to izgleda predivno. 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
pprrppaa kaže...

Nisam baš neki ljubitelj mobitela pa mi ni netrebaju napredne opcije. Imam instaliranu aplikaciju Notify&Fitness pa i na dvojci vidim tko me zove, što mi je dovoljno ( uz to mogu i preko mi banda odbaciti poziv, a da ne uzmem mobitel u ruke ). Poruke mi nisu bitne ...

 

I meni je opcija sa brojanjem koraka sasvim OK mada kada kuham u kuhinji, ukrade mi ih gomilu lol.

 

Da je ekran svjetliji na trojci možda bi i kupio odmah, ali mnogi su rekli da po suncu nije lako vidjeti što piše na njemu, a baš mi to treba kada trčim i gledam koji mi je prolaz po prijeđenom kilometru ( opet N&F app ). Čekam zimu/jesen da postane opet funkcionalan lol

 

Čitao sam da je narukvica malo čvršće vezana ( kopča se ) pa je teže izgubiti mi band? Sada imam drugu narukvicu ( original se raspao za dva mjeseca ... ) i primječujem da bi mogao lako ostati bez narukvice jer se valjda utor gdje se kopča narukvica malko proširio ... eto baš se sada namjeravam preko aliexpressa nabaviti onu koja se kopča kao sat

 

Sve si mislim da što duže čekam sa nabavkom, postoji mogučnost da se pojavi neki novi best buy fitness tracker ... mada teško je xiaomi preskočiti po tom pitanju gledajući cijenu/kvalitetu.

 

Jel ima neka totalno detaljna usporedba na netu gdje se netko u detalje bavio razlikama?

 

 

 ja sma isto imao problem sa vidljivoscu na suncu i uzeo amazfit bip za 50€ prije 3 mjeseca i nikad požalio.

16 godina
online
Xiaomi Mi band

Juče mi je stigao Mi Band 3 i prvi utisci su dobri. Odmah pri povezivanju sa telefonom, skinuo je novi firmware i assete, prebacio se na engleski i sinhronizovao sat i vremensku prognozu. Brojač koraka je izgleda, dosta dobar, probao sam da se šetkam i brojim korake i greši manje od 5%. Solidno se pokazao i brojač otkucaja srca, dobio sam iste rezultate kao kad sam sam brojao (vrlo približno, što je ok, jer to nije baš 100% konstantno). Ostalih par mogućnosti (notifikacije, štoperica...) za sada nisam isprobao, ali verujem da su ok. 

 

Malo mi se neobično ponašao pri punjenju (što sam uradio odmah nakon otpakivanja, pre updatea firmwarea): sa eksterne baterije bi počeo da se puni, a onda stao - moguće je da je i baterija sama prestajala da daje struju zbog previše malog opterećenja; zakačen za računar bi takođe počeo da se puni, no u nekom momentu kao da je pobrljavio (na ekranu su se svake sekunde smenjivali uputstvo da povežem band sa telefonom i nešto drugo), dok se sa običnog punjača lepo i brzo napunio.

 

U odnosu na Dvojku ne mogu da dam neko posebno poređenje, jesam je naručivao, ali za sestru.

 

dak0001 ubacujem odgovor ovde, da ne budemo off topic u temi o "Kinezima". 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Imam Mi band 2. neko vrijeme sa gam nosio i remen mi je napukao us mislu da se izvukao dio remena koji je mi band drzao unutar remena, tj odvojio se dio koji je spriječio da mi band ispadne napred :D  Nije mi to neka kvaliteta  i recimo kada bi nosio velike vreče lako bi mi se remen otkopčao inače. pa sam naručio drugi remen ali sam malo više krenuo na luksuz i za sada sam zadovoljan

https://www.ebay.com/itm/For-Xiaomi-Mi-Band-2-Magnet-Stainless-Steel-Luxury-Wrist-Strap-Metal-Wristband/282673916976?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=581888741186&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 

Jedina mana mi je to sto imam veliku ruku pa ga je teže navuči kroz ruku  ali kada ga zakopčam onda nije preveliko, ne stisče uopče previše. Kada se umeče  miband ispod tog metalnog dijela onda se jos stavi komadić metala koji drzi miband pomoču magneta. Mozete na linku vidjeti sliku kako izgleda odvojeno taj dio metala.

Postoje dvije verzije sivi i crni, kod crnog je samo crni remen a gore je više sivo tj metalni izgled.

Ako ima netko neka pitanja neka slobodno pita  :)

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Xiaomi Mi band

Večeras sam prvi put poneo Mi Band 3 na trčanje, mogu reći da ima prilično dobru prateću aplikaciju i da jako dobro funkcionišu u paketu. 

 

Recimo, moguće je namestiti stalno praćenje pulsa i obaveštavanje ukoliko je iznad određene granice (što se u mom slučaju vrlo brzo desilo, jer dugo nisam trčao, a mrzi me da idem sporo). Uz to se dobijaju i standardna obaveštenja o pređenoj distanci i tempu.

 

Na kraju aktivnosti, osim standardne mape sa iscrtanom putanjom i uobičajenih informacija o tempu po kilometru, dobijaju se i brojni drugi grafikoni i statistički podaci o kretanju pulsa, broja i dužine koraka i promeni nadmorske visine.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Gam3r kaže...

Nije baš vezano za Mi band ali je slično. Ste vidjeli novi Xiaomi Mijia Smart Quartz Watch. Meni prelijepo izgleda i mislim da ću si uzeti to umjesto Mi band 3. Jest da je duplo skuplji ali ne trebaju mi tolike sat mogućnosti a opet ima neke osnove stvari i uz to izgleda predivno. 

 Ovo izgleda odlično!
Jedina, po meni, mana je nepunjiva baterija, ali ako stvarno može izdržati 6 mjeseci, to je ok.
Izgleda da ću opet potrošiti ~400kn, baš ti hvala.

 

Na bangood piše pre-order, ali nigdje nisam vidio da piše vrijeme isporuke.

Watercooled CPU. Pošalji PP, ako te nešto zanima. Sponsored by Noiseblocker.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 13:19 (dombak1608).
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Takdoer :D

Ja sam mislio uzet Mi band ali ovo me ono toliko mami da ono :D

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
Bogami razmisli dobro,ja imam od xiaomija svašta nešto al one olovke su im najblaže rečeno SMEĆE,a imam i peškir jednom opran a već par konaca se izvlači tj.para se sam na više mjesta..
Tako da možda da sačekaš neke recenzije.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
Da,i taj sat ne smije ni blizu vode,tako da ....
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

imam gro stvari od Xiaomija i još vise toga mi je prošlo kroz ruke i s nikad nisam imao nikakvih problema tako da... Vidit ću da li ću uzeti taj sat ili mi band jednostavno. Ima vremena :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi band

I ja sam, kao kolega par postova iznad mene, večeras koristio mi band app kao prateću aplikaciju, ovaj put za bicikliranje. Mogu reći da je stvarno super, ima dobre statističke podatke, a svaki prijeđeni km me sama narukvica obavijesti koliko km sam prešao plus tempo u zadnjem kilometru. A vidim i da su otkucaji srca bili u jednom trenutku i 176... ko da sam se... jel. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Pozz ljudi, odlucio sam se za kupnju pametne narukvice. Gledao sam xiaomi mi band 3, i najvise bi mi koristila vezano uz bicikliranje. Da li narukvica mjeri otkucaje kod voznje po makadamu, kamenju i sumi bez prevelikih smetnji ? Ako mozda kijim slucajem imate neku drugu narukvicu za preporuciti slobodno, budget mi je 300kn. Lp
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Mi band

Da li je bolje uzeti onaj notify and fitness ili mi band tools za mi band 3? Hoću si onaj sleep as android podesiti isto. Ovaj notify ima koliko vidim šaltanje pjesmi preko banda ,ali da navodno troši bateriju od mobitela. Kakva su iskustva s tim aplikacijama?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Kako Vas služi trojka?

 

Baš sam se zagrijala da bi je kupila,global naravno. Imala sam jedinicu ali trojka bome izgleda top.

 

Kakva im je to sad akcija na aliju buy now, pay less? Koliko shvaćam treba napravit narudžbu, pa kasnije platit?!

 

Ako je tko upoznat neka me prosvijetli lol

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 23:06 (megan2711).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
megan2711 kaže...

Kako Vas služi trojka?

 

Baš sam se zagrijala da bi je kupila,global naravno. Imala sam jedinicu ali trojka bome izgleda top.

 

Kakva im je to sad akcija na aliju buy now, pay less? Koliko shvaćam treba napravit narudžbu, pa kasnije platit?!

 

Ako je tko upoznat neka me prosvijetli lol

 naručio s honorbuya, stiglo za 3 dana.

ja prezadovoljan. sve radi savrseno. baterija na 80% od prvog punjenja u petak :)

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
6 godina
offline
Xiaomi Mi band

Ja sam na gearbestu uzeo za 25.99. Ovo što ti piše global nije bitno. Stavi se noviji softver i onda stavi sve jezike na njega. Što u biti valjda ovi koji prodaju global naprave sami pa napiše global u oglas.

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice