Xiaomi Mi Mix 3

poruka: 129
|
čitano: 30.052
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

The Xiaomi Mi Mix 3 mobile features a 6.39" (16.23 cm) display with a screen resolution of 1080 x 2340 pixels and runs on Android v8.1 (Oreo) operating system. The device is powered by Octa core (2.8 GHz, Quad core, Kryo 385 + 1.8 GHz, Quad core, Kryo 385) processor paired with 6 GB of RAM. As far as the battery is concerned it has 3200 mAh. Over that, as far as the rear camera is concerned this mobile has a 12 MP + 12 MP camera Exmor RS sensor supporting a resolution of 4000 x 3000 Pixels and the front snapper is powered by a Exmor RS sensor. Other sensors include Light sensor, Proximity sensor, Accelerometer, Compass, Gyroscope. So, does it have a fingerprint sensor? Yes, it does. For graphical performance that can make games run smoothly, this phone has got a Adreno 630 GPU. On board storage is at 128 GB with the option to expand the memory by No. Design is one of the most important factors when it comes to mobiles. This phone is 8.4 mm slim and weighs 218 grams.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 13:04 (Nikola_Cro).
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Žao mi samo sta nema in screen fingerprint unlock kao sta ce op6t, sad cekam da izade i taj pa da usporedimo kamere pa cu vidit sta da uzmem  

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Nikola_Cro kaže...

Žao mi samo sta nema in screen fingerprint unlock kao sta ce op6t, sad cekam da izade i taj pa da usporedimo kamere pa cu vidit sta da uzmem  

 Ne vidim nesto posebno u tome. Evo primjer zašto.

 

Jer ne postoji udubljina u koju mozes staviti prst bez gledanja da bi otključao mob. Dakle izvadis ga iz dzepa stavis u udubljinu i u trenu ti otključa mob i to bez gledanja. To ne možes sa čitačem unutar ekrana i po meni se čini da treba duže da se otključa mob. Prvo  ekran bi trebalo upaliti, dakle pritisnuti power tipku i onda staviti prst na odredeno mjesto ekrana tj koje ti pokaze na ekranu.

 

 

8 godina
online
Re: Xiaomi Mi Mix 3
T700 kaže...
Nikola_Cro kaže...

Žao mi samo sta nema in screen fingerprint unlock kao sta ce op6t, sad cekam da izade i taj pa da usporedimo kamere pa cu vidit sta da uzmem  

 Ne vidim nesto posebno u tome. Evo primjer zašto.

 

Jer ne postoji udubljina u koju mozes staviti prst bez gledanja da bi otključao mob. Dakle izvadis ga iz dzepa stavis u udubljinu i u trenu ti otključa mob i to bez gledanja. To ne možes sa čitačem unutar ekrana i po meni se čini da treba duže da se otključa mob. Prvo  ekran bi trebalo upaliti, dakle pritisnuti power tipku i onda staviti prst na odredeno mjesto ekrana tj koje ti pokaze na ekranu.

 

 

- ne mora se prvo upalit ekran da bi se koristio čitač otiska tj čitač je uvijek spreman skenirati prst, barem sam to vidio kod nekih modela iako ima nekih kod kojih prvo moraš upalit ekran, očito ovisi o softweru.

- što se tiče brzine, istina da je kod prvih par mobitela s takvim čitačem to radilo sporije ali zadnjih par mjeseci se već vidi napredak, nema sumnje kako će kod oneplus 6t to biti jako brzo, gotovo kao i obični čitači otiska. i kod brzine skeniranja software igra određenu ulogu, nije sve u samom senzoru.

- za sad je površina koju senzor skenira velika otprilike kao i kod običnog čitač ali će biti moguće to povećati na cijelu donju trećinu ili polovinu ekrana ili čak na cijeli ekran.

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
T700 kaže...
Nikola_Cro kaže...

Žao mi samo sta nema in screen fingerprint unlock kao sta ce op6t, sad cekam da izade i taj pa da usporedimo kamere pa cu vidit sta da uzmem  

 Ne vidim nesto posebno u tome. Evo primjer zašto.

 

Jer ne postoji udubljina u koju mozes staviti prst bez gledanja da bi otključao mob. Dakle izvadis ga iz dzepa stavis u udubljinu i u trenu ti otključa mob i to bez gledanja. To ne možes sa čitačem unutar ekrana i po meni se čini da treba duže da se otključa mob. Prvo  ekran bi trebalo upaliti, dakle pritisnuti power tipku i onda staviti prst na odredeno mjesto ekrana tj koje ti pokaze na ekranu.

 

 

 

zašto će ti udubina ako znaš gdje se nalazi senzor? jel tako napipavaš i ove sa senzorima na poleđini, pa dok ne ´opipaš´ udubinu

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Ne treba se paliti display da bi skenirao i dobra je opcija. Čak mi je opcija sa MInote3 gdje je scaner prsta na home tipki za sada najbolje i najbrže rješenje,,radi savršeno,, taj ispod ekrana je bolji od scanera pozadi.. imao sam i jedan i drugi,,

Xiaomi rulz
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Mi mix3, se za sada čini odličan. Malo je baterija mogla biti jača.. nadao sam se i novijem senzoru kamere,,jer je isti kao na MI8, a njega baš i ne hvale...

 

 

cijena od 470dolara (6/128) je pristupačna za ovaj rang uređaja,sa amoled ekranom i SD845... samo se nadam da će drugi brendovi, ako ne smisle nešto bolje preuzeti ovu mehaniku otvaranja,,jer se čini kvalitetna i pouzdana za 280 otvaranja dnevno (ukoliko se planirana uređaj koristiti 3godine). Tko ne slika selfije, može računati da ne mora uopće klizati ekran, osim za eventualni face unlock ( koji je zbog otvaranja malo sporiji). Nedavno sam uzeo MInote3, a da nisam ovaj bi sigurno odmah.. ovako moram pričekati malo (Zbog žene :-) )

Xiaomi rulz
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Ekipa, planiram uzet MIX 3 i za sad je najjeftinija cijena na Goldway-u (cca 3750,00 kn) za 6/128 GB.

4100 kn je 8/128 GB a 4550 kn 8/256. 

Mislim da 800 kn nije previše za + 2/128 GB.

 

Problem je što je za sad jedino CN rom ali nadam se da nije  problem stavit Global kada stigne sljedeći mjesec.

Ako ima netko tko zna da li se može preko Local Upgrade-a staviti Global Rom.

Znači skinem rom i direkt sa mob-a flasham ili ??

 

Na Honorbuy stiže tek za dva tjedna i cijena će sigurno biti veća s obzirom da je MIX 2s skuplji dosta nego na Goldway-u i MI Global Store-u.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Dario7 kaže...

Ekipa, planiram uzet MIX 3 i za sad je najjeftinija cijena na Goldway-u (cca 3750,00 kn) za 6/128 GB.

4100 kn je 8/128 GB a 4550 kn 8/256. 

Mislim da 800 kn nije previše za + 2/128 GB.

 

Problem je što je za sad jedino CN rom ali nadam se da nije  problem stavit Global kada stigne sljedeći mjesec.

Ako ima netko tko zna da li se može preko Local Upgrade-a staviti Global Rom.

Znači skinem rom i direkt sa mob-a flasham ili ??

 

Na Honorbuy stiže tek za dva tjedna i cijena će sigurno biti veća s obzirom da je MIX 2s skuplji dosta nego na Goldway-u i MI Global Store-u.

 

 

 jel ovo legit?

aliexpres

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Je..to je to
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Ima li mi mix 3 led notifikacije? Tanji su rubovi, možda nisu to ubacili
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
T700 kaže...
Ima li mi mix 3 led notifikacije? Tanji su rubovi, možda nisu to ubacili

 prilicno sam siguran da nema

13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3
Ima LED-icu, ali je i dalje jednobojna.



Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

bok,

 

ima netko info gdje je trenutno najjeftinije uzet mob?

aliexp+DHL ili neki eu warehouse?

 

Hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Aliexpress + DHL ako oćeš nešto jeftinije ili 100-200kn više preko honorbuy iz EU warehouse.

Ali moja preporuka je pričekati globalni model sa Snapdragonom 855 i 5G.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3

kad treba izaći?

12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Spominje se Q1, tako da kroz mjesec-dva.

 

I mene isto bocka da uzmem sada, ali se pokušavam strpiti.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3

onda ipak Mi5s ostaje do daljnjega iako svrbi pod prstima,

ipak ću se strpiti, hvala na infu

 

13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Kupio sam Mi Mix 3 pa imam pitanje jer neznam kako to funkcionira kod njih sa kineskom i globalnom verzijom. Kupio sam ga preko Honorbuya i ima kinesku verziju, e sad je pitanje dal ce doci  Update globalne verzije OTA ili nece uopce biti na toj kineskoj verziji?! Da znam pa da nađem drugi nacin da stavim globalnu verziju.  Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
vik7 kaže...

Kupio sam Mi Mix 3 pa imam pitanje jer neznam kako to funkcionira kod njih sa kineskom i globalnom verzijom. Kupio sam ga preko Honorbuya i ima kinesku verziju, e sad je pitanje dal ce doci  Update globalne verzije OTA ili nece uopce biti na toj kineskoj verziji?! Da znam pa da nađem drugi nacin da stavim globalnu verziju.  Hvala

 Ako imas china stable ili china developer rom, nece se on sam prebacit na global. Moraš sam to stavit.

13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Ok hvala ti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3

vik7 pazi!!! Mislim da kineske verzije mobitela s kineskim ROM-om više ne možeš prebaciti na global stable ili global developer. Xiaomi je tu uveo neka ograničenja radi trgovaca koji flashaju neki svoj ROM na mobitele i onda ih takve prodaju. Mislim da jedino možeš otključati bootloader na mobu i flashati xiaomi.eu ROM koji je po meni dobar. Ja ga imam na svom Mi 5s plus. Provjeri malo na XDA-dev ovo što sam napisao.

 

Edit: navodno ako to napraviš, iz china stable/dev u global stable/dev brickaš mob. dobiješ bootloop. Provjeri još dobro da se ne zajebeš. Pozz

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 7:58 (mrki_man).
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Kad bude isla četvorka u prodaju? Ne žurim ali od četvorke očekujem da izbace klizni i stave skočnu kameru kao Vivo Nex jer bi tako imao bolju bateriju.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
T700 kaže...
Kad bude isla četvorka u prodaju? Ne žurim ali od četvorke očekujem da izbace klizni i stave skočnu kameru kao Vivo Nex jer bi tako imao bolju bateriju.

 Mix 4? Negdje krajem ove godine posto je tek mix 3 dosao. Mislim da ce mix 4 zadrzati ovaj klizni mehanizam ili poboljsati isti, ili ide neka nova inovacija, ali sigurno nece staviti skocnu kameru, bar ja tako mislim.

9 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Narucen jucer ujutro s honorbuya i sad zivcano cekam da stigne  Da li je netko uspjesno flashao xiaomi.eu? Na sto moram paziti da ga ne brickam, nisam pratila od kad su uveli arb i ostale gluposti? Zadnje sam se igrala s RN3 Pro prije 3 godine kad sam ga tek kupila (evo ga, jos se uredno koristi ). Koliko se sad cca ceka uopce unlock?

 

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
Korisnik1251 kaže...

Narucen jucer ujutro s honorbuya i sad zivcano cekam da stigne  Da li je netko uspjesno flashao xiaomi.eu? Na sto moram paziti da ga ne brickam, nisam pratila od kad su uveli arb i ostale gluposti? Zadnje sam se igrala s RN3 Pro prije 3 godine kad sam ga tek kupila (evo ga, jos se uredno koristi ). Koliko se sad cca ceka uopce unlock?

 

 javi svoje dojmove :)

 

12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Zar ti nije jednostavnije instalirati Google aplikacije na China ROM-u i imati redovito ažuriranja svaki tjedan nego se zezati sa nekakvim custom romovima?

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3
Uzeti Global verziju i nikakvih problema...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 3
T700 kaže...
javi svoje dojmove :)

 

 Naravno 

Cromaki kaže...

Zar ti nije jednostavnije instalirati Google aplikacije na China ROM-u i imati redovito ažuriranja svaki tjedan nego se zezati sa nekakvim custom romovima?

 

zuper kaže...
Uzeti Global verziju i nikakvih problema...

 Ako se ovo odnosi na mene - uzela sam global verziju, ne radi se o tome. Jedna od stvari zbog kojih sam se prebacila sa samsunga na xiaomi su custom romovi (osim duplo manje cijene za gotovo istu kvalitetu). Nedavno je RN3 Pro posato EOL, znaci nema vise xiaomi.eu roma petkom ujutro, zbog toga sam i odlucila promijeniti telefon. RN3 i dalje radi kao prvog dana, s te strane mogu jos bez novog telefona. 

Dakle, da ponovim pitanje - na sto da pripazim kod unlocka i flashanja s obzirom na arb i ostale p**darije koje su uveli u ove 3 godine?

12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 3

Možeš flashati official Global ROM preko fastboota, ali obavezno maknuti opciju da zaključa bootloader (flash_all_and_lock)!

A i vraćanje nazad na China ROM radi bez problema.

 

Znači samo treba otključat bootloader i to je to.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice