Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 383.841
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Sa goldwaya stigne za manje od 2 tjedna. A kod Tele 2 jedino ako ti je bolje na rate i zbog jamstva. Mada ćeš se naplaćati onda 

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
death_zombi kaže...

Naručio sad Pocophone sa MI Global Store ali ubrzo prekinuo order. Pisalo mi 30 dana processing time, mobitel trebam hitno pa mi se neda bas cekati ~40 dana bez moba. Mislim da ću i ja uzeti uz tele2 pretplatu s obzirom da mi bolje odgovara otplata na rate.

 Ja uzeo od tog prodavaca sa AliExpress jucer za nekih $310 + DHL postarina $28. Isto mi tak pisalo al evo danas vec ujutro pisalo da je poslano.

8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Kupi si privremen mob za 200kn u nekoj trgovini i naruči izvana taj .
Strpi se jer dobivas odličan mob za manje novce a idući put kupi drugi recimo za godinu i pol a ovog pospremi za slučaj da bude rezerva ako se noviji pokvari ili razbije.
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Jel zna netko kada će doć update za notifikacije pored notcha?

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Stigao mi je mob,prezadovoljan. 

Ali me zanima ako znate,kad ukljucim aptx u developer options,cim izadem iz settings odmah se vrati na default. Kako da ostane na aptx?

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Na kraju nisam izdržao dugo da snize cijenu i više, već sam i ja naručio 07.10.  na mi global store i tek danas javili da nemaj crni(global 6/64) na stocku već samo plavi pa sam pristao na plavi jer sam ionako bio neodlučan za boju. Cijena s dostavom 324. Sada čekam da pošalju..

Eto, za info onima koje interesira...

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Jel može netko tko je isprobao više uređaja reći iz svoje prakse normalnog korištenja kakva im je tj u rangu kojeg moba ili mobova kamera?

Beerman
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 16:14 (Homer J. Simpson).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Nekog flagshipa iz 2016-e. U nekim situacijama lošija, preko dana bolja. S845 tu pomaže poprilično. 

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Jel radi, odnosno je li probao itko, novu pixel cameru na pocofoneu? Ima nešto na XDA da je portana na Mi8 i pocofone pa me zanima ako radi, radi li dobro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Koliko vam traje baterija na poco? Dal ga prvo ispraznit do nule pa stavit punit ?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Bez obzira o kojem mobu je rijeć, svi imaju litij ionsku bateriju.
One više vole držanje između 20 i 80%

I ako praznis bat do kraja, ništa joj nebude baterije ce ti bez problema to trpjeti barem 2 god, na mojem starom asusu često je punjen od nule i cečeato brzim punjačem dvaput dnevno.
I ako krepa, nova baterija dođe 150 kuna, nemoj se nervirat kak ju treba punit jer ti je ovak lakse i kasnije promjenis bateriju ako ne mob.
Ono sto bi trebala svakako paziti ako bateriju ispraznis, da mob ne pališ neprekidno i tako ispraznis zajdni tračak struje. Loše je to jer može doci do toga da se više neče upaliti i onda ga nosis na servis da oni šokiraju bateriju jačim punjačem direktno i tako ju natjeraju da ponovno puni.
Mobiteli su programirani da ne isprazne bateriju do kraja, recimo ostave 5% kapaciteta a ti ju vidis kao 0% i to je sa razlogom da se sprijeći potpuno pražnjenje. Isto tako ima zaštitu ako je stalno na punjaču da ne puni ako je bat 97% tako nekako, da ne dolazi do nepotrebnog prepunjavanja baterije i to naravno litijionska baterija ne voli.
14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Brzina je u rangu S9, a kamera je slightly losija zbog nedostatka opticke stabilizacije.
10 godina
online
Xiaomi Pocophone F1

ima li kakvih novosti/rješenja što se tiće notifikacijskih ikonica u status baru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Jučer sam kupio svoj Poco, skok sa 2GB (A5 16) na 6GB je teški hedonizam. Samo me zeza tipkovnica, ne odgovara mi ova bez graničnika pa pišem gluposti... Zna li netko dobar third party app za keyboard? I da se može malo povećati jer je ovako baš mikro...

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Xiaomi Pocophone F1
Simke8.1 kaže...

Jučer sam kupio svoj Poco, skok sa 2GB (A5 16) na 6GB je teški hedonizam. Samo me zeza tipkovnica, ne odgovara mi ova bez graničnika pa pišem gluposti... Zna li netko dobar third party app za keyboard? I da se može malo povećati jer je ovako baš mikro...

 Hmmm pa u gboard mozes sve mijenjati kako zelis.

 

Evo nakon 10ak mobitela i 2 mjeseca vratio se i ja malo na poco da vidim što su unaprijedili:

 

- kamera je dodatno optimizirana, u zatvorenim low light prostorima nema više problema da je slika van fokusa

- ima dostupna hrpa AOSP romova baziranih na pitici

- xiaomi EU romovi dosutpni

- otključavanje bootloadera i dalje treba samo 72h cekati za razliku od ostalih xiaomia

- portana kamera sa pixela 3 radi fenomenalno (sve osim slowmo) nakacim sutra primjere

- xda je procvjetao sa raznim modovima, neki najzanimljiviji su oni koji znacajno unaprjeđuju zvuk

- miui10 je dostupan na dev romu i iznimno je brz, također donosi mogucnost prikazivanja notifikacijskih ikonica lijevo od notcha

- 4k 60fps video još nije implementiran, al navodno je u završnoj fazi

 

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Gdje je Poco izlozen da se moze pogledati i poigrati s njim u Zg.. nasao sam ga u Garden Mallu al to mi je malo van ruke, jel ima jos negdje?
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Xiaomi Pocophone F1
mile59 kaže...
Gdje je Poco izlozen da se moze pogledati i poigrati s njim u Zg.. nasao sam ga u Garden Mallu al to mi je malo van ruke, jel ima jos negdje?

 u bilo kojem tele2 centru

12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Na trgu nema, bum jos prosvrljao..
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Simke8.1 kaže...

Jučer sam kupio svoj Poco, skok sa 2GB (A5 16) na 6GB je teški hedonizam. Samo me zeza tipkovnica, ne odgovara mi ova bez graničnika pa pišem gluposti... Zna li netko dobar third party app za keyboard? I da se može malo povećati jer je ovako baš mikro...

Ja sam sebi instalirao xperia keyboard, ovdje imas za skinut, radi odlicno

https://en.miui.com/thread-4231460-1-1.html

Alexandar-II
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 14:58 (Alexandar-II).
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

jel igra netko Asphalt 8?

Alexandar-II
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Pozdrav,
Zna li netko kako ugasiti camera shutter sound u whatsappu/instagramu jako je iritantno
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
I po defaultu je na najglasnije, kad slikam ili snimam nekome nešto na Wapp bude mi malo neugodno koliko se čuje pa slikam iz kamere...
10 godina
online
Xiaomi Pocophone F1

Sviđa mi se kako gcam novi radi portret, ocuva detalje poprilicno dobro i ne pretjeruje s blurom.

 

https://flic.kr/p/29xAhAJ

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

A kada će nam više taj miui 10. Poprilično me iritira ovaj bugoviti i pinekad štekavi 9.6...

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
maks0806 kaže...

A kada će nam više taj miui 10. Poprilično me iritira ovaj bugoviti i pinekad štekavi 9.6...

 Mozes sam napraviti update na MIUI10 global dev... (oreo)

 en.miui.com i na DL's i nadjes za poco, DL recovery file i kroz updater napravis update...

 5 min posla...

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
10 godina
online
Xiaomi Pocophone F1

Ja sam stavio eu rom na njega, miui10 fenomenalan. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Ne da mi se iskreno više, imam dosta stvari i aplokacija, sada idem na put tjedan dana, samo hoću OTA update i to je to. Stalno sam to donedavna radio. Toliko su se o podršci napričali, a eto, redmi S2 prije mjesec dana dobio Miui 10 global stable, a da ne pričam o malo jačim redmijima. 

Hearthstone: Maks0806#2960
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Di da skinem dobar gcam port?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Alfa_R kaže...
Di da skinem dobar gcam port?

 https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/

Svaki novi Mi8 build je sve bolji i bolji. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pitanjce - gdje promijeniti regiju kako bi dobio Face ID, i na koju je najbolje promijeniti?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice