Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 382.539
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Naručio s preko geekmaxija ili ali?
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
cronotepin kaže...

Problem je u ...!!!!

Mob je za te novce stvarno ok ...!!!!

 

Da mogu, birati da mi netko kupi telefon,dakle da nemoram ja dati novac kupio bih najskuplji iphone,  !!!!!

 

 

ovaj mob je obilježio 2018....pozdrav

Kolega, bolje da ste preskočili ovo napisati. 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
ATJLučko kaže...
cronotepin kaže...

Problem je u ...!!!!

Mob je za te novce stvarno ok ...!!!!

 

Da mogu, birati da mi netko kupi telefon,dakle da nemoram ja dati novac kupio bih najskuplji iphone,  !!!!!

 

 

ovaj mob je obilježio 2018....pozdrav

Kolega, bolje da ste preskočili ovo napisati. 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

 
4 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Geekmaxi
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Kregol kaže...

 Ono kad Pocophone stane rame uz rame uz Mate 20 Pro odabirom samih ljudi. Koliko se samo grizu apple fanovi znajuči da su i sami glasali protiv jabuke.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Osa kaže...
Kregol kaže...

 Ono kad Pocophone stane rame uz rame uz Mate 20 Pro odabirom samih ljudi. Koliko se samo grizu apple fanovi znajuči da su i sami glasali protiv jabuke.

Otkuda tolika “vaša samouvjerenost” kolega, kada ste pogledali taj video, ma koliko i na cjenio Markusa?!?! 

 

Osobno, uz sve navedeno, čujemo se u prosincu 2021 kada ću sa pažnjom pomno čitati koliko vas ima još uvijek sa istim ljubimcem?! 

Makar, jedno je sigurno, vama ne prijeti “Hulk” stanje razvaljivanja! 

ATJ Lučko
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Za ovaj text treba sudaki tumac. 

Za 3 godine nitko ne bu imal istog ljubimca.

 

 

 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
ATJLučko kaže...
Osa kaže...
Kregol kaže...

 Ono kad Pocophone stane rame uz rame uz Mate 20 Pro odabirom samih ljudi. Koliko se samo grizu apple fanovi znajuči da su i sami glasali protiv jabuke.

Otkuda tolika “vaša samouvjerenost” kolega, kada ste pogledali taj video, ma koliko i na cjenio Markusa?!?! 

 

Osobno, uz sve navedeno, čujemo se u prosincu 2021 kada ću sa pažnjom pomno čitati koliko vas ima još uvijek sa istim ljubimcem?! 

Makar, jedno je sigurno, vama ne prijeti “Hulk” stanje razvaljivanja! 

 Čuje komedijaša, tada cemo imat poco 4 ili nešto drugo koje će nuditi najbolji omjer uloženo/dobiveno,  jer nismo robovi branda, niti positovječujemo aparat sa članom obitelji da smo mu odani.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Kregol kaže...

Za ovaj text treba sudaki tumac. 

Za 3 godine nitko ne bu imal istog ljubimca.

 

 

 

Nebih se baš složio sa vašim komentarom uopće! 

Ako si zadovoljan sa nečim, ne vidim potrebu uzimati nešto što valja! 

thebatman kaže...
ATJLučko kaže...
Osa kaže...
Kregol kaže...

 Ono kad Pocophone stane rame uz rame uz Mate 20 Pro odabirom samih ljudi. Koliko se samo grizu apple fanovi znajuči da su i sami glasali protiv jabuke.

Otkuda tolika “vaša samouvjerenost” kolega, kada ste pogledali taj video, ma koliko i na cjenio Markusa?!?! 

 

Osobno, uz sve navedeno, čujemo se u prosincu 2021 kada ću sa pažnjom pomno čitati koliko vas ima još uvijek sa istim ljubimcem?! 

Makar, jedno je sigurno, vama ne prijeti “Hulk” stanje razvaljivanja! 

 Čuje komedijaša, tada cemo imat poco 4 ili nešto drugo koje će nuditi najbolji omjer uloženo/dobiveno,  jer nismo robovi branda, niti positovječujemo aparat sa članom obitelji da smo mu odani.

Uvjeren sam da će te vi kolega uzeti svaki Poco, i tko je onda veći komedijaš?! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Uvjeren sam da će te vi kolega uzeti svaki Poco, i tko je onda veći komedijaš?! 

 Tako je kolega, kao i svaki flagship xiaomi, huawei i samsung koji izađe, bolest je to, a ne komedija. Komediju ostavljam appleovcama. pozz

13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
thebatman kaže...

Uvjeren sam da će te vi kolega uzeti svaki Poco, i tko je onda veći komedijaš?! 

 Tako je kolega, kao i svaki flagship xiaomi, huawei i samsung koji izađe, bolest je to, a ne komedija. Komediju ostavljam appleovcama. pozz

Sretno vam bilo sa svakim novim 

 

Ja se radije jednom u četri godine držim komedije nego imalo bolesti! 

ATJ Lučko
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
ATJLučko kaže...
Kregol kaže...

Za ovaj text treba sudaki tumac. 

Za 3 godine nitko ne bu imal istog ljubimca.

 

 

 

Nebih se baš složio sa vašim komentarom uopće! 

Ako si zadovoljan sa nečim, ne vidim potrebu uzimati nešto što valja! 

Zato kaj gledas iz svog kuta ne shvacajuci da ljudi i potrebe nisu kod svakog isti.
Kod mene recimo mob tesko prezivi vise od godine dana, zbog prirode mog posla. Tako da dosta cesto mjenjam mobitele. Da li je tvoj prijedlog da kupujem iphone svake godine (ak sam dobro shvatio u njihovom si kutu)?
Ustvari uopce ne kuzim ekipu koja se nadjebava sa mobitelima, ono, zamisljam ovaj forum krcat prishtavcima koji nemaju za kiflu. Naravno da nije tako, ali takva je atmosfera kad krenu diskusije.
LP

 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Kregol kaže...
ATJLučko kaže...
Kregol kaže...

Za ovaj text treba sudaki tumac. 

Za 3 godine nitko ne bu imal istog ljubimca.

 

 

 

Nebih se baš složio sa vašim komentarom uopće! 

Ako si zadovoljan sa nečim, ne vidim potrebu uzimati nešto što valja! 

Zato kaj gledas iz svog kuta ne shvacajuci da ljudi i potrebe nisu kod svakog isti.
Kod mene recimo mob tesko prezivi vise od godine dana, zbog prirode mog posla. Tako da dosta cesto mjenjam mobitele. Da li je tvoj prijedlog da kupujem iphone svake godine (ak sam dobro shvatio u njihovom si kutu)?
Ustvari uopce ne kuzim ekipu koja se nadjebava sa mobitelima, ono, zamisljam ovaj forum krcat prishtavcima koji nemaju za kiflu. Naravno da nije tako, ali takva je atmosfera kad krenu diskusije.
LP

 

Uvjeren sam da potrebe ljudi nisu jednake istina, ALI, ako bi uzeli u obzir “prirodu tvog posla”, upravo je u tom zecu grm, da on izdrži nekoliko godina u komadu! 

U svakom sam slučaju u  kutu, zbog prekonekoliko razloga, ali je jedan od bitnijih dugotrajnost i izdržljivost, pa na kraju krajeva, uvijek uzimam NAJJAČI model, koji će izdržati mene oko 1460 dana u svim uvjetima! 

U smislu toga, NE SUGERIRAM uzimati novi iPhone svake godine, nepotrebita nebuloza! 

 

Prištavci mi nisu niti pod razno, JER NISU KUPILI SVOJIM ZARAĐENIM NOVCIMA, neka se kurče kada uzmu sa svojim zarađenim novcima, a takvih u zadnjih desetak godina ima jaaaako malo! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Ovaj tjedan dolazi 960 FPS slow motion i Night mode u kameri.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Cromaki kaže...

Ovaj tjedan dolazi 960 FPS slow motion i Night mode u kameri.

Nadam se da će taj night mode nešto popraviti jer je meni ta kamera u low lightu katastrofa. Nisam još uslikao čistu sliku u malo slabijem svjetlu.

5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Kakav mobitel star četiri godine,na ovom forumu ljudi mijenjaju četiri mobitela godišnje,prešao sam na xiaomi sa huawei uređaja jer su digli cijene a prije sam bio na samsungu,imao sam i jedan iphone,i fan sam normalnih cijena a ne nekog brenda kojeg preskupo platim pa nosam dok se ne raspadne.

I da,kad šaomi digne cijene imat će moj pozdrav...

 
8 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Gdje je trenutno najpovoljnije/najisplativije uzet ovaj pončo ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 1:31 (panj123).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1
Ja koristim Pixel Experience rom i riješio sam se praktički svih sitnih problema koje sam imao na MIUI. Ponajviše me živciralo to što nema notifikacija u status baru, da nema tog problema vjerojatno bi ostao na MIUI. A Pixel Experience radi savršeno, nema bugova nikakvih, dobijem iso SOT-a kao na MIUI, al puno više volim stock Android sučelje jer sam na to naviknut.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pozz ekipa, mjenjam Honor Play (4/64, crni) za Pocophone F1, garancija do 11. mj 2020! Šibnite PM ak ste zainteresirani i ispirke na off topic! Hvala!

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

I ja mijenjam Mi A2 4/64 gb sa hr garancijom,za pocophone ako je neko zainteresiran...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Cesare kaže...

I ja mijenjam Mi A2 4/64 gb sa hr garancijom,za pocophone ako je neko zainteresiran...

 

 

i ja svoj MI A2 6/128 za pocophone F1..star mjesec i pol.

:)

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 19:15 (Huurux).
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Stigao mi danas mob i stvarno je bomba.
Strahovi oko kamere su mi otklonjeni onim usporednim testom Marquesa Brownleea, a bojazan oko kvalitete ekrana je nestala čim sam ga upalio.
Iako je IPS, ne djeluje ništa lošiji od nekih Amoleda srednje klase (npr.Motorolinih), čak naprotiv.

Zanima me samo jel' netko zna kako povećati ikone koje su grupirane u folderu na desktopu?
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 18:38 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Evo mene na pie stable 10.1.3 . Ili kako ga oni zovu beta stableu (izdan tek malom broju probe radi). Skinuo ga, twrp, Fed, wipe dalvik i eto... ustvari nadogradio sam odmah magisk na 18. Touch poboljšan - brz. Maaaali lagano na samim rubovima. Kratke notifikacije se pojavljuju ...

Budemo vidjeli kako će biti dalje. Navodno je kamera poboljšana, dodan Google lens it's...
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 0:40 (Alfa_R).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Izvučeš pojedinu ikonu iz foldera pa će ti biti normalne veličine.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Telefon je čudo, kad stiže global update pite?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Frend mi je na putovanju u Marocu,alo koje mi slike salje slikane sa PocoPhonom,cudo jedno.
Hvali mi ga na sva usta,kamera u dnevnim uvjetima i baterija iznad prosijeka.

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 19:57 (volegradele).
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
zoharbizo kaže...

Telefon je čudo, kad stiže global update pite?

 Stigao je, dostupan za download sa weba, stavim link za sat vremena

13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pronašao link.

Čim skinem updateati ću ga pa javim dojmove.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

gdrive link

Skinuo sebi pa evo i vama, zasad sve super, updeatan i radi kao sat i dalje.

Idem malo vrtjeti testove.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice