Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 382.517
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Dakle nakon navedenog gcam izgleda više neće biti potrebna,valjda će i netflix riješiti,nfc nema i to je to..

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Jel se isplati ovo uzeti

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 12:20 (chewa).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Po meni se isplati.Ja sam kupio poco prije nove godine i kostao je 2900kn tako da mu cijena sad lagano pada a mob.je i dalje zvjer

10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Nakon pie updatea imam problem s widi spajanjema na smart tv. prije je radilo odlično, na 1 klik, a sada se stalno disconnecta.

 

Jel ima neko sličan problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

ima tko F1 Poco sa flashanim romom (xda)?

Kak to radi, jesu li neki bug-ovi bolje riješeni nego s miui-em

Razmišljam o kupnji, ali me malo strah miui-a, em nisam navikao, em volim što čišći android

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Ja sam zadnjih 5 g. bio na "čistom" Androidu (Xperia Z3 i Moto Z Play) i naviknuo sam se na MIUI za 5 minuta.

Jedini bug koji sam uočio i koji me smeta je da mi puca Bluetooth u autu.

 

PSN - DeniZg80
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

provaj pixel experience

5 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Imam samsung j7, i jel moguce da mi steka browser i kasne mi notifikacije kad idem na bugov forum na temu poco f1?
Znaci, samo na njegovu temu, na ostalima radi ok
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
bumbumzvonko kaže...
Imam samsung j7, i jel moguce da mi steka browser i kasne mi notifikacije kad idem na bugov forum na temu poco f1?
Znaci, samo na njegovu temu, na ostalima radi ok

 Ma to ovaj xiaomi smece, šteka i kad ides citat o njemu :)

11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Stavio Pixel Cameru na Pocophone, i stvarno šta taj softver radi je jebena Magija, koliko detalja i više svijetla može uhvatit, stvarno čudo

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Možeš li tacno opisati postupak?
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Bitno je da si na najnovijoj Verziji MIUI, i da imaš android Pie, koji dođe s novim MIUI, znači MIUI 10.1.3.0 

Samo skineš APK Odavde https://forum.xda-developers.com/poco-f1/themes/b-s-g-google-camera-port-developed-mi-8-t3843130, verzija je MGC_6.1.021_V2b++, nju.

To je to, na xda sve piše ,ako imaš lag, ima u settings jedna postavka koja to riješi, i kamera radi vrh. Poznati problemi su da nakon 2-3 Slike uspori sučelje, samo izađeš i uđeš u kameru. I Nightsight je spor jako, ali uspije slikat bez problema

404 Greške a nema ih nigdje
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Bug Manijak kaže...

Bitno je da si na najnovijoj Verziji MIUI, i da imaš android Pie, koji dođe s novim MIUI, znači MIUI 10.1.3.0 

Samo skineš APK Odavde https://forum.xda-developers.com/poco-f1/themes/b-s-g-google-camera-port-developed-mi-8-t3843130, verzija je MGC_6.1.021_V2b++, nju.

To je to, na xda sve piše ,ako imaš lag, ima u settings jedna postavka koja to riješi, i kamera radi vrh. Poznati problemi su da nakon 2-3 Slike uspori sučelje, samo izađeš i uđeš u kameru. I Nightsight je spor jako, ali uspije slikat bez problema

 Na beta romovima su svi problemi rješeni, također bi kroz 15 dana i u stable romovima trebali biti.

11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
thebatman kaže...
Bug Manijak kaže...

Bitno je da si na najnovijoj Verziji MIUI, i da imaš android Pie, koji dođe s novim MIUI, znači MIUI 10.1.3.0 

Samo skineš APK Odavde https://forum.xda-developers.com/poco-f1/themes/b-s-g-google-camera-port-developed-mi-8-t3843130, verzija je MGC_6.1.021_V2b++, nju.

To je to, na xda sve piše ,ako imaš lag, ima u settings jedna postavka koja to riješi, i kamera radi vrh. Poznati problemi su da nakon 2-3 Slike uspori sučelje, samo izađeš i uđeš u kameru. I Nightsight je spor jako, ali uspije slikat bez problema

 Na beta romovima su svi problemi rješeni, također bi kroz 15 dana i u stable romovima trebali biti.

 Super ako kroz 15 dana i na stable romu bude radilo kako treba :D

404 Greške a nema ih nigdje
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Jel' to znači da će sa stable ROM-om doći i kvalitetnija defaultna kamera ili će nam samo GCam bolje raditi?

 

Ja zadnja dva dana prebacujem između default kamere i GCam i ja jednostavno ne vidim razliku tj. čak mi slike sa default kamerom bolje ispadnu.

 

PSN - DeniZg80
9 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
@Bug Manijak, A to sam probao ali zbog usporenja sam odustao.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 15:56 (LunKraljPonoci).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
DeniZg kaže...

Jel' to znači da će sa stable ROM-om doći i kvalitetnija defaultna kamera ili će nam samo GCam bolje raditi?

 

Ja zadnja dva dana prebacujem između default kamere i GCam i ja jednostavno ne vidim razliku tj. čak mi slike sa default kamerom bolje ispadnu.

 

 Nešto ti onda nije ok jer je razlika lako uocljiva. Podignem primjer kasnije.

 

Ne, nego pd iduceg updatea, vendor koji je bio beta ide u stable i on sluzbeno podrzava gcam 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Jel taj widevine level (bilo koji) utjece na kvalitetu reprodukcije youtube videa?
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Xiaomi Pocophone F1
Hornet_93 kaže...
Jel taj widevine level (bilo koji) utjece na kvalitetu reprodukcije youtube videa?

 Ne. Youtube ne koristi tu zaštitu.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Unlockao bih si bootloader radi instalacije Sony Frameworka (za PS4 remote play).
Jel možda netko to već uspješno napravio?
Unlock preko Mi stranice mi ne radi (izbacuje kineska slova koja ne kužim), pa sam mislio preko Xiami toolsa.
Ima li netko kakav link/savjet/preporuku?
Thanks

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 19:58 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
chewa kaže...

Jel se isplati ovo uzeti

 

Isplati se. Na honorbuy.com izađe točno 2468.00kn sa dostavom u RH i voucherom "HONORBUY". 81kn razlike :)

10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
chewa kaže...

Jel se isplati ovo uzeti

 

 

https://www.centar-tehnike.hr/xiaomi-pocophone-f1-6gb-64gb-crni-proizvod-1824/

 

Centar tehnike ima isto dobru cijenu...ovaj je 64GB, ali i cijena je jos niza.

14 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Evo pila stigla jučer,što reći za ovo kratko korištenje neg da sam iznenaden....stvarno je beast

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Takoder, jucer sam kupio 128gb verziju u Sancta Domenice i prezadovoljan sam prelaskom sa flat S7 na Poco F1
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi eu 9.1.10 sve jednostavno leti, preporucam ovaj rom.

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

preko koje stranice je to??

5 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

kad je to billo??sad je 2700 na sancta domenici

7 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Preko honorbuy.com, još će ispasti da ih reklamiram ali najpovoljniji su čak i kada se zbroji dostava. Iskoristiš kod "HONORBUY" za 5 dolara bolju cijenu. Nema carine ni poreza s obzirom da je skladište EU.

 

2471.98kn za model od 128GB

 

P.S - stigne ti za cca 48 sati od narudžbe

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 23:43 (Orwandill).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice