Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 382.710
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
GuardianOTB kaže...
zoharbizo 

Nervira me nemogućnost gašenja shutter zvuka kod novog GCAMA, 6.2!

 Ja ga uredno ugasio u postavkama?

Nakon gašenja kamere... Ponovno se samo upali... Hmm..

 

Nisam išao za tim.. 

13 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Vidiš

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Nkvi gcam sa popravljenim shutter sound prekidacom i jos par stvari. Dodam za 2min u op.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Pozz, jel moze ta verzija na mix 3?
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Dario7 kaže...
Pozz, jel moze ta verzija na mix 3?

 Može, osobno testirao :)

10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
thebatman kaže...
Dario7 kaže...
Pozz, jel moze ta verzija na mix 3?

 Može, osobno testirao :)

 A za redmi note 7 ? Jel ima negdje lista na koje modele moze ?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
hahhaajaads kaže...
thebatman kaže...
Dario7 kaže...
Pozz, jel moze ta verzija na mix 3?

 Može, osobno testirao :)

 A za redmi note 7 ? Jel ima negdje lista na koje modele moze ?

 Probaj, nema liste.

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pozdrav, 

 

zelio bih kupiti pocophone f1 u nasim ducanima, ali nisam siguran gdje... U A1 gdje planiram ga koristiti na bonove je 2600kn u webshopu, dok u protisu je 2418 i u neutrino mobile je 2380. Bio sam malo guglao o neutrino i se cini da imaju ljudi dost problema sa garancijama. 

 

cisto me zanima ako sam neki shop propustio ili imate ikakva iskustva/preporuke. Kupovao bih za gotovinu. 

 

hvala :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
gsdavid kaže...

Pozdrav, 

 

zelio bih kupiti pocophone f1 u nasim ducanima, ali nisam siguran gdje... U A1 gdje planiram ga koristiti na bonove je 2600kn u webshopu, dok u protisu je 2418 i u neutrino mobile je 2380. Bio sam malo guglao o neutrino i se cini da imaju ljudi dost problema sa garancijama. 

 

cisto me zanima ako sam neki shop propustio ili imate ikakva iskustva/preporuke. Kupovao bih za gotovinu. 

 

hvala :)

 Napisao sa stranicu iza gdje imas za oko 2150kn sa popustom ako placas visa inspire karticom 6/64 model, centar tehnike.

Ako se pozivas na garanciju, rekli su da nista ne popravljaju u HR nego salju u Njemacku na popravak te obicno do 3 tjedna budes bez mobitela u tom slucaju. Neutrino sam i ja izbjegao, ovo narucio u subotu, ocekujem da ce mi stici sutra/preksutra.

Neutrino sam bas zbog toga izbjegao, a ove reko dda probamo, nadam se da nece biti potrebe.

Kovačić
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Mislim da nećemo dugo čekati na nasljednika pocophona,pa kome se ne žuri nek pričeka malo...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Hoce li uskoro BSG verzija gcam 6.2.. negdje na xda citam da treba jos pricekati da ispeglaju verziju 6.2.

Trebad duze da okine fotku uz hdr+ postavke ali su mi boje zivlje i kvalitetnija je fotka..

 

Kako vi preferirate?

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2019 18:04 (Jeti).
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Ja preferiram Gcam..

Kvaliteta slike mi je neusporedivo bolja...

Indoor

Vidljivo življe boje na gcamu..

 

Gcam Gcam
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Nije uhvatilo drugu sliku... 5.3mb.. :)

Smanjeno

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Je potrebno uopce stavljati kaljeno staklo s obzirom da ima Corning Gorilla Glass?

 

I koju futrolu bi ste preporucili?

 

Hvala :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

I jeli se dobije sta na brzini punjenja sa ovim qc 4? Da ne uzimam bez veze.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
gsdavid kaže...

Je potrebno uopce stavljati kaljeno staklo s obzirom da ima Corning Gorilla Glass?

 

I koju futrolu bi ste preporucili?

 

Hvala :)

 Meni taman došlo kaljeno..nekako sam mirniji.. u 3ipo god Redni Note 2, promijenio sam ih jedno 8... :)

Šta da kažem..smotan sam  i imam malo dijete...

11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
acarnoje kaže...

I jeli se dobije sta na brzini punjenja sa ovim qc 4? Da ne uzimam bez veze.

 Citao po XDA da se vise manje ne dobije nista, a platis vise. Nije to jos sve razradjeno s baterijama i punjacima kako treba tako da ce i 3.0 biti dobar, ja sebi evo danas narucio nakon mukotrpnih istrazivanja, pronalaska testova i provjere u qualcommovoj tablici podrzanih uredjaja i punjaca.

Kovačić
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Koji ducan bi ste preporucili kod nas za kaljeno stalko + masku? Cisto da ne narucujem iz vana te sitnice?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Staklo sam stavio u Aloalo ducanu (City centar one u Splitu) koji i prodaje Xiaomi mobitele, a maska dode u kutiji sa mobitelom
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pitanje, je li itko imao problema s glasnoćom slušalice kod razgovora? Meni je zvučnik slušalice pojačan do kraja, ali nekad se dogodi da slabo čujem sugovornika s druge strane.

Ne znam, ili sam ja pomalo postao nagluh ili je problem kod telefona.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pozdrav. Evo poceo ga koristiti, brz je i fluidan. Kako da sad aktiviram da mi se prikazuju u lijevom gornjem kutu notifikacije jer kad povucem prema dolje sve ih izlista, a ovako nista.

Jel jos uvijek treba regija poljska da radi face recognition?

Hvala!

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 21:01 (acmilan2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Myrnas kaže...

Rade notifikacije.

Zanima me znate li kako povećati limit slova na SMS poruci sada mi je limit 62 slova za 1 poruku a to je premalo.

 Jucer mi dosao mob, danas ga upalio i sve prebacio sa starog i updateao na zadnju verziju sustav MIUI-a (10.2.3.0.PEJMIXM) i ne rade mi notifikacije, odnosno ne prikazuje ih tako dugo dok ne potegnem od gore prema dolje kad ono cijeli popis nadjes.

 

Ima kakvo rjesenje mozda?

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 6:16 (acmilan2).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
acmilan2 kaže...
Myrnas kaže...

Rade notifikacije.

Zanima me znate li kako povećati limit slova na SMS poruci sada mi je limit 62 slova za 1 poruku a to je premalo.

 Jucer mi dosao mob, danas ga upalio i sve prebacio sa starog i updateao na zadnju verziju sustav MIUI-a (10.2.3.0.PEJMIXM) i ne rade mi notifikacije, odnosno ne prikazuje ih tako dugo dok ne potegnem od gore prema dolje kad ono cijeli popis nadjes.

 

Ima kakvo rjesenje mozda?

 Settings > notifications - status bar

Tu ukljucis to, bar je tako na eu romu 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

I mene je to zivciralo sa notifikacijama, dok ne dodje novi update, koristim ovo.

https://play.google.com/store/apps/details?id=zanini.andrea.notchtest

 

Podesis ikone ispod sata da stoje i barem nesto vidis da imas. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 10:36 (BladeRy).
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
thebatman kaže...
acmilan2 kaže...
Myrnas kaže...

Rade notifikacije.

Zanima me znate li kako povećati limit slova na SMS poruci sada mi je limit 62 slova za 1 poruku a to je premalo.

 Jucer mi dosao mob, danas ga upalio i sve prebacio sa starog i updateao na zadnju verziju sustav MIUI-a (10.2.3.0.PEJMIXM) i ne rade mi notifikacije, odnosno ne prikazuje ih tako dugo dok ne potegnem od gore prema dolje kad ono cijeli popis nadjes.

 

Ima kakvo rjesenje mozda?

 Settings > notifications - status bar

Tu ukljucis to, bar je tako na eu romu 

 Evo ovako imam postavke podesene, no badava. Mozda cu probati s ovom opcijom kao sto je kolega zadnje naveo.

Kovačić
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Na global beta romu se notifikacije prikazuju i ostaju vidljive ispod sata

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
acmilan2 kaže...
thebatman kaže...
acmilan2 kaže...
Myrnas kaže...

Rade notifikacije.

Zanima me znate li kako povećati limit slova na SMS poruci sada mi je limit 62 slova za 1 poruku a to je premalo.

 Jucer mi dosao mob, danas ga upalio i sve prebacio sa starog i updateao na zadnju verziju sustav MIUI-a (10.2.3.0.PEJMIXM) i ne rade mi notifikacije, odnosno ne prikazuje ih tako dugo dok ne potegnem od gore prema dolje kad ono cijeli popis nadjes.

 

Ima kakvo rjesenje mozda?

 Settings > notifications - status bar

Tu ukljucis to, bar je tako na eu romu 

 Evo ovako imam postavke podesene, no badava. Mozda cu probati s ovom opcijom kao sto je kolega zadnje naveo.

 Meni ima notifikacije... Stock MIUI. Do sata se pokazuju 

 

11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Evo proradile i meni. Nego imam neku cudnu i tuznu stvar - upalim kameru (stock, nemam jos skinuto gcam) i kad prebacujem na video ili sporo snimanje, mobitel freeza na koji 5-7 sekundi! Di je sad tu SD 845 i 6GB RAM-a? O cemu se tu radi da tako sporo to ucitava sve?

U prilogu moje postavke, mozda sam ja nesto stisnuo pa ni ne znam, molim pomoc! Hvala!

Kovačić
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Upani druže u kamera app i obriši keš memoriju.
15 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
acmilan2 kaže...

Evo proradile i meni. Nego imam neku cudnu i tuznu stvar - upalim kameru (stock, nemam jos skinuto gcam) i kad prebacujem na video ili sporo snimanje, mobitel freeza na koji 5-7 sekundi! Di je sad tu SD 845 i 6GB RAM-a? O cemu se tu radi da tako sporo to ucitava sve?

U prilogu moje postavke, mozda sam ja nesto stisnuo pa ni ne znam, molim pomoc! Hvala!

 Mislim da sam procitao da je bug neki povezan sa ovim Spremi na SD karticu. Ugasi to pa bi sve trebalo radit kako spada.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice