Xiaomi Redmi Note 4

poruka: 1.882
|
čitano: 454.950
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Pozdrav drustvo, e ovako od pre nekoliko dana posedujem Xiaomi redmi note 4 64/3 gb i radi super sve. verzija softvera je  8.0.5.0.0 global stable. sve radi super ali posto volim da cackam i istestiram sve nasao sma jednu neobicnu stvar pa me intersuje da li se to desava jos nekome ili ne. posto imam pisanu garanciju 3 meseca. problem je vezan za ekran i to je sledece. kada otvorim neku sliku, pozadinu bilo sta sve je super, perfektno, ali kada sam skinuo aplikaciju polovni automobili i otvorio slike pojavljuju se sitne bele crtice naizmenicko po ekranu. to se desava samo na tim slikama sa tog sajta. znaci naizmenicno i povremeno po celom ekranu blinkaju bele srtice malene bas. nema ih 10 tak sekundi pa se pojavi jedna pa nestane pa se posle par sekundi pojavi na drugom mestu i tako non stop. udjem u fabricki test ekrana sa onom sifrom #*#* ..... i ne pokazuje nista sve je ok ??? a skinem sa playstra skreen test i prolazi sve boje bela, crna, zelena crvena sve ok ali kada dodje do uzduznih strafti koje pocinju bele sa jednog dela ekrana a u drugom crna tu se opet pojavljuju te bele nasumicne crtice ???? da li neko ima pojma sta to moze da bude. i probajte da l ise jos nekome desava 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

za pocetak, taj rom sto imas je fake, tako da bih ja prvo stavio official pa onda dalje rjesavao ako se problemi nastave

 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

koji tacno rom da stavim tj koji predlazes

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

kao u prethodnim postovima sto se spominje, official global stable

http://en.miui.com/download.html

 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

POZDRAV...kupio sam ovaj model mobitela Redmi note 4 (kupio sam ga u neutrinomobile), 10 jezgreni, 3gb rama, 64 gb memorija, MIUI verziaj je 8.0.5.0.0...prije 2 tjedna poceo mi se mobitel sam od sebe da se restarta (2 put mi se vec desilo)...i poceo je da zasteka nekada...na igrici candy nekad mi nece lijeva strana (cca 10 milimetara ne regira na moj prst a tako i odozada prst nekada nece reagirati)...Dali znate u cemu je problem..hvala 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

u fake ROM-u je problem

MIUI HR TRANSLATOR
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4
zar je moguce da nigdje nema za kupiti staklo da je kvalitetno kao nilkin a da ide od ruba do ruba? od nilkin kratko
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
čmrljo kaže...
kako radiš update ja ga nemogu nikako nadograditi
na mob mi piše kako nema novog update pa sam skino sa njihove službene stranice ali mi ne želi

 Vjerojatno ovisi koji ti je sad gore. Ali meni je navečer ponudio update, ja ga potvrdio i ujutro je sve bilo riješeno.

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Nedavno došao Redmi Note 4 namijenjen za sestru, samo sam brzinski otvorio da vidim koji je ROM unutra i srećom nalazi se official Global Developer ROM tako da sam si uštedio malo vremena da sam ne moram flashati.

Naručio sam sa honorbuy, DHL dostava u rekordnom vremenu.

 

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 15:48 (Cromaki).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Poz, imao sam upit već uvezi prevelike potrošnje baterije, deep sleep itd. Evo sad sam uzeo 4g karticu i problem se nije riješio, jos uvijek preko 40%cell standby troši. Ne kužim kako to rjesit?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
tomislavk24 kaže...
Poz, imao sam upit već uvezi prevelike potrošnje baterije, deep sleep itd. Evo sad sam uzeo 4g karticu i problem se nije riješio, jos uvijek preko 40%cell standby troši. Ne kužim kako to rjesit?

 Software problem, raspravljamo o njemu proteklih dana tako da bi trebao biti riješen kroz sljedeće updateove.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
miki1981 kaže...
čmrljo kaže...
kako radiš update ja ga nemogu nikako nadograditi
na mob mi piše kako nema novog update pa sam skino sa njihove službene stranice ali mi ne želi

 Vjerojatno ovisi koji ti je sad gore. Ali meni je navečer ponudio update, ja ga potvrdio i ujutro je sve bilo riješeno.

 evo sada sam uzeo mobitel koji mi je bio na reklamaciji zbog fake roma sada radi normalo i upravo skidam update 

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Cromaki kaže...
tomislavk24 kaže...
Poz, imao sam upit već uvezi prevelike potrošnje baterije, deep sleep itd. Evo sad sam uzeo 4g karticu i problem se nije riješio, jos uvijek preko 40%cell standby troši. Ne kužim kako to rjesit?

 Software problem, raspravljamo o njemu proteklih dana tako da bi trebao biti riješen kroz sljedeće updateove.

 Ajde dobro.  A jel taj problem imaju svi korisnici na global romu ili samo pojedini? 

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Danas mi je stigao mob gdje sam odmah instalirala http://en.miui.com/download-309.html (stable), u postavkama mi je uključena led obavijest medutim nista ne svjetli...u k.. ako moram neku aplikaciju zbog toga skidati...help...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
tomislavk24 kaže...

 Ajde dobro.  A jel taj problem imaju svi korisnici na global romu ili samo pojedini? 

 Svi korisnici imaju taj problem sa tom verzijom ROM-a.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

kupio sam mobitel prije nekih 3 mjeseca preko honorbuya, sve super, isporuka za manje od 3 dana, nikakvih problema s time

 

nisam nadograđivao MIUI do neki dan kada sam nadogradio na verziju MIUI 8.1. | Stable - 8.1.6.0 (MBFCNDI), sinoć mi je izbacio obavijesti da nadogradim na 8.1.8, ali nisam još nadogradio, no to i nije toliko bitno

 

vidim gore da pričate o nekim fake rom-ovima, sad mi nije jasno kako možeš imati fake rom ako si normalno kupio mob, razumijem ako kupiš polovni pa je bivši vlasnik stavio gore što je htio, ili sam vas ja nešto krivo razumio

 

jeli ovo moje normalno ili isto fake? i ako stavim rom s gore linka kojeg ste stavljali za download, instaliram li to normalno kao nadogradnju ili gubim sve s mobitela tom instalacijom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
xxx777 kaže...

kupio sam mobitel prije nekih 3 mjeseca preko honorbuya, sve super, isporuka za manje od 3 dana, nikakvih problema s time

 

nisam nadograđivao MIUI do neki dan kada sam nadogradio na verziju MIUI 8.1. | Stable - 8.1.6.0 (MBFCNDI), sinoć mi je izbacio obavijesti da nadogradim na 8.1.8, ali nisam još nadogradio, no to i nije toliko bitno

 

vidim gore da pričate o nekim fake rom-ovima, sad mi nije jasno kako možeš imati fake rom ako si normalno kupio mob, razumijem ako kupiš polovni pa je bivši vlasnik stavio gore što je htio, ili sam vas ja nešto krivo razumio

 

jeli ovo moje normalno ili isto fake? i ako stavim rom s gore linka kojeg ste stavljali za download, instaliram li to normalno kao nadogradnju ili gubim sve s mobitela tom instalacijom?

 tvoj je orginal  a ovi fake imaju pet znamenki ko što je moj imao i nemoš ga uraditi nadogradnju roma

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

kakav je proces prelaska sa vendor ROM-a 8.0.5.0.0 na zvanicni global stable poslednji ? mora li preko fastboota direktno?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
nemanjas23 kaže...

kakav je proces prelaska sa vendor ROM-a 8.0.5.0.0 na zvanicni global stable poslednji ? mora li preko fastboota direktno?

 Prati ovaj official unofficial guide od Mitcha 

http://en.miui.com/thread-370620-1-1.html

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4

dali si kupio mobitel u nutrina mobile? Ja isto imam taj problem, pa da im napisem da mi posalju drugi mobitel

12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Gotovo svaki mobitel koji je importan u HR ima unofficial ROM, vraćanje mobitela neće pomoći.

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Postao sam link za vraćanje na glibal stable u temi negdje. 15 min posla

 

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
gec89 kaže...

dali si kupio mobitel u nutrina mobile? Ja isto imam taj problem, pa da im napisem da mi posalju drugi mobitel

ja sam kupio kod njih dali su mi zamjenski uređaj sve je bilo gotovo u roku 2 dana 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Zna li se barem otprilike dolazi li i kada Nougat na Redmi Note 4? Znam da će Nougat biti vezan za MIUI 9, gledao sam po netu vezano za ovaj mobitel, negdje piše da je na popisu za update, neki ga ne spominju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Nema još informacije za RN4, prvo idu flagship uređaji a tek malo kasnije ostali modeli za koje je moguć Android N.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Ljudi zanimaju me iskustva kamere RN4
Gledam na Smartphonehrvatska kakva je kamera i onako može proć, ali ono sto me jr zainteresiralo je ocajan ali stvarno ocajan nocni video
E sada vi ostali sto posjedujete uređaj jel to stvarno tako lose ili se može softverski popraviti?
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
6996 kaže...
Ljudi zanimaju me iskustva kamere RN4
Gledam na Smartphonehrvatska kakva je kamera i onako može proć, ali ono sto me jr zainteresiralo je ocajan ali stvarno ocajan nocni video
E sada vi ostali sto posjedujete uređaj jel to stvarno tako lose ili se može softverski popraviti?

 Gdje je primjer?

Što je "očajan"? Ima puno šuma? Ili loše prima svijetlost, pa je sve crno?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 4

Da li se isplati sa Lg G3 32gb prelaziti na Redmi note 4 ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Mazzy kaže...

Da li se isplati sa Lg G3 32gb prelaziti na Redmi note 4 ?

 Mislim da ne.

Osim ako ti treba malo bolja baterija. 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 4
Ma trzav je previše

Eto primjer videa
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice