Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 775.442
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Radi se o 6GB+64GB verziji...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
ogxb kaže...

Bok, gledam da narucim Xiaomi Redmi Note 5, na honorbuy-u je cijena 330$, a na mini deal imaju cijenu 200$ i 275$.

Zanima me postoji li opcija da se uređaj plati pouzecem ili treba ici preko paypal-a? Isto tako u kojem roku dhl isporucuje i koliko se placa dostava i carina?

Nikad nisam narucivao uređaj preko interneta i molim vasa iskustva. :)

 uvjek platiš unapred, poduzečem ne mozes ako naručujes izvana to vrijedi samo za robu iz Hrvatske .

 

mozes plačati čisto kartično ili paypalom, paypalom je sigurnije jer ako ne dobis mob ili ako se ošteti nekako prilikom dostave barem mozes traziti povrat novca.

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_max_pro_(m1)-9173.php

 

Malo konkurencije, jako dobra cijena :)

170$ za 3/32

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Deutsch kaže...

https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_max_pro_(m1)-9173.php

 

Malo konkurencije, jako dobra cijena :)

170$ za 3/32

 Da, baterija mi se više sviđa ali mi se neda ćekati.

 

Evo na honorbuyu ne mogu nači global verziju našeg notea, ali pogledao sam Gearbest i u prodaji je za 230 dolara  za 11 dolara više se može uzeti expedited shiping (dolazi unutar 3 do 8 dana)  e sad ovo je iz kine pa je moguča i carinjenje ako otvore kod nas paket. 

 

Pitanje što mislite o tome ??? 

 

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

A ide na carinu ako je iz gearbesta :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Deutsch kaže...

A ide na carinu ako je iz gearbesta :)

 Dan naručim ?? Ima li gdje bolja ponuda istog modela ? 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

a platit ces 60$ pdva+carinske troskove , mozda na goldwayu ima 

14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Deutsch kaže...

A ide na carinu ako je iz gearbesta :)

 

Novosti na GearbestHrvatska!!!

Ukoliko vam za kupljene proizvode budu naplaćeni uvozni troškovi, imate pravo na refundiranje nastalih troškova (bez obzira sa kojeg ste skladišta naručili). Uvjet je da je dostava Registered Air mail (sa brojem za praćenje pošiljke) . 
Vaše je samo da sačuvate dokaz o plaćenim troškovima i da nam se javite kako bi Vas uputili u postupak refundiranja troškova.

EU skladišta nemaju uopće uvoznih troškova bez obzira na izbor dostave pošiljke.

 

 

 

izvor

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Na honorbuy-u cijena Xiaomi Redmi Note 5 (Chinese version) 6+64GB pala sa 330$ na 300$

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
ogxb kaže...

Na honorbuy-u cijena Xiaomi Redmi Note 5 (Chinese version) 6+64GB pala sa 330$ na 300$

A vidi koliko sam ja platio, sve skupa.

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Preko koje stranice si narucio? Mozes mi rec preko kojeg dostavljaca ti dolazi i u kojem roku?

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

258€ ti ispadne oko 1900+ kn

300$ je oko 1800kn

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Dakle , naručeno 17.04.2018 oko 10 sati prijepodne.

 

Došlo k meni, u ruke 20.04.2018 oko 10 sati prijepodne.

 

Išao sam posredstvom DHL-a jer je to njihov službeni dostavljač sa EU skladišta, dakle u taj iznos su uključeni svi troškovi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Deutsch kaže...

https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_max_pro_(m1)-9173.php

 

Malo konkurencije, jako dobra cijena :)

170$ za 3/32

 

Auuu ti mene sada ovim baci u dobru dvojbu :D

 

Dole piše Price About 160 EUR, e sad da li je to baš za ovu verziju? Ako je, onda wow! Jer mob pored toga što ima 6GB, baterija mu je 5k. Mada sumnjam da će biti i blizu ove cijene :D

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Kako is zadovoljan mobitelom?

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
ogxb kaže...

258€ ti ispadne oko 1900+ kn

300$ je oko 1800kn

A vidi.

 

Nama su mobiteli trebali, dakle nisam to uzimao iz hira il' da budem u trendu neg' iz neke potrebe, a i baš nam se tako "pogodilo".

 

Sada, ako ti ne treba hitno, naravno, pametnije je pričekati, tu nema govora.

 

Dakle, ja sam ti/vam pokazao što i kako je meni bilo, a sada da se može negdkje naći jeftinije za 100-200 kn, može sigurno! I to je to.

Ne znam više što bih dodao na ovo?!

 

P.S.

Ako plaćaš PayPal-om, budi oprezan koju opciju ćeš odabrati za konverziju valute, al' vjerujem da to već znaš!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Službeni odgovor od gearbesta:

 

Unfortunately, we have no control over local regulations and potential import duties, and cannot refund how much they may be.
To know more about tax, please review our terms and conditions in the link below:
http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html
Please also refer to our FAQ's about tax here: <a href="http://www.gearbest.com/about/faq.html
"> http://www.gearbest.com/about/faq.html
You may also like to contact your local customs office for more detailed information.

 

Uglavnom, nema povrata troškova carine - neko ga gnoji...

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
ogxb kaže...

Kako is zadovoljan mobitelom?

Zadovoljni smo i supruga i ja.

 

Lijepo to radi. Izrada je vrhunska. Tanak, skladan. Lijepo leži u ruci.

 

Gledam ovo što sam napisao, dobar fetiš materijal al' eto, ne znam kako bih drugačije odgovorio na upitano.

 

Sve radi glatko, čak i s ovim kineskim sranjima koja ga bespotrebno opterećuju. Naravno, čim izađe na xiaomi eu rom baziran na oreu, ode ovaj kineski u lala zemlju.

 

I da! Gore je Oreo 8.1.

 

Iskreno, jedino se osjećam malo popišano od strane Honorbuy-a jer mi nisu ubacili, ono, ali baš nikakav "poklon", kao što vidim i čujem da ljudi dobiju. Ono, dobio sam što sam platio i ni mrvu više. Al' dobro, Bože moj, to je već za neku drugu prispodobu!

 

Eto, ako te još nešto zanima, pitaj...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Bas citam reviews kupaca honorbuy-a, ima dosta losih feedback-ova. da im se događa da mobiteli prestanu radit nakon 6 mjeseci, a procedura oko servisa i povrata ili zamjene uređaja da je katastrofa.

Ne znam dal mi se isplati kupit kinesku verziju ili cekati eu rom... Malo sam nestrpljiv a i nesiguran dal cu dobit uređaj koji ce stvarno radit kako treba

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
ogxb kaže...

Bas citam reviews kupaca honorbuy-a, ima dosta losih feedback-ova. da im se događa da mobiteli prestanu radit nakon 6 mjeseci, a procedura oko servisa i povrata ili zamjene uređaja da je katastrofa.

Ne znam dal mi se isplati kupit kinesku verziju ili cekati eu rom... Malo sam nestrpljiv a i nesiguran dal cu dobit uređaj koji ce stvarno radit kako treba

 I sto kad dode eu rom, nece ti ga oni flashati, kakvu god verziju da kupis moras si sam flashati eu rom.. mobitel je isti bio on na kineskom romu, global romu koji dode nesto kasnije od pocetka prodaje ili eu romu koji svakako moras sam stavljati..

jedino ako si htio reci da bi cekao internacionalnu verziju mobitela koja ima dodatnu 4g frekvenciju (b20 800 mhz) pa ces hvatati 4g cak i u selendrama sto obicna verzija ne moze pa ces na njoj imat 3g na takvim mjestima.. ako si jedan od onih sto ionako ugase 4g da im mob manje baterije trosi onda nisi zakinut nigdje ili ako si na tele 2 mrezi koja uopce ne koristi 800 mhz frekvenciju za 4g u selendrama neces osjetit razliku..

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ma ni sad ne koristim 4G. 

Jedino sad citam review ljudi koji su kupili mobitel preko honorbuy-a i stvarno masa ljudi je imala problem, mobiteli prestanu radit nakon 3-6 mjeseci, pa ih moraju slat u Sloveniju, pa iz Slovenije salju u Kinu, platit postarinu, pa cekat mobitel nekoliko mjeseci.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
ogxb kaže...

Ma ni sad ne koristim 4G. 

Jedino sad citam review ljudi koji su kupili mobitel preko honorbuy-a i stvarno masa ljudi je imala problem, mobiteli prestanu radit nakon 3-6 mjeseci, pa ih moraju slat u Sloveniju, pa iz Slovenije salju u Kinu, platit postarinu, pa cekat mobitel nekoliko mjeseci.

onda će biti da sam ja imao super sreću, bar do sada!

 

Naime, ja sam tijekom godina, što sebi, što bližoj, što daljoj rodbini uzeo, a što ja znam, ma sigurno 7 il' 8 kom i to sve xioamije, i evo, da čuknem vo drvo, do sada sve radi!

 

Tako da, a vrag bi ga znao, treba ipak imati i malo sreće izgleda?!

 

P.S.

Iskreno, ovakovo isustvo iznenadnog umiranja sam imao samo sa tzv. brandovima, poput recimo iphone-a ili zadnje htc-a koji je navečer bio sve super duper, a ujutro otišao u vječna lovišta (matična ploča)

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
mack83 kaže...
Deutsch kaže...

https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_max_pro_(m1)-9173.php

 

Malo konkurencije, jako dobra cijena :)

170$ za 3/32

 

Auuu ti mene sada ovim baci u dobru dvojbu :D

 

Dole piše Price About 160 EUR, e sad da li je to baš za ovu verziju? Ako je, onda wow! Jer mob pored toga što ima 6GB, baterija mu je 5k. Mada sumnjam da će biti i blizu ove cijene :D

 Taj Asus ima mozda nekih 1h duzu bateriju, sve zavisi od optimizacije, a i prednja kamera mu je kriminalna, plus nema EIS, ili ima ali je losiji od RN5...sve zavisi ko sta zeli, ali meni je RN5 i dalje 1. na listi... :D

14 godina
moderator
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Malo sam se pogubio u svim tim Note 5 modelima...

 

Zna li netko koja je razlika između kineske i global verzije osim podržanih frekvencija?

Negdje sam pročitao da je kamera drugačija...

Oba dolaze sa 8.1 ili je global na 7.1?

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Izgleda da je stigla globalna verzija?
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

da, 3/32 black sa B20 frek. za 208 Eura, shipping DHL -om

 

cekam reakcije za kameru, ako je kao i u kineskoj verziji narucujem

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
jaZey kaže...

da, 3/32 black sa B20 frek. za 208 Eura, shipping DHL -om

 

cekam reakcije za kameru, ako je kao i u kineskoj verziji narucujem

 

Gdje je? Ima kakav link? :D

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
4/64 nepise da ima stock rok za 3/32 pise
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
mack83 kaže...
jaZey kaže...

da, 3/32 black sa B20 frek. za 208 Eura, shipping DHL -om

 

cekam reakcije za kameru, ako je kao i u kineskoj verziji narucujem

 

Gdje je? Ima kakav link? :D

 https://www.aliexpress.com/store/product/Global-Version-Original-Xiaomi-Redmi-Note-5-3GB-RAM-32GB-ROM-Mobile-Phone-Snapdragon-636-Octa/311331_32857764298.html?spm=2114.12010612.0.0.76d6c6f7XGeeJJ

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice